برنی ساندرز اجرا می شود این ساعت در یک هرج و مرج بحث دموکراتیک

برنی ساندرز رفت سه شنبه شب بحث در کارولینای جنوبی به عنوان بی چون و چرای پیشتاز برای نامزدی حزب دموکرات. و از

توسط NEWS-SINGLE در 7 اسفند 1398

برنی ساندرز رفت سه شنبه شب بحث در کارولینای جنوبی به عنوان بی چون و چرای پیشتاز برای نامزدی حزب دموکرات. و از پرش او درمان می شود که در راه توسط مخالفان خود: نامزدهای دیگر نگه داشته و در تلاش برای نمره امتیاز در هزینه جعبه او را به لفظی گوشه و کنار و یا مقابل خود در برابر او و یا خود را ضبط. اما شش وجود دارد از آنها و یکی از او و پویا است که تعریف چند هفته گذشته از مسابقه—همه غیر ساندرز نامزد بودن قادر به ادعا می کنند گوشته از قویترین غیر ساندرز نامزد—بازی کردن روی صحنه. وجود دارد به سادگی بیش از حد بسیاری از صداها و زمان به اندازه کافی که منجر به امتداد طولانی از آب گل آلود استدلال و چندین قسمت از نامفهوم فریاد. مدیران نگهداری برش نامزد کردن التماس آنها را به بسته بندی کردن و صرفنظر کردن از طبقه.

بحث شروع با یک سوال برای ساندرز در مورد چگونه او را در مورد خود را مترقی اقتصادی طرح های پیشنهادی در زمینه رشد اقتصاد آمریکا. "اقتصاد در حال انجام است واقعا برای افرادی مثل آقای بلومبرگ و دیگر میلیاردرهای" ساندرز گفت: نظر اجمالی به سوی مایکل بلومبرگ که اختصاص داده شده بود, یکی از بیرونیترین podia. "نیمی از مردم ما زندگی چک چک است." برای یک لحظه به نظر می رسید که ما برای تلافی بحث قرار گرفت که یک هفته پیش در نوادا که همه نامزدها به نظر می رسید به مشخصه لذت در pillorying بلومبرگ شده است که صرف سابقه مقدار از پول خود را به سوخت اواخر, ورود به مسابقه. اما توجه به زودی منتقل کردن این میلیاردر سابق شهردار.

قابل توجه آن بود که الیزابت وارن که refocussed توجه Sanders. "برنی و من با شما موافقم در بسیاری از چیزها اما من فکر می کنم من را بهتر جمهور از برنی" او گفت:. "برنی و من هم می خواهم برای دیدن مراقبت های بهداشتی جهانی اما برنی طرح را توضیح نمی دهد که چگونه برای رسیدن به آنجا." دیگر نامزدها به نظر می رسد مشتاق برای دریافت عکس های خود را در ساندرز—"تصور کنید با صرف بخشی بهتر از سال 2020 با برنی ساندرز در مقابل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن" پیت Buttigieg اعلام کرد چند لحظه بعد—اما وارن قلب به نظر نمی رسد در آن است. از آنجا که در تابستان او تلاش کرده است برای پیدا کردن کلمات به این مورد که چرا مترقی پایه حزب باید با او به جای Sanders, و او بهتر پیدا کند و کلمات مورد او سه شنبه شب.

هر کس دیگری خود را لحظه ای در برابر سناتور ورمونت. جو بایدن سوال ساندرز ضبط اسلحه. Ctq انتقاد از او برای ارائه سیاستهای پیشنهادی است که "صدای خوب در سپر تابلوچسبها." Buttigieg او حمله کردند که مایل به خلاص شدن از شر filibuster در سنا است. ("چگونه می خواهیم به ارائه یک انقلاب اگر شما حتی نمی خواهد حمایت از یک حکومت را تغییر دهید ؟" او گفت:.) حتی تام Steyer که در زمان در این کمپین به نظر می رسید مانند چیزی از یک ساندرز fanboy اعلام کرد "برنی ساندرز و تحلیل مناسب است. تفاوت در این است که من نمی خواهم راه حل های خود را." برای بیشتر قسمت ها ساندرز به نظر می رسید untroubled با انتقاد است. او فریاد زد اما فریاد خود را به طور پیش فرض ثبت نام در بحث. و زمان کار خود را به نفع دوباره و دوباره. حتی زمانی که او ارائه نمی دهد بهترین تلافی—زمانی که بقیه از مرحله بازجویی او را در هزینه های خود را مدیکر برای همه طرح و یا زمانی که او به چالش کشیده برای اظهارات خود که فیدل کاسترو " در کوبا تحویل برخی از مثبت خدمات اجتماعی—مدیران بودند هرگز دور از اعلام یک موضوع جدید.

بعد از بحث برنامه ریزی شده است برای 15th مارس در شهر فینیکس, آریزونا. بیست و شش کشور و منطقه خواهد شد که رای دادند ، این یک شرط بندی امن است که ساندرز خواهد بود ، چه کس دیگری به او ملحق خواهد شد وجود دارد به نظر می رسد بسیار سخت تر می گویند. آن را نمی خواهد همه هفت نفر از نامزدها که به نظر می رسد در روز سه شنبه. دموکراتها باز 2020 اولیه است و در نهایت پایان دادن به. کسی ممکن است در عین حال ظهور به عنوان ضد ساندرز نامزد, اما آن اتفاق افتاده است هنوز رتبهدهی نشده است. و زمان در حال اجرا است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب