پنج پیش بینی های جسورانه برای بقیه رپتورز فصل که فقط می تواند در نهایت با یکی دیگر از لری O'B

NBA فکر می کند از آن به عنوان نقطه وسط از فصل به طور منظم اما این لیگ همه ستاره است و بیشتر شبیه یک فینال استر

توسط NEWS-SINGLE در 30 بهمن 1398

NBA فکر می کند از آن به عنوان نقطه وسط از فصل به طور منظم اما این لیگ همه ستاره است و بیشتر شبیه یک فینال استراحت قبل از تیم وارد final, مهم ترین کشش از سال است.

آن زمان برای همه ستاره shenanigans و سریع سفر به مناطق آفتابی برای طرفداران و بازیکنان به طور یکسان به خواب از چه تیم خود را می تواند رسیدن به بیش از چهار ماه آینده قبل از لری اوبراین جایزه برداشته شده است توسط این سال برنده است.

رپتورز طرفداران شده اند زندگی رویایی برای بیش از یک سال در حال حاضر پس از LeBron James چپ کنفرانس شرق و تورنتو معامله برای Kawhi Leonard در تابستان 2018, شیفت های لرزه ای است که منجر به این سازمان عنوان برای اولین بار در ماه ژوئن گذشته.

و تورنتو به مبارزه طلبیده انتظارات پس از خداحافظی به لئونارد در تابستان گذشته در مدت کوتاهی پس از آن قهرمانی در رفتن به زمان استراحت با یک 40-15 رکورد و فقط یکی از دست دادن در 16 بازی گذشته خود را.

این فصل به طور منظم میدارد تا دوباره جمعه هنگامی که تورنتو میزبان فینیکس سانز. با 27 بازی برای رفتن چه چیزی در فروشگاه برای رپتورز ؟ در اینجا چند پیش بینی های جسورانه است که می تواند یک سوم آخر فصل خیلی بیشتر سرگرم کننده است.

  • که به طور کامل سالم صف رپتورز انتظار دارند ؟ آن را نمی خواهد اتفاق می افتد. آسیب اشکال آمار تورنتو سخت این فصل با همه اما یکی از رپتورز' top هفت بازیکن OG Anunoby نشسته حداقل یک تعداد انگشت شماری از بازی ها. رپتورز گیر با گروه آنها باید در مهلت تجارت در بخشی به دلیل آنها اعتماد به نفس است که زمانی که به طور کامل و سالم از آن می توانید برنده شوید. Marc Gasol باید بازگشت از یک همسترینگ فشار بعد از این همه ستاره اما تورنتو به احتمال زیاد هنوز هم بدون هنجار پاول. خطر آسیب تنها رشد می کند به عنوان فصل سنین و بدن خسته. به یاد داشته باشید لئونارد لنگش در اطراف با لری اوبراین در یک دست و Finals MVP جام در تابستان گذشته? و یا چگونه در مورد کایل لوری را پانسمان انگشت شست که بعدا نیاز به عمل جراحی? یا Anunoby اضطراری آپاندکتومی? همه چیز اتفاق می افتد. این به آن معنا نیست که آنها نمی توانند برنده شدن به عنوان تورنتو در حال حاضر ثابت شده است. آن را فقط باعث می شود برنده سخت تر است.
  • تورنتو خواهد دست دوم در شرق. رپتورز' باقی مانده برنامه شامل 13 بازی و 14 جاده بازی ها — هفت نفر در سواحل غرب — چهار پشت به پشت و 15 بازی در برابر تیم های در حال حاضر نشسته در موقعیت حذفی. ایندیانا, فیلادلفیا, میامی و بوستون در فاصله قابل توجه از جایگاه دوم را بسیار آسان تر شروع به پلی آف. گرما و سلتیکز بهترین شات دخالت در تورنتو است. بوستون است که تنها یک بازی و نیم برگشت از تورنتو است. میامی با آن 22-3 صفحه اصلی رکورد 16 بازی خانه سمت چپ و فقط یک سفر به سواحل غرب است. گرما در حال حاضر مهر و موم tiebreaker اگر آنها مطابقت تورنتو را ضبط و با برنده شدن در این فصل سری.
  • Masai Ujiri تعهد خود را در آینده به تورنتو اگر نه قرار دادن قلم به کاغذ. این شایعات که تورنتو متفکر رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت بود در راه خود را آغاز کرده و در دقیقه بعد از رپتورز امن در سال گذشته قهرمانی. برای اولین بار به واشنگتن ویزاردز اخیرا به نیویورک نیکز. انتظار نداریم که Ujiri برای قرار دادن قلم به کاغذ با MLSE هنوز مانند بسیاری از بازیکنان بزرگ در رپتورز سازمان قرارداد خود را است تا درست در این زمان است که جذاب رایگان-عامل گروه شامل همه ستاره Giannis Antetokounmpo بازدید از این بازار در سال 2021 — اما رپتورز رئیس راحتی می تواند مقدار زیادی از ذهن و کاهش بسیاری از حذفی-زمان داستان نشان می دهد او را به ماندن قرار داده است.
  • رپتورز را outlast Kawhi Leonard و لس آنجلس کلیپرز — و ممکن است فقط رفتن را به نفع خود تمام آن را. قهرمانی پیوند بین کایل لوری پاسکال Siakam و هم تیمی سابق خود لئونارد مشهود بود این آخر هفته گذشته در all-star شکستن اما در این سال رپتورز می خواهم چیزی بیش از به تخت قرار داده این تصور که سال گذشته برنده است بدون تکرار در سال گذشته تیم ملی. این Westen کنفرانس یک سخت تر تقسیم و کلیپرز با لئونارد و هم تیمی پل جورج نیست لزوما steamrolled رقابت است. تورنتو می داند لئونارد به سطح دیگری در حذفی اما درب هنوز باز است برای تکمیل تیم رپتورز به تعجب.
  • لوری را دریافت NBA all-دفاعی nod. شما نمی اتهامات را از لئونارد و جیمز هاردن و زاری نمی گرفتن تماس در یک سوم طول همه ستاره بازی اگر شما به دنبال برای برخی از رسم چشم. لوری سهام در سراسر لیگ به نظر می رسد افزایش یافته است در دو سال گذشته به عنوان قلب افزایش رپتورز تیم. در این سال ممکن است سال خود را — و آن را قطعا خواهد بود یک افزایش به هر آینده برشمرد و پیشنهاد داد.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر
Laura Armstrong


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب