واژگان به صورت یک بیماری همه گیر

تصویر توسط Luci GutiérrezMaskhole: فردی که می پوشد یک ماسک در راه است که باعث می شود آن را به طور کامل بی اثر

توسط NEWS-SINGLE در 23 تیر 1399
man in mask
تصویر توسط Luci Gutiérrez

Maskhole: فردی که می پوشد یک ماسک در راه است که باعث می شود آن را به طور کامل بی اثر است—به عنوان مثال در زیر بینی و زیر چانه در پشت سر.

چهره عریان: دولت صورت قرار گرفتن در معرض است که رخ می دهد زمانی که یک فرد کاهش می یابد به پوشیدن ماسک ، برای مثال "پنس رفت و تمام صورت برهنه به کلینیک مایو."

بدن ماهی کفال: آنچه اکثر مردم می پوشند در زوم تماس: خوب بالا و پایین کمر لباس زیر یا کمتر است. ("کسب و کار, بالا, پارتی پایین.")

این NOVID-19: نوزده دقیقه پس از بیش از حد-تعامل نزدیک با maskless غریبه که در طی آن شما تجربه ضخامت در گلو و یقین است که شما در حال مرگ. این گاهی اوقات طول می کشد, اگر از کوره در رفته و دست شستن و ضدعفونی کننده و غرغره و املاک و برنامه ریزی به راحتی در دسترس هستند.

Overdistancing: هنگامی که در مقابل شما در خط یک متری درک از شش در شش پا اجازه می دهد بیست پا به باز کردن بین او و فرد بعدی در خط که پس از آن اجازه می دهد تا دیگران به تفسیر است که شخص بعدی به عنوان آخر خط و به قطع در مقابل از شما.

دومینو فاصله: زمانی که فرد پشت سر شما در صف می ایستد بیش از حد نزدیک به شما که باعث به جمعیت شخص در مقابل شما و تا زمانی که هر کس می میرد.

عاطفی فاصله: تصمیم گیری است که در حال حاضر واقعا نمی زمان به تصمیم گیری در مورد یک رابطه و یا برای که ماده به صحبت در مورد آن.

Covideo: یک فیلم کوتاه شامل قرنطینه فرد کودک انجام کاری شایان ستایش و/یا بی حرمتی به مکان های که می افتد جایی بین زیبا و گریه برای کمک.

سندرم استکهلم: فرض بر این است که هر کس خواهد بود فقط خوب بدون هر گونه محدودیت دولت.

روزی Noneday, Whoseday?, Whensday?, Blursday, Whyday?, کند'tmatterday: روز از هفته است.

پدر و مادر: توانایی کشف کردن که چرا پلی استیشن نیست کار با Wi-Fi.

بدن زوم-morphia: پیدا کردن تصویر خود را در یک تماس ویدیویی گروهی خیلی نچسب است که شما قادر به تمرکز بر روی هر چیز دیگری.

Quorumtine: حداقل تعداد اعضای خانواده لازم برای تصمیم گیری چه چیزی را بر روی تلویزیون تماشا کنید.

همه گیر: یک برنامه به طور بالقوه خطرناک افزایش پخت نان در یک قرنطینه صفحه اصلی.

COVID-30: قبلا COVID-15; مقدار وزن را به دست آورد به طور متوسط بالغ در طول قرنطینه. گاهی مربوط به یک بیماری همه گیر.

فاصله پناهگاه: لحظه ای که در قرنطینه بعد وقتی که همه چیز به نظر می رسد کثیف و پر هرج و مرج و شما احساس می کنید مانند گفت: "برو به آن اجازه رفتن به خارج. من اهمیتی نمی دهند اگر ما می میرند و یک دسته از مردم دیگر بیش از حد."

مسطح منحنی: تلاش برای جا به شلوار جین خود را پس از سه ماه از sweatpants. (نگاه کنید COVID-30.)

Germophobe: قبلا مردم دیوانه (به عنوان مثال, Howard Hughes); در حال حاضر هر کس به جز مردم دیوانه.

رفتن ویروسی: دیگر استفاده می شود. ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن