Bill Withers ارائه راحتی با وجدان

به نوبه خود به لایحه جدوگاه برای آرامش شده است رفلکس برای میلیون ها نفر. (Ed Caraeff / گتی ایماژ)

Bill Withers نشده بود منتشر شد آهنگ جدید از خود را در دهه اما حتی قبل از مرگ او در سن 81 از مشکلات قلبی در دوشنبه روح خواننده در ذهن بسیاری از مردم در میان جهان کنونی ویروسی بحران است. آپارتمان ساختمان کامل از مردم در انزوای اجتماعی و, اتاق بیمارستان, بهداشت و درمان کارگران به حال خود خوانده 1972 کلاسیک “به من تکیه کن.” برای هفته یوتیوب شنوندگان “روز دوست داشتنی” را ترک کرده بود پیام مانند “همانطور که من نوشتن این, ما در وسط کرونا ویروس همه گیر. من نیاز به برخی از الهام. با تشکر از قبض” و “این آهنگ در حال رفتن به من از طریق COVID19!!”

به نوبه خود به لایحه جدوگاه برای آرامش شده است رفلکس برای میلیون ها نفر. آهنگ های خود را باید طوری عجین ما جمعی از فضا—کلیساها بچه را نشان می دهد و سوپر مارکت ها—که به نظر می رسد آنها بزرگتر از ’70s و 80s مانند آنها سرودهای. موسیقی به عنوان به طور گسترده ای به عنوان تسلی خود را همیشه اجرا می شود خطر استفاده بیش از حد و سوء استفاده و محبوب reinterpretations از او طیف وسیعی از برجسته instrumentals به ویل اسمیت پرگوشت پدر رپ به Austin Powers طنز من آرزو می کنم من می تواند فراموش کرده ام. اما وجود دارد یک لبه به جدوگاه. او تا به حال در مورد آهنگ مثله سربازان و خودکشی الکلی و او در نقد صنعت موسیقی او راه می رفت دور از به زودی پس از فتح آن است. جدوگاه بیش از حد بزرگ بود استعداد و بیش از حد مستقل یک فرد به تحت الشعاع خود نفوذ و میراث او تاکید می کند که آسایش نیاز به این معنی نیست حسی schmaltz یا خوشنودی است.

آن را قطعا یک غیر حرفه ای arc که او تا به حال. جدوگاه در 30s خود را زمانی که او شروع به گرفتن جدی در مورد موسیقی—و او نمی ماند در مورد آن جدی برای همه است که طولانی است. متولد فقیر و روستایی غرب ویرجینیا به ذغال سنگ خیش پدر که فوت کرد زمانی که جدوگاه 13 بود او بزرگ شده در میان رتبه های تبعیض نژادی است. به عنوان به زودی به عنوان او از سن او داوطلب خدمت سربازی در نیروی دریایی که در آن او خدمت نه سال. پست خود-نظامی شامل مباحث ارائه شیر و کارگر خط مونتاژ. پوشش خود را از سال 1971 اولین آلبوم فقط به عنوان من او نشان می دهد که برگزاری یک ناهار سطل در یک استراحت از کارخانه; او یک بار به یاد می آورد از شلیک “پس بچه ها در پشت فریاد, ‘هی هالیوود!'”

که آلبوم به وجود آمد از یک مخلوط جاه طلبی و انگیزه و استعداد فوق العاده ای. الهام با دیدن خواننده لو رالز انجام—و همچنين با توجه به پول و عاشقانه توجه رالز کردم برای آن—جدوگاه خریداری و استفاده می شود, گیتار, تدریس خود را به آن بازی و ثبت برخی از دموی. آنها تحت تاثیر موسیقی exec کلارنس Avant که مجموعه ای از جدوگاه تا با محوری ممفیس رهبر گروه Booker T. Jones به قطع یک آلبوم. “واقعیت این است که ما به دنیا می آیند به موقعیت های ما به دنیا آمده اند” جدوگاه گفت: در سال 2014 WNYC مصاحبه به دنبال بازگشت به دوران اولیه زندگی خود را. “یک روز شما … سعی کنید برای انجام کاری با خودتان است. بهترین مشاوره تا کنون کسی به من داد که بسیار ساده است: چیزی را از خودتان.”

یک آهنگ از اولین استودیو جلسات “ain’t No Sunshine” را به درستی راه اندازی جدوگاه به مدار. برای تمام پوشش این آهنگ باعث شده است در طول سال ضبط اصلی باقی می ماند و خیره کننده. جدوگاه صدای دور و طنين انداز—مرکزی است و خداگونه. ترتیب به نظر می رسد به رانش و یکی شدن. اثر کلی مسابقات تغزلی غرور در مورد تنهایی که حرکت می کند مثل آب و هوا. در راه آشکار, آهنگ, نرخ به عنوان “گوش دادن آسان” در عین حال آن را نیز نشان می دهد جدوگاه نابغه برازنده اندام. تنها یک ترانه سرا با برخی شجاعت و اعتماد شنونده را بازیگران آن بی پایان-ظاهری موج “من می دانم / من می دانم / من می دانم.”

بسیاری از بهترین لحظه ها بود که یکی: stark, گرافیکی تقریبا مقابله و انتخاب موسیقی که نمی مختل آهنگ طلسم اما شما بیشتر جلو به آن است. وجود طولانی “daaaay” از “روز دوست داشتنی.” وجود دارد اسیدی اما باهوشتر را تسلیم عشق در “استفاده از من است.” وجود دارد استعداد خود را به صورت پررنگ تصاویر, آیا استفاده محبت معنی “مادر بزرگ دست” و یا سیاسی آنهایی که در “من نمی توانم نوشتن چپ دست.” و وجود دارد “به من تکیه کن” یک آهنگ که شوهرش زنده است و همچنان در حال افزایش مختصر jolting تغییرات سرعت. برخی از ایستگاه های رادیویی truncate پایان از این آهنگ که جدوگاه می گوید: “تماس با من” 14 بار. آنچه که آنها فکر می?

جدوگاه آخرین ضربه بود در سال 1980 “فقط دو نفر از ما” یک جلف duet with Grover Washington, Jr. backstory است یک مثال دیگر چگونه جدوگاه شیرین روح برای تلفن های موبایل اغلب با یک خار. جدوگاه تا به حال bristled در دستکاری خود ثبت شرکت, کلمبیا, برای سال, بنابراین او رفت و به کار با واشنگتن بود که در یک رقیب برچسب. “فقط دو نفر از ما” بود “‘بوسه باسن,’ آهنگ به کلمبیا گفت:” Rolling Stone دهه بعد. او می خواهم استفاده از Rock and Roll Hall of Fame القای سخنرانی در سال 2015 به شوخی که “A&R” مخفف “متضاد و کار برکنار شده است.”

که سخنرانی القاء ارزش است برای تماشای یک حس چگونه inspiringly و cannily جدوگاه تا به حال زندگی می کردند زندگی خود را. او با بررسی خارج از صنعت موسیقی پس از سال 1985—تنها مواد اولیه پس از آن آمد در سال 2004 Jimmy Buffett آلبوم—و به نظر می رسید بسیار خوشحال و بالا بردن یک خانواده در دوران بازنشستگی. در مرحله در سالن از شهرت مراسم او سریع با جوک و jabs کارگردانی هر دو در پاپ معاصر و در سن. تصور او بود داشتن عمدا مسئول زندگی خود را به عنوان آهنگ های خود را در زمان در زندگی خود را. “این فوق العاده عجیب و غریب اودیسه با یو پی اس و فراز زندگی و گاهی اوقات پیچ-من افزودنیها او گفت:” قبل از تصدیق متنوع درد موسیقی او را به طوری که اغلب ساکت: “همه ما می دانیم در مورد آن.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>