میلیاردر پرانتز برای انتقاد

پاتریک Semansky / AP

ماه گذشته هنگامی که در اواخر مرحله تغییر به کمیته ملی حزب دموکرات به بحث قوانین فرصتی برای سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ ، رقبای خود ادعا می شود خشمگین. “میلیاردرهای نباید اجازه داده شود به بازی های مختلف قوانین” سناتور الیزابت وارن توییتی. مشاور سناتور برنی ساندرز آن را به نام “تعریف تقلب سیستم.”

اما دموکراتیک اولیه نامزدها و متحدان خود را نیز می دانیم که وجود دارد این است که ارزش بالقوه در به اشتراک گذاشتن یک مرحله با خود بودجه میلیاردر امشب. برای ترقی خواهان در مسابقه بلومبرگ ظاهر در لاس وگاس بحث بدان معنی است که آنها را دریافت کنید به طور مستقیم به مقابله با کسی که در خود مشاهده نمونه ای از نژادپرستی و تبعیض جنسی و نخبگان-میلیاردر کلاس آنها بوده است و بارها در برابر دوربین خبرنگاران پس از مسابقه آغاز شد. و مناظره امشب دو برابر خواهد شد به عنوان یک نوع از اولین بلومبرگ که براق تبلیغات اشباع شده اند امواج رادیو و تلویزیون برای ماه حتی اگر میلیون ها نفر از آمریکایی ها به احتمال زیاد هرگز شنیده ام به او صحبت می کنند قبل از مخاطبان زنده است.

“او شده است قادر به شناور بالای کل وضعیت خود را با میلیون دلار, رسانه, تبلیغات” نماینده جیمی راسکین مریلند که تایید وارن گفت: “من امروز. “نامزدها ایم که duking آن را برای ماه ها در زمینه های آیووا و حیات وحش, New Hampshire قطعا مشتاق را به [او] به پایین به زمین است.”

تیم مهر بوده و آماده شدن برای هفته برای مناظره امشب و مبارزات انتخاباتی در حال حاضر پیش نمایش یک عمل متقابل به انتقادات مانند نوعی که ساندرز و وارن ممکن است ارائه دهد: “امیدوار کننده به صرف تریلیون ها دلار از پول مالیات دهندگان فقط برای خودتان انتخاب خرید یک انتخابات” برادلی تاسک بلومبرگ کمپین مشاور گفت: من همکار ادوارد-اسحاق Dovere این هفته است. “با استفاده از پول شما به دست آورده برای اجرای یک کمپین است که نیاز نیست و یا گرفتن پول از هر علاقه و ستایش است.” (از بلومبرگ کمپین نه پاسخ به درخواست برای اظهار نظر برای این داستان.)

امشب بحث قرار می دهد بلومبرگ در یک وضعیت که او نبوده است در سال می گوید ربکا کاتز بنیانگذار جدید مقابله استراتژی های مترقی سیاسی-گروه مشاوره. “همین دلیل است که ما هیجان زده هستیم.”

پس از اعلام نامزدی خود را در ماه نوامبر سال گذشته سابق شهردار نیویورک دارای پوسته حدود 183 میلیون از پول خود را در تبلیغات تلویزیونی بیش از همه نامزدهای دیگر ترکیب به علاوه نزدیک به 50 میلیون دلار در سیستم عامل های دیجیتال مانند Facebook و Instagram. او همچنین قلم مبارزه در اوایل اولیه متحده در حمایت از گذراندن زمان در سه شنبه متحده و او سرمایه گذاری کرده عمیقا در جنوب که در آن دیگر انتخاباتی که کمتر از یک حضور. کسانی که تلاش حداقل در حال حاضر در حال پرداخت: شهردار سابق سر به فلک کشید به نزدیک-فیلم بالا از ملی, نظر سنجی که در آن او در حال حاضر رقابت برای کسب مقام دوم با معاون رئیس جمهور جو بایدن با توجه به megyn kelly.

“این اولین بار است که اکثریت قریب به اتفاق از دموکرات ها که زندگی می کنند در خارج از نیویورک در حال رفتن به هر گونه واقعی قرار گرفتن در معرض به بلومبرگ سیاست و شخصیت و شخصیت” راسکین گفت و نامزدها را با استفاده از امشب به افشای آسیب پذیری خود را. سناتور ctq در یک مصاحبه در سی ان ان آخر هفته گذشته به چالش کشیده بلومبرگ به روی صحنه آمده و گفت او فکر نمی کند که او “باید قادر به پنهان شدن در پشت امواج رادیو و تلویزیون و آگهی های خرید.” و وارن توییتی که دیروز در حالی که “این شرم آور مایک بلومبرگ می توانید خرید راه خود را به بحث” حداقل امشب از بینندگان “زنده تظاهرات چگونه هر یک از ما را در یک egomaniac میلیاردر.”

راسکین گفت که او انتظار دارد وارن به تاکید ویژه ای بر بلومبرگ دفاع از NYPD بحث توقف-و-frisk برنامه است که برای انتقاد ناعادلانه هدف قرار دادن آمریکایی های سیاه و سفید و لاتین تبارها و برای آوردن بلومبرگ گذشته جنسیتی نظرات و ده ها تن از جنسی-آزار و اذیت شکایات و دعاوی علیه نامزد و اسم شرکت. وارن همچنین می توان به مقابله با بلومبرگ در مورد سال 2008 اظهار سرزنش فروپاشی مالی در پایان redlining یا تبعیض نژادی در اعطای وام وام مسکن می گوید: آدم سبز از بنیانگذاران تغییر تدریجی مبارزات انتخاباتی کمیته سیاسی-کمیته اقدام است که تایید وارن. “او منحصر به فرد قادر به اتصال نقطه بین بلومبرگ به عنوان یک مدافع برای وال استریت که مترادف با تبعیض علیه سیاه و قهوه ای و جوامع” سبز می گوید.

ساندرز که صرف دو انتخابات ملی چرخه غرش در مورد میلیاردرهای و نابرابری در حال حاضر متهم بلومبرگ از تلاش برای خرید 2020 انتخابات ریاست جمهوری و امشب او را تقریبا به طور قطع شارژ شهردار سابق با یک تهدید فوری برای دموکراسی است. “سناتور سندرز به نظر می رسد به جلو به رسم روشن کنتراست در جهان بینی” نماینده Ro Khanna کالیفرنیا یک ساندرز کمپین co-صندلی به من گفت. این سناتور را قاب انتخاب بین بلومبرگ و خود را به عنوان غنی در مقابل فقیر; نخبگان در مقابل طبقه کارگر; plutocrat در مقابل کوچک-D دموکرات. “سناتور سندرز ایستاده بود تا برای مردم-صفحه کمپین با طبقه کارگر و مردم به او در منابع به کمپین” خناس گفت. “این یک تضاد مستقیم به کسی که معتقد است که آنها باید استخر منابع خود را.”

بلومبرگ به عبارت دیگر می تواند در خدمت به عنوان غنی-سفید-پسر فویل که هر دو وارن و ساندرز نیاز به کمک به آنها بیشتر انرژی خود را مربوطه lefty پایگاه های امشب. او مطمئن شوید که به طور مکرر هدف است و مطمئنا مشغول به کار در counterpunches. شهردار سابق به احتمال زیاد خواهد شد تمرکز بر روی ساخت این صورت است که با سالها تجربه در انتخاب و خود را بی حد و حصر منابع مالی او بهترین شانس را برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر—که حزب دموکرات را کار اصلی این است که برای خلاص شدن از شر جمهوری خواه رئیس جمهور نه حمایت از یک جنبش اجتماعی. “بلومبرگ فوق العاده هوشمند می گوید:” هنک Sheinkopf نیویورک–بر اساس دموکراتیک مشاور. “او بسیار منظم و بسیار دشوار است برای پرتاب کردن آهنگ است.”

اما 78 ساله بلومبرگ شرکت نکرده در بحث از سال 2009 در حالی که بقیه از دموکرات ها امشب روی صحنه خواهد شد که تا به حال چندین بحث و دیگر انجمن های عمومی است که در آن به ارائه خود را به مردم آمریکا است.

“این خواهد بود که اولین بار خود را در یک سطح میدان بازی می گوید:” کاتز مترقی مشاور. سوال این است که تا چه حد خواهد یک شب عملکرد در نهایت موضوع به یک نامزد که هرگز اجرا از پول ؟

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>