بوریس جانسون ممکن است قربانی خود را آهسته در پاسخ به کروناویروس

Two children watch British Prime Minister Boris Johnson's press conference.
بوریس جانسون تست مثبت برای coronavirus نشانه پایان بسیار طولانی مدت هفت روز در دست زدن به او از این بیماری همه گیر در بریتانیا.عکس توسط اندرو Couldridge / ایسنا

در صبح روز جمعه بوریس جانسون اعلام کرد که او به قرارداد coronavirus. خبر آمد در قالب یک ویدئو ظاهرا فیلم برداری توسط جانسون بر روی تلفن خود را از نخست وزیر بریتانیا نشسته بر روی یک صندلی چرم در مقابل یک شومینه در خیابان داونینگ. جانسون که پنجاه و پنج بود و لباس پوشیدن و در یک دست کت و شلوار و نگاه تنها کمی زیر آب و هوا. “سلام دوستان من می خواهم به شما را تا به تاریخ با چیزی که امروز اتفاق می افتد این است که من را توسعه داده اند خفیف, علائم کروناویروس,” او گفت:. جانسون گزارش یک تب و سرفه مداوم و او تا به حال تست شده در مشاوره افسر ارشد پزشکی بریتانیا کریس Whitty, متخصص اپیدمیولوژی. “که آمده است مثبت” جانسون گفت.

جانسون یکی از زندگی خوش با برخی از توجیه است. او گفت که ادامه خواهد داد به رهبری بریتانیا در واکنش به شیوع. یک سخنگو گفت که نخست وزیر مشغول به کار بود از آپارتمان خود را و است که وعده های غذایی که در سمت چپ در خارج از درب. این خبر بلافاصله تاکید کرد چقدر کوچک و صمیمی و بی تجربه جانسون دولت است. در عرض چند دقیقه, مت, Hancock, این کشور چهل و یک ساله وزیر بهداشت که مسئول خدمات بهداشت ملی گزارش داد که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus به عنوان به خوبی. بعد از آن در بعد از ظهر Ersin است که از پست خود برای چند ماه گزارش داد که او خود جدا با علائم بیش از حد. در روزهای اخیر Johnson; Hancock; Dominic Raab وزیر امور خارجه بریتانیا; و Rishi Sunak که صدراعظم از خزانه داری شده است که تنها چهار ارشد سیاستمداران حضور در جلسات کابینه در فرد است. اگر Johnson ناتوان است توسط ویروس, Raab را بیش از در حال اجرا در کشور است.

جانسون تست مثبت نشانه پایان بسیار طولانی مدت هفت روز در دست زدن به او از این بیماری همه گیر در بریتانیا. این بار هفته گذشته, نخست وزیر شد, مقاومت در برابر خاموش کردن زندگی روزمره به عنوان بسیاری از دولت های اروپایی در حال حاضر. حتی زمانی که داده ها نشان می دهد که بریتانیا عفونت و مرگ و مير بودند مشابه در یک مسیر به ایتالیا Johnson تردید برای بستن مدارس و یا اجرای هر نوع مستند. از شروع دولت بریتانیا به دنبال خود قرار دادی پاسخ به همه گیر—در ابتدا اجتناب گسترده تست آزمایش با هدف “گله ایمنی” و در Johnsonian مد استقرار متمایز واژگان به بحث در مورد بحران. (هفته گذشته در یک کنفرانس تلفنی با رهبران کسب و کار جانسون توصیف یک طرح ملی به ساخت هواکش به عنوان “عملیات آخرین بریده بریده نفس کشیدن.”) اما همه چیز تغییر آخر هفته گذشته زمانی که در سراسر کشور مردم را نادیده گرفته دولت اجتماعی-فاصله entreaties و رنگی به سواحل پارک ملی و کافه ها برای لذت بردن از آفتاب بهار. در سه شنبه شب پخش از کتاب خود به صف مطالعه در خیابان داونینگ یک حزن انگیز جانسون دستور داد سه هفته ملی مستند برای متوقف کردن گسترش ویروس. بیش از بیست و هفت میلیون نفر به تماشای این آدرس نخست وزیر و آن را محبوب ترین رویداد در انگلیسی تلویزیونی پس از عروسی شاهزاده آن در سال 1973. همانطور که از 5 P. M. در مارس 26, بریتانیا بود 14,579 موارد شناخته شده COVID-19 و هفت صد و پنجاه و نه نفر کشته شده بود.

انگلیسی مستند است نه به عنوان شدیدی به دیگران است. ما مجاز خارج از خانه ما یک بار در روز برای ورزش است. پلیس می تواند اجرا اجتماعی فاصله با شصت پوند جریمه. اما از آنجا جانسون تحمیل اقدامات صورت ظاهر آرام حل و فصل است. لندن بسیار آرام است. نظرسنجی ها نشان می دهد که بیش از نود درصد از جمعیت پشتیبانی از سیاست. از روز سه شنبه gnawing سوال در بریتانیا بوده است همان است که در تقریبا در هر کشور رقیب با ویروس: دسترسی به تست کافی برای حفاظت از کارکنان پزشکی بحرانی کمبود هواکش. این کشور را متمایز آسیب پذیری به همه گیر—creaking دولت از N. H. S. شد که در حال حاضر در یک نقطه شکستن در طول زمستان نیز اثبات می شود بزرگترین قدرت خود را. با داشتن یک سرویس بهداشتی است که تقریبا کل جمعیت استفاده می کند را دوست دارد و گاهی اوقات despairs از کمک به تقویت بریتانیا قرارداد اجتماعی در این هفته در یک زمان زمانی که وحشت و ترس می تواند آن را از هم جدا.

در سه شنبه شب دولت خواست برای دو صد و پنجاه هزار داوطلب برای کمک به N. H. S. و مقامات محلی تحویل مواد غذایی, پزشکی و کمک های دیگر به 1.5 میلیون نفر از شهروندان که شناسایی شده اند به عنوان آسیب پذیر به ویروس. روز جمعه بیش از هفت صد هزار نفر امضا کرده بود. شب گذشته در سراسر بریتانیا مردم ایستاده در درب خانه خود در 8 P. M. به کف زدن ضرب و شتم و پز و به طور کلی فریاد حمایت خود را از این کشور پزشکان و مراقبت های بهداشتی کارگران است. من ایستاده بود در آستان من با همسرم در شرق لندن است. شب روشن بود و سرد. از تمام خیابان های اطراف در غیر این صورت تا حد زیادی سکوت شهر وجود دارد یک نوع caterwauling صدای اولیه اجتماعی و آزادی. ما نمی خواهید برای رفتن به عقب در داخل دوباره. جانسون که ممکن است در حال حاضر شده است احساس ناخوشی پیوست در تشویق از مراحل 10 خیابان داونینگ. شریک زندگی خود را, کری Symonds که باردار وجود ندارد. برخی از دوربین های دیجیتال دیدم. در خارج از درب بعدی شماره 11 سنتی خانه صدراعظم Sunak شد, کف زدن بیش از حد. برای یک لحظه از انسان غریزه جانسون و Sunak لبه نسبت به یک دیگر. سپس آنها پا از هم جدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>