این "BoJack Horseman" آخر: یک Hollywoo حساب

"BoJack Horseman" تا به حال طولانی, عجیب, یورتمه رفتن, اجرا, نمودار همیشه در حال غرق شدن سری از سنگ کف.عکس حسن

توسط NEWS-SINGLE در 17 بهمن 1398
BoJack stands onstage in a spotlight.
"BoJack Horseman" تا به حال طولانی, عجیب, یورتمه رفتن, اجرا, نمودار همیشه در حال غرق شدن سری از سنگ کف.عکس حسن نیت ارائه میدهد Netflix

در سال 1937 والتر Rollin بروکس یک کارگر ماهر نویسنده از شمال ایالت نیویورک به فروش می رسد یک داستان به نام "صحبت کردن اسب" به مجله آزادی. این غرور احمقانه بود اما قطعا نه برای بچه ها: شامپاین-swilling اگهی گر به نام ویلبر پاپ زندگی در وستچستر با بی بند و بار در جامعه, همسر, Carlotta اوراق قرضه خود را با نوشیدن دوستان اد که فقط اتفاق می افتد به یک اسب زنده در انبار خود را. Ed برای برخی غیر قابل توضیح دلیل می توانید صحبت کنید و او یک بار. او بازگو شهوت انگیز, داستان, بازی خودش مشروب الکلی و جالب با ویلبر در مورد Carlotta را آشکار اجتماعی نوردی. بروکس در ادامه به انتشار ده ها تن از "اد" داستان در مجلات و هر چند او در نهایت یک نویسنده کتاب های کودکان خود صحبت-اسب داستان باقی مانده قطعا مبتذل. با توجه به بیوگرافی او متوقف شد انتشار در یک مجله پس از یک ویرایشگر خواسته او را به اسب رفتن هوشیار. بروکس درگذشت قبل از تلویزیون آمار اقتباس از "اد" بیرون آمد و در دهه شصت اما او به احتمال زیاد می خواهم که مخالف آن است. در این نمایش آقای Ed حال puckish حس شوخ طبعی اما ممتنع از الکل و دیگر تا به حال یک خط از نیهیلیسم. این پالومینو evinced یک نرم و ملایم و اسب تعادلی.

نشان می دهد که بهتر افتخارات روح اصلی بروکس قصه است "BoJack Horseman," Netflix بکشد انیمیشن کمدی که ششم و فصل نهایی شد, هفته گذشته منتشر شد. منشأ آن در سال 2011 زمانی که رافائل باب-Waksberg مبارزه تلویزیون نویسنده در لس آنجلس نوشت: یک e-mail به دبیرستان لیزا دوست Hanawalt یک تصویرگر زندگی در شهر نیویورک با خط موضوع "BoJack افسرده صحبت کردن اسب." باب-Waksberg خواسته شده بود تا ایده ها به یک استودیو انیمیشن بود که تبادل به Netflix بکشد که تا به حال تنها فقط شروع به دستیابی به محتوای اصلی; او و Hanawalt تصمیم گرفت به تیم توسعه نشان می دهد. چه کسی می داند که اگر جریان های غول پیکر را انتخاب کنید تا خود را absurdist ایده امروز (سال گذشته پلت فرم لغو Hanawalt را "Tuca و برايت," دوست داشتنی نشان می دهد در مورد دوستی بین یک توکان و مرغ نغمه سرا پس از فقط یک فصل). اما پس از آن Netflix, مورد نیاز, محتوا, و بنابراین نشان می دهد مورد صحبت کردن اسب به نام BoJack متولد شد. مانند اصلی آقای Ed BoJack نوشیدنی cavorts و همسرم. تفاوت در این است که BoJack است و نه فقط یک حیوان است که مذاکرات مانند یک مرد; او anthropomorphized در یک سطح معنوی بیش از حد با ناامنی و اضطراب و مشکلات از بسیاری از اعضای از نوع بشر.

"BoJack" نیز از گرفتن بروید درخشان هالیوود طنز. باب-Waksberg و Hanawalt مجموعه خود را در "Hollywoo" یک technicolor, bizarro, پرمخاطب جهان است که در آن حیوانات و انسان ها با هم کار می کنند, سقوط در عشق و پیچ هر یک از دیگر بیش از. در این خلبان ما یاد بگیرند که BoJack (ابراز شده توسط Will Arnett) است ستاره سابق یک saccharine همزمان کمدی به نام "Horsin' در اطراف" (مرتب کردن بر اساس ترکیبی از "خانه کامل" و "اد"). او زندگی در یک عمارت در Hollywoo تپه و داوطلب خدمت سربازی یک انسان نویسنده به نام دایان Nguyen (Alison Brie) به بنام شخص دیگری نوشتن خاطرات خود. دایان در رابطه با آقای Peanutbutter (Paul F. Tompkins) یک شناور سگ شکاری طلایی و BoJack سابق تلویزیون رقیب و زمان frenemy. BoJack یک عامل به نام پرنسس کارولین (Amy Sedaris) در صورتی tabby cat با careerist خط و کسی مهمان خانه به نام تاد (Aaron Paul) که شروع به خواب در BoJack نیمکت یک روز و هرگز متوقف شد. BoJack نیز یک معتاد: یک مست یک druggophile یک philanderer. او اگزیستانسیالیسم خالی پر از صفرا و پشیمانی. او هیچ ویلبر پاپ به صحبت کردن; Hollywoo یک بسته بندی شده باغ وحش اما BoJack است به تنهایی در خود-ساخته شده از قفس.

نشان می دهد در این دوره از شش فصل جدولها همیشه در حال غرق شدن سری از سنگ کف. BoJack خراب حرفه ای مدیر بعد از مدیر, دوست, دوست پس از اچ. او در بازدید از یک شعله در سانتافه و به پایان رسید تا در رختخواب با نوجوان دختر سن. او ناپدید شد به هروئین رقیق با سارا لین سابق ستاره کودک از "Horsin' در اطراف" و سپس Sarah Lynn تا به حال مصرف بیش از حد و مرگ او در حضور او. BoJack خفه زن co-star و سپس در یک لحظه از خود نفرت التماس دایان به نوشتن یک #MeToo معرض در مورد اعمال خود را. (او راند او را به ناتوانی به جای.) "BoJack Horseman" بود و خستگی ناپذیر تلخ در تجسم خود را از افسردگی و سرکش و ادواری عذاب زندگی در داخل یک ذهن آشفته.

اما, البته, هیچ, واقعی حیوانات آسیب دیده اند در ساخت "BoJack Horseman" است که چه نگه داشته و آن را بسیار سرگرم کننده به تماشای. Hanawalt را آب نبات های رنگی انیمیشن, نرم, نشان می دهد ضربات آیا به عنوان گسترش سلاح های هسته ای از دید شوخی و دو لایه پرمخاطب و جوک حیوانات. زمانی که BoJack بمباران امینی معمول او بود ملاقات با صدا ادبی جیرجیرک. گرگ راه می رفت از طریق یک حزب با پوشیدن یک پیراهن که گفت: "گوسفند" در آن است. مقتدر ماوس—که در یک نقطه است که دایان رئیس در یک وب سایت به نام "دختر Croosh"—می پوشد یک ژاکت کش باف پشمی پین به شکل دو کوچک کوکی ها. نوعی سگ پشمالوی باهوش زن خرید با corgi گال پال شنید گفت: "من واقعا نباید بخورید, شکلات, 'علت آن را می توانید به معنای واقعی کلمه مرا بکشند." اگر شما می خواستم به شما می تواند لذت بردن از BoJack—حداقل برای چند فصل اول—برای پر هوشمندانه محیط بصری Hanawalt و باب Waksberg ایجاد شده که در آن هر فریم احساس می کند مانند fevered عشق فرزند یک راهنمای درست و "بازیکن."

آیا باب-Waksberg و Hanawalt می دانم که از آغاز چگونه تاریک آنها می خواهم اجازه دهید همه چیز را دریافت کنم ؟ "BoJack" 's سال در Netflix بکشد همزمان با هالیوود گسترده تر در مقابله با سوء استفاده و عدم تعادل قدرت; آنها نمی توانست BoJack فقط شناور از طریق Hollywoo باعث خرابی زندگی—به خصوص کسانی که از زنان او مواجه می شوند—بدون نوعی از حساب. در نمایش نهایی فصل BoJack می کند زمان در نوتوانی طول می کشد یک کار به عنوان یک درام استاد در وسلی و برای یک زمان هوشیار باقی می ماند. اما پس از یک جفت از خبرنگاران (یک انسان در یک pin-راه راه کت و شلوار و یک خوک در لباس عروسی, صحبت, خواهم, عاشقان در ابله کمدی) کشف BoJack دست در Sarah Lynn مرگ او ثبات جدید شروع به فرو ریختن. او به شرمندگی نخست-زمان مصاحبه به یک موش به نام بیسکویت Braxby که می رود بیش تر یا کمتر یکپارچه. اما از آنجا که او یک معتاد و یک عاشق—او موافقت می کند به نشستن برای مصاحبه دوم که می رود به طرز وحشیانه ای اشتباه است. Braxby میسازد همه از مواردی است که در آن BoJack دستکاری و بدرفتاری زنان جوان در cenacolo و او تبدیل دفاعی و سپس قهر و سپس سرش آویزان در شرم. BoJack است در نهایت بیش در این شهر است. او می رود در یک بندر و می شکند به خانه او دیگر صاحب و سپس سقوط به خانه استخر شنا و نزدیک به غرق. در عوض خاطی سرزمین او در زندان است.

در صحنه نهایی از سری BoJack در مختصر دادگاه-تحریم بعد از زندان (مشهور حتی یک خوار یکی هنوز آن قدرت پردازش), حضور شاهزاده خانم کارولین در عروسی. او سودا گفتگو با دوستان سابق خود که همه احساس نهایی خداحافظی. تماشای این من فکر می کردم در یکی از بهترین قسمت های "ماهی در آب" از فصل چهارم. در آن BoJack حضور زیر آب جشنواره با پوشیدن لباس غواصی حباب در اطراف سر خود را که او را مانع از صحبت کردن است. این قسمت تا حد زیادی سکوت. BoJack نمی تواند صاف و یا equivocate. همه او را در حال اقدامات او و او به پایان می رسد تا هزینه های زیادی از جشنواره به نرمی مراقبت از یک نوزاد اسب دریایی که از دست داده است راه خود را. آخر فصل از "BoJack," از سوی دیگر بود و طاقت فرسا در آن verboseness. قهرمانان تمام شد در راه خود را تلاش برای صحبت کردن راه خود را به صلح: BoJack در درمان و بعد از آن در تلویزیون; شاهزاده خانم کارولین در wheelings و معاملات; دایان با یک شریک جدید (یک بوفالو به نام پسر); و تاد به عنوان او تلاش برای آشتی شکسته خود را در رابطه با مادر خود را. "BoJack" بود و نه در مورد صحبت کردن اسب بسیار به عنوان آن را در مورد یک اسب است که می تواند به توقف صحبت کردن—تا زمانی که او در نهایت اجرا می شود از بهانه. در آخرین ثانیه از سری BoJack و دایان نشستن بی سر و صدا با هم در پشت بام. اگر "BoJack" در آن بلند, عجیب, یورتمه رفتن, اجرا, است چیزی به ما یاد می دهد با آن حیوانات و گیرایی آن است که وجود دارد هرگز راه حل های آسان برای بسیاری دشوارترین مشکلات انسان. گاهی اوقات پایان داستان برگ شما به تنهایی نشسته و صحبت کردن به یک اسب و مطمئن نیستید چه اتفاقی می افتد بعدی.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب