نزاع و جدال در لیگ بیس بال حاکی مانع دیگری برای MLB به نظر

بسیار اجتماعی فاصله.

چینی حرفه ای بیس بال لیگ این هفته اول شد لیگ برتر برای باز کردن آن فصل بیس بال در میان coronavirus بیماری همه گیر. این CPBL مستقر در تایوان در زمان اقدامات احتیاطی مانند از بین بردن هواداران از ورزشگاه تحمیل صورت-ماسک مقررات در تیم کارکنان و مسائل عادی اجتماعی-فاصله دستورالعمل در dugouts.

اما CPBL پیش بینی نیست یک نیمکت-پاکسازی و جدال بود که صورت گرفت بین Fubon نگهبان و Rakuten میمون ها در روز یکشنبه شب در تایوان است. این یک وضعیت نادر برای لیگ, اما آن تأکید coronavirus مشکلات مربوط که طبع جوش می آورد.

Fubon نگهبان right-hander هنری Sosa سابق MLB پارچ برای Houston Astros انداخت چهار fastballs داخل به Rakuten میمون دوم baseman کو ین-ون در چهارمین دور از روز یکشنبه بازی. گذشته از آن چهار بخاری حفر ین-ون نزدیکی هیپ منطقه و میمون و نگهبان بلافاصله با هجوم خود dugouts به صورت مختصر نیمکت-پاکسازی و جدال در مرکز الماس.

“برای ما بین المللی بینندگان شما نیاز به درک که این هرگز واقعا اتفاق می افتد در CPBL” یک انگلیسی زبان پخش تماس این بازی گفت: در یازده ورزشی تایوان. “معمولا بسیار محافظه کارانه لیگ. آنها حتی نمی استدلال می کنند توپ و یا اعتصاب یا ناشران اغلب.”

این شبکه تاکید کرد که brawls اتفاق می افتد بسیار به ندرت در CPBL که ساخته شده است تا از پنج تیم. حتی اگر آنها را دیده ام یک چشم انداز مثبت در طبع افزایش از طریق سال مفسران که آشنا هستند با مجادلات در دیگر حرفه ای بیس بال لیگ گفت: brawls به عنوان رایج نیست در CPBL به عنوان آنها در MLB.

علاوه بر لغزش سطح از هیجان و زد و خورد های ارائه شده به ورزش محروم از طرفداران آن را نیز مشخص شده یک مشکل بالقوه برای هر دو CPBL و لیگ های دیگر به عنوان آنها همچنان با توجه به باز بیس بال فصل در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

مطمئن طبع در تایوان هایش برای بیش از چند دقیقه. برخی از افراد قلم مو دندان های خود را طولانی تر از واقعی و جدال بین نگهبان و میمون است. اما آن را هنوز هم به اندازه کافی زمان برای اجتماعی-فاصله مقررات به کنار رانده شود. و آن را به اندازه کافی زمان برای این ویروس شده اند که می تواند در زندگی یک بازیکن بود که بدون علامت به طور بالقوه چسبیده به یک میزبان جدید.

یکشنبه شب CPBL نزاع و جدال بود یک بیت از یک سایهای برای MLB و یکی از این برنامه های احتمالی که شامل تمام 30 تیم در حال منزوی در آریزونا هفته در یک زمان. اگر یک نزاع و جدال بود برای شکستن در یک بازی MLB آن می تواند منجر به یکی دیگر از خطرناک شیوع است که می تواند تحمیل بیشتر چالش در لیگ و شهرستان میزبانی این فصل است.

کسانی که آشنا با MLB می دانیم که یک تعداد انگشت شماری از نیمکت-پاکسازی brawls را در محل در هر سال است. برخی از مقامات در صنعت انتظار می رود تعدادی از مجادلات به حتی بالاتر در سال 2020 فصل —زیر پس از Astros ثبت نام-سرقت رسوایی و عدم ندامت کسانی که هوستون بازیکنان نشان داد در ماه های پس از.

آن سخت است برای پیش بینی, اگر مخالف کوزه را از دست دادن سرد خود را و یا نگه داشتن آن در هر matchup با Astros در مقابل افت به مراتب جدی تر به وضعیت مانند بازی بیس بال در طول یک بیماری همه گیر. اما اگر نگهبان و میمون ها هستند به عنوان مثال احساسات می تواند گاهی اوقات جوش با توجه به بیماری و یا اجتماعی-فاصله مقررات.

بنابراین ما می توانیم اضافه کردن brawls به لیست طولانی از چالش های MLB عامل باید قبل از باز کردن 2020 فصل است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>