در برزیل همه گیر است فقط آغاز

Coronavirus: COVID-19 سخت ترین-آمار کشور در آمریکای لاتین مواجه است "طوفان کامل" به عنوان نابرابری برخورد

توسط NEWS-SINGLE در 21 اردیبهشت 1399
شاتر / اطلس

ایالات متحده به وضوح ground zero برای شیوع کروناویروس در حال حاضر, اما یک بعدی در حال حاضر ممکن است در حال ظهور 4,500 مایلی جنوب.

"برزیل است که احتمالا در آینده کانون این بیماری همه گیر در جهان" Luciano کسر Azevedo یک پزشک است که صرف شده است شب و روز خود را درمان COVID-19 بيمار در بخش مراقبت های واحد در سائو پائولو بزرگترین شهر کشور گفت: من در این هفته است. "من فکر می کنم برزیل در حال رفتن به دریافت نزدیک به 100,000 مرگ و میر." در روز ما صحبت کرد Azevedo به ذکر است که تعداد تخت در شهرستان عمومی سیستم مراقبت های بهداشتی در 90 درصد اشغال. او گفت: Rio de Janeiro که سیستم مراقبت های بهداشتی است که در حال حاضر به طور جدی تیره و تار توسط شیوع می تواند تبدیل به برزیل, New York.

تام Inglesby از Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health اشاره می کند که این کشور گزارش داد 3,700 جدید روزانه موارد در آوریل 23. کمتر از دو هفته بعد در مارس 6, جدید, روزانه موارد تا به حال بیش از سه برابر به 11,896. تحولات در برزیل "واقعا در مورد" Inglesby به من گفت.

این کشور بیش از 200 میلیون نفر تا کنون ثبت شده کمتر از 10000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 یک بخش کوچکی از امریکا مرگ و میر. اما مورد تأیید و مرگ و میر به سرعت در حال رشد هر روز منجر به ملال انگیز جدید و سوابق, ارائه, برزیل سخت ترین-آمار کشور در آمریکای لاتین و یکی از بدترین در جهان است. فصل آنفولانزا حتی وارد نشده است (نیمکره جنوبی است که به عنوان زمستان) و شیوع تب دانگ در کشور ممکن است اوج فقط به عنوان coronavirus شیوع می کند. ناکافی تست به این معنی است که برزیل را به صورت رسمی شمارش است که در حال حاضر بیش از 100,000, در واقع می تواند به اندازه 10 برابر بالاتر با توجه به Azevedo که همچنین یک استاد مراقبت ويژه و اورژانس پزشکی در دانشگاه سن پائولو اجرا می شود که یک بیمارستان عمومی و رئیس آموزش و پرورش در بیمارستان Sírio-Libanês یک مرکز خصوصی. رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro یکی از جهان پیشرو coronavirus منکران است فشار به سهولت اجتماعی-محدودیت فاصله و بازگشایی اقتصاد است که می تواند سرعت بخشیدن به گسترش ویروس. "ما تنها در آغاز" Azevedo گفت.

فقط به عنوان آن را در کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا ویروس است و همچنین مخلوط کردن toxically با برزیل زشت ترین شرایط اساسی—مهمتر از موقعیت خود به عنوان یکی از مهمترین و نابرابر کشورها در این سیاره است. اگر COVID-19 در ابتدا به نظر می رسید مانند یک برابری طلب رنج پایان بخشیدن به زندگی همه در همه جا آن را با زمان نشان داد خود را به یک طاعون است که اغلب مانع سوار شدن بر نابرابری اجتماعی. آن را نامتناسب رنج و عذاب مردم فقیر که نمی لوکس به فاصله اجتماعی به پایبندی به مستندات در برخی موارد حتی به شستن دست های خود و کسانی که بیشتر در معرض ابتلا به خطرات بهداشتی در ارتباط با ویروس. بی رحمانه طنز است که در چندین کشور از جمله برزیل ثروتمند اول آورده این بیماری وجود دارد, قبل از عقب نشینی به خود جداسازی آن را به عنوان شروع ravaging ضعیف است.

در برزیل "اولین موج از مردم آلوده شد بهتر است با بالا قدرت خرید که سفر در خارج از کشور و بازگشت با ویروس" ماریا لورا Canineu به برزیل, مدیر دیده بان حقوق بشر به من گفت. "آنها اکثرا سفید افرادی که دسترسی به آزمایش و به بیمارستان خصوصی خدمات. اما اخیرا ما شاهد افزایش تعداد عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در میان مردم سیاه و سفید در همان شیوه ای است که شما را دیده اند در آمریکا"

سیاه, برزیلی متمرکز در فقیر شلوغ محله های شهری از جمله آلاینده های فقیر نشین ریو دو ژانیرو و سائو پائولو که در آن Canineu استوار است. بسیاری از کسانی که زندگی در این مناطق و عدم بهداشت مناسب مانند دسترسی به آب تمیز اجازه دهید به تنهایی صابون و یا ضد عفونی کننده دست. بنابراین ساده ترین و سازگار ترین مشاوره در این بیماری همه گیر—شستن دست های خود را—و نه لزوما عملی برای آنها. برخی از خانواده ها زندگی می کنند با 10 یا 12 نفر در یک اتاق باعث می شود که اجتماعی-فاصله غیر ممکن است. بسیاری از کار در برزیل بزرگ بخش غیررسمی (به عنوان مثلا کارگران ساختمانی و یا فروشندگان خیابانی) و باید ترک خانه برای کسب درآمد ارائه آنها را با یک افتضاح انتخاب: خطر سلامت خود را برای محافظت از خود امرار معاش یا خطر امرار معاش خود را برای محافظت از سلامت خود را. این "آیا شرایط مناسب برای گسترش ویروس" Canineu گفت.

ساکنان فقیر نشین که در آن حدود 13 میلیون برزیلی ها زندگی می کنند همچنین تا حد زیادی بستگی به سلامت عمومی-مراقبت از سیستم است که در حال ضرب و شتم توسط coronavirus موارد است. بیماری های مزمن مانند دیابت و سل و فشار خون بالا هستند به خصوص شایع در میان این جمعیت قرار دادن آنها در معرض خطر ابتلا به عوارض جدی از COVID-19.

Gilson رودریگز رئیس جمهور از ساکنان' association در سن پائولو را پریسپلیس favela به من گفت که سیاست های عمومی در COVID-19 هنوز نمی عبارتند از "دستورالعمل آن را به حساب واقعیت های فقیر نشین." در صورت عدم وجود آن او در بر داشت یک شبکه ملی از favelas که استخدام شده خود را, پزشکان داوطلب خدمت سربازی خود را در ناوگان آمبولانس خصوصی تولید شده خود را, ماسک ارائه مسکن برای کسانی که نمی تواند در غیر این صورت خود منزوی, سازمان غذا تحویل و ارائه کمک های مالی به شغل و حرفه ای که شغل خود را از دست.

در مانائوس, پایتخت, Amazonas, دولت, عمومی سیستم مراقبت های بهداشتی است که وضعیتی وخیم از افزایش COVID-19 بيمار. صحبت در مورد تلخ وضعیت به تازگی مانائوس شهردار به اشک پشت سر هم در تلویزیون. "فیلم در گردش در رسانه های اجتماعی نشان داده اند که ناامیدی از خانواده به دنبال مراقبت های فوری در حالی که بدن شمع تا در کنار بیماران در understaffed بیمارستان در مانائوس" Jocelyn Getgen the bushel basket بین المللی-حقوق بشر و متخصص در Cardozo قانون در نیویورک نوشت: در تحلیل های اخیر برزیل را در مخمصه.

این "طوفان کامل" از بهداشت عمومی آسیب پذیری های عنوان the bushel basket توصیف آن نزولی در برزیل فقط آن را به عنوان مبارزه با فلج سیاسی در بالاترین سطوح دولت. Bolsonaro مشتاق به پرش شروع اقتصاد در حال مبارزه با مقامات محلی و دادگاه به استراحت مستندات. ("بعضی از مردم جان خود را," او گفت:. "این زندگی است.") رئیس جمهور نیز فرو رفته در یک رسوایی است که می تواند منجر به استیضاح.

در کشوری که یک چهارم از جمعیت در فقر زندگی می کند و یکی که هنوز دوره نقاهت بعد از یک عمده رکود اقتصادی حتی آن را به عنوان hurtles به سمت دیگری سقوط اقتصادی فقیر هستند که ضربه سخت هر که از راه—coronavirus و تلاش برای مهار آن است. به عنوان برایان زمستان سردبیر آمریکا, فصلنامه, فراموش نشدنی قرار داده و آن را به من "خیابان فروشندگان نمی توانید از خانه کار می کنند."

The bushel basket استدلال کرد که برزیل اقدامات دولت هستند نیز نشان دهنده این ملت را زمینه بی عدالتی. سیاست گذاران است که می تواند به راحتی به لحاظ اجتماعی فاصله و دسترسی به مراقبت های بهداشتی مناسب ارزیابی خطر متفاوت از "بسیاری از افراد زندگی در کشور" او به من گفت. او استدلال کرد که تنها دلیل برزیلی مقامات مجبور به توسل به چنین شديد مستند اقدامات است چرا که دولت آنقدر آهسته در نورد تست و تماس با ردیابی برای جلوگیری از شیوع بیماری است. "در حال حاضر ما باید مطمئن شوید که همه سالم باقی می ماند," او گفت:. "افراد سالم برابر با یک مولد نیروی کار مناسب است؟"

Canineu اشاره کرد که میلیون ها فقیر برزیل شده اند قادر به دسترسی به یک به نفع دولت از حدود 100 دلار در ماه برای کمک به جزر و مد آنها را به دلیل عدم وجود اینترنت و کمبود اطلاعات در مورد چگونه با این نسخهها کار روند و یا سکسکه با این روند خود را. که شامل او مانیکورزن رسمی کارگر با دو بچه که از دانلود این برنامه لازم و ثبت نام برای دریافت امداد تنها به توان گفت برای نزدیک به دو ماه در حال حاضر است که او را مورد "تحت تجزیه و تحلیل."

او "نمی تواند به کار برود" و در نتیجه "ندارد پول برای انجام هر کاری" Canineu گفت. "او از جان گذشته است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب