برایان واشنگتن باعث می شود پودینگ نان

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستاننویسنده داستان برایان واشنگتن باعث می شود امضای خود را پودی

توسط NEWS-SINGLE در 11 اسفند 1398

نویسنده داستان برایان واشنگتن باعث می شود امضای خود را پودینگ نان, اولین چیزی که او پخته پس از بیرون آمدن به پدر و مادر خود را.

"پودینگ نان بود و اولین چیزی که من پخته پس از من بیرون آمد و به پدر و مادرم" داستان نویسنده برایان واشنگتن می گوید: ایستاده در فر. ظرف است که او شده است می خواهم ساخت از دوران کودکی در یک فرم و یا دیگری یک وسیله نقلیه برای نوستالژی و راحتی. "امید است که ظرف چند گزش دسر حمل و نقل خواهد شد شما را به یک محل بسیار گرمتر بیشتر آشنا از جایی که شما آغاز شد" واشنگتن می نویسد: در یک آشپزخانه یادداشت قطعه در دستور امضای خود را.

در این ویدئو تو کردن سفید-نان باگت که بحران به عنوان او ریپ آن قطره تکه های اندازه را در یک ظرف پخت. "در بلوک من هیچ کس تا به حال هیچ پول واقعی اما برای پودینگ نان شما به آن نیاز نیست. هر کس نگهداری نان در شربت خانه خود را. آن را نمی باید تازه—حتی بهتر است اگر آن نبود. نان بیات sopped تا بیشتر خمیر به یک پودینگ آمرزنده بحران" واشنگتن می گوید. با استفاده از ساده مواد و تجهیزات—برای پودینگ, واشنگتن, گرم سفید-چیپس شکلات و کرم در مایکروویو—آشپز خانه می تواند هماهنگ و موزون آنچه که او خواستار "جزئی سمفونی شیرینی."

پس از واشنگتن بیرون آمد و به پدر و مادر خود و پخته که آرامش دسته ای از پودینگ نان برای خود او ساخته شده است یکی دیگر. "یکی برای مادرم scalding و خیس شده در شیر نارگیل, پخش با رم" او می نویسد. این زمان زمانی که او می کشد پخت ظرف را از فر در پاره باگت جذب دستور العمل شربتی, مایعات چسبناک تبدیل در داخل و crisply طلایی در بالا—تبدیل در داخل و خارج. این یک غذای ساده اما یکی که واشنگتن آن را قرار می دهد "خود را تغییر دهید تمام روز لعنتی."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب