اردوگاه Chickasaw آنلاین: برنامه روزانه خود را

عکس توسط Ellinnur Bakarudin / شاتر8 A. M. صبح به کمپ!در اینجا در اردوگاه Chickasaw ما خواهید از خواب بیدار به

توسط NEWS-SINGLE در 13 تیر 1399
عکس توسط Ellinnur Bakarudin / شاتر

8 A. M. صبح به کمپ!

در اینجا در اردوگاه Chickasaw ما خواهید از خواب بیدار به یک ریتمیک تشویق. در صورت عدم وجود ده preteen کودکان در همسایه کابین فریاد "ظهور و درخشش!," ما را تشویق شما را به مجموعه گوشی خود را زنگ به "پرنده برای تلفن های موبایل."

هیچ چیز ضربان که تیره و تار چشم صبح بازحمت حرکت کردن را از طریق جنگل به دوش در حمام خود را با توجه با بیست و پنج دیگر کودکان و حجم زیادی از بابا لنگ دراز. به منظور تسهیل این معشوق مراسم از راه دور به ما نشان می دهد که خود را پدر یا مادر یا سرپرست شلنگ شما را در حیاط با آب سرد است.

9 A. M. جمع آوری دور میله پرچم برای "شیپور خاموشی"

توسط "جمع آوری دور میله پرچم" ما معنی با کلیک بر روی لینک زوم ما فقط از طریق پست الکترونیکی شما. و "صبح" شیپور خاموشی' " منظور ما نگاه در چت برای GIF از یک اردک گیر شدن در صور. این واقعا خنده دار است.

9:15 A. M. صبحانه

خود را پدر و مادر یا قیم خواهد تقلا تخم مرغ هفت با مطلقا هیچ طعم و مزه. (نگاه کنید به زوم چت برای "بی مزه تخم مرغ" دستور العمل.) اضافه کردن به عنوان بسیاری سس گوجه فرنگی به عنوان شما می خواهید—این اردوگاه! برای شبیه سازی پر سر و صدا از یک سالن ظروف سرباز یا مسافر ما را تشویق شما و خواهر و برادر خود را به فریاد camp آهنگ ها در بالای ریه های خود را. (نگاه کنید به زوم چت برای کلمات به "رونق Chicka بوم.")

10 A. M. کابین فعالیت 1: دوستی-دستبند بافتن

اقدام به فعالیت با تمام جدید خود را با بهترین دوستان است. دوباره برای روشن شدن توسط "ادامه" منظور ما به ماندن در همان صندلی شما شده است در ساعت گذشته و توسط "جدید خود را با بهترین دوستان است منظور ما از تار مربع بر روی کامپیوتر خود را که ممکن است یا نه ممکن است شامل چهره کودکان. اگر معده شما درد نکنه و در عین حال خوردن دو Snickers میله در جانشینی سریع. اگر شما لازم نیست که دسترسی به آن زیبا و رنگی گریزان دوستی-دستبند موضوع شما هرگز دیده می شود به فروش می رسد در فروشگاه شما می توانید با استفاده از باندهای لاستیکی. فقط با قرار دادن آنها را در اطراف مچ دست خود را و voila! دوستان برای همیشه لطفا برای!

11 A. M. کابین فعالیت 2: شنا

ما می دانیم شما دست کت و شلوار حمام است که هنوز هم از صبح خود را به دوش—ما فکر می کنیم این مهم است که بقیه از شما این است که دوباره به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. در شرایطی که از یک دریاچه پر تورم kiddie استخر یا یک سطل بزرگ با بیشتر سرد شلنگ آب و لرز در آن برای تا زمانی که ممکن است. و سپس قرار دادن خود را در یک حوله و خودتان ابتدا, تا تو, در حالی که شما صبر کنید برای کودکان دیگر به پایان خود نشاط است.

12 P. M. ناهار

خود را پدر و مادر یا قیم خواهد کوک پنج سگ داغ است که شما باید در کمتر از ده دقیقه. شستن آنها را با لباس های رنگارنگ نوشیدنی. (نگاه کنید به زوم چت برای "Bug آب میوه" دستور العمل. تذکر: این فقط شکر قرمز رنگ غذا آب و شکر است.)

1 P. M. خواب نیمروز

در رختخواب با یکی دیگر از Snickers نوار و یک پادشاه اندازه کیسه بادام زمینی, M&Ms. نوشتن نامه ای به پدر یا مادر یا سرپرست در اتاق بعدی و گزارش چقدر سرگرم کننده شما با داشتن در اردوگاه و/یا چگونه friendless وحشت زده و سرد هستید.

2 P. M. کابین فعالیت 3: تسخیر پرچم

نگاه کنید به زوم چت به صورت یک لینک به یک بازی مجازی سایت. ما واقعا مطمئن نیستید که چگونه این کار می کند و امیدوارند که شما بچه ها می توانید آن را کشف کردن.

3 P. M. کابین Activity 4: بیشتر شنا!

ما واقعا در تلاش.

4 P. M. رایگان زمان

از آنجا که شما در حال حاضر مرطوب, شما ممکن است انتخاب کنید برای استفاده از وقت آزاد خود را به شنا آزمون که حق شما را به gloating حقوق و حتی بیشتر از زمان شنا. در صورت عدم وجود فضا برای آج آب و یا شنا دور شنا آزمون تشکیل شده است از ایستادن روی یک پا در حالی که بسیار سرد است.

شما همچنین ممکن است استفاده از وقت آزاد خود را به شایعات بی اساس در مورد سایر کودکان از طریق چت خصوصی خود را تغییر دهید و مجازی در پس زمینه قرار داده و کره بادام زمینی و عنکبوت در خود خواهر و برادر, تخت, تمرین رقص های معمول برای نشان دادن استعداد و یا گریه به تنهایی در یک درخت/گنجه.

6 P. M. شام

خود را پدر و مادر یا نگهبان را طبخ یک پوند ساده اسپاگتی. مبارزه با خواهر و برادر خود را برای پارمسان. (نگاه کنید به زوم چت برای کلمات به "پایین خلیج.")

7 P. M. خاص فعالیت: نشان دادن استعداد

پس از شما ساخته نشده و هر گونه دوستان هنوز و احتمالا هر کس فکر می کند شما یک نپرداخته loner, این است که خود را بزرگ فرصت را به آنها نشان می دهد که شما با استعداد هستید و سرد است. قرار داده و در culottes یک sparkly بالا tankini و اندازه عینک آفتابی و نشستن با نگرانی در اتاق خواب خود را از طریق یک ساعت و نیم از تکنوازی ویولن. هنگامی که آن را به نوبه خود شما را, مطمئن شوید که لپ تاپ خود دوربین است که به خوبی زاویه دار و انجام دو فقره از هشت شما به یاد داشته باشید از تابستان گذشته کلاس رقص هیپ هاپ با خانم آلیسون و بیش از بیش به تمامیت جانت جکسون "تند و زننده." شما یک ستاره است.

9 P. M. کابین پای بخاری

جمع آوری دور آتش/GIF ما فقط اضافه شده به این چت از علم و دستکاری شعله های آتش. شما می توانید "کباب" مارشملو را در توستر یا فقط قاشق شکر سفید به طور مستقیم به داخل دهان خود را. امروز سوال این است: اولین چیزی که شما نگاه به جلو به انجام زمانی که این کابوس است ؟ پس هر کس به اشتراک گذاشته شده است/گریه عموم ببینید زوم چت برای کلمات به "دایره بازی." باند بیش از همه شما را در مشترک با کسانی که شیرین و تار مواجه است.

10 P. M. چراغ

در محیطی آرام و تاریک از اتاق خواب خود را منعکس کننده تمام دوستان جدید و خاطرات شما در حال ساخت. وجود تنها خواهد [unknown تعداد] روز بیشتر شبیه به این. فراموش نکنید که برای مزه هر لحظه.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب