کانادا نیک تیلور مسابقات خود را کم دور در تور را به سرب در نقش ونگار ریگی دادن ساحل

نقش ونگار ریگی دادن ساحل کالیفرنیا.—کانادا نیک تیلور باز با عقاب بسته با دو birdies و ساخته شده یک روز زرق و ب

توسط NEWS-SINGLE در 18 بهمن 1398

نقش ونگار ریگی دادن ساحل کالیفرنیا.—کانادا نیک تیلور باز با عقاب بسته با دو birdies و ساخته شده یک روز زرق و برق دار احساس حتی بهتر با 8-تحت 63 در شبه جزیره مونتری که به او منجر پنج شنبه در AT&T نقش ونگار ریگی دادن ساحل Pro-Am.

بسیاری از علاقه بیش از سه دوره در چرخش بود و در اجرا درآورد هیل که برجسته داستین Johnson, فیل مایکلسون و پنج NFL quarterbacks از جمله Peyton و الی منینگ.

تیلور از Abbotsford, B. C. رفت و در مورد کسب و کار خود را بی سر و صدا و به طور موثر. شروع در پشت و نه در شبه جزیره مونتری با یک نسیم سرد در پشت او ضربه 4-آهن به عقب پین است که حل و فصل چهار پا برای عقاب آمار 3-آهن از خشن برای دو زدن توپ مرغک در همتراز 5 16 و می دانستم که او در حال بازی و زمانی که او به یک 4-آهن به 10 پا در سوراخ اول یک 495-حیاط پر 4 که احساس می کند حتی زمانی که هوا سرد است در سطح دریا.

هنوز هم بهتر, بود, پایان — 5-آهن به سمت اقیانوس به پنج پا و سپس یک باد به وسیلهی 3-آهن از 240 متری در برگشت توپ را روی گوه او تا به حال هرگز دیده می شود به 20 فوت است.

"یک شروع خوب" تیلور گفت: با اشاره به 4-آهن که قرار است تا باز عقاب و 63 که همسان او کم دور در تور. "آب و هوا کمک می کند. اگر این باران آن را باد می وزد پنج و نیم ساعت است ، اما ما بسیار آرام امروز, شوخی در تمام طول روز, و من احساس مانند خلق و خوی بزرگ بود."

او به رهبری دو عکس به همتراز بیش از پاتریک Cantlay (دوربین کوچک) و تعقیب Seiffert (نقش ونگار ریگی دادن ساحل) که هر یک 6-تحت 66.

دفاع از قهرمان فیل مایکلسون که مقام سوم به پایان برسد در عربستان سعودی هفته گذشته بهترین نتیجه خود در یک سال بود و کمی نا امید با 68 در اجرا درآورد چرا که چگونه به خوبی او احساس او آن را ضربه توپ را روی گوه.

"من سوار آن را مانند یک اسب نر" گفت: مایکلسون یک عبارت او یک بار در توصیف بازی او در $9-میلیون (ایالات متحده) pay-per-view مسابقه او برنده در برابر تایگر وودز در لاس وگاس.

داستین جانسون تا به حال 69 در دوربین کوچک در حالی که Jordan Spieth بررسی می شود و در 70. آنها به طور معمول در همان گروه که عدم نیست در سرگرمی خود را آماتور هاکی بزرگ Wayne Gretzky و کشور خواننده جیک اوون.

Gretzky ضربه به یک پناهگاه محکم کردن در شماره 6, یافت برای اولین بار از دو پناهگاه در مقابل سبز و رفت و دیگر از پناهگاه وجود دارد. Spieth تحویل خبر خوب: "هیچ پناهگاه چپ" او گفت:.

چنین است ماهیت این هفته یک ترکیب بی نظیر از مناظر و آماتور است که شامل هنرمندان و ورزشکاران و شرکت تیتان که یاد بگیرند که ارزش خالص شکوه $1 میلیارد نمی خواهد آرامش اعصاب بیش از یک توپ.

در میان کسانی که در 5-تحت همتراز بودند چارلی هافمن که پر از سوراخ خارج از fairway به صورت عقاب در شماره 4 در دوربین کوچک برای بلندترین تشویق و هری هیگز, PGA Tour rookie که کشید کمیسر جی موناهان به عنوان شریک زندگی خود را.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

مایکلسون در نهایت خوشحال بود به در برد و پس از 68, هر چند آن را به دنبال که بزرگ زمانی که او موفق به مرغک هر یک از پر 5s در اجرا درآورد. او رفت و 10 سوراخ بدون مرغک تا بسته شدن با سه مستقیم.

"من اجازه دهید یک مقدار زیادی از فرصت های اسلاید," او گفت:. "اما من به ضرب گلوله 4-زیر پر گرد و آن را نمی خواهید به صدمه زدن به من."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب