اگر دانشگاه نمی بازگشایی تا 2021?

سیاست میلیون ها نفر از خانواده ها صورت یک سوال که زمانی غیر قابل تصور است. ویلیام Widmer/نیویورک تایم

توسط NEWS-SINGLE در 6 اردیبهشت 1399
ویلیام Widmer/نیویورک تایمز/Redux

Eبسیار دو سال نیوجرسی بالاتر-وزیر آموزش و پرورش انتظار دارد دولت مدیران مدرسه به ارائه طرح های احتمالی برای سناریوهای فاجعه. خوابگاه, آتش سوزی, جرم تیراندازی رویدادهای شدید آب و هوا—همه انواع تهدیدات در نظر گرفته شده توسط این کالج نمایندگان. دانشگاه رئیس جمهور و رؤسای و دیگران ضروری در مدیریت نقش ها باید هماهنگ با رنگ نمودار و رفتن کیسه های stashed در دفاتر خود را. آنها رفتار میز تمرین: وقتی که ما لغو کلاس ؟ باید ما ارسال دانش آموزان به خانه ؟ اما این رهبران نیست به اندازه کافی آماده برای شروع یک بیماری همه گیر و نه برای مقیاس بزرگ نامعلوم خاموش کردن آن صورت گرفته است.

به طور کلی دانشگاه باید به سرعت پاسخ به چند وجهی coronavirus تهدید. دانشگاه ها به سرعت نقل مکان کرد و در کلاس های آنلاین, لغو بهار, ورزش و آموزش دانش آموزان به تخلیه اتاق خوابگاه خود. (برخی از موسسات پرداخت هزینه برای خوابگاه یا راههایی را برای دریافت و مطالعه-دانش آموزان خارج از کشور صفحه اصلی.) هنوز تعطیل شد ، در حال حاضر مدیران باید به شکل آنچه که موسسات خود را انجام خواهد داد هنگامی که این ترم به پایان می رسد. "اگر شما به طراحی یک جای مطمئن شوید که هر کس می شود این ویروس آن را شبیه به یک خانه سالمندان و یا یک دانشگاه" پل LeBlanc رئیس جمهور Southern New Hampshire University, که بیش از 130,000 دانش آموزان ثبت نام آنلاین دیروز به من گفت.

زمانی که روسای دانشگاه ها خواسته می شود که آیا آنها باز خود دانشگاه برای پاییز سال 2020 ترم ترین نیمکت پاسخ های خود را در شرطی و مفروضات. در حال حاضر آنها متوجه شدم که آنها فقط می توانید برای کسب و کار باز در سپتامبر 1 و اجازه دهید همه با عجله به عقب بر روی پردیس مانند هیجان زده سیاه و سفید جمعه خریداران. Ohio State رئیس جمهور مایکل دریک پیشنهاد او ممکن است شروع به در آوردن اساتید به دانشگاه در چند هفته. میچ Daniels رئیس دانشگاه گفت: بازگشایی دانشگاه خود را در سقوط و جداگانه کسانی که مسن تر از 35 از آن. اما حتی او به نام اعلامیه "اولیه است."

هنگامی که وجود دارد ده ها هزار دلار در معرض خطر برای دانش آموزان و خانواده های آنها من نمی دانم که نیست رضایت بخش پاسخ دهد. چرا دانش آموزان شیرجه رفتن خود را به سال بدهی برای آموزش آنلاین به جای کامل کالج تجربه آنها برای امضا ؟ برخی به زودی-به-بالا-فارغ التحصیلان مدرسه پیشنهاد در نظر گرفتن یک سال فاصله, اما برای بسیاری از دانش آموزان—دانش آموزان کم درآمد, اقلیت, دانش آموزان, دانش آموزان بزرگسال—این است که یک گزینه عملی.

اگر دانش آموزان قادر به راه رفتن بر روی دانشگاه ها در پاییز, آنها ممکن است به رسمیت نمی شناسد دانشگاههای آنها به ثبت نام در. عرصه و سالن ممکن است تبدیل به سالن سخنرانی که اجازه می دهد دانش آموزان برای جلوگیری از تنگ کلاس های درس و گسترش است. هتل ها می تواند تبدیل به خوابگاه به طوری که دانش آموزان می توانند خود را در اتاق و حمام و سرویس بهداشتی با محدود کردن قرار گرفتن در معرض میکروب ها. پس از آن وجود دارد سوال از ورزش—به طور خاص چند دلار کالج-فوتبال صنعت. "صحبت کردن با برخی از همکاران من که اجرا big-time Division من برنامه های آنها واقعا عرق کردن, این, از, زیرا کسانی که در تلویزیون درآمد به دلار بزرگ, LeBlanc, که همچنین ریاست هیئت مدیره شورای آمریکایی در آموزش و پرورش این کشور بزرگترین عالی-آموزش و پرورش هماهنگی بدن به من گفت. Clemson سر مربی تیم فوتبال, Dabo Swinney بوده و مصمم است که این مدرسه خواهد بود بازی در پاییز. اما حتی در این سناریو بعید است تیم به احتمال زیاد بازی به خالی استادیوم.

والتر Thu رئیس جمهور دیلرد دانشگاه در نیواورلئان به من گفت که او قصد دارد برای استفاده از نمازخانه در محوطه دانشگاه بود که بازسازی پس از کاترینا—و در حال حاضر می تواند جای 800 نفر—برای بزرگ دوره های سخنرانی که در آن دانش آموزان می توانند باقی بمانند اجتماعی دور. که ممکن است آسان برای کوچکتر کالج ها مانند دیلرد که "بزرگ" کلاس ها در حدود 50 نفر است اما در دولت گل سرسبد دانشگاه آن را غیر واقعی است. Thu همچنین به من گفت که او طرح آزمایشی; اگر بازگشت به دانشگاه است که بیش از حد مخاطره آمیز در این دانشگاه ادامه خواهد داد به کار آنلاین.

بسیاری از کالج ها در حال حاضر زیرساخت با اطلاعات ناقص. کالج رهبران با تکیه بر تحقیقات در مورد بهترین شیوه برای آموزش آنلاین به راهنمای استراتژی های خود را, اما این تحقیقات به حساب نیست برای چند لایه اختلال یک بیماری همه گیر. کالج از خانه می شود کاملا متفاوت انجام زمانی که دانش آموزان گذاشته شده است که از شغل و در حال حاضر در صفحه اصلی تلاش برای کشف کردن مراقبت از کودک. (نزدیک به یک در چهار نفر در مقطع کارشناسی و دارای فرزند است.)

LeBlanc, از Southern New Hampshire University گفت: "در زمینه تماس های بسیاری از دیگر رهبران مدرسه چگونه درخواست خود موسسه انجام دوره های آنلاین. آنها به ندرت از او بخواهید در مورد دیگر خدماتی است که به دانشجویان آموزش آنلاین نیاز هر چند; مشاوره, تدریس خصوصی و روان-سلامت حمایت می afterthoughts او به من گفت. کالج ها و دانشگاه ها که در آن دانش آموزان بیشترین نیاز به این خدمات اضافی ممکن است آنهایی که سخت ترین ضربه از نظر مالی با بحران: تاریخ در کالج nonselective کالج های خصوصی و عمومی منطقه دانشگاه. نیوجرسی قانونگذاران ایالتی برای مثال در حال حاضر اعلام کرد که آنها را از محل 50 درصد از بودجه دولت برای کالج ها در ذخیره تا 30 سپتامبر پایان سال مالی.

جان Thelin یک دانشگاه کنتاکی استاد و نویسنده قطعی تاریخچه آموزش عالی آمریکابه من گفت که او هرگز دیده می شود هر چیزی مانند دو بحران کالج ها روبرو هستند در حال حاضر. اگر غیر از این بود فقط یک بهداشت عمومی بحران و یا بحران مالی موسسات به احتمال زیاد می شده اند خوب است. این دو در ترکیب با این حال تولید بی سابقه اختلال. "کالج های آماده برای نمایشی, حوادث فاجعه بار. آنچه که آنها آماده هستند برای کشیده کردن چیزهایی که کمتر دیدنی و جذاب, اما این است که واقعا خود را تکه تکه عملیات و بودجه خود را," او گفت:. و بر خلاف طوفان یا گردباد که ممکن است بر یکی از شهرستان و یا دولت این بحران مؤثر است کل بالاتر-بخش آموزش و پرورش بنابراین موسسات را محدود به توانایی برای کمک به یکی دیگر از.

جالب اینجاست که اختلال در آموزش عالی بیشتر قابل مقایسه با وضعیت کنونی در مقیاس ممکن است رونق در کالج ثبت نام پس از جنگ جهانی دوم Thelin گفت. زمانی که کنگره تصویب GI بیل در سال 1944 مقامات دولتی دست کم گرفت فقط چگونه بسیاری از دانشجویان امکان استفاده از بورس تحصیلی برنامه تعبیه شده در این قانون. از سال 1940 تا 1950 تعداد آمریکایی بدست آوردن درجه در هر سال بیش از دو برابر از 200,000 تا 500,000. برخی از دانشگاه ها سه برابر یا چهار برابر در اندازه. دانشگاه ایندیانا به عنوان مثال بزرگ از 3000 دانش آموز در سال 1944 به بیش از 10 ، 000 در سال 1946.

در حال حاضر کالج مدیران به دنبال معکوس امکان. آنها از دور انداختن برنامه ای برای رشد در خدمات بهداشت عمومی. آنها در حال حرکت عملیات آنلاین. هیچ کس می خواهد برای اولین بار به بازگشایی و نه برای اولین بار به می گویند که آنها در حال رفتن دور تا 2021 و یا بعد. "بسیاری از مکان ها باید از این ظرفیت برای بازگشایی در شرایط عادی" LeBlanc به من گفت. "اما ما در حال رفتن به تلنگر سوئیچ و رفتن از همه پناهگاه در خانه' به 'همه بازگشت به آنچه شما استفاده می شود به انجام سه ماه پیش.'"

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب