کانادا کشتی گیران Steen و Dhesi واجد شرایط برای آینده بازی های المپیک توکیو

اتاوا—کانادا کشتی گیران Jordie Steen و Amar Dhesi واجد شرایط برای آینده بازی های المپیک توکیو روز یکشنبه پس خود را در نیمه نهایی پیروزی در تابه-آمریکایی المپیک صلاحیت مسابقات است.

Steen از تکومسه, Ont., شکست دومینیکا را Luis Miguel Perez Sosa با ویژگی های برتری 13-2 در 97-کیلوگرم نیمه نهایی. پس از پایین رفتن دو در اوایل مسابقه 28 ساله را امضا مچ پا تسمه حمله طوفان به نفع خود.

“آن را سخت به تصور من نگه داشته در تلاش برای انجام آن را یک گام در یک زمان یک بازی در یک زمان حذف در یک زمان. من خیلی خوشحال هستم” گفت: Steen که قطار در مونترال کشتی باشگاه. “آن را نمی کند حتی احساس واقعی است. آن را غیر واقعی بوده است. من نمی خواهم به قند-کت و آن رسیدن به المپیک است سخت دشوار است ، آن را احساس می کند خیلی خوب است هنگامی که شما در نهایت آن را به اتفاق می افتد.”

Dhesi دوخته حریف خود را چارلز مریل پورتوریکو برای تضمین پیروزی در 125-کیلوگرم نیمه نهایی. 24 ساله از ساری, B. C., برنده خود را دو round-robin منطبق با ویژگی های برتری است.

“این یعنی همه چیز. پس من شروع به این ورزش در پنج یا شش سال که همه من می توانم در مورد خواب. این یک راه طولانی بسیاری از فداکاری” گفت: Dhesi که شده زندگی و آموزش در کلمبوس, اوهایو. “آن را به معنای زیادی نه فقط برای من بلکه برای خانواده و جامعه. من هنوز انجام نداده است; این فقط یک مرحله است.”

اواز یا موسیقی دو نفری می پیوندد اریکا Wiebe و دانیل Lappage که واجد شرایط برای توکیو بازی ها در روز شنبه.

این مسابقات برگزار شد بدون تماشاگر در داخل محل برگزاری رقابت برای کاهش خطر گسترش COVID-19 ویروس.

دیلون ویلیامز از تورنتو ساخته شده آن را به 65-کیلوگرم نیمه نهایی اما از دست 10-0 به Alejandro والدس Tobier از کوبا.

وجود دارد خواهد بود آخرین فرصت المپیک صلاحیت مسابقات بعد از آن در سال. این در اصل برنامه ریزی شده برای اجرا در 30 آوریل 3 در صوفیه, بلغارستان, اما به تعویق افتاده است به آغاز ماه ژوئن.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>