مراقب باشید که چگونه شما نفرت در فیلادلفیا

ماه به همه گیر آمریکایی ها متوجه می شوند که اگر چه این ویروس را نمی بینم مسابقه اثرات آن انجام دهید با تشکر از

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399
People standing in line at a testing site
ماه به همه گیر آمریکایی ها متوجه می شوند که اگر چه این ویروس را نمی بینم مسابقه اثرات آن انجام دهید با تشکر از منظر بهداشت عمومی در آمریکاعکس توسط تام Gralish / Philadelphia Inquirer / AP

زمانی که گزارش های خبری منعکس در سال 1918 آنفولانزای همه گیر و چگونه آن را تحت تاثیر قرار شهرستانها صد سال پیش آنها تقریبا همواره ذکر فیلادلفیا با استناد به آن به عنوان شهر آمریکا با بالاترین مرگ و میر—کمی بیش از هفده هزار نفر در شش ماه. و داستان فیلادلفیا فوق العاده ای از دست دادن همواره مراکز در رژه برای جنگ جهانی اول آزادی وام رژه که مقامات محلی اجازه ادامه با وجود شیوع آنفولانزای که در حال حاضر در حال اجرا شایع از طریق شهرستان است. "چه اتفاقی می افتد اگر راهپیمایی نیست لغو شود در طول بیماری های همه گیر پرسید:" اخیر واشنگتن پست تیتر. "فیلادلفیا در بر داشت در سال 1918 با نتایج فاجعه آمیز است." "زمان فیلادلفیا ممنوع کرد" نوشت: یک مفسر در فاکس نیوز "آن را خیلی دیر شده بود."

ملی پوشش فیلادلفیا در طول سال 2020 همه گیر توصیف کرده است خیابان های خالی در نزدیکی شهر فیلادلفیا نشان می دهد که آموخته است از آن رژه اشتباه است و مصرف اجتماعی فاصله به طور جدی این زمان. این درست است به حدی: شهردار جیم کنی با صدور اقامت در خانه سفارش در مارس 22nd, نزدیک به دو ماه قبل از آخرین مدل سازی پیش بینی فیلادلفیا COVID-19 بستری شدن در بیمارستان به اوج رسید. در عین حال lavishing توجه در سال 1918 رژه و اهمیت اجتماعی فاصله نیست فقط به یک اریب تصویر از گذشته; آن تنش پشتکار و پاسخ فرد بیش از نیاز به تعمیر قرن ها با حمایت دولت نابرابری. Overemphasizing رژه نیز اجرا می شود خطر تاب چگونه ما به بیماری همه گیر در جایی مثل فیلادلفیا که به عنوان مرگ و میر در حال شمارش نماینده است چرا که ویروس این است که کشتن یک تناسب تعداد آمریکایی های آفریقایی تبار و مردم از رنگ.

فیلادلفیا اکثریت آفریقایی-آمریکایی شهر است امروز فقیرترین شهر بزرگ در ایالات متحده, که در آن بیست و پنج درصد از مردم زیر خط فقر زندگی میکنند و گسترده عصری عمیقا متمرکز فقر جداگانه سیاه و قهوه ای و جوامع از لحاظ تاریخی محله های ثروتمند و به تازگی gentrified آنهایی که در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای سفید. ماه به همه گیر آمریکایی ها متوجه می شوند که اگر چه این ویروس را نمی بینم مسابقه اثرات آن انجام دهید با تشکر از منظر بهداشت عمومی در آمریکا چه به نظر می رسد در فیلادلفیا دست است که داستان همان بود در سال 1918: نرخ مرگ و بالاترین در فیلادلفیا آفریقایی-آمریکایی جامعه و به تازگی وارد مهاجران اروپایی دومی فقیر با شرایط سابق توسط Jim Crow-دوره طراحی. مهاجرت بزرگ در روند بیش از دو برابر فیلادلفیا, سیاه, جمعیت که از شصت و سه هزار در سال 1900 به یک صد و سی و چهار هزار در سال 1920 ساخت آن را یکی از شمال بزرگترین. نزدیک به نیمی از شهر را longshoremen شد سیاه و فیلادلفیا به پورت زمزمه با کار جنگ بود و کشور دوم شلوغ ترین.

سیاه longshoremen و خانواده های آنها بودند همه هل به مسکن عام ساخته شده توسط کج عمدتا ایرلندی-آمریکایی صاحبخانه که از نظر سیاسی مسئول از شهرستان. ویلیام برگ از فیلادلفیا را درون کلیسا فدراسیون توصیف "آنقدر کثیف شرایط است." "سیاه و سفید و رنگی مستاجران," او نوشت: "پرداخت از $7 و 8 دلار در ماه اجاره موظف به زندگی در محیطی که یک کشاورز را تحمل کند برای یک لحظه خود را در گاو با ثبات است." فقط دو دهه قبل W. E. B. Du Bois پیشگامانه خود را در سال 1899 کتاب "فیلادلفیا سیاه پوست" استفاده از نقشه ها و آمار به دقت توصیف چگونه سلامت فقیر در شهر جامعه شاخص نابرابری اجتماعی"بسیار متفاوت از شرایط"—به عنوان مخالف به نتیجه تمایل ژنتیکی که نمایش قابل قبول از سفید دانشمندان در آن زمان است.

Du Bois گزارش همچنین نشان داد که متنوع آفریقایی-آمریکایی جامعه به عنوان مخالف به چشم انداز یکپارچه زاغه و جای تعجب نیست که او در بر داشت که میزان مرگ در میان آمریکایی های آفریقایی تبار بودند بالاترین در فقیرترین جوامع است. در سه سال منتهی به سال 1918 هنگامی که آفریقایی-آمریکایی بودند مهاجرت به فیلادلفیا برای مشاغل در بندر—و فرار از جنگ چریکی برپا بودن در برابر آنها در جنوب—تب مخملک, سیاه سرفه و آنفلوانزا و بیماری سل شد و در حال افزایش در محله که در آن حل و فصل آنها. در شرایط 2020 همه گیر آفریقایی-آمریکایی مستقر در جوامع با preëxisting بیماری به نام نژاد پرستی. "سخت ترین مشکل اجتماعی در این موضوع از Negro سلامت است که نگرش عجیب و غریب از این کشور به سمت رفاه نژاد" نوشت: Du Bois. "وجود داشته باشد . . . شده است و چند موارد دیگر در تاریخ متمدن مردمان که در آن درد و رنج انسان مشاهده شده است با چنین بی تفاوتی عجیب و غریب."

دیگر درسی است که ما در حال گرفتن زمانی که ما به عقب نگاه در فیلادلفیا تجربه است چگونه بهداشت عمومی مقامات متفاوت بر پاسخ به همه گیری و بیماری در شهرستانها. وجود آنچه که شما ممکن است تماس با محیط زیست در یک طرف کسانی را دیدم که بهداشت به عنوان کلیدی برای یک جامعه سلامت—و از سوی دیگر contagionists که اعتقاد بر این است که سلامتی را از آموزش افراد بهتر است عادات. "به یاد داشته باشید سه ج—پاک کردن دهان پوست تمیز و لباس های تمیز" رفت و یکی از شهرستان های مبارزه است. اصلاح طلبان دفاع از محیط های تمیز تحت فشار قرار دادند این شهرستان برای فاضلاب و مسکن بهتر در حالی که سیاستمداران در شارژ دوست ارزان تر ایده از آموزش و پرورش است. کسانی که ترویج فردی پاکیزگی فکر می کردم که آفریقایی-آمریکایی ها و اروپایی فقیر به طور ژنتیکی تمایل به کثیف می شود و حتی اگر فقیر طبقه بود و شرایط زندگی مناسب آنها نیاز آموزش و پرورش به طور کامل جذب و تبدیل به پاک کردن آمریکایی ها. "مردم ممکن است در خانه زندگی می کنند و هنوز هم environed با کثافت و ژنده پوش است زیرا آنها آموزش داده شده است به دور از اسفناک عادات" گفت: جولای 4, 1917, عمومی دفتر تحریریه.

غذای آماده از فیلادلفیا نبرد بهداشت عمومی ایدئولوژی است که هر دو طرف از دست داد. در نتیجه زمانی که آنفولانزا ضربه تنها پاسخ گذشته از شور و از جان گذشته, پزشکی, تریاژ, اجتماعی بود فاصله. بعد از آن به عنوان مهاجرت بزرگ ادامه داد و به عنوان فرانکلین D. روزولت دولت مورد استفاده اداره مسکن فدرال برای شروع redlining محله شهرستانها بودند رسما مرتب شده بر اساس نژاد و, کلاس, کمک به ایجاد چشم انداز شرایط بهداشتی مزمن در محله است که در حال آزمایش برای COVID-19 امروز. چه شده است (امیدوارم) تبدیل شدن به horrifyingly روشن به بزرگتر است که جوامع فقیر رنج می برند بیشتر از این بیماری همه گیر. تقریبا دو سوم از فیلادلفیا محلات کمتر از میانگین ملی برای اتصال به اینترنت پهن باند. رسمی کامپیوتر مبتنی بر یادگیری در این شهر مدارس عمومی شروع به تنظیم شده است تنها در این هفته پس از یک تقلا برای خرید و تحویل Chromebooks به بدن دانش آموز هفتاد و پنج درصد از آنها زیر خط فقر زندگی میکنند. به این معنی که افراد نیست به نگرانی در مورد زوم-بمب گذاری در بسیاری از فقیرترین بخش های از جنوب فیلادلفیا که در آن (نه اتفاقی) مثبت COVID-19 تست نرخ در میان بالاترین. یک هفته پیش علا استنفورد یک فیلادلفیا به دنیا آمد و تربیت کودکان, جراح, تاسیس, سیاه, پزشکان COVID-19 کنسرسیوم که شروع به راه اندازی تست سایت در آفریقایی-آمریکایی کلیساها با استفاده از اهدا دنده محافظ و در حال اجرا نتایج آزمون استنفورد از طریق عمل. دانشگاه استنفورد بود و گرفتن ایمیل از Philadelphians و آفریقایی-آمریکایی ها در سراسر ایالات متحده بودند که نگران مسدود شده به صورت تست شده و بدون ارجاع از ارائه دهندگان و یا تنها می تواند راه رفتن را به یک تست سایت که مورد نیاز یک ماشین. این بود که با وجود کار در فروشگاه های مواد غذایی در ادارات پست در اتوبوس شهرستان—در تماس مستقیم با مردم و نه لزوما داشتن گزینه ماندن در خانه. "ما نیاز به به عنوان یک گروه از پزشکان" استنفورد گفت: اخیرا در یک مصاحبه تلویزیونی "آن را بر خودمان برای حذف این موانع."


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.ly
آخرین مطالب