لامپ کم مصرف کمیسر می گوید پیش نویس هنوز در آوریل 30

لامپ کم مصرف کمیسر سفت Ambrosie می گوید: در لیگ پیش نویس باقی مانده در برنامه — حداقل در حال حاضر.

Ambrosie خطاب وضعیت مارس 30 پیش نویس طی یک پرسش و پاسخ ویدئو کنفرانس جمعه با لامپ کم مصرف طرفداران. Ambrosie تصریح کرد: این لیگ در ادامه به بحث در مورد تمام پتانسیل های احتمالی در نظر دارد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

که شامل هر دو شروع اردوگاه های آموزشی (میله میله برای مارس 17) و 2020 فصل به طور منظم (11 ژوئن). Ambrosie گفت: هیچ شرکت تصمیم گیری ساخته شده اند و لیگ تنظیم نشده است یک روز در مورد زمانی که آن قطعنامه ها باید رسیده است.

در اوایل سال جاری لامپ کم مصرف به تعویق افتاد و آن جهانی پیش نویس که برنامه ریزی شده بود در آوریل 16. جهانی ترکیب و جهانی پیش نویس در حال حاضر برگزار شود فقط قبل از اردوگاه باز است.

“در حال حاضر برنامه ما این است که به انجام مارس 30” Ambrosie گفت. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند که در حال تغییر درست در مقابل ما است و ما آماده خواهد شد برای تنظیم در صورت لزوم.

“آنچه من می خواهم لامپ کم مصرف طرفداران بدانید که کل لیگ … ما همه با هم کار کردن در انجام طیف وسیعی از برنامه ریزی سناریو. ما تنظیم نشده مطلق تاریخ برای زمانی که ما می خواهم برای تصمیم گیری … ما می خواهیم به نگه داشتن گزینه های ما باز و بازی فوتبال را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم اما تنها زمانی که آن را امن برای بازیکنان ما و امن را به ما طرفداران به استادیوم.”

Ambrosie نیز خواسته شد اگر لامپ کم مصرف را در نظر برگزاری آن بازی حذفی در روز شنبه به جای پنج شنبه و اندیشیدن زودتر خاکستری جام kickoff به جای بینندگان جوان.

“وجود دارد یک احساس است که (تغییر حذفی فرمت) واقعا ایجاد کنید که فوتبال روز شنبه (و) به مردم است که فرصتی برای حل و فصل و پخش لامپ کم مصرف حذفی فوتبال,” او گفت:. “این ایده از زمان شروع برای (Grey Cup) آمد … و من نمی مخالفم.

“من می خواهم بچه ها برای لذت بردن از خاکستری جام من می خواهم آنها را به بخشی از خاکستری در جام حذفی را تجربه کنند. بنابراین اجازه دهید من اطمینان می دهم همه طرفداران ما ما را به فکر کردن در مورد این چیزها و سعی کنید برای پیدا کردن یک راه برای گرفتن به عنوان بسیاری از مردم که درگیر در خاکستری جام که ما احتمالا می تواند.”

یکی دیگر از فن سوال Ambrosie اگر یک لامپ کم مصرف بازی های ویدئویی خواهد بود تولید شده است. Ambrosie گفت: ایده این بود که به بحث در جلسات بعدی ماه است که پس از آن لغو شد با توجه به این رمان coronavirus.

اما Ambrosie گفت: آن چیزی که باقی می ماند در لامپ کم مصرف رادار.

“این چیزی است که بالای ذهن” او گفت:. “و یکی از چیزهایی که ما فکر می کنیم که می تواند یک راه حل جالب این است که لامپ کم مصرف همراه با تمام شرکای خود برای ساخت یک همراه.

“این یک کار در حال پیشرفت است اما چیزی است که ما قطعا کار بر روی.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

Ambrosie نتیجه جلسه با درخواست طرفداران برای رعایت COVID-19 پروتکل های ایجاد شده توسط مراقبت های بهداشتی حرفه ای و امن باقی می ماند.

“بیایید کمک به حمایت از ما مراقبت از سلامت کارگران در خط مقدم این قهرمانان که در حال انجام همه چیز آنها می توانند به امن نگه داشتن ما,” او گفت:. “و پس از آن زمانی که این بحران می گذرد و ما در حال رفتن برای بازگشت به فوتبال ما در حال رفتن به عقب بر گردیم به بازی ما را دوست دارم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>