چیست عینک شنا و روش کار می‌کند؟

عینک طبی شنا برای اشخاصی که بیماری استیگمات دارند نیز مورد استفاده است. این لنزها مقاومت بالا حتی در آب های خ

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

عینک طبی شنا برای اشخاصی که بیماری استیگمات دارند نیز مورد استفاده است. این لنزها مقاومت بالا حتی در آب های خروشان داشته و شفافیت و درخشندگی فوق العاده ای دارند. بهترین نوع عدسی برای عینک طبی شنا عدسی های HC میباشد که به کاربران محترم صاپتیک استور توصیه میگردد. اما برای محیط هایی که چشم های شما در معرض تابش اشعه های ورشید قرار دارد، استفاده از لنزهای جیوه ای توصیه میشود که در مقابل اشعه های UV از چشم ها محافظت میکنند. لنزهای پلی کربنات می توانند انتخاب خوبی برای عینک های طبی نیز باشند زیرا هیچ ضخامتی اضافه نمی کنند اما همچنان کیفیت و کارایی خود را حفظ می کنند. این رنگ نور طبیعی را برای چشمان شما فراهم می کنند. طرحهای کوچکتر و سادهتر برای استفاده در مسابقات ایدهآل هستند، اما معمولاً چندان راحت نیستند. اندازه آنها از عینک شنای سنتی بزرگتر است اما از ماسک غواصی کوچکتر است. با توجه به موارد اشاره شده باید در نظر داشت که الزاما عینک شنای گرانقیمت ملاک مناسبی برای انتخاب نیست؛ لذا تمام جوانب را هنگام خرید در نظر بگیرید. به هنگام شنا کردن چشم های شما زمان بیشتری درگیر عینک شنا خواهد بود و مسلما عینک طبی شنا متناسب با نمره هر کدام از چشمان شما، گزینه مناسب تری برای خرید عینک شنای شما خواهد بود. Data has be᠎en c reated with GSA Con te᠎nt Generat​or Demov ersion!

این عینک ها مناسب افرادی است که گه گاهی هوس شنا می کنند و به دنبال عینکی ارزان برای انجام شنای تفریحی هستند. این به والدین اجازه می دهد تا قبل از کلاس شنا بند عینک کودک را به خوبی تنظیم کنند. این نوع لنزها را به عنوان لنز پلاستیکی می شناسند، لنز عینک شنا با جنس پلی کربنات دارای وزن سبک هستند و به شناگر اجازه انعطاف بیشتر میدهند. عینک ترکیبی: این مدل از عینکها بیشتر مناسب کودکان و خردسالان میباشد، چون لولهای برای تنفس راحت در کنار آنها تعبیه شده تا کودکان به راحتی در آب به شنا کردن بپردازند. فلذا برای آموختن هرکدام از این روشها به سایتهای اینترنتی مرتبط رجوع نمایید. لنز آبی و بنفش (صورتی/بنفش): لنزهای آبی و بنفش در شرایط نوری کم تا متوسط از تابش نور بالقوه محافظت می کنند. عینک شنا باعث میشود تا افرادی که چشمان حساسی نیز دارند، بتوانند بهراحتی شنا کنند و از شناکردن لذت ببرند. This conte nt was written with the  help ᠎of G᠎SA Content G​en​er​at or Demov᠎er si on​.

در حالی که برخی از مارکها، قاب مخصوص خانمها را نیز ارائه میدهند. عینک های شنا در اشکال و اندازه های مختلفی تولید می شوند که مزایای مختلفی را به کاربر ارائه می دهند. در اینجا به شما کمک می کند تا مشخص کنید کدام ویژگی ها و مزایای مربوط به نیازهای فردی شما هستند. طبق دیدگاه خریداران این عینک از نفوذ آب جلوگیری می کند و برای کودکان عالی است. با توجه به تنوع بالای انواع عینک شنا و دسته بندی آنها در گروه های معمولی و یا حرفه ای بهتر است پیش از خرید این محصول با فروشندگان مجرب و کارآزموده مشورت کرده تا بتوانید بهترین مدل از عینک شنای حرفه ای اصل رنگی را خریده و برای سالها بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کنید. عینک شنا که در بازار فعلی کشور ما ایران و سایر کشورهای جهان موجود است، معمولاً شامل عینک شنای تفریحی ، عینک شنا ، عینک حرفه ای، عینک بدون بند و عینک سوئدی ، بدون توجه به نوع آن است. رنگ مورد استفاده در این لنزها براساس نور محیطی که شناگر می خواهد فعالیت کند، طراحی شده است. بسیاری از عینک های برتر مسابقات دارای پوشش ضد بخار خاصی هستند که به جلوگیری از بخار شدن لنز عینک در میانه راه شنای شما کمک میکند.

عینک شنا آقایان(عینک شنا مردانه) نسبت به عینک شنا دخترانه(عینک شنا زنانه) در مواردی همچون سایز و رنگبندی تفاوت دارند.طبیعتا عینک شنای مردان دارای لنز بزرگتری هستند و رنگبندی آنها از رنگهای تیره بیشتر استفاده می شود.نوع دیگری از عینک های شنا مناسب کودکان و نوجوانان وجود دارد که رنگ بندی عینک شنا بچگانه متناسب با سن کودکان طراحی می شود و لنز آنها کوچک و گاها اندازه لنز عینک شنا بانوان است. شماره بندی لنزهای عینک طبی شنا نمره خور از ۱.۵ تا ۶ است. این عینک ها از لنزهای پلاستیکی ساده با بندهای لاستیکی ساخته شده اند. برای جلوگیری از این التهاب و داشتن دید مناسب هنگام شنا در استخر ، پیشنهاد می کنیم علاوه بر داشتن دید خوب در آب و لذت بردن از شنا، از عینک شنا برای جلوگیری از التهاب چشم از عینک شنا استفاده کنید. وجود خش بر روی لنزها، کیفیت دید شما را در زیر آب بسیار کم می کند. لنزهای پلی کربناتی به کار رفته در این عینک به شما کمک می کند تا در زیر آب تمام شرایط را به خوبی تماشا کنید. لنز آیینه ای: لنزهای آینهای با بازتاب نور به دور از چشم به کاهش درخشش در شرایط بسیار روشن کمک میکنند.

آخرین مطالب