کالج ها در حال آماده شدن برای سرزنش دانش آموزان خود را

ایده های به عنوان دانشگاه بازگشایی بدون کافی تست دانشگاه گسل جوان مردم برای عدم مسئولیت شخصی است. گت

توسط NEWS-SINGLE در 31 تیر 1399
گتی / اطلس

"آیا شما واقعا می خواهید به این دلیل است که Tulane و نیواورلئان را تعطیل کرده اند دوباره؟" این سوالی است که اریکا Woodley این دین از دانش آموزان در دانشگاه Tulane مطرح شده در جولای 7 ایمیل سرزنش دانش آموزان خود را برای "بی احترامی خودخواه و خطرناک" مهمانی در چهارم جولای آخر هفته. "این نوع از رفتار غیرقابل دفاع و واقعا شرم آور" او اندرز. Woodley در ادامه به هشدار—پررنگ و همه کلاه—که دانش آموزانی که به میزبانی گردهمایی با بیش از 15 نفر را وخیم مجازات و تعلیق و یا اخراج.

با کروناویروس موارد ظهور در اکثر ایالت این تصور که دانشگاه می تواند بازگشایی با خیال راحت برای فرد آموزش در پاییز سوال برانگیز است شاید حتی خارق العاده. با توجه به یک soon-to-be-منتشر شده مطالعه به رهبری دانشگاه ییل و دانشگاه هاروارد محققان شیوع بیماری کنترل خواهد نیاز به تست تمام دانش آموزان هر دو یا سه روز یک نظم بلند زمانی که دولت فدرال مسدود کردن بودجه مورد نیاز برای انجام این کار است. و دانشگاه هایی که قصد نمایش دانش آموزان برای این ویروس در حال ایجاد این برنامه بدون فدرال ارشاد: مراکز کنترل و پیشگیری بیماری تا حدودی مرموزی شکست خورده است و به توصیه آزمایش دانش آموزان بدون علائم یا قرار گرفتن در معرض.

با وجود جدی بهداشت عمومی نگرانی Tulane و دیگر دانشگاه ها قرار به بازگشایی برای فرد آموزش در پاییز. دانش آموزان را آلوده و دانشگاه را ملامت آنها را برای آن دانشگاه خواهد شد و دانش آموزان خواهد بود و مقصر آن است. با تکیه بر خود-کنترل از بزرگسالان جوان به جای استقرار بهداشت عمومی زیرساخت های مورد نیاز برای کنترل یک بیماری است که اسپرد به راحتی در میان مردم زندگی می کنند که غذا خوردن مطالعه و معاشرت با هم امن نیست بازگشایی استراتژی—و فریاد در دانش آموزان خود رفتار خطرناک نیست کمک خواهد کرد یا نه.

Tulane مقامات تنها گفت: آنچه همتایان خود در دیگر دانشگاه ها به نظر می رسد به فکر کردن. در شهرهای سراسر کشور به این دانشگاه مدیران برافراشته در برابر دانش آموزان که با حضور بزرگ کردن-پردیس احزاب; در برخی از جوامع پلیس مداخله کرد. در یک بررسی اخیر از 70 دانشگاه بیش از نیمی گزارش آنها با توجه به به روز رسانی کدهای خود را انجام و یا در حال حاضر انجام می شود بنابراین نیاز به انطباق با-اجتماعی فاصله گرفته است. مانند Tulane برخی از آنها تهدید "سریع و شدید" اقدام انضباطی برای دانش آموزانی که دست انداختن دستورالعمل.

افزایش تعداد coronavirus موارد در میان بزرگسالان جوان با شیوع بیماری های وابسته به میله و خانه احزاب به شکل آنچه که تبدیل به یک روایت مشترک در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس: بی دقتی 20-چیزی باعث خرابی زندگی برای بقیه از ما. دبورا Birx دولت coronavirus-پاسخ هماهنگ کننده گفت: در اوایل این ماه که مقامات شگفت زده شدند با افزایش عفونت در میان افراد سنین 18 تا 35 ساله پس از آنکه "خیلی خوب و خیلی منظم از طریق ماه های مارس و آوریل است." با توجه به Birx زمانی که افراد جوان را دیدم عکس ها در رسانه های اجتماعی از دوستان خود را با داشتن یک زمان خوب "آنها همه رفت و در مورد." به عنوان دولت فدرال چشمگیری نتواند به حاوی ویروس جوان partygoers تبدیل شده اند آخرین قربانی برای آمریکا همه گیر گلایه.

آمریکایی ها تصمیم گیری هر روز در مورد کوروناویروس خطر و تماس های اجتماعی اما مردم محاسبات همه یکسان نیستند. خطر مصرف به طور معمول قله در طول جوان بزرگسالی هنگامی که مردم بیشتر پاسخگو به پاداش مخاطره آمیز انتخاب است. در طول همه گیر جوان مردم به صورت های مختلف خطرات از افراد مسن: اگر چه سابق ممکن است انتقال این ویروس به دیگران آنها قابل ملاحظه ای کاهش خطر ابتلا به عوارض ناشی از عفونت کرونا ويروسی از افراد مسن—اما در مراتب خطر بیشتری از اختلالات روانی است که باعث می شود یا بدتر با انزوای اجتماعی. مردم احساس تنهایی زمانی که آنها تجربه یک عدم تطابق بین روابط آنها می خواهند و کسانی که آنها را. در یک بیماری همه گیر است که اختلاف ممکن است بزرگترین برای دانش آموزان کالج که در حال تجربه خمیازه کشیدن فاصله بین خوابگاه زندگی و قرنطینه زندگی است. "بسیاری از مردم خواستار توجه به کروناویروس چرا که آن را درست در مقابل ما" 18 ساله به نام آدری گفت NPR در اوایل این ماه. "اما در همان زمان, نوجوان' میزان افسردگی—آن را خاموش کنید." مسئله این نیست که افراد جوان در حال جهانی جونگ در مورد این بیماری همه گیر; آن که آنها متوجه این تنها—یا حتی بزرگترین خطر ،

و نه در اجتماعی تنها مسیر است که توسط آن coronavirus گسترش می یابد. افزایش اخیر در موارد میان بزرگسالان جوان قابل پیش بینی بود و بر اساس کار نیروی آمار به تنهایی. در کافه ها, رستوران ها و موسسات خرده فروشی است که از سر خدمت به عنوان بخشی از بسیاری از ایالت' بازگشایی برنامه های اکثر کارمندان 34 یا جوان. اما به جای در نظر گرفتن مسئولیت برای بازگشایی در معرض خطر محیط های زودرس مقامات دوباره منتقل سرزنش به افراد جوان که نگه داشتن آن دسته از صنایع در حال اجرا است. فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom به تازگی شرح آن زیر 35 عنوان "گروه سنی که معتقد است در بسیاری از موارد که آنها را شکست ناپذیر هستند و آنها به نحوی ایمنی بدن را از اثرات COVID-19." شهر نیویورک خوراک رسمی توییتر به تازگی منتشر شده یک نمودار نشان می دهد که نرخ coronavirus عفونت کرده بود plateaued بودند و یا افزایش سن و سال قرار گرفتند. همراه با پیام کامل را با یک چشم emoji اعلام کرد "به دنبال در شما millennials و ژنرال X. انجام دهید بهتر است." از اظهارات مانند این یکی ممکن است نتیجه گیری کرد که صرفه جویی در این کشور از coronavirus نیست تا به کسانی که تصمیم می گیرید که موسسات باز هستند یا بسته; نه آن مسئولیت شخصی از افراد جوان و هرگز از ذهن است که برای آنها قرار گرفتن در معرض است که همیشه یک انتخاب است.

به همین ترتیب دانشگاه که در حال بازگشایی برای فرد آموزش بانکداری در مسئولیت شخصی از دانش آموزان به آن همه کار و دانشجویان در حال راه اندازی به سقوط زمانی که برنامه شکست. حتی به عنوان او ایمیل ضمنی مخالف Woodley گفته است که Tulane معتقد است که آنها "با وجدان به اندازه کافی و به اندازه کافی بالغ" به پوشیدن ماسک و شستن دست های خود و جلوگیری از اجتماعات بزرگ. پس از همه, او نوشت: "اگر ما را نمی, ما نمی خواهد بازگشایی." دانش آموزان مانند مدیران خواهد بود برای نگه داشتن دانشگاه ها باز است. اما مقاومت در برابر وسوسه به معاشرت آسان نخواهد بود برای دانش آموزان و با دانشگاهها بازگشایی دانشگاه در میان مواج همه گیر مسئولیت برای نگه داشتن دانشگاه های امن است که به سختی به دانش آموزان به تنهایی.

دانشگاه هیچ کسب و کار بازگشایی اگر آنها نمی تواند ارائه یک محیط سالم برای دانش آموزان, هیات علمی و کارکنان. تست مکرر و تماس با ردیابی مهم ترین برای با خیال راحت بازگشایی اما موثر بهداشت عمومی پیام نیاز به حمایت کاهش خطر برای دانش آموزان است. برای اولین بار در اینجا چیزی است که نمی خواهد کار برای جلوگیری احزاب: سرزنش کردن از دانش آموزان را انتخاب کنید که به میزبان و یا شرکت در آنها. شرمندگی مردم برای رفتارهای پرخطر است و نه موثر بهداشت عمومی استراتژی و می تواند معکوس شود. بیشتر است که دانش آموزان در حال castigated برای داشتن خانه احزاب و یا رفتن به میله بیشتر آنها تمایلی خواهد بود بتواند به طور بالقوه stigmatizing اطلاعات برای تماس با ردیاب در صورت شیوع.

Partygoers شده اند مردد به همکاری با تماس با ردیاب off campus—و این تمایل تنها تقویت شده برای دانش آموزانی که از ترس منظم بودن برای شکستن قوانین. دانش آموزانی که قرار دادن دانشگاه و جامعه در گرو خطر باید به صورت مناسب و پیامدهای اما دانش آموزان همچنین نیاز به اطمینان می شود که نمی توان آنها را مجازات برای افشای علائم تست مثبت و یا به اشتراک گذاری اطلاعات تماس از یک غیر قانونی جمع آوری است. یک مدل مشابه استفاده می شود برای رسیدگی به استفاده از مواد مخدر در برخی از دانشگاه ها مانند دانشگاه تافتز که در آن دانش آموزان که برای مراقبت های پزشکی به صورت یک الکل یا مواد مخدر مربوط به اورژانس معاف از مجازات است.

دانش آموزان در حال ساخت خود را تحصیل کرده قضاوت در مورد چگونه مدرسه خود را باید ادامه دهید. دانشگاه کانکتیکات دانش آموزان گفت: یک تیم از دانشمندان رفتار شناس که آنها می خواستند برخی از آموزش در مورد چگونه به کاهش خطر ابتلا به خود و دیگران و دلسوز و حمایت عمومی-پیام های بهداشتی می تواند موثر تر از اخلاقی یا مبتنی بر ترس ، با شنیدن این دانشگاه مدیران درک چقدر دشوار برخی از اشکال اجتماعی فاصله ها برای دانش آموزان ممکن است دانش آموزان انگیزه بیشتری به چوب با آن. و هنگامی که برخی از دانش آموزان به ناچار به شکستن قوانین مدیران باید به یاد داشته باشید که افراد جوان می خواهید به معاشرت نمی کند چرا که آنها خودخواه اما برای کاهش تنهایی و ارتباطات باید بر این اساس طراحی شده.

تا آنجا که مدیران می خواهید به تکیه بر دانش آموزان بلوغ و وجدان و انتظارات باید واقع بینانه. برخی از مدارس نیاز به یک در دانشگاه قرنطینه در ابتدای ترم اما—به عنوان UConn دانش آموزان موافقت کرد—یک پرهیز تنها رویکرد که سفارشات دانش آموزان به قفل خود را در اتاق خوابگاه خود را به احتمال زیاد به شکست است. به جای دانشگاه می تواند با اتخاذ یک آسیب-کاهش رویکرد که موفق شده است در به حداقل رساندن عواقب ناخواسته از رفتارهای دیگر—از جمله رابطه جنسی و استفاده از مواد مخدر در افراد جوان است. دانش آموزان باید گفت نه به پرتاب احزاب در یک بیماری همه گیر فقط به آنها گفته شود نه به شرکت در کمتر از سن قانونی آشامیدنی در محوطه دانشگاه. اما دانشگاه ها نیز باید اذعان کرد که برخی از دانش آموزان در حال رفتن به معاشرت و باید ابزار برای به حداقل رساندن مضرات—فقط به عنوان برخی از دانش آموزان می نوشند و نیاز به سواری رایگان صفحه اصلی.

دانش آموزان نیاز به شنیدن و نه فقط آنچه که آنها نمی تواند انجام دهد بلکه آنچه که آنها می توانید انجام دهید. اگر چه خانه احزاب هیچ کوچک, هوای آزاد, گردهمایی—به خصوص در اجتماعی حباب—یک انتخاب مناسب است. در علاوه بر این به راهنمایی در مورد راه هایی برای معاشرت با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است دانشگاه می تواند کاهش خطر جایگزین شلوغ داخلی احزاب: فکر می کنم فیلم کلاس های یوگا و کنسرت ها—همه در خارج از منزل با اجتماعی فاصله تشویق و مدرسه-مارک ماسک ارائه شده است. کاردینال شب برنامه در دانشگاه استنفورد با استفاده از یک روش مشابه برای کاهش شرب در پردیس ارائه الکل-گزینه های رایگان برای اجتماعی—از جمله بازی های ورزشی و کمدی شب—که منحرف کردن دانش آموزان بالاتر از خطر فعالیت های.

دانشجویان نیاز به انطباق رفتار خود دانشگاهها به تابع در پاییز اما دانش آموزان نه تنها—یا حتی در درجه اول—مسئول نگه داشتن دانشگاه ها امن است. بشود و تهدید دانش آموزان را تنها مانع بهداشت عمومی تلاش. اگر دانشگاهها می خواهند به بازگشایی و باز بماند مدیران نیاز به اتخاذ یک دلسوز و رویکرد واقع بینانه است که پشتیبانی از دانش آموزان در ماندن اجتماعی متصل و ذهنی سالم—نه فقط عاری از عفونت کروناویروس.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de