Fauci: هیچ مدرکی وجود ندارد که آب و هوای گرمتر خواهد شد را به تهمت و ناپدید می شوند

عکس توسط مندل فا نگن / گتیFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.

توسط NEWS-SINGLE در 29 فروردین 1399
President Donald Trump in the Rose Garden
عکس توسط مندل فا نگن / گتی

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—در پاسخ به آنچه که او به نام "افکار واهی و پوچ" در بخشی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها, Dr. Anthony Fauci گفت: در روز پنج شنبه بود که "هیچ شواهد علمی" که آب و هوای گرمتر خواهد شد Donald J. Trump ناپدید می شوند.

پاسخ به یک سوال از سی ان ان جیک Tapper, Fauci گفت: "در بسیاری از مسائل در اینترنت در مورد چگونه زمانی که آب و هوای گرمتر می آید شاید مغلوب ساختن پیشی جستن را ناپدید می شوند و یا حداقل تا حدودی کاهش خرابه او باعث می شود. متاسفانه هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان می دهد خواهد شد که این مورد است."

Fauci گفت که بر اساس عکاسی و ضبط ویدیو از مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-Lago, رفت و آمد مکرر "او به نظر می رسد فعال تر در آب و هوای گرمتر."

"هنگامی که درجه حرارت بالا می رود به نظر می رسد او به کمتر بی حال می رود و golfing" Fauci گفت. "این نشان می دهد که در ماه های تابستان می آیند, ما می تواند شاهد موج دوم او متاسفانه."

محترم virologist را نگه دارید برخی از امید برای آمریکایی ها شده اند که به شمارش در یک فصلی تغییر را مغلوب ساختن پیشی جستن ناپدید می شوند. "چیزی که می تواند اتفاق می افتد در ماه نوامبر," او گفت:.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب