"آیا شما فکر می کنم شما درگیر است؟" نژادی حساب از "خون در ریشه"

عمران-فعال حقوق هوشع نبی ویلیامز در لباس منجر وحدت مارس در نزدیکی جورجیا گرجستان—این Forsyth County صندلی—در ژ

توسط NEWS-SINGLE در 21 تیر 1399
Rev. Hosea Williams leading a march with white supremacist counterprotesters in the background
عمران-فعال حقوق هوشع نبی ویلیامز در لباس منجر وحدت مارس در نزدیکی جورجیا گرجستان—این Forsyth County صندلی—در ژانویه 18, 1987.عکس توسط ژن بلیت / AP

نزدیک به پانزده سال پیش شاعران ناتاشا Trethewey و پاتریک فیلیپس بودند های تاکسی در شهر نیویورک زمانی که آنها شروع به صحبت کردن در مورد خود را به اشتراک گذاشته جنوبی ریشه. او متولد و بزرگ شده در می سی سی پی; او در گرجستان است. میدوی از طریق گفتگو Trethewey گفت: به فیلیپس "من می دانم که در مورد Forsyth County است. من می دانم که در مورد جایی که شما هستند."

تنها کسانی که می دانند تاریخ Forsyth County, Georgia می توانید تصور کنید که چگونه در معرض فیلیپس احساس باید در آن لحظه. برابر عدالت ابتکار و مستند به شصت و چهار صد lynchings از مردان و زنان و کودکان بین سال های 1865 و 1950 و اگر چه هر یک از آن بود وحشتناک عمل تنها یکی از شناخته به افتتاح یک دهه حکومت ترور و وحشت. که ترور چه Trethewey ارجاع شد زمانی که او گفت که او می دانست که در مورد Forsyth County است. "چرا شما خاموش شده است ؟ فیلیپس به یاد Trethewey درخواست او. "آیا شما فکر می کنم شما درگیر است؟"

Trethewey به چالش دوستان خود را به نوشتن در مورد سفیدی به عنوان او تا به حال در مورد او نوشته شده سیاهی و آن او را وادار به صرف سال بررسی مجازات مردی به نام رابرت ادواردز در سال 1912 و تمام خشونت ها که به دنبال: کلیسای سوختاندن خانه بمب گذاری و حملات شبانه که مجبور کردن نزدیک به یازده صد آفریقایی-آمریکایی است که در زندگی Forsyth County در آن زمان است. برای هفتاد و پنج سال تقریبا هیچ یک بازگشت. فیلیپس خود را منتشر دردناک بررسی است که تاریخ "خون در ریشه: یک پاکسازی نژادی در آمریکا" در سال 2016 و من در مورد آن فکر اغلب در هفته های پس از قتل جورج فلوید به خصوص در حالی که تماشای موج اعتراضات در شهرهای بزرگ و شهرهای کوچک و در همه جا در میان است که باید دنبال کرد. فیلیپس کتاب فراهم می کند یک مدل برای این نوع حساب که دیگر آمریکایی ها باید انجام, هر کجا که آنها را به خانه.

زمانی که مای کلاغ دوستان بالاخره او در تاریخ 9 سپتامبر سال 1912 او به سختی زنده است. هجده سال تجاوز شده و مورد ضرب و شتم و چپ در یک پچ از درختان کاج همراه بانک Chattahoochee رودخانه. جوان سفید بود و تنها یک مایل از جایی که او زندگی می کردند با پدر و مادر و هشت خواهر و برادر و نه کاملا بیست مایل از جایی که چند روز قبل از یکی دیگر از جوان زن سفید گفت که یک مرد سیاه و سفید سعی کرده بود به تجاوز به عنف ، ترس و خشم باعث شده که برای اولین بار به اتهام حمله متحرک واکنش جامعه به دوم. کلاغ رفته بود گم شده در روز یکشنبه و شد در اوایل صبح روز دوشنبه. سه شنبه با هیچ مدرکی و هیچ شاهد دو آفریقایی-آمریکایی دستگیر شده بود: ارنست ناکس بود که شانزده سال سن و رابرت ادواردز بود که بیست و چهار.

ادواردز زندگی می کنند نه برای دیدن شنبه. ناکس دستگیر شد اما پس از تهدید با مسخره کردن مجازات او استادانی گناه و تبدیل شده بود به کلانتر در همسایه شهرستان است. ادواردز که شناخته شده بود به عنوان بزرگ راب دستگیر شد بعد صبح روز سه شنبه و مستقیما به بخشداری جورجیا که در آن اراذل و اوباش از دو هزار نفر از مردم در انتظار او است. قادر به حمله ناکس بود که محافظت در غنی زندان در Fulton County, شناخته شده به عنوان برج اوباش تثبیت شده در ادواردز. معلوم نیست که آیا او از ضربات دیلم به سر او یا از گلوله و چارپاره که از کار اخراج شدند در او اما ادواردز کبود و خون آلود بدن کشیده بود و از زندان و سپس به دار آویخته از یک نظرسنجی تلفنی در میدان شهر.

ادواردز ربوده شد در نور روز اما پس از آن که خشونت در Forsyth County صورت گرفت و تقریبا به طور کامل در تاریکی است. این بود و نه از ضرورت اما راحتی: روز مردانی که ترس و وحشت این شهرستان آفریقایی-آمریکایی ساکنان مشغول کشاورزی خود را در زمینه های تجاری و محصولات خود بساط پیک نیک با خانواده های خود و عبادت خود را در کلیساها. در شب بدون ترس از خصوصی قصاص یا مجازات قانونی آنها برپا نژاد جنگ جمع آوری کردن مشعل نفت سفید و بنزین و گلوله تفنگ ساچمهای, پوسته سنگ و چوب دینامیت و سپس تنظیم کردن برای کابین که آفریقایی-آمریکایی ها زندگی می کردند همراه Chattahoochee رودخانه در پایه Sawnee کوه و پایین در اطراف نهر بزرگ.

این مجازات رابرت ادواردز نمی دلجویی از آنها را; آن را فقط آنها را بیشتر و بیشتر میکرد. آنها با حمله کل آفریقایی-آمریکایی خانواده و در نهایت چند سفید مالکان که جرأت به حفاظت از آنها. در عرض چند هفته همه آنها به جز تعداد انگشت شماری از آفریقایی-آمریکایی ذکر شده در سال 1910 سرشماری Forsyth County فرار کرده بود. این پناهندگان بودند زمینه دست و sharecroppers که در زمان چه می تواند آنها را در واگن خود را, اما برخی از مالکان که با عجله سعی در فروش اموال خود را برای کسری از آنچه در آن ارزش است. یکی نسل دوم کشاورز یوسف Kellogg ارائه شده خود را دو صد هکتار در Forsyth County ناشناس به صورت نقدی و یا تجارت در آتلانتا ، سی و چهار آفریقایی-آمریکایی مالکان که به نظر می رسد در پرونده مالیاتی برای سال 1912 پس از آن ناپدید می شوند بدون ضبط یک فروش. معلمان راه دور از خود schoolhouses و کلیساها بودند سمت چپ خالی است. سفید همسایه برداشت رها شده محصولات بدون عذرخواهی یا جبران خسارت به سرقت برده چه اسب و گاو و خوک بودند باقی نمانده و غارت اموال برای پست حصار, خانه, چوب و انبار تخته با مصونیت از مجازات. حتی مرده بودند اجرا به خارج از شهر: سنگ قبر از قبرستان گرفته شد و به flagstones برای صاحبان اموال خود را در کتیبه های پاک شده با هر مرحله.

این نخستین بار نیست که پاکسازی نژادی در Forsyth County است. دو قرن قبل از چروکی ملت شده بود تحت فشار قرار دادند توسط مهاجران اروپایی به گوشه شمال غربی گرجستان فشرده شده را به یک سرزمین است که در آن, improbably, آنها پر رونق است. هزاران نفر از Cherokees تا به حال ساخته شده است خانه ها و مدارس و مغازه ها و کارخانه های چوب بری یک شورای خانه و ساختمان دادگاه و حتی یک فروشگاه چاپ برای اولین بومی روزنامه چروکی ققنوس. خود را متزلزل صلح به پایان رسید در سال 1828 زمانی که طلا داشت در ضرب المثلی تپه. (عبارت "them thar hills" یک فساد محلی assayer ادعا می کنند که وجود دارد "میلیون ها نفر" در گرجستان تاج کوه.) نتیجه عجله طلا شد انگیزه برای دیگر مجبور به نقل مکان—یک به پایان رسید که هشت صد مایلی غرب در اوکلاهما.

نقطه پایان از دنباله از اشک است که به خوبی شناخته شده اما ریشه های آن در دامنه کوه های آپالاچی می رود بیشتر بینام و نشان. وجود دارد بیشتر یادبود به این رویداد برخی از آنها ایستاده در Forsyth County است. پدربزرگ از مردان که لینچ رابرت ادواردز اغلب به سرقت برده دام از Cherokees بودند که آنقدر محروم است که می تواند آنها را از اتهام دزد. هنگامی که قبیله به دنبال جبران با دولت فدرال دادگاه عالی حکومت در چروکی ملت v. گرجستان که آنها فاقد جایگاه را به مانند یک دست کت و شلوار. دولت خود را به سرقت برده چروکی مزارع برای زمین قرعه کشی پس از عبور از هند راهنمای عمل 1830 و پس از معاهده جدید Echota در 1835 باقی مانده بومی خانواده ها مجبور شدند از دولت به طور کامل و شکار کردن اگر آنها در تلاش برای باقی می ماند در قبایل زمین.

سفیده استفاده vigilante خشونت به دفاع از خود برتری و سپس با استفاده از قانون کیفری-نظام عدالت برای تقویت آن است. تاریخ را می توان به دروغ تصور به عنوان یک برخورد از خائنانی و شخصیت های با فضیلت متمرکز در فقط چند نفر و معاون در حتی کمتر اما آنچه اتفاق افتاده در Forsyth County بیشتر از یک داستان فردی کینه توزی. بسیاری از شاهد محرومیت از حقوق, مقدار زیادی از سود سرقت اموال و موسسات خود شد و همدستی در جنایات. روایت وقایع سال 1912 در Forsyth County عنوان موجودی از شبانه خشونت نادیده روزانه اقدامات و inactions از انتخاب شهرستان و مقامات دولتی که موفق به اجرای این قوانین است که باید مجازات عاملان و محافظت از قربانیان است. حتی پس از رابرت ادواردز بود بدون محاکمه اعدام برای آزار مای کلاغ شهرستان کلانتر در ادامه به بازجویی از مظنون و دستگیری دیگران برای حمله به. دو نفر از کسانی که دستگیر—ناکس و او هجده ساله پسر عموی اسکار Daniel—گناهکار شناخته شد و پس از یک هیئت منصفه صرف جمعی ساعت و نوزده دقیقه به بررسی موارد خود را. خود را اعدام ها در دستور خصوصی باشد اما شب قبل از اعدام اراذل و اوباش سوزانده حصار در اطراف چوبه دار. پنج هزار نفر تماشا به عنوان نوجوانان به دار آویخته شدند.

در حالی که lynchings نمی شد نادر خشونت در Forsyth County بود غیر معمول برای آن نظم و دقت. در مقابل در همان زمان که این شهرستان در حال انجام آن پاکسازی همسایه شهرستان شد نشان دادن چگونه چنین تروریسم می تواند quelled. سالن شهرستان دریافت بسیاری از پناهندگان که فرار کرد Forsyth County, و به نظر می رسید به طور خلاصه به عنوان هر چند آزار و اذیت آنها تا به حال مواجه شده ممکن است به دنبال آنها در سراسر Chattahoochee رودخانه. اما یازده دستگیری ساخته شد و تقریبا بلافاصله پس از حمله به یک sharecropping خانواده در سالن شهرستان و کسانی که بازداشت شدند و به دنبال آن اعتقادات است که حاکی از آن است که خشونت که همچنان برای چندین دهه در غرب رودخانه را نمی توان تحمل شرق آن است.

محلی که به عنوان مثال هیچ چیز به تغییر زندگی در Forsyth County نه دیگر نمونه هایی از پرداختن به نژادی و بی عدالتی که در نهایت به دنبال. مونتگمری و سلما تنها یک دولت دور اما Forsyth County را افراط گرایی پافشاری برای سه چهارم از یک قرن است. ساله که سعی کردم در حال حرکت به شهرستان با کارفرمایان خود را اجرا کردند و سیاه راننده رانندگی از طریق آن مورد حمله قرار گرفتند بیش از این اعتراضات از مسافران است. در ضمن زمین به سرقت رفته از آفریقایی-آمریکایی شد و بیشتر و بیشتر با ارزش به عنوان حرفه ای فرار آتلانتا برای حومه شهر در کنار دریاچه Lanier پس از آن تشکیل شد با ساخت یک سد در سال 1957. تبعیض نژادی مبارزه حقوق بشر در سراسر ایالات متحده شد تا شدید در Forsyth County است که وجود دارد بدون نیاز به جدا کردن چشمه های آب آشامیدنی و یا مدارس وجود دارد تقریبا هیچ آفریقایی-آمریکایی ها وجود دارد از آنها استفاده کنید. در ماه مه سال 1968 یک ماه پس از مارتین لوتر کینگ جونیور, ترور شد, سفید ساکنان تهدید به خشونت علیه یک بازدید از کلیسا که شامل ده سیاه و کودکان آنها را وادار از یک اردوگاه; در تابستان سال 1980 یک بار حضور در یک شرکت پیک نیک بود surveilled توسط مردم محلی در تمام بعد از ظهر و بعد از آن در حالی که در تلاش برای ترک یک پارک عمومی. میگوئل Marcelli را به تماشای او به عنوان خون از زخم گلوله و سپس گوش به عنوان سفید مهاجمان خندید و در حالی که او برای فرار کمک کند.

Marcelli یک آتش نشان است که زندگی در این نزدیکی هست در آتلانتا نمی بازگشت به Forsyth County تا 1987 زمانی که حقوق مدنی جنبش در نهایت پیشرفت وجود دارد. یک مرد محلی برنامه ریزی شده یک وحدت مارس برای تعطیلات فدرال تجلیل شاه بود که به رهبری عمران-فعال حقوق هوشع نبی ویلیامز که بیست و دو سال قبل از آن بوده است در مقابل خط در ادموند Pettus پل در سلما. اما دو گروه شهروندان این کمیته برای حفظ فورسیت و Forsyth County دفاع لیگ بسیج هزاران نفر از counterprotesters که در ورق های سفید و استتار انجام طناب nooses, مؤتلفه پرچم و نشانه هایی است که خواندن "فورسیت باقی می ماند سفید" و "خلوص نژادی است فورسیت امنیتی." ویلیامز سنگ آیه پس از آیه "ما باید غلبه بر" را به یک بلند گو حرف زدن پنبه حلاجی شده دور چوب درشت از خاک بیت از بطری های شیشه ای و سنگ پرانی و پرتاب او را در طول مسیر به عنوان پنجاه و مردم راهپیمایی را پشت سر گذاشت. او گفت که اراذل و اوباش در Forsyth County بود بدتر از هر چیزی که او دیده بود در سی سال با این جنبش است. "ما باید یک آفریقای جنوبی در حیاط پشت آتلانتا گفت:" یک خبرنگار برای بارکه شنیده می شود یکی از counterprotesters لاف زدن "ما مردم سفید برنده و niggers در حال فرار هستند."

یک هفته بعد Williams بازگشت با دو صد منشور اتوبوس حامل بیست هزار نفر بیشتر راهپیمایان از جمله سناتور امور خارجه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مشاهیر و حتی بیشتر از این کشور حقوق مدنی قهرمانان: جسی جکسون Coretta اسکات کینگ جان لوئیس و اندرو جوان است. پس از مدت اپرا وینفری که تلویزیون ملی نشان می دهد که کمتر از یک سال ضبط یک قسمت در داخل تقریبا کل که شامل میزبان مصاحبه با ساکنان محلی—همه آنها سفید البته—در مورد اینکه چرا آنها مخالف ادغام. پیاده روی و پوشش رسانه ای است که به دنبال افتتاح کند اما اتحاد ثابت آفریقایی-آمریکایی مقیم: چهارده در سال 1990 تقریبا چهل در سال 1997 بیش از چهار هزار نفر در سال 2010.

پاتریک فیلیپس به یک نوجوان-ager زمانی که او در شرکت دوم از این پیاده روی ها ، پدر و مادر خود نقل مکان کرده بود به شهرستان از آتلانتا با یک موج از همکار شهری حرفه ای که در سمت چپ این شهرستان در حومه شهر برای بیشتر مناطق روستایی مانند Forsyth County است. فیلیپس نیست و استفاده از عبارت "سفید پرواز" در کتاب او می گوید پدر و مادر خود را به دنبال "بازگشت به برخی از شادی های زندگی در شهر کوچک" از خود Alabama کودکی. جالب اینجاست که مشابه مهاجرت است و آنچه در نهایت متنوع Forsyth County, که در آن, امروز, بیش از چهارده درصد از ساکنان آسیا و نزدیک به ده درصد اسپانیایی هستند. هنوز در دولت است که تقریبا یک سوم سیاه فقط چهار درصد از ساکنان Forsyth County هستند.

هر چه انتقاد فیلیپس قطعات یدکی پدر و مادر خود را در مورد انتخاب که در آن به زندگی می کنند, او صریح در مورد زمینه ای که آنها خودشان را در بر داشت. فکر کرده با دقت در مورد چگونه داستان خود را قطع طولانی قوس عدالت نژادی در امریکا است. مانند ویلی موریس در خاطرات خود از می سی سی پی "به سمت شمال به خانه" فیلیپس کدها بدون عذرخواهی نژادپرستی از همسالان خود با یادآوری این که چگونه خود را همکلاسی بودند و نه خجالت به لاف زدن که سیاه پوستان اجازه نداشتند در شهرستان. آن را تنها به عنوان یک بزرگسال کمک تازگی دیجیتالی روزنامه ها که فیلیپس متوجه شدم که تا چه حد خشونت نوشت و سپس ویرایش شد از Forsyth County تاریخ. "من خودم را وظیفه پیدا کردن آنچه که واقعا اتفاق افتاده است" او می نویسد: "نه به خاطر حقیقت این است که مناسب برای درمان گذشته و نه به خاطر آن می توانید خنثیسازی آنچه انجام شد. به جای من می خواستم به افتخار مرده با ترک یک فولر حساب از آنچه آنها را تحمل کردند و همه آنها که زن و فرزندان خود را از دست داده است."

یک شاعر توسط آموزش فیلیپس ممکن است به نظر می رسد بعید است که نویسنده برای این دائره المعارف حساب. اما او سه کتاب شعر همه پر از مرثیه و تسهیلات با که به صورت یکی از دلایلی که او می نویسد جنوبی تاریخ تا به خوبی. او همچنین یک ماهر محقق ردیابی کردن مقالات روزنامه سرشماری ثبت تاریخ شفاهی و عکس از این هولناک دوره است. اما هیچ مقدار از تحقیقات می توانید کشف آنچه وجود ندارد و عدم وجود برخی صداها در بایگانی منعکس شده است در "خون در ریشه." نژاد پرستی نه تنها الهام بخش مجازات رابرت ادواردز; به این شکل راه است که روزنامه های داستان مای کلاغ حمله و تحت تأثیر داوران که محکوم ارنست ناکس و اسکار دانیل به مرگ است. آن را حتی پروری شکسته بدن از آن به دانش آموزان در یک محلی کالج پزشکی. آن سخت است برای بازگرداندن پری به یک داستان بود که خیلی ظالمانه و همواره winnowed از آن و فیلیپس در تلاش برای بازسازی سه زندگی از دست داده و پیگیری صدها نفر از پناهندگان که آواره شدند. اما شرایطی نیز می تواند یک نوع از شواهد و در این مورد آن ایجاد اثر حک سیاه و سفید زندگی می کند.

فیلیپس را بدست آورده و خود را تحریک آمیز زیرنویس ارائه صفحه بعد از صفحه دال بر اثبات این یک شهرستان وحشیانه و با افتخار نهادینه سفید برتری. اما او بیش از حفاری تا استخوان Forsyth County; او می پرسد چه پس از حفاری انجام شده است. کتاب خود اشاره می کند که وجود دارد هیچ بنای یادبود در میدان شهر برای بدون محاکمه اعدام مردان بدون پرتره از رهبران سیاه و سفید در شهرستان سالن و بدون استفاده از نشانگر برای کلیساها که به آتش کشیده شدند. تاریخ مانند آن در حال انجام است در سراسر کشور در حال حاضر است. آن را تنها در اوایل سال جاری که Forsyth County جمع آوری خاک از نقطه ای که در آن ادواردز بدون محاکمه اعدام شد, برای کمک به, برابر, عدالت, ابتکار میراث, موزه, در, Montgomery, Alabama, که در آن نمایش داده خواهد شد را در یک شیشه با برچسب "رابرت ادواردز / جورجیا گرجستان / سپتامبر 10 سال 1912."

فیلیپس همچنین به نقل از یک لیست از خواسته ها که هوشع نبی ویلیامز چپ در Forsyth County پس از راهپیمایی: غرامت مالی برای کسانی که زمین شده بود کشف و ضبط رسیدگی به اشتغال و مسکن تبعیض بهبود نژادی تنوع در اجرای قانون محلی و تبادل برنامه برای رهبران جامعه و معلمان است. "بیست و نه سال بعد" فیلیپس می نویسد: "هوشع نامه به نظر می رسد مانند یک طرح برای مقابله با عمیقا ریشه دوانده تعصب و برای مبارزه با این نوع از نژادپرستی نهادی که همچنان ادامه دارد در بسیاری از جوامع آمریکایی در قرن بیست و یکم—از فرگوسن به چارلستون بالتیمور به جزیره استاتن."

"خون در ریشه" نیز خوانده شده مانند یک آرکه تایپ: نه تنها چگونه خاطرات می تواند فراتر از شخصی به تبدیل شدن به یک مطالعه سیاست و محل بلکه چگونه متفکرين حساب از این گذشته ممکن است آماده سازی ما را به نگاه صادقانه در حال حاضر. ملی حساب نمی تواند تنها شامل به دنبال در جای دیگر بیش از آن می تواند تنها شامل نگاه کردن به دیگران است. آن را لزوما باید شامل به دنبال در جایی که ما زندگی می کنند, به خصوص برای کسانی از ما که سفید هستند و با توجه و دقت به این سوال که ناتاشا Trethewey خواسته پاتریک فیلیپس بیش از یک دهه پیش: "آیا شما فکر می کنم شما درگیر است؟"


مسابقه پلیس و زندگی ماده تظاهرات

  • مرگ جورج فلوید در زمینه.
  • مدنی-وکیل حقوق برایان استیونسون بررسی سرخوردگی و ناامیدی در پشت تظاهرات.
  • که دیوید Remnick می پرسد که درست همزن پشت نژادی ناآرامی ؟
  • یک جامعه شناس به بررسی اصطلاح ستون های سفیدی که جلوگیری از سفید آمریکایی ها از مقابله با نژادپرستی است.
  • سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنیانگذار شرکت عقیق Tometi در آنچه در آن به معنی به پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس و چه می آید بعدی.
  • تلاش برای تبدیل ایالات متحده نمی تواند محدود به چالش کشیدن خود را وحشیانه پلیس.


tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن