پخت و پز از جرجیا اوکیف العمل

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستاناکثر Georgia o'keeffe العمل عملی و تلخ.عکس توسط تاد Webb /

توسط NEWS-SINGLE در 16 اسفند 1398
اکثر Georgia o'keeffe العمل عملی و تلخ.عکس توسط تاد Webb / تاد Webb بایگانی

من در Albuquerque, New Mexico, که بدان معنی است که من هم بزرگ شده, Georgia o'keeffe. نقاشی او از نوک پستان بزرگ, بنفش, گل اطلسی, آویزان بر تخت من کاملا مکمل من سنبل دیوار و لورا اشلی سبک موتیف گل. من آن را انتخاب کنید—من پدر و مادر تزئین شده در حالی که من هنوز جوان—اما من به احساس آرامش با تورم گلبرگ بزرگ و بنفش مانند گوش فیل. پدر و مادر من تا به حال دیگر اوکیف چاپ بیش از حد—گاو جمجمه و خالی مسس nautilus-پوسته حلقه و درگاه خانه ها در نرم افزار adobe. این تصاویر جمعیت ما گچ خانه شد و کم زمزمه خلق و خوی هیئت مدیره تشکیل شده است که من ایده های اولیه در مورد زیبایی است. راه اوکیف نگاه در گیاهان با یک گیاه شناس چشم برای ساختار و غرابت تحت تاثیر خود من تعامل با خاردار-گلابی cacti در حیاط جلویی. من می نشستن و مطالعه و تند و تیز به پایان می رسد و gloppy صورتی میوه آنها محافظت تصمیم گیری است که رنگ را به رنگ آنها. متاسفانه من هنوز توسعه هنری استعداد. نزدیک ترین من تا کنون به تقلید اوکیف در من خیره مسابقات با succulents.

اما پس از آن من شد یک بزرگسال به نیویورک نقل مکان و آموخته به طبخ. اوکیف که مخالف مهاجرت (او شروع به دیدن جدید مکزیک در اواخر نوزده-بیست سالگی در حالی که هنوز در منهتن زندگی می کنند و مهاجرت دائم در 1949) همچنین صرف زمان زیادی را در آشپزخانه خود را. او گفت: مارگارت چوب شد که دستیار او در سال 1977 زمانی که اوکیف بود نود سال—که دلیل اصلی برای خرید در مرتع پرورش احشام خانه در Abiquiu جایی که او نقل مکان کرد و در سال 1949 بود که آن را به حال یک باغ: او خسته شده بود از رفت و آمد به هفتاد کیلومتر از جاده خاکی از روح مزرعه به سانتافه برای سبزیجات تازه. چوب بود که بیست و چهار هنگامی که او شروع به کار برای اوکیف اغلب پخته شده برای این هنرمند که بیش از حد قدیمی به صرف آن زمان سفت و کنسرو. اما چوب هنوز هم به دنبال اوکیف زمان مفتخر دستور العمل های. "مواد غذایی خدمت در اوکیف خانواده بود همیشه مغذی و خوشمزه, و به سادگی اما به زیبایی ارائه شده" چوب نوشت: در مقدمه به او 1997 آشپزی "یک نقاش آشپزخانه: دستور العمل از آشپزخانه Georgia o'keeffe." "خانم اوکیف اغلب تعجب با صدای بلند گفت: آیا شما فکر می کنید مردم دیگر غذا خوردن به عنوان به خوبی به عنوان ما انجام دهید؟' "

اوکیف کارت های دستور به تازگی خریداری شده توسط Beinecke نادر کتاب و نسخه خطی کتابخانه دانشگاه ییل.عکس حسن نیت ارائه میدهد ساتبی

من دریافت یک کپی از "یک نقاش آشپزخانه" زمانی که من در اوایل بیست سالگی به عنوان یک هدیه کریسمس از عموی من یک دامپزشک بازنشسته که خود را صرف بعد از ظهر به عنوان تدریس در جرجیا اوکیف موزه در سانتافه. آن راه خود را از تشویق من به یاد داشته باشید من از کجا آمده, اما زمانی که من بدبختانه از طریق کتاب من به سرعت متوجه شد که آن دستور نمی شد دقیقا سنتی جدید کرایه مکزیکی. اگر چه چند گره به باد از جنوب غرب مانند سبز-شیلی enchiladas مرغ سرخ شده و گل های بسیاری از دستور العمل های از چوب را به کتاب خواندن بیشتر مانند کالیفرنیا هیپی خوردم. تاپیک سوپ آووکادو کلبه-پنیر-و-سالاد پرتقال و یک پا بو داده بره با عسل-سس نعنا. اوکیف دوست او غذاهای تازه و طبیعی و ساده. او خوردند منظم محصول از تولید است که هر گونه غذاهای کل خریداران را در نظر basic—بو چغندر کلم و سبزی قاصدک—اما که برای زندگی در صحرا در اواسط قرن بیستم کاملا غیر عادی است. وقتی که من شروع به طبخ مانند اوکیف من رژیم غذایی بلافاصله سالم. من کدو بو داده بلوط. من پخته چرد. برخی از دستور العمل ها تقریبا تمسخر در سادگی خود را. کتاب آماده سازی برای, کلم بروکلی اقتباس از یک تکنیک است که اوکیف آموخته از محبوب نوزده-چهل تغذیه Adelle Davis, است که به سادگی به آن بخار و سپس نمک را اضافه کنید.

و در عین حال چوب را تفسیر اوکیف العمل احساس باروک نسبت به چیزهایی که من به تازگی به حال این فرصت را به تفنگ طریق در Sotheby در شرق فوقانی جانبی. (این فایل از دستور العمل های است که فقط یک کوچک بسیاری در یک مقدار بزرگتر حراج, این برنامه شامل آیتم از مجموعه ای از خوان همیلتون اوکیف سابق استودیو دستیار که به ارث برده و بسیاری از املاک خود از جمله یک آلبوم از عکس های شبح در مرتع پرورش احشام چند لباس سیاه و سفید, و مجموعه ای از سایه.) اوکیف دستور فایل که او در حفظ وحی از نوزده-دهه پنجاه تا دهه هفتاد است که قلع کوچک چند رنگ کارت های شاخص متعددی با دستورالعمل های نوشته شده در اوکیف را scrawling خط شکسته. این کارت ها به ظاهر سازمان یافته به ترتیب حروف الفبا اما سیستم ناقص است: "B" و "C" کارت های هل به وسط پشته و اگر شما به دنبال برای "سس خامه ترش" (یک دسته علف و غیره از کرم ترخون, فلفل قرمز, فلفل و پیازچه) شما باید برای نگاه در "د" و نه "S." چند تا از دستور العمل های در حال تایپ, رونویسی توسط یک نیکوکار دستیار. برخی از آنها بیش از چند خط بلند و شبیه مینیمالیستی شعر. یک دستور برای "نعنا" به سادگی می خواند "مناقصه سبز و خشک است. شیب کمی در مورد ضرب و شتم سفیده تخم مرغ و سپس در شکر دانه ریز. خشک کردن در جریان هوا. نگه داشتن در خشک می تواند. سعی کنید گل رز برگ نیز می باشد." تعداد کمی از ظروف مانند "جزیره شناور" "Crabmeat ترمیدور" و "درخت زبان گنجشک گوجه فرنگی" آیا charmingly یکپارچهسازی با سیستمعامل. اما اکثر اوکیف العمل عملی و تلخ—چاودار نان, تابه, کیک, سوپ بلغور جو دوسر بوداده مرغ. او به خودش اجازه داد فقط چند indulgences مثل قندی لیمو تازه یا وانیل یخ کرم ساخته شده با زرده تخم مرغ. در غیر این صورت او را خوردند به تقویت افراط نه که به نظر می رسد که انجام داده او را به خوبی: o'keeffe زندگی می کردند به نود و هشت.

یک دستور را نشان می دهد یکی از اوکیف نادر indulgences.عکس حسن نیت ارائه میدهد ساتبی

روز پنجشنبه بعد از حراج ساتبی اعلام کرد که کارت فایل را به Beinecke نادر کتاب و نسخه خطی کتابخانه دانشگاه ییل که در آن دانشمندان می توانید به آنها مراجعه کنید. (حراج خانه نگه داشته و رقم نهایی محرمانه اما تخمین زده می شود این دستور در شش تا هشت هزار دلار است.) این به این معنی است که آنها را نگه داشته و بکر برای نسل های آینده است. و اگر چه آن آرامش است که این دستور العمل در دسترس خواهد بود و نه stashed در داخل یک جمع طاق آن نیز کمی غمگین به درک که آنها ممکن است هرگز دوباره در نزدیکی یک آشپزخانه. چند تا از کارت های دستور غذا و سست مقالات در اوکیف را قلع باید مواد غذایی لکه ها بر روی آنها از جمله نوزده-پنجاه کتابچه راهنمای دستور العمل برای یک اجاق گاز فشار. امیدوارکننده ترین جنبه از برگزاری اوکیف العمل در دست من بود دیدن چگونه پاره پاره و نرم با پوست انگشتان دست بودند. من دوست داشتم دانستن او پخته شده او به عنوان نقاشی: شدت مجذوب با فضل از زمین است.

اگر شما نمی تواند در Beinecke کتابخانه در هر زمان به زودی چوب این کتاب ارزشمند است ایستاده است. من کپی کرده نقل مکان کرد و با من به پنج آپارتمان در دو شهر. من نمی طبخ بیش از حد از آن دیگر (به جز زمانی که من می خواهم را به یک قابلمه بزرگ posole) اما من هنوز هم دوست دارم خواندن نرم افزارهای رشته معماری به هر دستور غذا است که در آن چوب ارائه می دهد تا حافظه از کارفرما دلچسب رویکرد عملگرایانه به آشپزخانه. در "برنج قهوه ای با زنجبیل" او بازگو داستان که اوکیف خواهد بگوید در مورد ماندن در خانه در مرتع پرورش احشام در دره ریو گراند در نوزده-سی سالگی. زن از خانه بود از ساختن یک غذای مرکب از گوشت وارد و اوکیف متوجه چکیدن آب از سقف به تابه. "خانم اوکیف رفت روی پشت بام و یک گودال بزرگ درست بالای آشپزخانه" چوب نوشت. "به زودی در جاروب کردن و نوعی غذای خورده بود با وجود میگذرد."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب