آن را نمی باید بود

ایده های ناامیدی از کارگران آمریکایی پس از coronavirus شد محصول یک سری از تصمیمات سیاسی و فرصت های از دست

توسط NEWS-SINGLE در 28 خرداد 1399
داگ میلز / نیویورک تایمز / فرارو / گتی

Wمرغ جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017, او با اشاره به "مادران و کودکان به دام افتاده در فقر ما در شهرستانها داخلی; زنگ زده کردن کارخانه های پراکنده مانند سنگ قبرها در سراسر چشم انداز ما ملت" و قول داد که برای پایان دادن به این "آمریکایی قتل عام است." از حالا به او گفت: "هر تصمیم گیری در مورد تجارت و مالیات بر مهاجرت در امور خارجی ساخته خواهد شد به نفع کارگران آمریکایی و خانواده های آمریکایی است." و او ساخته شده یک وعده: "فراموش شده مردان و زنان در کشور ما فراموش خواهد شد و دیگر هیچ."

بیش از سه سال بعد دهها میلیون نفر از آمریکایی ها تهمت وعده داده شده را فراموش نکنید از کار هستند و بسیاری از آنها با تکیه بر سازمان های خیریه برای تغذیه خانواده خود را. در هفته دوم آوریل به بیش از 10 ، 000 خانواده ها به انتظارنشسته بودند تا در اتومبیل های خود را در سان آنتونیو تگزاس در انتظار کمک های غذایی. شهر بانک مواد غذایی و مواد غذایی pantries تحت افزایش فشار است. تعداد زیادی از مردم که نیاز به کمک در حال افزایش است و با افزایش بیکاری و بسیاری از کسانی که هنوز شاغل هستند و دیدن آنها پرداخت برش همراه با ساعت خود را.

"ما در پاسخ به طوفان است که آمار سواحل خلیج فارس" مایکل Guerra ارشد توسعه افسر برای سن آنتونیو مواد غذایی بانک به من گفت. اما آنها در مقایسه با رنگ پریده به چالش های کنونی او گفت که نیاز به کشش در ماه. آن را "نه حتی نزدیک است."

همانطور که من در مصاحبه ده ها تن از سن Antonians در مواد غذایی بانک مرکز توزیع در Alamodome در اواسط ماه آوریل چند چیز ایستاده بود. تعداد بسیار کمی به حال نیاز به کمک های غذایی قبل از شیوع کروناویروس. نرخ بیکاری در این منطقه تا به حال فلک کشیده به 13.7 درصد است که در ماه با توجه به کمیسیون نیروی کار تگزاس اما این تعداد نمی حساب برای تمام افرادی که باقی مانده به کار گرفته اما تا به حال خود را در ساعت کاهش می یابد. بسیاری از مردم صحبت من با باقی مانده شاغل در چه بوده است منفعت کار—در میان آنها بودند مکانیک, مشتری, خدمات, کارگران, صفحه اصلی-مراقبت از مشاوران و مواد غذایی-کارگران خدمات—اما اینکه آیا آنها تا به حال شغل خود را از دست و یا فقط به حال خود ساعت قطع آنها نیاز به کمک در حال حاضر به دلیل آنها هرگز قادر به صرفه جویی در پول. تقریبا هر کس با من صحبت کرد که شاغل بوده و تاسیسات آب پس از رکود بزرگ سال 2008 و آهسته بازیابی است که به دنبال.

قبل از coronavirus شیوع Guerra برآورد سن آنتونیو بانک مواد غذایی تغذیه در حدود 60000 نفر در هفته است. در طول شیوع او به من گفت که تعداد رفت و به عنوان بالا به عنوان 180,000 اما در حال حاضر به نظر می رسد به حل و فصل در حدود 120.000. "هفتاد درصد از مردم بودند که میخوام در این خطوط توزیع هرگز بدست غذایی از مواد غذایی بانک قبل," او گفت:. "این مردم هستند که کار خود را از دست داده و درآمد خود را. آنها نمی باید توانایی برای صرفه جویی مالی در طول راه. آنها فقط زندگی خیلی دست به دهان."

سن آنتونیو شهر بیش از 1.5 میلیون نفر جمعیت که تقریبا دو سوم اسپانیایی است که به شدت متکی به گردشگری و هتلداری, صنایع شده اند که به خصوص ضربه با این بیماری همه گیر. آن را نیز یکی از فقیرترین و نابرابر شهرستانها در امریکا: دو سوم از سن Antonians را کمتر از 50000 دلار در سال است. در حالی که این شهر ثروتمند ساکنان خوشه در حدود شمالی آن تاج بزرگ در خانه با درخشان استخرهای بقیه شهرستان مبارزات با یک بحران مسکن ساخته شده است که اجاره افزایش می یابد در حالی که دستمزد را با رکود مواجه ساخت.

من راه بی پایان خط ماشین های بسته بندی در اطراف Alamodome. بسیاری از مردم من دیدم ماسک عینک یا خریداری و یا بنیاد با هم. آنها با دقت تکیه خود را از شیشه سمت راننده برای پاسخ به سوالات من داستان خود را آشکار نگران ثبات است. اگر چه چند به تازگی دیده می شود امور مالی خود را بهبود بسیاری تا به حال تلاش شده است پس از رکود اقتصادی سال 2008 و کم خونی بازیابی است که به دنبال. تعداد بسیار کمی از مردم صحبت کردم که دیدم یک مقصر—در حالی که برخی از آنها تمایل به سرزنش و تهمت و دولت و دیگران برگزار شد دولت چین مسئول اکثریت قریب به اتفاق دیدم همه گیر به عنوان یک صورت بعید است هیچ کس نمی تواند برای برنامه ریزی.

"ما برنامه ریزی شده است قطع به واقع سه روز در هفته در حال حاضر, بنابراین من کار می کرد در روز چهارشنبه و من تا پنجشنبه آینده به" مایکل یک مکانیک در نزدیکی تویوتا نمایندگی به من گفت. (مانند برخی دیگر با آنها صحبت کردم او کاهش یافته است به ارائه آخرین نام.) او نیز دیده می شود ساعت ها خود را کاهش دهد. "او شاید پنج ساعت در هفته در محل کار; او در کسب و کار بازاریابی," او گفت:. "ما فقط در تلاش برای ایجاد آن."

مایکل مانند بسیاری از مردم من مصاحبه گفت که از دهه گذشته تا به حال دشوار است اگر چه قبل از همه گیر چیزهایی که تا به حال شروع به بهبود است. "این برداشت کمی" مایکل گفت. "من فکر نمی کنم هر چیزی می گردیم به جایی که آن را از 20 سال پیش فقط به خاطر اقتصاد و دولت و چیزهایی که فقط تغییر است که ما هرگز قادر به بازگشت به راه همه چیز بودند."

ملیسا گونزالس یک متصدی بار به من گفت که او و شوهرش هیچ یک از آنها بود و در حال حاضر مشغول به کار بودند و کمک گرفتن از همسایگان خود است. اما حتی قبل از COVID-19 ضربه آنها به سختی گرفتن توسط: "ما فقط باید به اندازه کافی برای پرداخت صورتحساب و مواد غذایی و تمام. که در مورد آن."

برخی از مردم در خط دریافت کرده بود یک محرک چک از دولت است. اما حتی کسانی که تا به حال بهره مند از کمک های اولیه به زودی متوجه شد که این پول در حالی که کمک بزرگی به حال ذوب سریع دور با تمام برجسته به پرداخت صورتحساب. "این خوب است, اما آن را نمی خواهید به پوشش همه چیز را از آنجا که شما در حال گرفتن فعلی خود را چک هر هفته یا هر دو هفته" تانیا ولا اقامت در خانه مادر شوهر است که با این نسخهها کار برای دانشگاه تگزاس در سن آنتونیو به من گفت.

فشار مالی از coronavirus شیوع قابل توجهی است اما آن را تنها منبع استرس است. "ما باید مواد غذایی, اما این کافی نیست; آن را سخت برای پیدا کردن هر چیزی در حال حاضر. هیچ پول وجود دارد در آینده ما صورتحساب انباشته تا من کارت های اعتباری در حال رفتن دیوانه—آن را نه هیچ چیز من می خواهم به رفتن را از طریق دوباره گفت:" Anette یک مادر اقامت در خانه مادر با دو فرزند که شوهرش با این نسخهها کار در ساخت و ساز. "این گوشی من قادر به بود با خانواده, کار نمی کند, داشتن دو بچه—یکی در دانشگاه آماده است تا فارغ التحصیل و نه قادر به راه رفتن مرحله—آن را فقط سخت است."

سن آنتونیو در بانک مواد غذایی بوده است تاسیسات برای شهرستان. اما Guerra مطمئن نیستید در صورت عدم بهبود آنها چه مدت می توانید نگه داشتن تغذیه مردم در این شماره است. "ما نسبتا یقه آبی شهرستان است. ما نمی باید به عنوان عمیق و گسترده انسان دوستی به دیگران" او به من گفت. "ما بسیار تلاش می شود محتاط و متفکر با بودجه ای که ما داریم. ما می خواهیم به این همه خرج و خوراک همه است." بانک غذایی است رها برخی از فشار توسط کارگردانی به تازگی تلاش خانواده ها به مواد غذایی محلی pantries در منطقه خود است. اما Guerra به من گفت که او نگران بود که دیگر رکود اقتصادی همچنان ادامه دارد و به احتمال زیاد با کمک های مالی به خشک کردن. Guerra به من گفت که در ماه ژوئن بود که او "شنیدن از کمک کنندگان بزرگ است که آنها در حال شنود گذاشته از در حال حاضر."

Coronavirus شیوع فلج کرده است از اقتصاد بسیاری از کشورهای ثروتمند را مبتلا کرده است. اما خاص ناامیدی از کارگران آمریکایی در پیامدهای آن بود و نه اجتناب ناپذیر است. این قابل پیش بینی تاثیر یک سری از تصمیمات سیاسی و فرصت های از دست رفته در چند دهه گذشته که بهره مند ثروتمند در هزینه از هر کس دیگری.

این خطوط مواد غذایی در سن آنتونیو و در سراسر کشور در حال صدور کیفرخواست از چهار دهه اخیر از سیاست ساخت. اما این تهمت که متعهد به مقابله با تقلب در سیستم تخلیه باتلاق برای شکستن قدرت تثبیت نخبگان که حرص و طمع سمت چپ بود که مردم آمریکا ، به جای آن دهها میلیون نفر از زحمتکش آمریکایی ها به سرعت فراموش شده توسط مردی که قول داد و به آنها یاد داشته باشید.

تیوی رکود بزرگ تمیز است ، زمانی که اقتصاد شروع به رشد دوباره آن را بسیار به آرامی. ایالات متحده تنها بازگشت به قبل از رکود اقتصادی نرخ بیکاری در سال 2017, تقریبا 10 سال پس از رکود اقتصادی آغاز شد. به دلیل بحران مسکن در ریشه فروپاشی بسیاری از اعضای طبقه متوسط که ثروت منجر می شود گره خورده است تا در خانه های خود را از دست داده و همه چیز. برای بسیاری از آمریکایی ها بهبود دشوار بود اما برای کسانی که خوش شانس چند با منابع قابل توجهی در بازار سهام بهبود نسبتا سریع.

این بیماری همه گیر کوروناویروس "است که اتفاق می افتد در بالای دیرینه نابرابری اقتصادی. ما می دانیم که تعداد قابل توجهی از آمریکایی ها نیست که مقدار زیادی از درآمد خود را قبل از بحران" هدر Boushey یک اقتصاددان و رئیس جمهور از واشنگتن مرکز رشد عادلانه است که یک مشاور بایدن کمپین به من گفت. "ما می دانیم که بیرون آمدن از رکود اقتصادی, بحران مالی, آن را در زمان بسیار طولانی به صورت منظم خانواده—middle-class, خانواده, خانواده های طبقه کارگر برای بهبود یافتن از آن از آن کسانی که در بالا که بهبود بسیار به سرعت."

از آنجا که 1970s درآمد در بالا باید جدا از کسانی که در پایین به عنوان رشد دستمزد راکد باقی مانده است. در سمت چپ متمایل اقتصاددانان شناسایی این واگرایی به عنوان یک مشکل اقتصاد سیاسی—به عنوان اتحادیه های کارگری کاهش یافته است و کارگران از دست داده و قدرت نسبی خود را به کارفرمایان و با آن توانایی خود را برای مذاکره دستمزد زندگی می کنند و یا اعمال نفوذ بر قانونگذاران. به عنوان مبارزات گران شد و قانونگذاران در هر دو طرف شد و بیشتر وابسته و مدیون به ثروتمند منافع کسب و کار. همان کسانی که منافع کسب و کار نیز قادر به بسیار outspend مخالفان خود را در لابی و کمک های مالی مبارزات انتخاباتی صرف نظر از این که کدام حزب قدرت برگزار شد. اگر چه سیاست ها و نرخ مالیات را تغییر دهید بسته به اینکه کدام حزب است که مسئول این عدم تعادل اساسی از قدرت همچنان بدون تغییر.

"چیزی که ما را دیده اند در ادامه به مارس در افزایش تمرکز اقتصادی در بالای صفحه. که ادامه داد: بیش از 40 سال گذشته بالاتر و فراتر از یک دولت خاص," Boushey گفت. "ما باید فکر در مورد توزیع سود از اقتصاد ما—که می شود پول زمانی که ما می بینیم رشد—به عنوان چیزی است که ما می تواند به طور کامل به بازار است که این امر ایجاد این اصل اساسا عادلانه نتایج."

در کتاب خود Winner-Take-All, سیاست,سیاسی, دانشمندان یعقوب هکر و پل پیرسون نشان داد که این عدم تعادل قدرت ترجمه به سیاست هایی که به نفع ثروتمندان مهم نیست که چقدر منفور این سیاست ممکن است. "اگر 90 درصد از آمریکایی های فقیر پشتیبانی از سیاست تغییر آن را ندارد و به احتمال زیاد اتفاق می افتد از اگر 10 درصد بود. در مقابل زمانی که بیشتر از خوبی کردن پشتیبانی از تغییر آن به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد اتفاق می افتد" هکر و پيرسون نوشت. "آنچه در مورد طبقه متوسط ؟ آنها نمی کرایه خیلی بهتر از فقیر که نظرات خود را ترک و از آن به خوبی خاموش. هنگامی که خوبی کردن مردم در حمایت از سیاست تغییر, آن را تقریبا به حال سه بار شانس خود را از تبدیل شدن به قانون به عنوان زمانی که آنها به شدت مخالف آن است."

نتایج این سیاست ها را تولید کرده اند Boushey اشاره شده است چیزی جز نمایشگاه. اگر چه آمریکایی ها در بالای 1 درصد دستمزد خود را به بیش از دو برابر از سال 1979 تا سال 2018 و دستمزد برای کسانی که در بالا 0.1 درصد بیش از سه برابر دستمزد برای آمریکایی ها در پایین 90 درصد رشد کمتر از 25 درصد است. زمانی که مردم پول کمتری کسب آنها کمتر پول را نجات دهد. در نتیجه میلیون ها نفر از آمریکایی ها از تاسیسات آب بین بحران اقتصادی که پاک کردن آنچه در کمی ثروت آنها موفق به جمع آوری. به عنوان Boushey آن را در کتاب خود بی بند و بار, "نابرابری اقتصادی را تقویت تفاوت های سیاسی و اجتماعی قدرت و این به نوبه خود بر نتایج بازار." همانطور که من نوشت: در ماه نوامبر گذشته توانایی ثروتمند برای جلوگیری از توزیع مجدد نیز کمک به قطبش ایجاد تلخ سیاست از کمبود مصنوعی به عنوان اکثریت آمریکایی ها نبرد هر یک از دیگر بیش از تکه های پرتاب شده به آنها را از جدول بالا.

امریکا ناعادلانه سیاست های اقتصادی این کشور را ترک کرده بیشتر در معرض رکود و افسردگی و چپ بسیاری از آمریکایی ها فقط یک یا دو هفته دور از مراجعه به بانک غذا در حالی که همچنین بیشتر تمرکز قدرت در بالا. نابرابری معلوم است و نه فقط یک تهدید برای مردم رفاه مادی اما به دموکراسی خود را. رفع نیاز کشور به یک توزیع مجدد درآمد است که به نوبه خود در تولید و توزیع مجدد قدرت است.

"این شده است بسیار عمدی تصمیم گیری در سیاست و ریشه همه کسانی که تصمیم گیری های سیاست شده است تلاش برای شیب زمین بازی دور از معمولی کارگران و نسبت به کارفرمایان و صاحبان سرمایه در بازار کار" جاش Bivens یک اقتصاددان در کار اتحادیه های وابسته به سیاست های اقتصادی موسسه به من گفت. "ده سال پیش اگر شما بخواهید مردم در مورد نابرابری حتی افرادی که خود را لیبرال دموکرات شده اند واقعا در مورد آن نگران و واقعا فکر کردم این یک چیز بد است. اما غالب این دیدگاه آن بود که یک حادثه غم انگیز از غیر سیاسی نیروهای بازار و یا پیشرفت های فن آوری."

واگرایی بین سیاسی با نفوذ و ثروتمندی که از هر کس دیگری کمک می کند تا توضیح شگفت انگیز چشم ها هزار نفر از آمریکایی ها که هرگز نیاز به کمک قبل از پوشش خارج از بانک های مواد غذایی. "ما قطعا می دانیم که وجود دارد یک شکاف که در آن مردم می تواند بسیار کار می شود اما نمی تواند پایان می رسد دیدار" Guerra گفت: هزینه زندگی در سن آنتونیو. "رکود دستمزدها در طول زمان در حالی که مسکن و مراقبت های بهداشتی و دیگر چیزهایی که در ادامه به بالا رفتن—آن را فقط به ایجاد بیشتر و بیشتر از یک شکاف است. و مردم آنها را مجبور به پر کردن این شکاف."

بسیاری از راست متمایل اقتصاددانان انکار است که نابرابری است یک مشکل جدی در همه. به عنوان American Enterprise Institute مایکل گونه نوشت: ماه گذشته در , The New York Times, "سرمایه داری شکسته نیست. این بازی نه تقلب. سخت کار می کند پرداخت. کارگران را لذت بردن از میوه ها از کار خود را." دستمزد برای اکثریت کارگران آمریکایی این اقتصاددانان اصرار می توان بدون تغییر در امریکا غلظت ثروت است.

مشکل این استدلال این است که برای پنج دهه گذشته درآمد متوسط افزایش یافته است به آرامی به عنوان نابرابری رشد کرده است به سرعت در حال. که باعث چپ متمایل نقد است که هسته اصلی این موضوع این است که تنها ثروتمندان قابل توجهی می گویند در چه سیاست ساخته شده است. این واقعیت است که دستمزد برای بسیاری از آمریکایی ها تنها فقط شروع به تیک تیک کردن درست قبل از همه گیر آمار بیش از یک دهه به بعد از تصادف, بازیابی تأکید به جای تضعیف ،

اجماع نخبگان دموکراتیک اقتصاددانان که موفق امریکا را بازیابی از رکود بزرگ ذخیره کردن جایی در بین خوشنودی از حق و هشدار از سمت چپ. به عنوان آدم Tooze نوشت: در سقوطاگر چه دولت اوباما کمک به احیای اقتصاد ایالات متحده در آن نمایش داده می شود یک ضرورت در برقراری ثبات در سیستم مالی که پژمرده که در آن مالکان آمریکایی نگران بودند.

"در حالی که بانک ها و وام دهندگان بودند bailed, 9.3 میلیون خانواده های آمریکایی از دست داده و خانه های خود را به سلب حق اقامه دعوی تسلیم خانه خود را به یک وام دهنده و یا مجبور به توسل به پریشانی فروش" Tooze نوشت. "اگر حداکثر نیروی بود که بهترین رویکرد برای ثبات مالی, چرا که آن را به سیاست های مالی بود و این رویکرد تا پنی-جوانه?" که اختلاف نشان دهنده نه تنها واقعیت قسم خورده جمهوری خواه اپوزیسیون و رئیس جمهور باراک اوباما را ایدئولوژیک اعتدال اما خلیج فارس در قدرت سیاسی بین ثروتمند و هر کس دیگری است.

دولت اوباما را افزایش مالیات بر ثروتمندان و تصویب قانون مراقبت مقرون به صرفه است که با وجود مشکلات خود را گسترش مراقبت های بهداشتی پوشش برای میلیون ها نفر از خانواده ها به ویژه طبقه کارگر و کم درآمد هستند. اما آن برنامه مسکن تا حد زیادی موفق به جلوگیری از سقوط در ثروت برای بسیاری از خانواده های طبقه متوسط و دولت را به عدم حمایت از تغییرات در قانون ورشکستگی برای کمک به صاحب خانه به عنوان به خوبی به عنوان جمهوری خواه انسداد مانع سریع تر و قوی تر بازیابی. کم خونی بازیابی است که به دنبال مجموعه این مرحله نه تنها برای دستاوردهای جمهوری خواه در کنگره اما برای بزرگتر داستان که مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او به دنبال ریاست جمهوری است.

چهار سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه دهندگان یک روایت بود که نزدیک به یک معمولا در آغوش چپ از اقتصاددانان محافظه کار—توهم نوری از جناح راست پوپولیسم که مشت پایین در حالی که تظاهر به پانچ کردن. "دیگر نمی تواند ما تکیه بر آن دسته از نخبگان در رسانه و سیاست است که می گویند هر چیزی برای نگه داشتن یک تقلب سیستم در محل" مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در سال 2016 به عنوان او پذیرفته جمهوری خواه نامزدی.

رکود آمریکایی دستمزد و تمرکز ثروت و قدرت سیاسی در بالا نگاه می کند مانند یک تقلب سیستم. مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده برای ایستادن با کارگران در برابر "جهانی نخبگان" که او گفت: تا به حال سود سخاوتمندانه در حالی که کارگران هنوز ایستاده بود. آنها تا به حال در آورده کارگران مهاجر به شغل خود را به ادعای او بودند و در حال حاضر توطئه علیه او نیز هست. تهمت و سرزنش "دهه سابقه مهاجرت" برای "کاهش دستمزد و بیکاری بالاتر." یک بار در دفتر تهمت کارکنان دولت او با بانکداران به عنوان مشتاقانه به او کارکنان خود را از خواص با کارگران ثبت نشده.

در سال 2016 کنوانسیون گفتار تهمت قول به "ساخت جاده ها و بزرگراه ها و پل ها و تونل و فرودگاه و راه آهن از فردا." او با استناد به "گذاشته و کارگران کارخانه و جوامع خرد شده توسط ما وحشتناک و غیر منصفانه تجارت می پردازد. اینها فراموش شده مردان و زنان در کشور ما است. افرادی که سخت کار می کنند اما دیگر یک صدا." راه حل به این فجایع بود مغلوب ساختن پیشی جستن خودش: "من به تنهایی می تواند آن را تعمیر" او اعلام کرد.

اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار دولت او ارائه زیرساخت های بی پایان هفته اما کمی واقعی زیرساخت ها است. با وجود وعده های خود را به جای قانون مراقبت مقرون به صرفه با "بیمه برای همه" جمهوریخواهان کنترل سنا را با یک تک رای به لغو ACA و جایگزین کردن آن با هیچ چیز. سال بعد شاهد تهمت وزارت دادگستری فشار دادگاه های فدرال به باطل ACA با هیچ سیستم به جای آن. مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین قانونی دستاورد یک مالیات-برش بیل بیشتر عقب می گذشت خود را patrician جمهوری خواه سلف.

با توجه به حزبی سیاست های مالیاتی مرکز 1 درصد از خانواده های آمریکایی دریافت حدود 43 درصد از منافع حاصل از کاهش مالیات بوش. اگر چه اکثر آمریکایی ها بهره مند خواهند شد از مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات و مشاغل, قانون بالای 1 درصد خواهد شد و در نهایت در مورد دریافت 82.8 درصد از مزایای. مغلوب ساختن پیشی جستن شعارهای پوپولیستی است, زرق و برق دار, ماسک, تنگ در سیاست های اقتصادی است که توزیع درآمد به سمت بالا و حتی بیشتر به شدت از جورج دبلیو بوش بود. به عنوان همکار من آنی خودشان نوشت: در سال 2011 ، "کاهش مالیات بوش به دنبال پایین رشد تولید ناخالص داخلی منفی متوسط رشد دستمزد و کار کوچک رشد است." Trumpists تصور کنید که دولت فعلی به یک پوپولیستی ملامت به بوش-style اقتصاد است. اما در پایان که ملامت صرفا لفظی.

"تمرکز ما این است که در کمک به مردمی که در پست اتاق ها و مغازه ها و ماشین آلات امریکا" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک سال 2017 سخنرانی در میسوری. "لوله کش, the carpenters این پلیس معلمان رانندگان کامیون های pipefitters مردم که مثل من بهترین است." مغلوب ساختن پیشی جستن و کمک بیشتر مردم در اتاق از ایمیل های اتاق—حداقل $1 تریلیون دلار از مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات رفت و به سهام buybacks به عنوان 2018 با توجه به 2019 گزارش سرویس پژوهشی کنگره در حالی که "کارگران عادی بسیار کمی به حال رشد در نرخ دستمزد." همانطور که با کاهش مالیات بوش رشد دستمزدها و مشاغل متوسط بود در مقایسه با "موشک سوخت برای اقتصاد" که تهمت وعده داده شده است. "رشد اثر تمایل به نمایش نسبتا کوچک (در صورت وجود) سال اول تاثیری در اقتصاد" به CRS گزارش به این نتیجه رسیدند.

"شما می تواند تصور پوپولیستی دولت گفت:" شما می دانید که ما فکر می کنم آن را به ارزش قرار دادن یک و نیم تریلیون دلار کسری بودجه برای انجام کاری خوب برای طبقه کارگر آمریکایی'" جاش Bivens گفت. "ما قطعا می تواند گرفته اند منابع مالی صرف کاهش مالیات شرکت ها انجام می شود و بسیار بهتر با آنها را برای کمک به کم درآمد و متوسط مردم به طور مستقیم."

این استدلال که اگر رشد جمعیت گربه, همه در یک قطعه بزرگتر معلوم می شود اشتباه است. شما همیشه می توانید رشد و مطمئن شوید که افرادی که بیشتر پای از آنها تا کنون نیاز به دریافت بیشتر.

تهمت زد در برابر تقلب سیستم. اما هنگامی که در اتهام او تقلب آن را حتی بیشتر در هزینه از مردم او ادعا کرد به قهرمان. او در زمان میوه آهسته توسعه اقتصادی است که در آن کارگران تنها شروع به خزش به سمت بالا و برداشت غنایم برای خود و شرکت خود را متحدان. مغلوب ساختن پیشی جستن به سرقت برده بوم.

یکs هربرت هوور floundered در تلاش خود را برای رفع رکود بزرگ در ماه ژوئن سال 1932, Franklin D. Roosevelt اخراج کردن یک سطح پهن هرچیزی در آزادی , مجله, متهم دولت از "اشتباه تیک [سهام] صدای تیک تیک برای نبض کسب و کار" و تلاش برای "را بیاستفاده برنامه کار صرفا برای نجات آن غرور و افتخار است." روزولت هشدار داد که "هیچ کشور می تواند نیمه ورشکسته و نیم صدا."

نزدیک به یک قرن بعد این انتقادات به نظر می رسد به طرز مرموزی آشنا. دو و نیم میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری در آوریل 21, بالا بردن تعدادی از آمریکایی ها از کار برای نزدیک به 40 میلیون نفر است. نرخ بیکاری در پایان ماه آوریل بود 14.7 درصد بالاترین آن شده است از سال 1948 که سال اداره آمار نیروی کار آغاز شد گردآوری داده ها در این مد. تحلیلگران مالی در انتظار رای برای رسیدن به عنوان بالا به عنوان 20 درصد تا پایان ماه ژوئن است.

در میان کسانی که هنوز شاغل درد شده است به طور مساوی توزیع شده است. بیش از نیمی از کسانی که در ساخت کمتر از $50,000 خود را دیده اند ساعت کاهش در مقایسه با 36 درصد از کسانی که در ساخت $50,000 تا 100,000 دلار و 28 درصد از کسانی که در ساخت بیش از $100,000.

هنوز خلق و خوی در واشنگتن فوری نیست. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: مجری رادیویی محافظه کار هیو هویت در ماه آوریل بود که "زمان به فشار دکمه مکث" در بیشتر کمک. دموکراتیک خانه منتقل شده بود از 3 تریلیون کمک لایحه ای که در ماه که شامل بودجه نقدی-بسته متحده پول است که اقتصاددانان بر این باورند که لازم است برای جلوگیری از یک رکود اقتصادی عمیق تر و یا افسردگی است. اما جمهوری خواهان به حال خودداری کردند به این کمک ها به عنوان "آبی کمک مالی دولت" در حالی که singling از موارد مانند بودجه برای مطالعات حقوقی شاهدانه صنعت به تمسخر این لایحه به عنوان یک لیبرال "لیست آرزو." یک گمراه کننده مثبت شغل گزارش این ماه را متقاعد سناتور جمهوریخواه که وجود دارد بدون نیاز به عجله به تصویب گران قانون" به آدرس اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر.

این کاهلی از قانونگذاران آمریکایی دشوار است به درک در صورت عمیق آمریکا و رنج وجود ندارد درک درستی از رابطه بین حکومت و دولت خود را. کنگره تایید تریلیون لازم در کمک مارس از جمله مستقیم کمک های مالی به افراد و عمده اما موقت گسترش بیمه بیکاری که نگه داشته است ده ها میلیون نفر از خانواده های شناور در طول این بیماری همه گیر. اما این لایحه نیز به شدت اریب به اولویت های شرکت های آمریکایی و سهامداران خود ارائه وزارت خزانه داری با بیش از نیم تریلیون دلار در شرکت ها, کمک, که دریافت کنندگان آن خودداری کرده است به فاش.

هر چند کار اخیر ضرر و زیان آنقدر عظیم است که آنها دشوار است برای درک بازار سهام به بسیج و با آن امور مالی ثروتمند آنجا که در طول کم خونی بازیابی از رکود بزرگ. حتی دموکراتها کمک های اضطراری پیشنهاد شامل کاهش مالیات برای تحصیل حومه پیدا کرده اند که از جمله تبدیل شدن به یک عنصر بسیار مهم ضد مغلوب ساختن پیشی جستن ائتلاف.

جو بایدن آینده نگر دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور قول داده است به افزایش مالیات تنها برای کسانی که بیش از 400.000 دلار یک درصد vanishingly کوچک از مالیات دهندگان و به منظور بالا بردن مالیات شرکت تنها به 28 درصد و هفت امتیاز کمتر از 35 درصد میزان زمانی که او معاون رئیس جمهور. اما تعهد خود را به مالیات بر سود سرمایه و ارث ممکن است کمک به کاهش نابرابری است.

"بایدن تعهد به افزایش مالیات بر مردم کمتر از $400,000 یک ایده وحشتناک," Bivens به من گفت. "اما من را در خود طرح مالیات به طور کلی بسیار مثبت است. آن را افزایش می دهد مقدار زیادی از پول است و کاملا مترقی در مقایسه با زمانی که به می گویند گذشته از بودجه پیشنهادی دولت اوباما. این همه نشان دهنده من فکر می کنم یک حرکت یک زن و شوهر از شکاف در سمت چپ اقتصادی-سیاست-ساخت مرکز ثقل در حزب دموکرات از جمله در مالیات است."

اگر دموکرات ها پیروزی سنا و کاخ سفید بایدن ممکن است قادر به سرمایه گذاری بلند پروازانه برنامه های عمومی با کسری هزینه های مادی که باعث بهبود زندگی کسانی که ویران coronavirus. اما مگر او تقویت قدرت سیاسی از کار او نمی خواهد تغییر تعادل کمک کرده است که فلج سیاسی آمریکا سیستم و توانایی خود را برای پاسخ به فاجعه اقتصادی است. جهانی که در آن هر دو قدرت از نیروی کار و سرمایه است که متعادل تر لزوما یکی که در آن دموکرات ها بیشتر برنده انتخابات اما یکی که در آن هر دو طرف کمتر مدیون به قدرت بسیار ثروتمند است.

"توسط خود من فکر نمی کنم بایدن مالیاتی طرح یک گلوله نقره ای برای نابرابری—اما من فکر می کنم که خوب است. ما نیازی به تکیه بر مالیات به تنهایی برای این" Bivens گفت. مقدار افزایش نابرابری بود که با توجه به "توزیع مجدد قدرت در درون بازار کار دور از معمولی کارگران و نسبت به صاحبان سرمایه و مدیران شرکت ها و بایدن یک واقعا بلند پروازانه مجموعه ای از برنامه ها برای کمک به این آدرس." دولت اوباما بیش از حد بود اما کار خود را در دستور کار بود و به سرعت رها شده در صورت از هر دو حزب اپوزیسیون از حزب محافظه کار دموکرات ها و جمهوری خواهان. شکل بازیابی در فرضی بایدن دولت ممکن است بستگی دارد که آیا او heeds مشاوره اقتصاددانان مترقی در مغز خود اعتماد—یا که از اوباما-دوران فوتبال که موفق امریکا را متوقف بازیابی از رکود است.

بایدن اخیرا با سی ان ان گفت که coronavirus بحران بود "احتمالا بزرگترین چالش در تاریخ مدرن" که "ممکن است کوتوله اما گرفتگی چه FDR مواجه شده است."

روزولت در آمریکا به عنوان یک برنامه های اقتصادی کشیده ایالات متحده از رکود بزرگ. اما آن را نه فقط یک برنامه های اقتصادی است. به عنوان مورخ اریک Rauchway نوشت: در زمستان جنگو "متحرک سازی اصل قرارداد جدید بود و تمایل به تداوم و تقویت مسلما کثیف و خسته کننده و تبعیض آمیز و اغلب به شدت ناعادلانه موسسات و شیوه های دموکراسی نمایندگی در ایالات متحده مبادا آنها را جایگزین فاشیسم است."

قرارداد جدید بود و نه فقط در مورد پول, اما همچنین در مورد قدرت. نه فقط در مورد کسری هزینه و نرخ مالیات بلکه در مورد دموکراسی. در سال 1936 دموکراتیک کنوانسیون پذیرش نامزدی خود را برای دومین دوره روزولت بازیگران جدید معامله در سنت انقلاب آمریکا خوردگی خود و مردم آمریکا در برابر "اقتصادی royalists" که به دنبال "پنهان در پشت پرچم و قانون اساسی است."

"برای بیش از حد بسیاری از ما به برابری سیاسی ما تا به حال یک بار برنده شد و بی معنی در این صورت نابرابری اقتصادی. یک گروه کوچک متمرکز شده بود به دست خود تقریبا کنترل کامل بیش از افراد دیگر اموال مردم دیگر پول افراد دیگر کار دیگر زندگی مردم" روزولت گفت. "این اقتصادی royalists شکایت دارند که ما به دنبال سرنگونی نهادهای آمریکا است. آنچه که آنها واقعا شکایت از این است که ما به دنبال گرفتن قدرت خود را." روزولت بود هیچ مارکسیستی. او اعتقاد نداشت در کلاس جنگ برای جنگ طبقاتی را به خاطر. اما او نیز باور نداشت جانبه خلع سلاح در برابر الیگارشی.

روزولت موفق به نگه داشتن وعده های بسیاری. در دانشگاه هاوارد در اکتبر سال 1936 او قول داد که "در میان شهروندان آمریکایی نباید فراموش مردان و بدون فراموش مسابقه است." اما قرارداد جدید بود و تفکیک امر با توجه به حزب دموکرات قدرتمند جنوب بارون و عزم خود را برای محدود کردن رفاه برای مردم سفید. وقت و زمان دوباره روزولت به همراه داشت تا نفوذ خود را.

نابرابری در ثروت و قدرت است که Jim Crow دموکرات اصرار بر حفظ قیمت خود را برای حمایت از قرارداد جدید امروز باقی بماند. اما Dixiecrats نمی تواند به طور کامل شامل دموکراتیزه تاثیر قرارداد جدید و با وجود تلاش های خود را الهام گرفته از احیای در مشارکت سیاسی. به نوبه خود آمریکایی های سیاه و سفید' سهام در حزب دموکرات احیا وعده چند نژادی دموکراسی است که تا به حال گذاشته خفته پس از بازسازی.

مغلوب ساختن پیشی جستن سرقت از ناچیز دستاوردهای اقتصادی پس از رکود بزرگ ممکن فویل پیشنهاد خود را برای دور دوم. اما اگر بایدن در پیش گیرد و نتواند به توجه روزولت مثال و سپس او را ترک اکثریت آمریکایی ها در همان محل آنها شد و در پایان رکود اقتصادی گذشته: دفاع در برابر فاجعه. گسترده صف از تلاش آمریکایی ها پوشش برای مواد غذایی خواهد یافت و این کشور در حال حاضر, اما آینده آن است.

احیای اقتصاد دشوار خواهد بود. Reinvigorating دموکراسی آمریکایی بسیار سخت تر خواهد بود.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

آخرین مطالب