<em>BoJack Horseman</em>'s دایان مشکل در حال حاضر یک صنعت مشکل

فرهنگ با مشخصات بالا سفید صدای بازیگران در حال کنار رفتن نقش خود را به عنوان شخصیت از رنگ. اما این خروج با

توسط NEWS-SINGLE در 1 مرداد 1399
اقدام صدا شده است غرب وحشی برای تلفن های موبایل.گتی / اطلس

تیوی مصاحبه مدیر لیندا Lamontagne می بیند هرگز یک بازیگر چهره در طول یک صدای بیش از استماع. اگر آنها را مشاهده کنید یک نوار او می بندد چشم او. اگر آنها در او می کشد آنچه که او خواستار یک "مایلز دیویس": او را نگه می دارد به عقب و به آنها تمام وقت است. در طی سه دهه حرفه ای, استراتژی کمک کرده است تا او را جمع آوری کست از سری انیمیشن های چنین به عنوان مرد خانواده, کلیولند نشان می دهدو BoJack Horseman.

"من می شنوم بهتر" او به من گفت که بیش از این گوشی در اوایل این ماه. "من می توانید بشنوید که چگونه آنها در حال ارائه یک خط اگر جنبش اگر من می تواند "دیدن" اقدامات خود را." پس از همه, او توضیح داد که صدای بیش برابر است-فرصت کار; به نظر می رسد نمی عامل به عملکرد بنابراین هر بازیگر می تواند گام به میکروفون و بازی بخش.

حداقل این چیزی است که او فکر می کردم تا چند هفته پیش. در اواخر ماه ژوئن به کشور تظاهرات علیه نژادپرستی نظاممند دارای عقاید سه سفید بازیگران کاراکتر های بازی از رنگ در انیمیشن را نشان می دهد—Jenny Slate از دهان بزرگ, کریستن بل از پارک مرکزیو مایک هنری از خانواده مرد و کلیولند نشان می دهد—اعلام کردند که با واگذاری نقش خود را به طوری که آنها می تواند با دقت به تصویر کشیده است. پس خود منجر به تولید سیمپسونها قول داد برای جلوگیری از ریخته گری, سفید, بازیگران در nonwhite نقش و بازیگر Alison Brie عذرخواهی برای ابراز ویتنامی آمریکایی شخصیت در BoJack Horsemanکه به پایان رسید در اوایل این سال است.

بری بیانیه در خصوص مشکل Lamontagne. او اشاره کرد به من که او نیمی چینی خودش و درک و انتقاد در حالی که ریخته گری, سری, او تا به حال ساخته شده نقش در دسترس آسیایی, بازیگران, اما بری کار ایستاده بود. "هنگامی که من برای اولین بار شنیده ام در مورد Alison Brie [ارسال عذرخواهی] من کمی پاره شده," او گفت:, و اضافه کرد که او احساس می کند به همان شیوه در مورد هنری که او با مرد خانواده. "من متاسفم آنها احساس بد آنها در زمان [قطعات] اما به اعتقاد ما سعی ... ما بهترین ما می توانیم."

اگر چه بازیگران' تصمیم گیری نیست بی سابقه ای—سفید بازیگر Hank Azaria پایین پا از بازی طولانی و بحث برانگیز هندی شخصیت Apu در سیمپسونها در ژانویه—موج خروج از تحویل یک شوک به اقدام صدا سیستم. در یک op-ed برای NBC News, رودی Gaskins و جوآن بیکر, بنیانگذاران جامعه از صدای هنر و علوم تحسین بازیگران برای اخلال در گوشه ای از صنعت سرگرمی که آنها نوشت: "بیشتر طفره رفت روح جستجو" بیش از آن در ریخته گری شیوه ها و مسائل مربوط به نمایندگی. به طور طبیعی Gaskins به من گفت بیش از گوشی هایی با مشخصات بالا تعطیل خواهد بی ثبات کردن این زمینه است. "هنگامی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد آن را ایجاد یک تغییر بزرگ" او گفت:. "ایجاد یک آونگ نوسان پاندول نوسان به طور گسترده ای در ایجاد بسیاری از درام اما در نهایت آن را حل و فصل جایی در وسط."

در حال حاضر که آونگ است که هنوز هم باز است. اعضای voice-over جامعه تقسیم می شوند در واکنش به استعفای. برخی مانند صدای بازیگر و مدیر ریخته گری سام ریگل تکرار Gaskins در ستایش آنها; به نام او اقدامات خود را نشانه ای از صنعت "خم به سوی راه راست." دیگران تا به حال سوء ظن: James Alburger یک صدای بیش از مربی و نویسنده هنر بازیگری صدای, سوال بازیگران' نیت. "آنها فقط بازی آن را امن و آنها حفاظت از شغل خود" او به من گفت. "آنها می خواهند به نگه داشتن کار ... من فکر می کنم بسیاری از افرادی که به سادگی در حال اجرا می ترسم."

و برخی از sidestepped این سوال به طور کامل. وقتی که من ایمیل فرستاده پرکار صدای بیش مربی پت logic wolf او در پاسخ به من گفتن از ارز او سال پیش با بازیگر اد Asner. Logic wolf شده بود "grousing" درباره بازیگر بریتانیایی تیم کاری که بازیگران به عنوان یک آمریکایی برای یک کتاب صوتی مجموعه که Asner او را متوقف کرد. "من ناراحت شد که آنها یک مرد انگلیسی برای انجام یک تکان پروژه" logic wolf نوشت. "اد قطع شده با:" هی... این اقدام است.'"

وقتی از او پرسیدم برای روشن شدن این که آیا او به اشتراک گذاشته شده حکایت برای ابراز مخالفت از بازیگران کنار رفتن نقش خود او demurred. "من از ارائه این حکایت به عنوان آن را به من یک درس" او پاسخ داد. "چیزی بیشتر و نه چیزی کمتر."


Voice اقدام شده است غرب وحشی برای تلفن های موبایل. این مرزی که در آن هر کسی می تواند اثبات ادعایشان به نقش از هر نوع آنها به انسان و یا حیوان و یا بیگانه یا شی بی جان. و در سال های اخیر آن را راحت تر از همیشه به انجام این کار در صورتی که مهارت های مناسب. (در طول coronavirus همه گیر آن بوده است و یکی از معدود منابع درآمد برای بازیگران است.) Lamontagne به من گفت که او اغلب استخدام nonactors مانند نوازندگان ورزشکاران سیاستمداران و کسب و کار moguls. "منظورم این است که هر کسی می تواند بازی یک قیچی, شما می دانید ؟" او پکتیا میباشد.

اما در همین راستا به voice-over کار می تواند یک منزوی عرصه است. افرادی که ارائه شده, صدای, برای, متحرک, آثار عمل در گمنامی برای بسیاری از قرن 20th. قبل از Mel Blanc که شناخته شد برای ابراز شخصیت های مانند اشکالات اسم حیوان دست اموز و Flintstones' بارنی سنگ سماق صدای بازیگران نبود اعتبار برای چه بود و تا حد زیادی در نظر گرفته postproduction, پشت صحنه کار می کنند. ساخته شده است که آن را سخت را برای مخاطبان برای دیدن تفاوت بین استعداد در پشت میکروفن و آنچه در آنها مشاهده شده بر روی صفحه نمایش. با توجه به کتاب سحر و جادو در پشت صدایکه اثری سابقه کارتون از طریق پروفایل با نفوذ صدای بازیگران اوایل متحرک پروژه در درجه اول هدف قرار بزرگسالان و در نتیجه بالغ تم ها که در دهه 1930 و '40s به معنای کلیشه ای و نژادپرستانه مواد اغلب در چارچوب جنگ تبلیغاتی. "از ظهور انیمیشن من باور نمی نژاد و نمایندگی بودند خاصی در نظر اقدام صدا بیشتر از آنها یک نگرانی در این فرهنگ به عنوان یک کل" آلیسا افراد این کتاب را با همکاری نویسنده گفت: من بیش از ایمیل. "من فکر می کنم آنچه اتفاق می افتد در زمینه انیمیشن در حال حاضر یک آینه است از آنچه در جامعه به عنوان یک کل است."

اما حتی به عنوان انیمیشن بیشتر شد بشود نسبت به کودکان توهین آمیز vaudevillian تصاویر ادامه داشت تا 1960s و 70s زمانی که شبکه شروع به مصرف عمران-حقوق-دوران احساسات به حساب آورد. به Gaskins آسیب انجام شد: تصاویر بوده و تقویت و اجرای برنامه بودند imbibed با تعصبات خود را. علاوه بر این ، انیماتورهای اغلب خلق خود و یا استخدام بازیگرانی که می تواند ارائه اغراق آمیز اجرای برنامه های مانند سفید بازیگر Cliff Edwards ابراز jive-صحبت کردن کلاغ—به نام "جیم کرو"در Dumboیا سفید بازیگر Paul Winchell را به نوبه خود به عنوان لهجه های عاج-دارای حق اعمال آسیایی, گربه اجتناب Gon. "آنها صدای آنها را به آنها را به عنوان دیوانه و یا به عنوان مضحک به عنوان آنها ساخته شده آنها را به" Gaskins گفت. "و که باز زخم. که آغاز شده و ایجاد یک عدم تعادل و نقطه درد برای هر کسی که از رنگ که به دنبال در آن نمایندگی و جذب آنها به عنوان کودکان."

بزرگتر animation studios مانند دیزنی, Nykludyun, و دریم کار کرده اند و نسبت به تنوع خود را کست در سال های اخیر با در خانه, ریخته گری, مدیران نظارت بر روند و یا آزاد استخدام با پیدا کردن معتبر صدای. اما مصاحبه مدیران همیشه نمی توانید کنترل لیست بازیگران که عوامل ارائه برای بررسی, و نه می تواند آنها نیروی خالق برای انتخاب مجری که مسابقه مسابقات که از شخصیت. "شما می خواهم نوشتن بر روی یک شکست باز به تنوع'" Lamontagne گفت: "و صادقانه به خدا 90 درصد از ارسالی بودند قفقازی, حتی اگر شما می گویند که." به عنوان ریگل گفت: "هیچ کتاب قانون ... وجود ندارد واقعا روشن بخشنامه که کار آن است که به دنبال اصالت."

هنوز هم آنچه که اصالت وقتی که می آید به هنر ؟ انیمیشن reinterprets واقعیت است. همه مدیران ریخته گری من با صحبت توافق کردند که کار خود را همواره به یک خالق چشم انداز به زندگی اما غیر واقعی ممکن است. Alburger گفت: من در مورد یک تولید کننده که خواست برای یک بازیگر با یک بومی لهجه فرانسوی تنها به استخدام کسی که متولد و بزرگ شده در آمریکا اما که "درک چگونه لهجه فرانسوی درک است نه لزوما چگونه آن را تحویل داده و یا صحبت اصیل است." Gaskins به من گفت که او یک بار اجازه رفتن از یک بازیگر برای صدایی که او آن را "بسیار شهری" از آنجا که او می دانست که صدا نمی بازی چه شبکه رهبری را در ذهن داشت. "به من گفت: 'شما می توانید بیشتر از یک "استاندارد آمریکایی" صدا؟" Gaskins گفت. "او نمی تواند رفتن وجود دارد, بنابراین من تا به حال در انتخاب بازیگر است." این یک تصمیم او حسرت او به من گفت: "من نمی ایستادگی ... به بگو:" نگاه کنید چه مهم است که او برای تلفن های موبایل مانند یک آمریکایی آفریقایی تبار?'"

در یک ایمیل Gaskins روشن است که در تجاری صدای بیش از کار "استاندارد" یا "عمومی" آمریکا صدا به طور معمول به معنی گفتار و طرز شنیده در غرب میانه و عمدتا سفید, ایالت اوهایو است. این بازیگر گفتار او توضیح داده بود که منطقه ای شبیه آنچه شنیده ام در "یک جامعه شهری در لس آنجلس است." با وجود تفاوت های ظریف در سخنرانی زینب در سراسر مختلف, سیاه جوامع شهری در کشورهای Gaskins در نظر گرفته شده بود این بازیگر صدا به سادگی به "آفریقایی-آمریکایی" و در نتیجه بیش از حد متفاوت از انتظار مطلوب تر صدا. Gaskins را حکایت روشن در نشان دادن و نه فقط آنچه که در نظر گرفته شده است ایده آل است اما همچنین چگونه به حاشیه رانده شده بازیگران, وقتی پله داخل صدا غرفه انتظار می رود که قادر به کد سوئیچ به جا است که قالب. به عبارت دیگر اقدام صدا تا کنون نشده واقعا منعکس واقعیت: این بنیاد ساخته شده بود با صدای به عنوان پیش فرض حفاری یک اریب نسخه از صحت اغلب غیر دوستانه از صدای به حاشیه رانده شده.

در عین حال این مسئولیت به چالش کشیدن است که ساختار نمی تواند سقوط تنها بر شانه بالا مشخصات بازیگران که می توانیم به ترک نقش و یا در مصاحبه مدیران انجام سازندگان خواسته است. "مدیران که در طول تاریخ شده است سفید و مرد باید در حال حاضر تعیین چگونه بسیاری از غیر سفید شخصیت ها و پروژه ها وجود داشته باشد از همان آغاز" افراد اشاره کرد. در سال 2017, بازیگر رشیدا جونز و نویسنده را مک کورمک گفت که آنها به سمت چپ پیکسار داستان اسباب بازی 4 چون "زنان و مردم رنگ ندارد, برابر, خلاق, صدای." و به عنوان 2018 زنان هنوز تنها در حدود 25 درصد از انیمیشن نیروی کار است.

با توجه به عدم تعادل ریگل گفت: او را تشویق می کند هر سطح از تولید به دعوت نقد. او به من گفت که او می رسد به کارشناسان نظرات در مورد اینکه آیا یک مصاحبه تصمیم خواهد بود حساس و یا به عنوان یک آمازون سری او کار بر روی در حال حاضر او می پرسد فرهنگی مشاوران به آن اضافه شود به بودجه. در عین حال او اعتراف کرد: "ما امیدواریم که ما را بیش از حد بسیاری از اشتباهات بزرگ."

حقیقت در مورد رایگان-برای-تمام زمین است که فرصت ها هرگز به طور مساوی برای همه در دسترس; فرصت ها می آیند ساده ترین راه برای کسانی که برای اولین بار وجود دارد و قوانین است. معرفی نظارت خواهد بود آهسته فرایند دشوار. اشتباهات مطمئنا ساخته شده است. اما این بدان معنا نیست که این عرصه را نمی توان تبدیل شده است. "من فکر می کنم این همه چیز را تغییر دهید من در این حس که من فقط بیشتر آگاه," Lamontagne گفت. "این یک بیداری."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب