همه ورزش آینده نباید و نمی تواند درمان شود به همان اندازه

چند نقاط کوچک از آنجا که وجود ندارد و یا آنهایی که این روزها به نظر می رسد.-دیدم یک مورد که دیروز پیشنهاد آلما

توسط NEWS-SINGLE در 3 اردیبهشت 1399

چند نقاط کوچک از آنجا که وجود ندارد و یا آنهایی که این روزها به نظر می رسد.

-

دیدم یک مورد که دیروز پیشنهاد آلمانی در لیگ فوتبال – بوندسلیگا – در حال برنامه ریزی برای شروع مجدد فصل آن در مارس 9 و پس از آن من به عنوان خوانده شده یک شبه به جایی توجه داشته باشید که گفت: Australian rugby league حال رفتن به راه اندازی مجدد همه چیز در اواسط ماه مه و مرا متعجب کرد.

من مراقبت ؟

من می دانم که کمبود ورزشی این روزها در حال خروج از یک خلاء بزرگ در زندگی ما وجود دارد چیزی در مورد دانستن یک بازی در حال رفتن به در یک زمان خاص در یک روز خاص که آرامش; آن را می دهد یک حس عادی به روز هنگامی که شما می دانید شما می توانید با کلیک بر روی تلویزیون برای دیدن تیم مورد علاقه خود را در آن به طور معمول در زمان برنامه ریزی شده; و یا آن را فقط سنت به نوبه خود در تلویزیون در شب و تماشای حداقل بخشی از یک بازی از لیگ شما به دنبال نزدیک ترین.

این آرامش. این چیزی است که ما انجام می دهیم. این است که چگونه ما کشتن زمان و سرگرم نگه دارید.

اما آن را متوقف کند وجود دارد ؟

من فکر می کنم آن را ندارد.

من مطمئن هستم که به طور منظم بینندگان و طرفداران بوندسلیگا اینجا و کسانی که برخی از منافع در راگبی استرالیا که در حال مرگ هستند برای دیدن مورد علاقه خود را با تیم ها و بازیکنان می آیند.

و من نیز مطمئن شوید که عجیب شبکه تلویزیونی در حال رفتن برای تغذیه به که و شروع به پخش زنده, واقعی, ورزشی, عمدتا به دلیل آنها وجود دارد و آنها می توانند چیزی –هر چیزی – کانال های خود را.

اما گذشته از این اخبار ارزش آن برای اولین بار چند بازی خبرها در مورد تاثیر COVID-19 همه گیر شده در چگونه به بازی بازی های برگزار شده و یا ارائه شده, من نمی توانم تصور آنها جلب توجه ثابت.

من فکر می کنم مردم اینجا در آمریکای شمالی می خواهید ورزشی – من می دانم که مردم در اینجا در آمریکای شمالی می خواهید ورزشی – اما آنها می خواهند ورزش خود را.

و تا کسانی که آشنایی با تیم ها و بازیکنان و لیگ ها و رویدادهای در حال بازگشت همه چیز در حال رفتن به در هر نقطه نزدیک به طبیعی و اشتهای هنوز هم نمی خواهید به پر شود.

من تصور برخی از ما را به تماشای یک یا دو دقیقه در شروع و سپس بازگشت به اشتیاق برای چیزی که ما نداریم و آنچه که ما در حال استفاده می شود.

من سمت راست است ؟ و یا شما همه به جان سخت, آلمانی, فوتبال و راگبی استرالیا طرفداران فقط به تیز کردن اشتها خود را برای رقابت واقعی? من Alphonso دیویس زاویه به فوتبال داستان و آن را حلال اما حتی آن را به سرعت ،

-

ما به شدت کم در کیسه مراسلات پستی ارسالی برای وسط هفته و من کاملا مطمئنم که بسیاری از شما باید برخی از زمان آزاد خود دست به رویای یک سوال.

بنابراین ترک خوردگی و شروع به فکر کردن و رفتن به askdoug@thestar.ca و نوع دور.

با تشکر.

-

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

بنابراین Gronkowski مرد تصمیم می گیرد که شاید بازنشستگی است که کاملا برای او و ارقام آن را می تواند به خوبی به بازی کردن فوتبال خود را dotage با کارفرمایی که کمک کرد که او آنچه را که او است و finagles تجارت به خلیج تمپا.

ما می دانیم که در اطراف بسکتبال که بازیکنان عملکرد قدرت و بیشتر از آنچه آنها می خواهند اما درست m اگر من اشتباه می کنم این به نظر می رسد یکی از اولین بزرگ بار قدرت نقش توسط یک زمین فوتبال مرد برای دریافت آنچه او می خواهد.

من نمی دانم اگر او برای رفتن به تمپا برای ایجاد برخی از تیم فوق العاده – آن را به من اعتصاب به عنوان که ممکن است در NFL – اما آن را به من اعتصاب به عنوان یک سیگنال خالص که بهترین بازیکنان را می توانید دریافت آنچه آنها می خواهند و نیروی مسائل اگر آنها را به.

-

در همین راستا من مرده خاصی وجود دارد بیش از چند Irregulars در میان شما که دوست نداشتن و یا حسادت بوستون موفقیت به عنوان یک ورزش شهر و من مطمئن هستم که شما همه خوشدل که در چند ماه گذشته به میهن پرستان از دست تام بردی و Red Sox خداحافظی به Mookie بتی و دیوید قیمت.

است که آن را نوعی از حساب یا comeuppance برای smug فن پایه ؟

آره, من می خواهم می گویند ،

-

من پسر آقای رینولدز پایین در میامی می اندازد کمی از آب سرد در یک داستان که برای حدود یک ساعت یا تا دیروز که گفت: ما پسر سام بود/در حال رفتن به این مربی جدید NBA-و متعلق به اداره تیم برای نخبگان post-دبیرستان بازیکنان خواهد شد که آزادانه وابسته G لیگ سال آینده هر زمان که وجود دارد در سال آینده.

من اعتماد به تیم و من سعی کنید برای رسیدن به سام و یا کسانی که به توصیه او در روز بعد یا بیشتر اما من فکر می کنم او یک انتخاب منطقی برای این کار است.

من هنوز کاملا مطمئن نیست که چه فکر می کنم در مورد تمام ایده از یک تیم را انتخاب کنید از نوجوانان که در غیر این صورت یکی-و-انجام collegians (اجازه دهید من فکر می کنم که تا زمانی که من را به نوع در اینجا صبح جمعه) اما من به شما قول می دهم که اگر سام می کند کار –و من امیدوارم که او می کند – هر داستان ویژگی در این تیم خواهد بود کامل برجسته و به نقل از او خواهد بود شدید سرگرم کننده برای بچه ها.

-tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب