Coronavirus می تواند هزینه NBA $1 میلیارد و رزمندگان فهرست انعطاف پذیری

پس از آن اعلام شد که رزمندگان خواهد بازی در تعقیب و گریز از مرکز بدون طرفداران ماه گذشته تیم رئیس جمهور ریک کف

توسط NEWS-SINGLE در 14 فروردین 1399

پس از آن اعلام شد که رزمندگان خواهد بازی در تعقیب و گریز از مرکز بدون طرفداران ماه گذشته تیم رئیس جمهور ریک کفش رنت خواسته شد در یک کنفرانس مطبوعاتی که آیا از دست دادن بلیط درآمد ممکن است بر حقوق و دستمزد کلاه. کفش رنت به عنوان به خوبی به عنوان مدیر کل باب مایرز اذعان کرد آن را.

"ما بازیکن نظام جبران خدمات مبتنی بر بسکتبال مربوط به درآمد" کفش رنت گفت. "و این تاثیر می گذارد بسکتبال مربوط به درآمد."

"پاسخ ما نمی دانیم این است که آن را" مایرز اضافه شده است. "به چه میزان هیچ کس نمی داند."

ساعت پس از آن کنفرانس مطبوعاتی گسترش coronavirus مجبور NBA را به حالت تعلیق در آن فصل به طور نامحدود ارائه بی سابقه مالی چالش برای لیگ. سال های پس از رشد مالی ترکیبی از تیره و تار روابط تجاری با چین و coronavirus همه گیر بیاورد و دستمزد کلاه زیر پیش بینی قبلی. برای رزمندگان آن را در حال حاضر یک مانع به عنوان آنها به دنبال خرک به مشاجره فصل آینده است.

رزمندگان را به فصل آینده با این لیگ بالاترین پرداخت بازیکن در Stephen Curry به عنوان به خوبی به عنوان گران قیمت ترین حقوق و دستمزد در میان 30 تیم. پس از یک 15-50 فصل رزمندگان در حال برنامه ریزی به صرف این فصل به منظور رقابت در فصل آینده. خرید اینترنتی از لیگ نامحدود وقفه می تواند تغییر که حساب دیفرانسیل و انتگرال. هر چند رزمندگان در میان NBA با ارزش ترین فرانچایز های حقوق و دستمزد خود را کلاه و مرتبط با انعطاف پذیری خواهد بود بر اساس leaguewide مالی ثروت باد آورده.

با توجه به گزارش های متعددی — از جمله یک FiveThirtyEight.com تجزیه و تحلیل که عامل در از دست دادن بلیط و کالا و فروش مواد غذایی و دیگر منابع درآمد — هزینه لغو 2019-20 فصل به طور منظم و پس از فصل می تواند بیش از 1 میلیارد دلار (ایالات متحده).

حتی بازی بدون طرفداران, عنوان ESPN برایان Windhorst نشان داده شده است که به احتمال زیاد خواهد نجات کمی درآمد leaguewide. بین چیزهایی مثل بلیط و امتیازات NBA تیم های متوسط در حدود 2 میلیون دلار درآمد به طور منظم در هر فصل بازی در حالی که بازی حذفی تولید حدود 3 میلیون دلار در هر شب (با رزمندگان در پایان بالا از طیف). با 259 به طور منظم فصل بازی به تعویق افتاد, به علاوه برآورد بازی حذفی که ترجمه را به حدود 750 میلیون دلار از دست داد بازی روز درآمد.

از آنجا که حقوق و دستمزد کلاه گره خورده است به طور مستقیم به درآمد چنین از دست دادن قابل توجهی از درآمد را در نتیجه کاهش در حقوق و دستمزد کلاه — چیزی است که اتفاق افتاده و تنها دو بار در طول 35 سال گذشته — به طور بالقوه در نرخ بی سابقه ای.

ورود به فصل NBA شد پیش بینی کلاه حقوق و دستمزد به افزایش از $109 میلیون دلار به $116 میلیون دلار برای 2020-21 فصل است. در ماه ژانویه تا حدی به دلیل آسیب روابط با چین آغاز شده توسط راکت مدیر کل Daryl Morey را صدای جیر جیر در حمایت از معترضان در هنگ کنگ است که روابط تیره با دولت های چین و کسب و کار — لیگ کاهش یافته و این طرح به 115 میلیون دلار.

جان Hollinger یک نویسنده ورزشی و سابق گریزلیز اجرایی تخمین زده می شود که درآمد از ضرر و زیان از خاموش شدن می تواند رها کردن درپوش حقوق با 8 میلیون دلار در سال آینده حتی اگر لیگ می تواند نجات برخی از نوع پست-فصل است. حقوق و دستمزد کلاه متخصص آلبرت Nahmad نوشت: این آمار می تواند به $16 میلیون اگر به طور منظم فصل و پلی آف از دست داده است.

این نوع از کلاه کاهش خواهد باید چندین گسترده پیامدهای برای رزمندگان تیم رو به یک محوری خارج از فصل است.

حقوق برای کاری کلی تامپسون و Draymond سبز —در حال حاضر مجموعه ای به نمایندگی از 87 درصد از حقوق و دستمزد درپوش را تا بخش بیشتری از رزمندگان' حقوق و دستمزد. و بیشتر لوکس و گران لایحه مالیات بر می آید که با بیش کلاه می تواند هر چه بیشتر محدود کردن انعطاف پذیری در مقابل دفتر پیش بینی داشتن.

بر اساس اصلی حقوق و دستمزد, فلیپ فلاپ, پیش بینی جف Siegel, بنیانگذار EarlyBirdRights.com برآورد رزمندگان می پرداخت حدود 50 میلیون دلار مالیات لوکس. این تعداد افزایش خواهد یافت با حقوق و دستمزد درپوش کاهش است. اگر رزمندگان خجالتی نیست و دور از پرداخت لیگ گران قیمت ترین و لوکس مالیات آنها به طور بالقوه می تواند امکان استفاده از تیم های دیگر در تلاش برای ریختن به حقوق و دستمزد.

در این مورد داد و ستد-بازیکن استثنا ایجاد شده زمانی که آنها معامله Andre Iguodala به گریزلیز در ماه ژوئیه گذشته — می تواند تبدیل به یک ابزار با ارزش تر آن را به عنوان اجازه می دهد تا آنها را به یک بازیکن است که حقوق و دستمزد به $17.2 میلیون بر روی فهرست خود را بدون ارسال پول صرفه جویی در یکی دیگر از تیم یک مقدار قابل توجهی از فضا کلاه.

در حالی که بزرگترین کلاه حقوق و دستمزد کاهش خواهد بود یک سویه در هر تیم, کتاب, آن را ممکن است چیزی است که می تواند اجتناب شود. صاحبان و بازیکن می تواند در مجموع موافق به مجموعه درپوش حقوق بالاتر بر اساس 2020-21 پیش بینی درآمد. کلاه به احتمال زیاد هنوز هم افت پیدا کنند اما این امر جلوگیری از یک تصادف شدید و پس از آن کلاه سنبله در 2021-22 یک بار لیگ رزومه عملیات عادی.

این است که اغلب به عنوان "صاف" کلاه. در سال 2016 لیگ مواجه می شوند یک وضعیت مشابه به دلیل هجوم پول های تلویزیونی. اما به جای گسترش این افزایش بیش از چند سال کلاه شروع به پریدن کرد بیش از 20 میلیون دلار در یکی از تابستان است. که کلاه سنبله چیزی است که اجازه رزمندگان به ثبت نام Kevin Durant. در حالی که با نتیجه یک سلسله برای گلدن استیت لیگ می تواند به دنبال جلوگیری از چنین سنبله در آینده است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

"هیچ چیز خاصی است و همه چیز روی میز" Siegel گفت. "این است که تقریبا مانند آنها در حال مذاکره کاملا جدید CBA اما نیز وجود دارد هیچ سابقه برای این در تاریخ ورزش است."

به دلیل این قطعیت مقامات لیگ هستند با احتیاط از بحث حقوق و دستمزد کلاه پیامدهای این shutdown. در حالی که روشن است که چنین از دست دادن قابل توجهی در درآمد خواهد شد در نتیجه حقوق پایین کلاه هیچ کس نمی داند که چقدر. که بستگی دارد در یک میزبان از عوامل و مهمتر از همه زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس فروکش. همانطور که در حال حاضر همه چیز در هوا. برای رزمندگان آن را می سازد مهم خارج از فصل است که بسیار سخت تر برای برنامه ریزی برای.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب