Coronavirus خطر متوقف نمی شود در درب جلو خود را

عرش Raziuddin / اطلس

جوک همیشه شروع فقط پس از بحران آغاز می شود. در حال حاضر توییتر در حال حاضر پر از چوبه دار طنز در مورد جهانی همه گیر. برخی از جوک ها خنده دار هستند و بسیاری از آنها نیست اما یکی از شایع خط پانچ است که خود قرنطینه را بازی مانند یک کمدی موقعیت و یا یک رام-com. این زمان برای پیدا کردن چگونه قوی ارتباط خود را به هر کس که شما با زندگی که در حال حاضر که شما در حال رفتن به دام افتاده در یک فضای کوچک با هم.

نه هر کس زندگی با شخص دیگری اما به خصوص در شهرستانها که در آن جمعیت پر بسته بندی شده و که در آن است از لحاظ اقتصادی سنگین به تنهایی زندگی می کنند خود منزوی اغلب به معنی افزایش نزدیکی به دیگر مردم—بچه های ما همکاران یا هم اتاقی. بدن در مجاورت نزدیک—خانواده های ما, انتخاب یا بیولوژیکی—ما پشتیبانی سیستم های نزدیکی به نهادهای دیگر نیز چگونگی گسترش بیماری به ویژه در COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. یک بیماری است که محدوده ما به خانه ما یک بحران اتفاق می افتد که در سطح ما صمیمی ترین روابط است.

خانواده—به معنی خانواده است که در آن دو یا چند نفر با هم زندگی می کنند—در طول تاریخ شده است از جمله مهم ترین نقاط داغ عفونی-بیماری انتقال و به نظر می رسد که درست در این زمان همه گیر نیز هست. “اگر یک فرد شما زندگی می کنند با قرارداد COVID-19 شما خیلی بیشتر احتمال دارد به آن را از آنها بیش از هر کس دیگری” Ruthie بازی birger یک همکار فوق دکترا در اپیدمیولوژی در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت به من گفت. مردم در داخل با یکدیگر به منظور محدود کردن خطر ابتلا به عفونت است, اما در همان زمان این باعث می شود آنها را در میان بزرگترین خطرات برای کسانی که به آنها نزدیک است. در یک مطالعه از سال 2007 نرخ انتقال بیماری های عفونی در درون خانواده ها شده بود خیلی بیشتر از بین افراد با هم زندگی می کنند که بازی birger گفت: “خانواده می شود بزرگتر انتقال واحد و نوع اعمال خود را به عنوان فرد در جامعه است.”

عشق است که مخالف بهداشت است. به عنوان یک مثال کوچک من دو گربه و تقریبا هر چند ماه یکی از آنها به نوعی از وحشتناک مدفوع تصادف. چرا که من را انتخاب کرده اند به حیوانات خانگی, این اجتناب ناپذیر است. من را انتخاب کرده اند به عشق چیزی است که یکی دیگر از راه گفت من را انتخاب کرده اند برای تمیز کردن مدفوع با دست من. داشتن یک حیوان خانگی درایوهای خانه چقدر مراقبت از یک چیز در زندگی ناسازگار است با پاکیزگی; حیوانات نفرت انگیز است. اما مردم منزجر کننده بیش از حد. عشق رمانتیک و خانوادگی عشق نیز در مورد ساخت یک وعده به تمیز کردن شخص دیگری مدفوع و اگر به آن می آید. شاید در کمتر استرس بار آن را ممکن است برای احمق خود را به باور که عاشقانه است نه مانند تمیز کردن جعبه بستر اما در لحظه ای که همه را تشویق به hypervigilant در مورد بهداشت شخصی آن است که سخت تر نیست توجه کنید که عشق است به شدت از لحاظ جسمی نفرت انگیز است. ما همه مراتب بیشتر متخلخل از ما می تواند تصور. عشق یعنی گرفتن دست ما کثیف ظاهرا بلکه به معنای واقعی کلمه است و ما در یک لحظه زمانی که مهم ترین چیز برای همه ما به انجام است که برای حفظ دست ما پاک است. به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که این گونه روابط ما با مردم ما در فضا به خصوص اگر خود قرنطینه drags در هفته یا ماه.

از لحاظ تاریخی, شیوع, به ویژه کسانی که مربوط به قرنطينه اند قرار داده شده بزرگ بار در روابط صمیمی و انتقال بیماری های عفونی در درون خانواده ها شده است که اغلب استفاده می شود به قربانی آسیب پذیر ترین مردم است. 1860s و ’70 در نیویورک دیدم چند همه گیر از جمله حصبه, تیفوس و وبا. در این گیر فقیر و خانواده های مهاجر بودند و اغلب مورد سرزنش و دیده می شود به عنوان یک تهدید نشان داده شده به عنوان ناقل بیماری با توجه به دیوید Rosner co-مدیر مرکز تاریخ و اخلاق بهداشت عمومی در دانشگاه کلمبیا. وقتی قرنطينه اجرا شد آنها اغلب اعمال punitively به این جوامع قرار دادن شدید فشار در روابط خانوادگي است.”این چراغ به درون خانواده هر دو ترس از بیماری بلکه [مردم] شروع به پنهان کردن بیماری به منظور مطمئن شوید که هیچ کس شناسایی شما و یا عزیزان خود را به عنوان بیمار” Rosner گفت. “این نمایشنامه به این بسیار عمیق اضطراب در مورد چه بیماری نشان دهنده آن است که در زندگی اجتماعی در قلمرو آنجا که در پزشکی یا زیست محیطی عرصه.”

مقایسه هنوز در حال انجام HIV/AIDS بحران های فراوان در توییتر و جاهای دیگر در حال حاضر. ضربه به نقشه این بیماری بر روی وضعیت فعلی ما این است که یک ارزش مقاومت در برابر. دلایل بسیاری—در درجه اول با توجه به بار و انگ زدن های عجیب و غریب جوامع هر دو در طول تاریخ و امروز — آن است و نه لزوما آموزنده و یا نمایشگاه را یک به یک مقایسه بین COVID-19 و قبل از ضد ویروسی دوران بحران ایدز در 1980s و ’90s. اما انگ زدن و نژادپرستی قطعا در حال حاضر در این بیماری نیز در راه است که اکو اگر نه موازی هر دو HIV/AIDS بحران و شیوع 1860s و ’70 در نیویورک است. استیون Thrasher یک استاد روزنامه نگاری و پژوهشگر HIV/ایدز در دانشگاه نورث وسترن, مذاکرات در مورد واکنش های درون جوامع در اوایل 1980s. “در جامعه به طور گسترده تر, گی مردم تا حد زیادی در زمان مراقبت از هر یک از دیگر” او به من گفت: “اما من فکر می کنم یکی از پویایی است که شبیه به آنچه که ما امروز شاهد آن هستیم—به جز این جهانی در حال حاضر—این بود که همه گی, مردم ترسیدند و همه گی افراد در معرض خطر بودند و بنابراین به عنوان بیشتر و بیشتر مردم رو بیمار آن را تبدیل به سخت تر و سخت تر برای آنها را به مراقبت از هر یک از دیگر.”

بیماری به ما یادآوری می کند که همه ما در هر یک از دیگر مسئولیت اما می توان آن را به شدت دشوار است بدانید که چگونه به تصویب کسانی که مسئولیت اجتماعی فاصله اولین و مهمترین در میان آنها است. چگونه ما کمک به مردم زمانی که ما نیاز به محدود کردن تماس فیزیکی با آنها ؟ خرمن کوب اشاره به رادیکال جامعه-مراقبت های انجام شده در داخل مردمی organizaiton عمل کردن در حالی که همچنین با اشاره به مشکلات در نقشه برداری است که مدل بر روی بحران جاری است. “چیزی وجود دارد صالح و اخلاقی در حال حاضر به قرار دادن خود در معرض خطر به مراقبت شخص دیگری اما این بردار انتقال بسیار متفاوت هستند و ما نمی خواهید به انجام است که در راهی که برای قرار دادن بیشتر مردم در خطر است,” او گفت:. “اگر ما مراقبت از کسی که بیمار است و ما تبدیل به یک حامل حتی اگر ما نمی مریض ما پس از آن می تواند هنوز هم قرار دادن بیشتر مردم در خطر است.” تلفیق مسئولیت ما را به مراقبت جسمی برای مردم ما عشق و بزرگتر ما مسئولیت محدود کردن تماس فیزیکی با دیگران, مکان های منحصر به فرد بار در روابط نزدیک ،

به عنوان سخت که این محاسبات برای مردم با هم زندگی افرادی که به تنهایی زندگی می کنند خواهد بود به خصوص بر دوش این همه گیر و منزوی اقدامات توصیه برای کنترل آن. آن را آسان به جوک ها در مورد تغذیه شدن با یک مرد متاهل, چرا که ما در اطراف آنها در تمام طول روز و این یک مشکل واقعی است که خانواده ها خواسته شده به کار به عنوان خود کفا واحد بدون منابع خارجی. اما تنهایی به همان اندازه مشکل واقعی با جسمی و همچنین سلامت روانی عواقب. افرادی که به تنهایی زندگی می کنند اغلب خارج ایجاد شبکه های حمایتی برای خود, اما دسترسی به آن بسیار مشکل تر است زمانی که شما در خانه بمانند و به شدت محدود کردن تماس های اجتماعی. مرشد از عادت و اعتماد است که ما را برای اعطا در حال روشن ترین زمانی که چیزی را مختل و یا حذف آنها را.

من زندگی می کنند در یک آپارتمان کوچک با شوهرم و من تمایل به فکر می کنم رابطه ما به عنوان فرار از فشارهای اجتماعی و قوانین جهان خارج است. حتی دانستن که ما نیاز به ماندن در داخل و هم در طول این بحران بهداشتی, من می خواستم به این باور است که قوانین فوق العاده محتاط بهداشت نیست به گسترش روابط ما در حفظ حریم خصوصی از خانه ما. اما این قوانین معلق هستند فقط به این دلیل ما در خصوصی. بازی birger توصیه می کند که ما باید به خصوص مراقب باشید اگر ما به اشتراک گذاشتن یک خانواده با افراد دیگر: “شستن دست های خود را به عنوان به زودی به عنوان شما دریافت صفحه اصلی, تغییر لباس های خود را به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید در خانه از لباس است که شما فقط پوشیدن در خانه نمی آورد و خود را در لباس خیابانی در, آیا نشستن بر روی نیمکت در خیابان خود را ، اگر کسی بیمار است و در خانه خود باید آنها را ایده آل خود استفاده کنید و در صورتی که امکان پذیر نمی باشد, شما باید سعی کنید به استفاده از حمام و آشپزخانه کمتر و اسکراب کردن حمام و آشپزخانه پس از آنها از آن استفاده کنید. آنها باید در اتاق های مختلف در صورت امکان. و با توجه به اینکه ما قرار نیست به لمس خود ما چهره ما احتمالا باید تلاش برای محدود کردن چقدر ما یکدیگر را لمس کند.”

تا یک یا دو هفته پیش بسیاری از (اگر نه بیشتر) از ما تا به حال به ندرت (اگر نگوییم هرگز) فکر کردن در مورد چگونه اغلب ما تماس چهره ما, و یا اینکه آیا ما قادر خواهد بود برای متوقف کردن (در کل خیلی; نه کاملا). دست زدن به صورت من بود خسته شده اید و ثابت بخشی از روز است. در حال حاضر من نمی تواند به توقف توجه به چقدر من آن را انجام دهد. به تازگی در حال حاضر نگرانی ما را ساخته اند نامرئی عادات screamingly قابل مشاهده است. عادات لمس فیزیکی وجود داشته باشد نه فقط بین دست خود ما و خود ما چهره اما با افرادی که با ما در نزدیکترین مجاورت. آن است که نسبتا آسان برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ و نه لرزش دست در دست و یا در آغوش غریبه; آن چیز دیگری است به طور کامل به آغوش خانواده های ما انتخاب کنید تا فرزندان ما, بوسه همسر ما اولین چیزی که در صبح است. به اطلاع و از بین بردن تمام کوچک و تقریبا نامرئی لمس با افرادی که با ما نزدیک است که به عنوان مشکل دست زدن به یک صورت است.

ما نمی توانیم همیشه به طور کامل محافظت از خودمان را از هر یک از دیگر. بدن و برخورد هستند و پود جهان ما وجود دارد و نه فرار از آن. چالش از این بحران است و برای قاب اجتماعی فاصله به عنوان یک عمل جامعه به عنوان چیزی است که ما به ارمغان می آورد و نزدیک به دلیل آن است که تمرین را از شفقت و حتی آن را به عنوان جسمی از ما می خواهد به نگه دارید از هم جدا. اما دیگر کوچکتر چالش خواهد بود برای نگه داشتن دیدن ما به خانه ها و خانواده ها به عنوان یک منبع حمایتی به جای ترس. حتی اگر ما برای جلوگیری از هر یک از دیگر و در بدن ما می توانید سعی کنید اجازه نمی دهید که اجتناب نفوذ به عاطفی ما زندگی می کند.

آن را تبدیل خواهد شد آسان به فکر می کنم از یک دیگر به عنوان یک بار, به ویژه هنگامی که ما در حال cooped با هم و یا در هنگام جداسازی نژاد احساس رها. در زمان اجتماعی فاصله روابط ما در واقع هرگز بیشتر در حال حاضر بیشتر از یک چالش و یا بیشتر از یک ضرورت است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>