COVID-19 تهدید به 2020 بازی. I. O. C. تهدید به المپیک پروژه

کمیته بین المللی المپیک را waffling در این سوال که آیا به تعویق انداختن بازی های المپیک تابستانی باعث شده است

توسط NEWS-SINGLE در 5 فروردین 1399
Olympic Flag.
کمیته بین المللی المپیک را waffling در این سوال که آیا به تعویق انداختن بازی های المپیک تابستانی باعث شده است که ورزشکاران برای قرار دادن سلامت خود را در خطر است.عکس جان باران / Alamy

روز یکشنبه به عنوان آمبولانس آژیر wailed طرز مرموزی از طریق خیابان های خالی در نیویورک و وسایل نقلیه نظامی carted بدن از ad-hoc بیمارستان ها در ایتالیا و کشورهای در قاره های متعدد دستور داد جریمه سنگین و زندان برای کسانی که شکست قرنطینه محدودیت, رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ در نامه ای به ورزشکاران المپیک. "در این بحران بی سابقه ای ما همه متحد" را آغاز کرد.

که مشکوک ادعا می کنند -- برای اولین بار از بسیاری از. فدراسیونها تقسیم شدند بیش از آنچه که به انجام است. ورزشکاران عصبانی بودند. چند به نظر می رسد به این باور است که I. O. C. سلامت خود و منافع در قلب است. برای هفته آنها گفته شده بود به نگرانی نیست, برای آموزش کامل "بخار" جلوتر است. بازی های المپیک بودند که در ماه ژوئیه و ورزشکاران گفت: به آنها گفته شد که در ماه جولای همه چیز ممکن است خوب. تعلیق نمی شد در نظر گرفته; لغو نمی شد روی میز. و بنابراین به عنوان آموزش امکانات بسته شناگران رفت و به دنبال استخر خالی پشت محوطه. برخی در کالیفرنیا قرار داده و در wetsuits و کبوتر به اقیانوس آرام کوسه ها سر در گم می شود. هفته گذشته مرکز آموزش المپیک در کلرادو بسته; ورزشکاران که در آنجا زندگی می کردند مجبور به ترک و در حال حاضر تا به حال هیچ جا امن برای آموزش. آن بود که راه در سراسر جهان. نروژ به نام برای بازی به تعویق افتاد. بنابراین ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست و U. S. A. شنا. در آلمان و جماعات بیش از دو نفر ممنوع شده است—اگر یک مربی حاضر بودند حتی کشتی بیش از حد. و چه کسی تا به حال به اندازه کافی ضد عفونی کننده دست, به هر حال برای که ؟

"زندگی بشر را مقدم بر همه چیز از جمله برگزاری بازی ها" باخ نوشت. هیچ کس اختلاف آن—وجود دارد اما سوال این است که در زندگی بشر بودند نه به این دلیل که سازمان دهندگان مردد بودند. برخی از شرکت ها در حال صرف یک صد میلیون دلار به همکاری با I. O. C. پخش پرداخت از تابستان بازی در سال 2016 به حال بالغ یک صد و شصت و نه میلیون دلار—و پخش پرداخت تحویل داده می شوند پس از پایان بازی. میلیاردها دلار بودند در خطر است و هیچ بیمه, مهم نیست چقدر بزرگ می تواند شروع به جبران آن است. درست شد البته که لغو یا تعلیق این بازی خواهد بود یک لجستیکی کابوس. مکانهای امن شده بود و برخی از آنان شده است هدف ساخته شده است سال پیش. دهکده المپیک, برای یک, در حال حاضر فروخته شده به عنوان آپارتمان پر شود پس از این بازی انجام شد. تلویزیون برنامه های تنظیم شده بود و پاک. این بود که مثل لغو مارس جنون; وجود دارد هیچ چیز دیگری شبیه به بازی های المپیک است. با امتناع از سرگرم امکان لغو با هل دادن ورزشکاران به قرار دادن خود را در به خطر انداختن و حتی موقعیت های خطرناک توسط ادامه به قطار I. O. C. تا به حال ساخته شده و اولویت های خود را ساده.

که نبود تعجب آور—بسیاری از موسسات بزرگ هستند نیاز به ایجاد مشقت بار گیری با پیامدهای گسترده. آنچه که بیشتر غیرقابل دفاع بود که این توجیه که I. O. C. قرار داده و رو به جلو است. در نامه خود که روز یکشنبه باخ با تاکید بر "عدم اطمینان فوق العاده ای" از آن همه است. و, در واقع, وجود دارد, عدم اطمینان از اپيدميولوژيستها و عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان در بسیاری از مسائل مانند چقدر طولانی شدید اجتماعی-فاصله اقدامات را باید در اثر چه میزان مرگ و میر در نهایت خواهد شد, چگونه گله ایمنی خواهد یا نمی خواهد کار ، اما این عدم اطمینان است که باخ به نظر می رسید به صحبت. I. O. C. به نظر می رسید برای دیدن عدم قطعیت به عنوان یک باز: در چند ماه سازمان اتحاد ضمنی آن ممکن است فقط خوب به همراه یازده هزار و ورزشکاران از سراسر جهان با هم در یک روستای کوچک که در آن آنها خواهد شد سفری و ناهار خوردن و نوشیدن با هم و به اشتراک گذاری تخت و رقابت در برابر یک دیگر بدن به بدن با تمام این پشتیبانی شده توسط هزاران نفر از مربیان و اعضای خانواده و کارکنان پشتیبانی به ذکر است هزاران نفر از کارگران و نیروی انسانی سالن و سالن های غذاخوری و خوابگاه. شاید این امر می تواند خوب به دعوت از صدها نفر از هزاران نفر از مردم از سراسر جهان به جم به ایستد. شاید این امر می تواند معقول و منطقی به ارسال دوربین خدمه و خبرنگاران و گروههای پژوهشی—NBC به تنهایی در حال برنامه ریزی برای ارسال بیش از دو هزار نفر—و تشویق حامیان مالی به شراب و ناهار خوردن و مشتریان. چه کسی می دانست ؟ این بود تا نامشخص! آن قطعیت ندارد و این بیماری خود را ساخته شده است که مردم از ترس باخ پیشنهاد شده است. "این عدم قطعیت سنگ اعصاب ما و افزایش یا تقویت شک و تردید در مورد آینده مثبت; آن را از بین می برد و امید است." هرگز به ذهن که آن را واقعا I. O. C. اصرار که این بازی ها را که در سمت چپ ورزشکاران در حالت عدم قطعیت است. شما می توانید ببینید که در آن این بود که به رهبری.

آن شده است آسان به بدبینانه در مورد بازی های المپیک است. شده اند وجود دارد بیش از حد بسیاری از رشوه خواری و رسوایی بیش از حد بسیاری از دوپینگ رسوایی بیش از حد بسیاری از رهبران که پنهان در پشت آرمان گرایی ورزشی برای توجیه ناسیونالیسم و نژاد پرستی. هنوز آرمان زنده ماندن. آنچه که نگران کننده ترین مورد باخ موقعیت بود راه او قاب این کمیته انتظار به عنوان یک ماده فضیلت است. "به عنوان موفق ورزشکاران, شما می دانید که ما هرگز نباید" او نوشت: "حتی اگر این شانس را به موفقیت به نظر می رسد می شود بسیار کوچک است." او به دادگاه تجدید نظر به ورزشکاران حل و پیشنهاد کرد که خلاف دیدگاه یک فرم از ضعف است. "من می دانم که این وضعیت بی سابقه ای برگ بسیاری از سوالات خود را باز" باخ نوشت. "من هم می دانم که این رویکرد منطقی ممکن است در خط با احساسات بسیاری از شما را از طریق رفتن." این منطقی رویکرد است.

اخیرا در پنجشنبه باخ شده بود با تکان دادن دور پیشنهادات است که این بازی ها باید دوباره داده. روز یکشنبه او به سازمان چهار هفته به تصمیم گیری که آیا برای برنامه ریزی مجدد آنها. توسط دوشنبه که موقعیت نیز فروپاشید. مدت کوتاهی پس از او منتشر شد نامه کانادا کمیته ملی المپیک اعلام کرد که آن را نمی خواهد ارسال ورزشکاران به توکیو در این تابستان. استرالیا در المپیک کمیته با صدور بیانیه ای مشابه. در یک آدرس به ژاپن پارلمان ژاپن نخست وزیر ژاپن گفت که این بازی ممکن است نیاز به تعویق افتاد. FIBAبین المللی انجمن بسکتبال گفت: بازیکنان برای ماندن در داخل. در "هیچ شرایطی نباید از اشتیاق ما به بازی بسکتبال پیش افتادن از اهمیت پیروی از دستورالعمل های از مقامات دولتی" به FIBA جمهور Hamane Niang و دبیر کل Andreas Zagklis گفت.

در بعد از ظهر دوشنبه I. O. C. عضو دیک پوند به تایید ایالات متحده آمریکا امروز چه هر کس در حال حاضر می دانستند: بازی های المپیک خواهد بود به تعویق افتاد. بعد از چهار هفته استفاده می شود برای تعیین زمانی که آنها می گیرد که آیا از آن خواهد بود در این تابستان. حداقل عدم اطمینان بود. حال سوال این است که آیا بازی های المپیک می تواند تبدیل به یک نماد امید و آرمان گرایی به جای حرص و طمع و توهم.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب