پیچش یا حلقه زنی کانادا لغو باقی مانده قهرمانی در 2019-20 برنامه بیش از COVID-19

پیچش یا حلقه زنی کانادا روز پنجشنبه اعلام کرد که باقی مانده ملی پیچش یا حلقه زنی قهرمانی در آن 2019-20 تقویم ل

توسط NEWS-SINGLE در 22 فروردین 1399

پیچش یا حلقه زنی کانادا روز پنجشنبه اعلام کرد که باقی مانده ملی پیچش یا حلقه زنی قهرمانی در آن 2019-20 تقویم لغو شده اند با توجه به در حال انجام COVID-19 بیماری همه گیر.

اعلام تاثیر می گذارد در این سال ملی مخلوط دو برابر سالمندان زیر 18 و ویلچر قهرمانی.

ملی مخلوط دو برابر و سالمندان پیچش یا حلقه زنی قهرمانی شد برنامه ریزی شده برای ماه مارس در Portage la Prairie مرد., در حالی که ملی ویلچر قهرمانی در Boucherville, Que., و زیر 18 رویداد در Sudbury, Ont., شد به جای برنامه ریزی شده در ماه آوریل است. تمام چهار رویدادهای شد به طور نامحدود به تعویق افتاد و ماه گذشته.

کانادا مردان و زنان قهرمانی برگزار شد در اوایل این سال و قبل از COVID-19 همه گیر تعطیل رویدادهای ورزشی در سراسر جهان است.

پیچش یا حلقه زنی کانادا اعلام می آید در همان روز جهان پیچش یا حلقه زنی فدراسیون تایید کرد که لغو 2020 زنان, مردان, سالمندان و مخلوط دو برابر قهرمانی نمی خواهد دوباره در هر نقطه این سال است. جهان زنان قهرمانی برنامه ریزی شده برای شروع 14 مارس در پرنس جرج, B. C.

"ما این تصمیم را به آرامی اما نگه داشتن ورزشکاران ما داوطلبان و کارکنان امن اولیه انگیزه" کاترین هندرسون مدیر ارشد اجرایی از پیچش یا حلقه زنی, کانادا در بیانیه ای گفت. "ما این را می دانم مشکل است در ورزشکاران بودند که پیگیری های ورزشی خود را در رویاهای این فصل است. ما همچنین می دانیم که آنها نگرانی های ما است که هر کس امن باقی می ماند در این زمان از عدم قطعیت و ما از آنها تشکر می کنم برای درک و تعهد به ورزش ما و پیچش یا حلقه زنی طرفداران در سراسر کانادا است."

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب