Dave Chappelle خشن برش Humorlessness در "8:46"

در یک ویژه جدید در مرکز پلیس به قتل جورج فلوید, Dave Chappelle است Unc و جهان خود سلمانی.منبع: Netflix / YouTu

توسط NEWS-SINGLE در 30 خرداد 1399
Dave Chappelle onstage.
در یک ویژه جدید در مرکز پلیس به قتل جورج فلوید, Dave Chappelle است Unc و جهان خود سلمانی.منبع: Netflix / YouTube

در موضوع پیری, اگر نه, پیر مرد بت نگرانی تمایل به شروع با پرسش از خلق و خو: او نگه داشته تا با بار ؟ او هنوز هم با ما ؟ در هیچ صنعت این است که حقیقی تر از در, خنده دار, کسب و کار و در کمدی جا صحت از در کمدی که متکی بر کمیک توانایی را در تمام جهان دشمنی و تف آن را بدون ترک خوردگی خود را. هنگامی که دیو Chappelle ساخته شده خود را Netflix début در سال 2017 با یک جفت فوق العاده "در اعماق قلب تگزاس" و "سن چرخش" بسیاری از همسالان من می ترسید که ما از دست دادن او را. تبعیض جنسی و همجنسگرا ستیزی که او می خواهم یک بار میپذیرد شلاق-آمیزش بیت ابدی مسابقه مشکل و دیگر آمریکایی پوچ شد و در حال حاضر Chappelle اصلی رویداد بیش از حد آشکار و راحت برای توجیه به عنوان "مشکل" کمدی. به نظر می رسید که Chappelle شد و دیگر به عنوان شدید به عنوان او می خواهم اعتبار داده شده برای. شاید لبه منتقل شده بود او.

"8:46," Chappelle جدید ویژه به صورت مختصر از انواع—زمان اجرا: بیست و هفت دقیقه و بیست ثانیه از جمله برخی از postscript فیلم تجاوز پلیس در تظاهرات اخیر—نوشته شده بود پنجشنبه شب به Netflix-اجرای یوتیوب حساب Netflix یک شوخی است (حل کردن که چگونه به شما خواهد شد). آن شروع می شود با Chappelle بالا رفتن از روی کوچک, هوای آزاد, مرحله در چشمه زر و بتواند مایک مانند یک تعادل چوب سیگار را در دست دیگر او یک وزنه تعادل. که در آن یک بار او دوک وار لباس پوشیدن و در یک رونوشت از استادکار لباس های Chappelle در سال های اخیر قطعا آسانسور به عنوان اینترنت در حرکت به یادگیری از courtside عکس های گرفته شده در سال 2016 به عقب هنگامی که وجود دارد بسکتبال است. خود را دور delts و برابر لتونی به راه برای کوچک شکم تاکید کرد, روی صحنه توسط نازک سیاه نیام بیش از پایین پرتاب سیاه عرق به عنوان دوست پسر من اشاره ناب پدر-bod مد.

در سراسر مجموعه Chappelle فرض انواع confiding تقریبا خانوادگی ژست: او خم به جلو, بی اعتقاد, در چوبی چهار پا مدفوع نایک بالا-تاپ فر در زیر; او از طریق روشنایی سیگار خود خود من من کننده یادآور لئونارد واشنگتن تاس پرتاب کننده از "Chappelle را نشان می دهد." زمانی که او طول می کشد تا پای آن را در گرما از همان بی اعتقادی. او امواج نوت بوک مانند آن را مقدس; او primly اوکراین صندلی خود بلند عبور همان کتاب هایش را در دامان خود red Solo cup در این نزدیکی هست. Chappelle است Unc در حال حاضر و جهان خود سلمانی.

به عنوان اگر در کفاره سال گذشته' داد و بیداد—از جمله خود 2019 ویژه "Sticks & Stones" که در آن او ادامه داد: به منظور کاهش عمومی مبارزات علیه تبعیض تراجنسی و سوء استفاده به شبح "انصراف " فرهنگ"—Chappelle آغاز می شود با ارائه یک "فریاد" به معترضان آنها اشاره او به عنوان "آنهایی که جوان." مخاطبان را تحسین. "شما بچه ها عالی رانندگان" او می افزاید. "من راحت در صندلی عقب ماشین." استعفا داد اما نه توبه: آن را از نوع پت در سر ما مورد استفاده قرار گیرد برای از تاسیس و استقرار به عنوان زمانی که هیلاری کلینتون که یک بار التماس محیط زیست به "یک زندگی" ابراز ترس برای گرتا Thunberg یک کودک فعال پنجاه و پنج سال سوم. بهتر است پشت صندلی راننده از موانع گمان می کنم اگر افراد در هر سنی که هستند در خیابان برای مبارزه با همه سیاه زندگی—ترانس زندگی بسیار زیادی گنجانده شده است—ممکن است کمتر تحت تاثیر قرار Chappelle نشان از همبستگی.

این déjà vu می کند پایان ندارد وجود دارد. به عنوان اعتبار به ما بگویید, مجموعه ای فیلم برداری شده بود در ماه ژوئن 6th, "87 روز پس از Dave Chappelle گذشته بر روی صحنه." که دوازده روز پس از این افسر پلیس درک چوین kneeled بر گردن جورج فلوید جونیور برای هشت دقیقه و چهل و شش ثانیه کشنده مهر زمان که از آن به ویژه طول می کشد نام خود را. (آن را ده روز پس از تالاهاسی پلیس به ضرب گلوله تونی McDade یک ترانس مرد.) چوین را قتل فلوید مرکزی ماده از عملکرد که Chappelle آدرس در خشم و اندوه و خستگی مملو از احساسات مشابه به آنهایی که انداخت پایین من توییتر جدول زمانی در هر ساعت: "من نمی خواهم برای دیدن این دلیل من نمی توانم unsee آن"; "هر نهادی که به ما اعتماد نهفته است به ما"; "من خسته از توضیح." این است که کمتر از یک تفسیر در زمان حوادث از تظاهرات تخریب ما برافروخته گفتمان همه بیشتر از آن برای افراطی onlineness از زندگی روزمره است. در مورد هر کسی که نیاز به یک یادآوری ویژه نیز شامل یک کلیپ رمزی ارتا فیلم مستند افسر پلیس دانیل Pantaleo قتل اریک گارنر.

این هیچ جای تعجب است که مانند یک مناسب Gen X-er Chappelle متوسط انتخاب تلویزیون است. او جرات سی ان ان به لیمو "است که سر چشمه از واقعیت" به اضافه کردن نام خود را به تماس ورق مشهور است که لنگر متهم به سکوت در موضوع تظاهرات. "کسی تا کنون به گوش من فراموش کمدی?" Chappelle می گوید و درخواست برای تلفن های موبایل واقعی. "من تا به حال گفت: هر چیزی در مورد این چیزها قبل از؟" و در عین حال او نیز خلوت از صدای خود را تقویت صدای صداقت خود بیزار به "بحث بیش از این کار" مردم است. "آیا ما به آنچه Ja Rule فکر می کند" او می پرسد: فراخوانی یک شوخی قدیمی خود را و اجازه دادن به آن تبخیر شود فقط به عنوان به سرعت. Chappelle نمی خواهید به یک سخنگوی اما او با اعتماد به نفس است که مردم و یا برخی از مردم می خواهیم به شنیدن از او نه به عنوان یک کمدین اما به عنوان یک شهروند است. در حالی که دیگر افراد مشهور در این لحظه باید با عجله خود را به جلوی دوربین به منظور به چیزی می گویند Chappelle اراضی متناقض چلیپا چگونه به می گویند هیچ چیز نیست. "این سخت است برای کشف کردن چه چیزی برای گفتن در مورد جورج فلوید" او می گوید: در اوایل تنظیم شده است. "بنابراین من نمی gon' می گویند آن نشده است." او می خندد.

این همه بسیار "عجیب و غریب" Chappelle می گوید: با استفاده از یکی از خود را ترجیح کلمات است که همیشه و برای همیشه اعتبار خود علامت تجاری کارتونی صدادار است. اگر نظرات خود را بیش از حد جدی را عجیب و غریب خود آن را باید از جای دیگر آمد از بازی با ساختار اسکلت خطوط از عملکرد حکم بزرگ. با آن نیم ظهر و خانه در یوتیوب "8:46" تضعیف رود لهستانی از این جریان حمایت کمدی خاص است. پیشرفته ارتقاء وجود ندارد و همچنان بیشتر وجود ندارد و از Netflix-مارک حساب در توییتر. (این ویدئو با این وجود تعلق بیش از بیست و سه میلیون بازدید از این نوشتن.) Chappelle مرحله تنظیم شده است قبل از مخاطبان اجتماعی فاصله در صندلی مشخص توسط نئون چمن-ایمن رنگ. عکس از جمعیت نشان می دهد که دهان خود را noisemaker در درجه اول در ارتباط با امینی هستند نقاب انکار ما لذت بصری از چهره های گرفتار در خنده و یا شوک. شرکت کنندگان به نظر می رسد خاموش به عنوان یک نتیجه به کاهش چشم خود را و پراکنده لحظات خنده که رخ می دهد و ممکن است منتسب به دلسردکننده عدم جوک. "جورج زیمرمن است هیچ کس" Chappelle می گوید. یک زن و شوهر که پوشش صورت ورزش تیتو دستباف ودکا آرم بی قراری کمی و با سر اشاره کردن.

صحبت از سرمقاله مداخله و غرابت در اواخر شب که ویژه منتشر شد, یک ABC10 دیجیتال ویرایشگر توییتی بخشی از تصویری را بسته captioning که به نظر می رسید به اشتباه شامل یک تخت از همین لیمو بیت. آن را بخوانید:

همین لیمو خنده دار سخنگو زیرا او به وضوح اما . . . شما می دانید منظورم چیست ؟ او فقط گی. او anomaly او را سیاه و اما بر خلاف دیگر من گی, سیاه و دوستان او از این عجیب و غریب خود عدالت و من را نشان می دهد و او می رود و او به معنای واقعی کلمه می گوید: این و من معنی نیست که به این تصور توهین. او فقط شوخی.

چنین ریف به نظر می رسد در این ویدئو از Chappelle را تنظیم و در آن زمان من به تماشای ویژه بسته captioning ساخته شده بود در دسترس نیست. روشن نیست که چرا این بخش خاص برداشته شد که تصمیم آن بود به آن را حذف و یا چه چیز دیگری علاوه بر این ضد همجنس مقدمه بود از بدن خارج از فاینال کات از فایل. (Netflix نیست پاسخ به سوالات در مورد آن.)

"8:46" است که بیشتر موثر اگر دریافت شده به عنوان یک کارگاه آموزشی است. Chappelle فقط در مورد اعلام آن چنین دوره ای در نظر گرفتن مخاطب است متوسط (شاید این است که هر چند B-roll footage در آغاز این ویدیو نشان می دهد که شرکت کنندگان به انتظارنشسته بودند تا برای "متوسط چک" با یک دماسنج پیشانی). او خم به محکوم ماهیت عملکرد. "تنها راه برای کشف کردن اگر این گه کار می کند" او آغاز می شود "است که برای انجام goddamn نشان می دهد." او به مخاطبان خود این فرصت را برای تماشای یک یاد کمدین آمریکایی زحمت به روایت یک منیفولد رویداد که خیلی فوری به صورت منظم طنز—یک رویداد که طرف دیگر ما هنوز نمی تواند درک که ممکن است ترک هیچ جایی برای نظم و انضباط به هر حال. "ما در حفظ این فضای باز—این آخرین سنگر برای عمران گفتمان" Chappelle می گوید: در پایان این مجموعه نازکن بر آنچه "به معنای این است." (صحنه ؟ یا کمدی? دولت فعلی از همه چیز؟) در نامشخص دردناک فضای بین صداقت و شوق و شعف وجود دارد تنها "دختران عجیب و غریب"—burps, آه, جرعه جرعه, سیگاری, فریاد, سرفه کننده و خسته اوله کرد. "من خسته کننده شما ؟" کمدین می پرسد. "نه" جمعیت پاسخ می دهد. و پس از کمدین همچنان ادامه دارد.


مسابقه پلیس و زندگی ماده تظاهرات

  • مرگ جورج فلوید در زمینه.
  • مدنی-وکیل حقوق برایان استیونسون بررسی سرخوردگی و ناامیدی در پشت تظاهرات.
  • که دیوید Remnick می پرسد که درست همزن پشت نژادی ناآرامی ؟
  • یک جامعه شناس به بررسی اصطلاح ستون های سفیدی که جلوگیری از سفید آمریکایی ها از مقابله با نژادپرستی است.
  • سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنیانگذار شرکت عقیق Tometi در آنچه در آن به معنی به پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس و چه می آید بعدی.
  • تلاش برای تبدیل ایالات متحده نمی تواند محدود به چالش کشیدن خود را وحشیانه پلیس.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب