دیو Feschuk: کاوالیرز ستاره شروع می شود یک عشق برای رویداد, کارکنان, روند همه صاحبان باید به دنبال

دوران سخت نمی ساخت شخصیت های قدیمی گفت می رود آنها آشکار آن است. بنابراین شاید آن گفت: چیزی در این هفته که Kevin Love, کلیولند کاوالیرز همه ستاره اهدا 100.000 دلار (آمریکا) به کارکنان در کلیولند موشک وام مسکن Fieldhouse.

عشق حرکت نبود قابل توجهی نشانه ای از قدردانی به مردمی که در یکی از بسیاری از آمریکای شمالی عرصه است که باید به طور ناگهانی رفته تیره در حساب از coronavirus — افرادی که مطمئن شوید که سگ داغ داغ آبجو سرد است و شب بازی هستند خوب شب. عشق حرکت بود یک مثال برای چگونه همه ما باید به درمان هر یک از دیگر در زمان بحران جهانی. در یک لحظه زمانی که قیمت سنگ آهن در بازار است که به وضوح هر دو ممکن است و سود آور — کاغذ توالت و ضد عفونی کننده دست می ظاهرا واکشی شما یک پنی زیبا — آن را تبدیل به آشکار است که ما از طریق این بسیار ساده تر اگر ما زمان بیشتری را صرف کمک به یکدیگر و زمان کمتر اسکالپینگ Lysol دستمال مرطوب.

“امید من این است که دیگران را گام تا” عشق ESPN گفت: از طریق متن.

خوشبختانه روح عشق سخاوت نشده است چیزی نزدیک به یک. آن را طولانی نیست پس از عشق ساخته شده تعهد خود که حاکم NBA MVP Giannis Antetokounmpo دنبال کت و شلوار اهدای $100,000 به مردمی که کار در میلواکی را Fiserv فروم یک مقدار بی درنگ همسان با دیگران. سرگئی Bobrovsky دو زمان Vezina برنده جایزه در حال حاضر از Florida Panthers متعهد $100,000 به مطمئن شوید که کارکنان در BB&T مرکز پرداخت می شود در طول NHL مکث تنها برای دیدن هم تیمی های خود تراشه در جمعی کمک مالی از همان مقدار و سازمان خود را ارائه دهند تا هر چه بیش از سمت چپ. در حدود همان زمان پیستون به جلو بلیک گریفین بيرون آمد با 100.000 دلار هدیه به کارگران در دیترویت کمی Cesars عرصه است. بر روی آن رفت.

با توجه به روح از لحظه ای آن را امن فرض کنیم بیشتر ورزشکاران در نظر گرفته شده در ارج نهادن به عشق قصد و زیر کت و شلوار. هک که من در حال نوشتن این بعد از ظهر جمعه صهیون Williamson, the rookie phenom با New Orleans Pelicans, chimed در Instagram با وعده به پوشش حقوق کارمندان در اسموتی شاه مرکز برای 30 روز آینده.

که هر جانباز ناظر ورزشی چشم انداز ممکن است پاسخ داد: این خوب است که این میلیونر ورزشکاران ما نشان مراقبت از آنها. اما این میلیاردر صاحبان که باید به ما پول است. مقدار زیادی از سازمان ها هم عادلانه بود. علامت گذاری به عنوان کوبا صاحب دالاس ماوریکس صرف بخشی از شنبه و توضیح داد که چگونه خود را حق رای دادن و برنامه ریزی در ایجاد یک برنامه برای اطمینان از کارگران در AmericanAirlines مرکز پرداخت می شود در حال حاضر و از سرگیری ورزشی-و-سرگرمی) ، صاحبان Detroit Red Wings set up a $1 میلیون صندوق برای پوشش حقوق کارگران در, Little Caesars عرصه است. ایضا صاحبان Anaheim Ducks, New Jersey Devils واشنگتن پایتخت و یک لیست از دیگران بیش از توان برشمرده اینجا. حتی برگ افرا ورزش و سرگرمی ارسال بیانیه ای گفت که این سازمان “نهایی برنامه برای کمک به ما به صورت پاره وقت و رویداد کارکنان ساخته شده است تا از نزدیک به 4000 رویداد اختصاصی پرسنل.”

بیایید امیدواریم که این برنامه چیزی شبیه به آنچه که مطرح شد توسط تورنتو NHL رقبا در خلیج تمپا که در آن رعد و برق صاحب جف Vinik متعهد به پرداخت بخشی-زمان آرنا کارگران در برابر تیم هاکی خود را هفت باقی مانده خانه بازی ها (که ممکن است یا نه ممکن است همیشه اتفاق می افتد) و شش لغو NCAA men’s basketball, مسابقات بازی ها است که احتمالا هرگز نمی خواهد اتفاق می افتد در میان رویدادهای دیگر.

“ما غرور خودمان را در انجام درست برای کارکنان ما به خصوص در زمان نیاز” گفت: Vinik گروه ورزشی مدیر عامل شرکت استیو Griggs.

تا حدودی به طرز حیرت انگیزی نه هر طرفدار تیم ورزشی به نظر می رسد در همان صفحه. روز جمعه Edmonton Oilers, Buffalo Sabres و دیگران صدا noncommittal در موضوع آرنا-کارگر پرداخت در این لحظه مکث که حتی اگر آن را ایده آل پاسخ این سازمان نگاه کاملا بشردوستانه نسبت به Winnipeg Jets. در روز پنج شنبه جت رئیس علامت Chipman بازیگران, سازمان خود را به عنوان تن-ناشنوا پرت هنگامی که از او خواسته شد در مورد وضع مالی از کارگران در عرصه بل MTS محل.

“کسانی هستند که در بخشی از زمان توافق نامه. کار می کنند زمانی که ما کار” Chipman یک کنفرانس خبری گفت. “بنابراین متاسفانه به حدی است که ما در حال قرار دادن بر روی نشان می دهد و بازی ها کسانی بدیهی است که نمی خواهد که یک تماس به کار می کنند.”

جزئیات کوچک را در نظر بگیرید: این جت متعلق به, در بخش, توسط دیوید تامسون در غیر این صورت شناخته شده به عنوان ثروتمندترین فرد در کانادا. در آخرین شمارش تامسون بود به ارزش حدود 37 میلیارد دلار یا سالانه GDPs از چند متوسط گرمسیری دیکتاتوری. بنابراین تا آنجا که جت اقامت در یک بازار کوچک آنها حمایت مالک فوق العاده بزرگ کیف پول. که است که می گویند: آنها می توانند بیش از استطاعت به پرداخت حقوق از دست رفته کارگران بودند که احتمالا شمارش در آن paycheques. به عنوان از پایان کسب و کار در روز جمعه آنها به نظر می رسد انتخاب کند.

گفته شده است که افراد ثروتمند باقی نمی ماند غنی دور دادن پول خود را. که قبل از ظهور مگا میلیاردر ممکن است یک بار درست بوده است. آنچه که قطعا درست است که صاحبان نمی ماند در سمت راست از افکار عمومی توسط احتکار میلیاردها خود را مانند برخی از دیوانه Costco خریدار پیچ بازار بر روی کاغذ توالت.

اگر شما می خواهید به دانستن چیزی در مورد یک انسان آن را گاهی اوقات مفید به رعایت چگونه او رفتار کسانی که نمی توانید هر چیزی را برای آنها. در این دوران اجازه دهید فقط می گویند چنین جزئیات در حال مشاهده از نزدیک. کسانی که درمان به اصطلاح مردم کمی با کمی همدلی شکل یاد می شود به مراتب بیشتر از کسانی که از انجام کار درست را تذکر و نوشتن چک.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Dave Feschuk

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>