دیو Feschuk: عدم وجود هاکی تنها باعث می شود NHL کنفرانس رشد fonder

در قبل از همه گیر روز و هر بار یک شکایت ثبت شد در جهت NHL بخشی حذفی فرمت های لیگ ارائه شده رفتن به ضد استدلال.

مطمئن شوید که وجود دارد مسائل از انصاف است که این فرمت به برخی از چشم ها در نیاز شدید تعمیرات اساسی. در میان بسیاری از جنایات در برابر منطق آن اغلب قرار می دهد دو بهتر تیم در لیگ در دور دوم دوره برخورد که به وضوح devalues منظم-فصل دستاوردهای چنین جوخه های.

اما لیگ گیر کرده با آن از 2013-14 چون برای همه عیبی براکت-سیستم سبک نشان داده است برخی از امکانات برای ایجاد دشمنی و ایجاد رقابت. سه جداگانه هفت بازی از سری بازی های بین افرا برگها و برونز در گذشته هفت پست-فصل خواهد بود احتمالا یک مورد در نقطه است.

بخش عبارت دیگر قرار است به فوران کننده دیگ های واقعی نفرت — و یا حداقل دستی چارچوب برای تولید را دوست ندارم. حداقل طوری به نظر می رسید به امید روز دوشنبه در لیگ-سازمان کنفرانس ویدیویی شامل چهار بازیکن از چهار Atlantic Division تیم در میان آنها Maple Leafs کاپیتان جان توارث و برونز defenceman Zdeno Chara.

بیش از یک بار در طول تماس NHL-مدیر منصوب تشویق NHLers — دیترویت دیلن لارکین و اتاوا بردی Tkachuk گرد کردن چهار — به احساس رایگان برای اشاره به یکی از این حضور بخشی با همتایان چیزی نزدیک شدن به یک نامهربان کلمه. ادویه تا بعد از ظهر با یک دوز کمی از بحث زباله. سرگرم کردن توده جدا شده با طعم اصیل NHL chirp.

در یک نقطه هر یک از بازیکنان خواسته شد برای شناسایی چیزی در مورد در-یخ عادات هر یک از تماس با شرکت کنندگان است که همواره او را دیوانه است.

“آیا از نوع” مدیر helpfully پیشنهاد

آن را محترم تلاش. افسوس که آنچه به دنبال آن بود 40 دقیقه ورزش در تحسین متقابل. خارج از توارث ساخت یک شوخی اشاره به جذب یک Tkachuk ارزان ضرب گلوله به پهلو در اوایل این فصل — “با تشکر برای آن یک” برگها کاپیتان گفت: — بازیکنان بیشتر ارائه شده بدون ابهام مراسم تجلیل از عظمت خود شرکت کنندگان است. توارث قدردانی لارکین را با سرعت و کاراکتر را فیزیکی در یک روز او چیزی جز احترام و ستایش در بازگشت.

“ممکن است وجود داشته باشد هیچ وضعیت بدتر از گیر بودن در کنار تخته و زاویه دار با مرد بزرگ و شما می دانید که شما رو به آغوش یکی از کسانی که bodychecks,” توارث گفت: از شش پا-نه کاراکتر. “و شما فقط امیدوار است که همه چیز را در محل باقی می ماند.”

بنابراین برای گرم مزاجان و نفرت. شاید تنها چیزی که سخت تر از پیش بینی که جهان ممکن است بازگشت به حالت عادی است پیدا کردن holy-grail نشست مطبوعاتی سوال که ممکن است در واقع یک NHL بازیکن به صحبت مبهم بد و یا حتی به شوخی بنابراین در مورد یکی دیگر از NHL بازیکن.

“این به اندازه کافی افتخار هر یک از دیگر. بیایید آن را کمی” مدیر اصرار داشت.

چندی پس از این بازیکن سوال شد که کدام یک از هم تیمی های خود را, آنها می خواهم بیشتر به قرنطینه می شود و با, و است که آنها می خواهم حداقل به صرف جدا شده با.

“احتمالا Mitchy (Marner) یا جاستین Holl,” توارث گفت: در پاسخ به بخش اول سوال. “این نوع از انرژی آنها را در اطراف اتاق قفل است. چقدر لذت آنها در هر روز است. و فقط توانایی خود را به نوبه خود هر محیط به چیزی و هر کسی لذت ببرید. آنها فقط به ارمغان می آورد که نه تنها شور و شوق به میدان یخ بازی اما فقط از نوع زمانی که ما در حال سفر و انجام هر آنچه که ما در حال انجام همه مرده زمان ما به عنوان بازیکن. قطعا دو بچه است که بسیاری از سرگرم کننده را به اطراف است.”

همانطور که برای پاسخ به بخش دوم از پرس و جو — توارث به نظر می رسید زبانم بند آمده توسط کار.

“حداقل? Um. سوال خوبی است. Um. نمی تواند فکر می کنم از هر کسی که درست بالای سر من” توارث گفت. “اما آره, شما ممکن است مجبور به دوباره به من که یکی.”

کافی است بگویم این طور نیست دوباره به توارث در آن یکی. دیگر بازیکنان در تماس به اعتباری خود را حداقل در بر داشت آن را در درون خود حوزه به شناسایی یک هم تیمی است که ممکن است به نحوی بازیابی از یک نسیم ملایم کمی از مسخرگی.

دیترویت دیلن لارکین گفت: او می خواهم حداقل به قرنطینه با هم تیمی تایلر Bertuzzi چون Bertuzzi یک “گل” که می خواهم را به یک ظرف غذا بزرگ. اتاوا بردی Tkachuk گفت: او می خواهم به جای نمی توان bunkered با هم تیمی کالین سفید, چون سفید اصرار بر همان وعده غذایی در هر روز — استیک و پوره سیب زمینی گفته می شود — نمی خواهد او را کت و شلوار.

و کاراکتر ارائه شده آنچه به مبلغ یک showstopper بر زمانی که او شناسایی دیرین برونز goaltender Tuukka Rask به عنوان حداقل جذاب قرنطینه co-resident.

“راه او farts. من نمی دانم اگر من می تواند (آن را اداره کند). فقط بوی افتضاح است” Chara گفت: صحبت از Rask. “او دوست دارد خود را بال مرغ. و پس از بال مرغ, من نشستن پشت سر او در اتوبوس. من به شما بگویم مانند من کنترل خودم گاهی اوقات.”

در یک نقطه توارث مطمئن باشید شرکت کنندگان در کنفرانس که او و هم تیمی های خود انجام دهید, در واقع, به اشتراک گذاری گاه به گاه خوشخو بارب. “ما نمی توانیم یکدیگر را بیش از حد طولانی بدون دادن آن به یک دیگر,” او گفت:. اما برای دادن حتی خوشخو غم و اندوه به هم تیمی با بقیه جهان به تماشای – um ،

شاید لحظه ای درست نیست برای سبک سری. توارث صحبت از داشتن دوستان از روز خود را در نیویورک که در حال حاضر زندگی “درست در آتش” از coronavirus.

“من امیدوارم که همه ایمن ماندن,” او گفت:.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

و توارث هم شناخته دلگرم کننده صعود به دور از بازی او را دوست دارد. او صرف زمان بیشتری را با همسر و شش ماه را در خود GTA خانه.

“هنگامی که ما در حال سفر از طریق سال از طریق این فصل شما در داخل و خارج تا به سرعت شما واقعا نمی توانید به تجربه ای که قوام تا خارج از فصل” توارث گفت. “پس فقط داشتن آن زمان به نوعی از اطراف او به صورت روزانه و قادر به کمک کردن و صرف زمان با او شده است فوق العاده است.”

این یک پاسخ بزرگ پر از دنیوی چشم انداز. اما آن را دقیقا همان چیزی NHL بود و امیدوار. به عنوان مدیر تاسف به عنوان تماس با عینک این پس از آن روشن شد کلامی آتش بازی خواهد بود در کوتاه مدت عرضه: “بیش از حد بسیاری از مودب بازیکنان هاکی.”

Dave Feschuk

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>