کوبه برایانت Grammys آورده درس در غم و اندوه

پر سر و صدا هفته منتهی به گرمی در روز یکشنبه شامل اخراج از ضبط آکادمی رئیس جمهور و رئیس اجرایی دبورا Dugan که

توسط NEWS-SINGLE در 8 بهمن 1398

پر سر و صدا هفته منتهی به گرمی در روز یکشنبه شامل اخراج از ضبط آکادمی رئیس جمهور و رئیس اجرایی دبورا Dugan که در ادامه به بمب اتهامات از پشت صحنه آزار و اذیت و حمله همراه با اتهامات که یکپارچگی این جایزه شده بود به خطر بیافتد توسط خودی خود برخورد. چرخش درام بود که میله میله به غالب جریان پنهانی موسیقی بزرگترین شب اما مرگ ناگهانی کوبه برایانت ثابت به مراتب بیشتر خرد.

در ساعت بعد از این خبر که برایانت دختر Gianna و هفت نفر دیگر تا به حال کشته در سقوط یک هلیکوپتر در یک ناباوری همراه با یک توخالی غم آمد در امواج. قبل از مراسم گرمی لگد کردن در مرکز استیپلز محبت شناخته شده به عنوان خانه که کوبه ساخته شده است, جمعیت تبار به عرصه ای برای ادای احترام و جمعی سوگواری. که بعد از ظهر مشاهده N. B. A. ستاره بازی را از طریق خود را در میان اشک تماس برای بازی به لغو این ایده است که نشان می دهد باید در تر به نظر می رسید بدبینانه و سرمایه داری از همیشه. هنوز هم ورزش و موسیقی و به خصوص بسکتبال و هیپ هاپ—همواره قوم و خویشی و وجود دارد به خصوص ارتباط قوی بین ستاره های بزرگ از هر دو جهان. از دست دادن یک آیکون مانند برایانت امواج بسیار راه مرگ یکی دیگر از محبوب لس آنجلس شکل Nipsey Hussle کمتر از یک سال پیش را تکان داد تا در N. B. A. انتخاب هر عمده رپ از دهه گذشته و شانس هستند که آنها کوبه برایانت lyric: Kendrick Lamar, Travis Scott, Meek Mill, Nicki Minaj Drake, Kanye West, Chance the Rapper, جوان قاتل, ریک راس, J. Cole, Chief Keef, Nipsey خود را.

و به این ترتیب در یک اتاق بدون شک با قلب سنگین و با برایانت روشن کشباف آویزان از تیر مانند فرشتگان بال, the Grammys آغاز شده است. نشان می دهد وارد با یک نوع عجیب و غریب از دوگانگی—غم و اندوه بسیار زیاد در کنار و در برابر سخت به دست آورده برنده از هنرمندان امیدوار به ترک این نوع علامت است که برایانت بود. (Lil Nas X احساس مجبور به عذر خواهی برای اینکه حتی هیجان زده است که او می خواهم برداشت تا برای اولین بار جایزه گرمی در قبل نشان می دهد.) هر پیروزی آمد بر دوش با وزن و مرگ و تمام است که شما می توانید با شما—چگونه غنائم مانند آمار خطوط خواهد بود و تنها یک بخش کوچک از داستان خود را در پایان.

این مراسم تا به حال معمول آن کاستی. وجود دارد به طور کلی خارج-از-قطع ارتباط را لمس کنید—خود-تبریک "شهرت"با مضمون احترام به خروجی تهیه کننده اجرایی کن Ehrlich (که به نام Dugan کت و شلوار) و بیش از حد بودن ballads—بازخرید توسط آن دسته از آهنگ ها که آمد زنده با معانی دو: Camila Cabello عملکرد از "مرد اول" یک دختر پرداخت ادای احترام به پدر او بود خنجر از طریق قلب به دنبال تانیا تاکر "را گل من در حال حاضر" به ما یادآوری برای درک زندگی است. نیز وجود دارد لحظات که در یک روز زمانی که وزن کامل از ما شکنندگی آمد ریزد بر ما به ما یادآوری از قدرت ما.

Demi Lovato را غم انگیز عملکرد "هر کسی" گریه برای کمک به او نوشت: روز قبل از مصرف بیش از حد در سال 2018 شد برجسته از شب. صدای او افزایش یافت, درد اما قوی تر از همیشه در یک صفحه نمایش از بودن متعالی به سادگی با انجام چیزی که او را در اینجا به انجام در برابر شانس. Lizzo Lil Nas X و رسلیا به ارمغان آورد لذت و Tyler, the Creator احضار آتش—هر یک ارائه یک تصویر کلی از یک جایگزین آینده ای که در آن مراسم گرمی غلبه بر تعهد خود به حفظ وضع موجود به واقع تبدیل به استاندارد از برتری آن در طلب آن بود. کسانی که نوازندگان سزاوار گرانش به رسمیت شناخته شده در موسیقی بزرگترین مرحله.

در "الهه شعر و موسیقی" یک Showtime مستند از 2015, برایانت, مذاکرات در مورد هزینه تسلط. "اگر شما می خواهید به در چیزی وجود دارد یک انتخاب شما را به. ما می توانیم تمام توان کارشناسی ارشد در هنر و صنعت ما اما شما را به یک انتخاب," او می گوید. "آنچه که من در آن است وجود دارد ذاتی فداکاری است که آمده است همراه با آن است." و چه کسی بهتر می داند فداکاری است که در آن طول می کشد برای تحقق یک رویا و یا تبدیل شدن به بزرگتر از شما هستند از این هنرمندان است. و چه کسی بهتر می داند آنچه در آن است به طور ناگهانی از دست دادن پیچیده اما کمتر منی غول پیکر از نوازندگان که انجام داده اند بیش از سهم عادلانه خود را از عزاداری پیچیده منی غول.

فراتر از بزرگداشت و اجرای برنامه وجود دارد هنوز هم باقی مانده است این سوال را از آنچه در آن به معنی برنده یک جایزه گرمی. رقابت این ایده که عظمت است بحث شود به جای جشن گرفتند (و در پی مزاحم آیات است که آن را همه ممکن است تقلب به هر حال) ایجاد یک وجودی نگرانی: از یک سو کسانی که زندگی خود را صرف کار برای چیزی که لایق دفاع و پشتیبانی اما از سوی دیگر این رقابت برنده و ضرر و زیان است که بسیاری از ما در مکالمات بس به معنی هر چیزی هنگامی که ما بازگشت به گرد و غبار. یکی از کوبه نهایی اعمال مندرج در آخرین صدای جیر جیر بود و عبور از این مشعل به, LeBron James, مردی که می خواهم به طوری که اغلب حفره دار در برابر او. هفته آینده, سال آینده, سال آینده, چند را به یاد داشته باشید هر چیزی در مورد کسی که پیروز شب 2020 Grammys, درست است که باند بازی در روز است که دست ما به یک ابرقهرمان و ما یادآور شد که یکی از تنها چیزهایی است که ما را متحد تر از فرهنگ—بیشتر از موسیقی و ورزشی, فیلم و یا تلویزیون است عمیق و غم و اندوه و چشمک می زند از شادی ما موفق به پیدا کردن به هر حال.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب