عزیز درمانگر: شوهرم به طور تصادفی باعث مرگ خانواده ما سگ

بیانکا Bagnarelli

یادداشت سردبیر: هر دوشنبه لری Gottlieb پاسخ پرسش های خوانندگان در مورد مشکلات خود را بزرگ و کوچک است. یک سوال ؟ ایمیل خود را در [email protected]

عزیز درمانگر

شوهر من استفاده می شود به ما دو سگ برای پیاده روی و خواهد اجازه دهید آنها را در دسته سه تایی خود را به اجرا در رها میشه. سه هفته پیش او از خواب بیدار در صبح زود به آنها را. حدود 9:30 او آمد به زیرزمین جایی که من مشغول به کار بود و گفت: Lager ما بوستون تریر حال اجرا.

من به نام یک دوست خوب به کمک می آیند من به دنبال ابجو و ما برای او جستجو تا تیره. ما ارسال شده تصاویری از او در Facebook حلقه و سگ سایت ها شنیده ام اما هیچ چیز به عقب. پسر من که 14 نیز به دنبال او رفت. در ضمن شوهر من رفت مرکز شهر با یک دوست و من نا امید شده بود که او را در حالی که سگ ما بود و هنوز هم از دست رفته است.

صبح روز بعد هنوز هم وجود دارد هیچ پاسخ به ما آنلاین پست در مورد Lager, بنابراین من غمگین و نگران است. پس دوست من که تا به حال به من کمک کرد به دنبال او به نام به چه بخواهید رنگ یقه اش بود; من پیامک شوهر من و او گفت: آن آبی بود. دوست من قرار داده و با اعزام و به آنها گفت: Lager شد متوفی—او تا به حال شده است در برخورد با یک خودرو در حالی که تلاش برای به خانه می آیند. من ویران و خراب شد اما من نیاز به آن را با هم به طوری که من می توانم بگویم پسر من است. به عنوان به زودی به عنوان من به او گفتم او شروع به گریه و گفت که او هرگز صحبت کردن با پدر و دوباره به خاطر او کشته سگ ما.

شده است سه هفته و پسر من هنوز صحبت به پدر خود. شده است وجود دارد هیچ عذرخواهی از شوهر من است یا نه. من که توضیح داد به ما پسر است که پدر خود را نمی کشتن سگ ما که این یک اشتباه بود و او هرگز در نظر گرفته شده برای این اتفاق می افتد. اما آن را کمک نمی کند. من از دست داده ام و نمی دانم چه باید بکنید.

آنجلا
سالت لیک سیتی


عزیز آنجلا

مرگ یک حیوان خانگی محبوب است غم از دست دادن برای بچه ها و بزرگسالان به طور یکسان و راه های مختلفی وجود دارد که شما می توانید به کمک پسر خود را به عنوان او ناراحت. در واقع صحبت کردن به پدرش است یک راه ارتباط خود را ناگفته غم و اندوه و بیشتر از او پشتیبانی می کند در غم و اندوه خود را و اجازه داده می شود به احساس طیف وسیعی از احساسات (از جمله خشم) آسان تر از آن خواهد بود برای ترمیم رابطه اش با پدرش.

هنگامی که شما ارائه پشتیبانی اولین چیزی که به در نظر گرفتن چقدر ویرانگر مرگ یک حیوان خانگی می تواند. این ممکن است به نظر می رسد آشکار است اما گاهی اوقات این درد از این نوع از دست دادن است به حداقل برسد. بله, آن را بسیار غم انگیز به فکر می رود اما یک سگ بود نه یک انسان. در عین حال یک ارتباط با یک حیوان خانگی است که اغلب عمیق: یک حیوان خانگی می تواند شبیه به یک کودک بهترین دوست و یا حتی (به خصوص برای کودکان و نوجوانان) یک خواهر و برادر. در بالا از آن, هنگامی که یک حیوان خانگی می میرد, آن ممکن است یک بچه اولین تجربه با مرگ است. و اگر این است که در واقع پسر خود را برای اولین بار تجربه با مرگ خرس در ذهن که راه یک فرد ناراحت تمایل می تواند مربوط به هر دو به راه مرگ اتفاق افتاده است و در این راه از دست دادن گرفته شده است.

به طور کلی مردم باید زمان آسان تر پردازش یک مرگ بود که تا حدودی می رود (یک بیماری ترمینال سن) از یکی که طول می کشد آنها را با تعجب (ناگهانی حمله قلبی با یک ماشین تصادف). در سابق شرایط ما می توانیم شروع به احساسی آماده شدن برای از دست دادن قریب الوقوع و همچنین می گویند ما خداحافظی. در دومی لایه در بالای از دست دادن شوک به این معنا از جهانی بودن وارونه تبدیل شده است. و در پسر خود را وضعیت, نیز وجود دارد یک حس خیانت.

خیانت فراتر از پسر خود را باور است که پدرش می توانست بیشتر مراقب باشید با سگ—شاید با نگه داشتن آنها را در یک دسته سه تایی و یا مصرف آنها را به یک منطقه محصور شده است. خیانت نیز که پس از این فاجعه اتفاق افتاده است و خود را پسر بود غرق در درد هیچ کس کشیده تا با قایق نجات. که منظورم این است که وقتی که پسر خود را تلاش می کند به صحبت کردن در مورد احساسات خود را در غم و اندوه خود را. پدر معنا نیست آن است. عصبانی نمی شود. و تنها بودن در غم و اندوه تا حد زیادی ترکیبات آن است.

درست است که شوهر خود را هرگز در نظر گرفته شده برای قرار دادن ابجو کم الکل در خطر است اما این هم درست است که او گرفته هر گونه مسئولیت برای بخشی خود را در Lager فرار و نه تا به او نشان داده شده است هر گونه ندامت و یا دلسوزی. اکثر مردم معذرت خواهی نیست چرا که هر دو آنها نیست ببخشید و یا آنها بسیار متاسفم اما سکوت خود شرم به عنوان من تصور مورد با شوهر خود. من حدس می زنم که شرم او توضیح می دهد که چرا او رفت و در مرکز شهر با دوستان خود در حالی که ابجو بود و هنوز هم از دست رفته و به همین دلیل او نمی توانسته به صورت پسر خود را در غم و اندوه است که او نقش مهمی در ایجاد.

هنگامی که یک کودک احساسات یک پدر و مادر ناراحت کننده گاهی اوقات که پدر و مادر سعی خواهد کرد به صحبت کردن با کودک از آن احساسات است. مثلا کودک می گوید: “من عصبانی هستم” و پدر و مادر می گوید: “واقعا ؟ بیش از یک کوچک چیزی است ؟ شما خیلی حساس!” و یا بچه می گوید: “من ناراحتم” و پدر و مادر می گوید: “نمی شود غم انگیز است. هی نگاه یک بادکنک!” یا کودک می گوید: “من می ترسم” و پدر و مادر می گوید: “آه عسل وجود دارد هیچ چیز نگران باشد.” اما شما نمی توانید احساسات برود با تظاهر آنها وجود ندارد. در واقع بیشتر شما سعی می کنید برای سرکوب آنها را قوی تر آنها را دریافت کنید. به همین دلیل توضیح به پسر خود که او نباید عصبانی با پدر خود کمک کنید.

چه کمک خواهد کرد که برای شما و شوهر خود را به مدل سالم عزادار برای پسر خود. که بدان معنی است که اگر شما غمگین هستید به جای برگزاری اشک های خود را به عنوان شما را هنگامی که شما آموخته از ابجو مرگ اجازه دهید پسر خود see you cry—این را از ارسال این پیام است که آن را خوب به گریه وقتی که او را غم انگیز بیش از حد. این بدان معنی است که شوهر خود را در آغوش پسرش در تمام خشم و غم و اندوه و گفتگو با او در مورد چگونه بد او احساس می کند در مورد نقش خود در Lager مرگ چقدر متاسفم او برای درد او ایجاد می شود و چقدر دلتنگش ابجو کم الکل بیش از حد. او حتی ممکن است بحث را به پسر خود را در مورد چگونه او کار بر روی بخشنده خود را در حالی که همچنین نگه داشتن خود را مسئول اشتباه خود و حتی هر چند که بسیار سخت است او امیدوار است پسرش را می آموزد به انجام همان زمانی که او اشتباه می کند. او همچنین ممکن است اضافه کنید که حتی اگر او در تلاش برای بخشش خود و پسر ندارد.

سپس هنگامی که شما قادر به سرند با هم, شما ممکن است ایجاد یک مراسم خداحافظی برای ابجو. که می تواند یک مراسم یادبود در آن شما به اشتراک گذاشتن خاطرات شاد از ابجو و می گویند آنچه شما می خواهید شما می خواهم این فرصت را برای گفتن به او را قبل از او درگذشت. شما ممکن است گیاه درخت در حافظه خود را. یا شاید شما ایجاد یک ویدیو یا عکس یا کتاب مورد علاقه خود را ابجو داستان و یا یک جعبه از مواردی است که متعلق به ابجو کم الکل است که می تواند آرامش را برای پسر خود را به حفظ. و حتی پس از آن به یاد داشته باشید که فقط به خاطر ابجو کم الکل درگذشت او هنوز هم بسیار زنده در خود حافظه و به احتمال زیاد همیشه خواهد بود بنابراین او باید در صورت تمایل به صحبت در مورد او تا آنجا که او می خواهد.

رفتن را از طریق این فرایند نه تنها برای کمک به التیام زخم های خود را بین پسر و پدر خود حمایت خود را پسر خود را در درد و افتخار Lager—آن را نیز به انجام کاری فقط به عنوان مهم: تنظیم صحنه برای مرور از دست دادن با لطف و همدلی و انعطاف پذیری است که یک هدیه است که پسر خود را حمل خواهد کرد به آینده.


عزیز درمانگر است که فقط برای مقاصد اطلاعاتی تلقی نمی شود توصیه های پزشکی, است و نه یک جایگزین برای مشاوره پزشکی حرفه ای و تشخیص و یا درمان. همیشه به دنبال مشاوره از پزشک خود روان-بهداشت حرفه ای و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی است. با ارسال یک نامه شما موافقت خود اجازه دهید به اقیانوس اطلس استفاده از آن—در بخشی از یا به طور کامل—و ما ممکن است آن را ویرایش کنید برای ظهر و/یا وضوح.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>