جریان خروجی تست آب از یک تغییر صنعت

با سینما بسته خواهد مردم پرداخت دلار بالا برای مشاهده صفحه اصلی?تصویر توسط يانه IivonenFacebookتوییترایمیلنسخه

توسط NEWS-SINGLE در 13 اردیبهشت 1399
watching movie at home
با سینما بسته خواهد مردم پرداخت دلار بالا برای مشاهده صفحه اصلی?تصویر توسط يانه Iivonen

در گذشته که به گفته مورخان به پایان رسید و چند ماه پیش مورد استفاده مردم فراموش عجیب ترین چیز است. آنها رد و بدل آنچه شناخته شده به عنوان "آغوش" احتمالا یک واحد از ارز یا دیگری "دست دادن" است که قضاوت این نام به خوبی ممکن است یک سویه از فلج. "بیرون رفتن برای یک نوشیدنی" شامل جمع آوری و در برخی از شکل جمعی به خوبی آشکار منبع عفونت است. نیز وجود دارد چیزی به نام "ساخت." Ethnological پژوهش شناسایی کرده است این عنوان تشریفاتی playacting اغلب فسخ در تحقیر. هیچ فعالیت از آن دور دوره با این حال به نظر می رسد که غیر قابل توضیح به این: انسان رفت و به فیلم.

اطلاعات کمیاب و خاطرات مبهم از جمله خود من. اما من به نظر می رسد به یاد بیاورید که ما نشسته در تاریکی اتاق در ردیف و اغلب در شب. ما را از خود ما اراده و پرداخت برای امتیاز حتی اگر نمایش فیلم آغاز شد و در ساعت مقرر و با تصور این!—این محتوا شده بود و مشخص در پیشبرد طرف ما. تعامل در ایستاده بود صفر. ما می تواند نه زنده و نه یخ و کسانی که مایل به دنبال یک روایت در تمامیت آن مجبور شدند به توسعه وحشی کنترل مثانه. نوشیدنی ها و مواد غذایی اجازه داده شد اما تنها در صورتی خریداری شده در محل و تضمین شده برای ترویج فعال پوسیدگی دندان. چرا ما تحمل این محدودیت های ظالمانه بر ما آزادی شخصی و چرا برخی از ما همچنان در جسارت به سینما به جای در خانه ماندن برای مشاهده یک محصول انتخاب ما, در حالی که وعده شگفت انگیزی بر روی تلخه از خود ما یخچال یک پازل است که ممکن است هرگز حل شود. شاید ذهن ما شد و نادرست.

البته که گزینه دیگر وجود ندارد. سینما بسته در سراسر آمریکا به ویژه در بزرگتر و متراکمتر از شهرستانها. حتی اگر شما تلو تلو خوردن بر یک محل که دارای باقی مانده باز توقف و فکر می کنم. در همه صداقت شما باید بیشتر به تماشای یک نسخه جدید در این شرکت از سرفه غریبه از شما باید از مادر بزرگ خود را و به او از تولد در آغوش بگیرید. و به هر حال آنچه که وجود دارد به تماشای ؟

یکی از اولین نشانه هایی است که COVID-19 خواهد بازی ویران کردن با ما moviegoing عادات آمد با این خبر که 007 در حال اجرا بود می ترسم. جهان هنوز از جدید فیلم جیمز باند, تحمل عمیقا تاسف عنوان "هیچ زمانی برای مردن" به معنای محل در رویال آلبرت هال در لندن در مارس 31st. آه در انگلستان در حال حاضر که پیوند وجود دارد! این طرح برای این فیلم در ایالات متحده در آوریل 10 و تبلیغات ماشین شده بود پمپاژ دور ماه. تریلر بودند; این نشان می دهد بحث رزرو; آستون مارتین بود داشتن نهایی موم. سپس ضربه سقوط کرد. "هیچ زمانی برای مردن" در حال حاضر خواهد شد منتشر شده در نوامبر -- برای کمک به دانیل کریگ که می تواند پرتاب خود را توکس پشت در کمد قرار داده و در یک ژاکت و خارج از هیئت مدیره دستمالی اما غم انگیز از دست دادن برای بقیه از ما. فرصتی برای شادی پر زرق و برق در آخرین پیوند تولید و پس از آن به ضجه و زاری کردن که آن را به عنوان خوب به عنوان یکی از آخرین یا یکی قبل از آن و یا یکی از آتشفشان می آید همراه هر چهار یا پنج سال است و متصل به دایره بزرگ زندگی است. بدون 007, چگونه ما باید تحمل بهار ؟

همانطور که با پیوند آن با "مولان." دیزنی و استودیو تاخیر در انفجار عمده خود فیلم. مارول است shunted "بیوه سیاه" به نوامبر 6th, و دیگر از آن ارائه "شانگ چی و افسانه ده حلقه" تمام راه را به 2021. من مطمئن هستم که من می توانم صبر کنید که طولانی است. "یک مکان آرام بخش دوم" است tiptoed آرام به ماه سپتامبر و دیگر نوبت گرفته اند به پاشنه خود را; به نحوی ما باید از طریق این سال بدون تازه اقساط از "پیتر خرگوش" و "سریع و خشمگین." شاید این دو باید کاهش ضرر و زیان خود را و ادغام را به یک مگا عاقبت با وین دیزل به عنوان آقای مک گرگور.

تعلل نیست تنها بازی در شهر. شده است وجود دارد همچنین brinkmanship با studios eying یکدیگر و تعجب: چه کسی خواهد بود که برای اولین بار به هم زدن ؟ که فکر می کنم آن پیچ—بیایید فراموش نکنید که در مورد یک حرکت تصویر, رویداد, قراضه, راه اندازی و تبدیل به یک جریان آزادی ؟ پیامبران از غم انگیز خم بر این باورند که تاریخ بطرف در این مسیر به هر حال: این سینما در حال بخت به سقوط به استفاده نامناسب با تاج خروس نورد در راهرو و آینده فیلم متعلق آنلاین که در آن جدید اسپیلبرگ می گویند و یا جدید بونگ جون-هو را به نگه داشتن خود را در برابر دید از "دوستان" و فیلم ها از گربه ها با پوشیدن کلاه. اگر این استدلال درست است coronavirus است صرفا عجله اجتناب ناپذیر است و ما باید افتخار نیست حیف این فیلم که پرداخت نهایی قیمت صرف نظر کردن از عظمت صفحه نمایش بزرگ به خاطر یک دانلود دیجیتال. این قربانی هرگز فراموش نخواهد شد. که فیلم "عضو شورای نظارت مدت تور جهانی است."

اولین "ترول" فیلم در سال 2016. از آن ساخته شده و سیصد و چهل و هفت میلیون دلار است. اگر با توجه به برخی غم انگیز نظارت شما موفق به آن را ببینید شما باید بدانید که این یک آب نبات های رنگی ترانه-پر درخشش-پهن کامپیوتر-فیلم انیمیشن که hymned فضائل, رقص, در بغل کردن و پیدا کردن مکان شاد خود را. برای کسانی از ما که فرض بر این است که ترول بود برخی از gnarly ارشد از نورس افسانه و یا یک costive زاهد گوشه نشین اذیت و آزار افراد مشهور بر روی خود لپ تاپ این بوت عضو شورای نظارت مدت به طور اجتنابناپذیری خوش مشرب آمد به عنوان یک شگفتی است. آنها ساخته شده از کلم پچ بچه ها نگاه مانند Trojan زنان است.

فیلم جدید تکرار این نسخه با یک قاشق مربا خوری می ترساند برای کمک به قند پایین. این خوش طعم دل ملکه خشخاش (ابراز شده توسط Anna Kendrick) می آموزد که بارب (راشل بلوم) که قوانین راک ترول, می خواهد برای از بین بردن تمام انواع دیگر موسیقی نیست حداقل بی معنی پاپ است که آشنایی هر دو ارزش و عمق به خشخاش را از بین ببرند. با کمک او رفیق شعبه (Justin Timberlake), خشخاش, عازم یک ماموریت برای نجات Trollkind و بیش از اندازه ما را با یک پیام از خامه هم. همه شما برای اجاره برای کمتر از بیست دلار است.

اما خواهد شد به شما اجاره آن ؟ منطق به اندازه کافی روشن است. با خانواده های به دام افتاده در داخل توسط COVID-19 و کودکان از مدرسه و شروع به بالا رفتن از دیوار یک بیش فعال جدید فیلم باید فقط بلیط. همچنین بیست دلار است که کمتر از شما می خواهم پرداخت در سینما برای خود بچه های خود را و خود را سیلو-اندازه کک. در عین حال مجموع احساس گزاف هنگامی که شما در حال بمباران کردن در خانه شاید به این دلیل آن را حمل عرق بوی بوکس حملات در pay-per-view. شما نیمی انتظار تایسون خشم و شما ملکه خشخاش. در "دیوهای تور جهانی" یک آزمون مورد. به تاریخ داشتن به دست آورده و تقریبا یک صد میلیون دلار آنلاین, این افتخار هرالد از جریان سنی است که به خوبی در راه خود را به پیدا کردن آن مکان شاد.

تا کنون از تمام فیلم هایی که ساخته شد با گوشتی بودجه و مقصد به صورت گسترده ای انتشار "عضو شورای نظارت مدت تور جهانی" به تنهایی معامله متعدد برای یک اسلات بر روی تلویزیون خود و یا خود را آزاردهنده cracked phone. کوچکتر مستقل, فیلم, هر چند در حال حاضر در حال پرش, اگر اعتماد به نفس بیشتری از recouping هزینه های خود را. نگاهی به "تاریخ واقعی کلی باند" با اقتباس از پیتر کری رمان با همین عنوان و به کارگردانی Justin Kurzel. تنظیم و عکاسی در استرالیا, این ستاره جورج مک کی (چه کسی بازی قهرمان تنهاست در "1917") به عنوان Ned Kelly و ویژگی های راسل کرو, impenetrably ریشو در یک نقش جزئی. کل بودجه من روی چیزی حساب کردن ممکن است فقط در مورد پوشش داده اند که جلوه های ویژه در "بیوه سیاه" شمارش نیست اسکارلت جوهانسون چکمه.

زندگی واقعی کلی یک یاغی, یک قاتل و یک شورشی در بالا سبک; یک پنجاه و شش-صفحه نامه ای که او نوشته است در سال 1879 سال قبل از مرگ او به دنبال توجیه اعمال خود است و بی پروا عجله grandiloquence. جای خود را در استرالیا ملی اساطیر به نظر می رسد در یک بار امن و riven با جنجال و Kurzel به هیچ وجه اولین مدیر برای مقابله با این موضوع است. کامل از ویژگی های طول فیلم "داستان کلی باند" بیرون آمد و در 1906 آن را باور یا نه کمی بیش از یک چهارم از یک قرن پس از کلی شده بود به دار آویخته شد.

Kurzel رویکرد به او نشان داد که در "مکبث" (2015) leans به سمت وحشی و سورئال. جوان ند به دنیا آمد و از فقیر مهاجران ایرلندی می بیند مادرش ارائه خدمات جنسی به یک محلی پاسبان; نفرت از اقتدار می درخشد در lad چشمان شما معنا که سن انگلیسی-ایرلندی دشمنی در حال سوختن است دوباره در یکی دیگر از نیمکره. بزرگسالان کلی شکار توسط قانون و ئی دون یک دست کت و شلوار از زره پوش برای اوجی بست. که هیچ اختراع; کت و شلوار مد افتاده از قطعات از یک شخم هنوز هم می تواند دیده می شود بازمی گردد اثر شلیک گلوله در کتابخانه ایالتی ویکتوریا. (Ned پیشرفته به عنوان یک شاهد گزارش "مانند شبح از هملت پدر.") در معروف سری از نقاشی های ساخته شده در 1946-47 استرالیا هنرمند سیدنی نولان بازگشت دوباره و دوباره به تخت مربع سیاه و سفید از کلی helmeted سر; Kurzel در مقابل ما طول می کشد در داخل این کلاه طوری که ما نگاه اجمالی یک خط از پلیس مسلح از طریق رودريها اسلات.

غمگین تاریک و مرگبار "تاریخ واقعی کلی باند" است با این وجود من با علاقه و احساسات برای آن بود آخرین چیزی که من دیدم در سینما در پیش نمایش قبل از این مستند آغاز شد. این فیلم قرار بود برای باز کردن نمایشی در پایان آوریل به جای آن ساخته شده بود در دسترس برای دانلود. تماشای دوباره آن را, در محیط داخلی, من متاسفم هر چند به سختی شوکه کرد, برای پیدا کردن درندهخویی آن رام. این چیزی است که خانه مشاهده می کند به ویژگی های فیلم: عظمت فشرده شدت دامن risibility به جنون می شود غیر عادی و ترسناک, حتی اگر شما خاموش کردن اتاق نشیمن لامپ ذوب به cheesiness. ضربه دکمه مکث در اواسط هیجان انگیز و لرزش خواهد مرد بر شما در زمانی که شما به عقب بر گردیم از آشپزخانه.

هنوز هم این است که در آن ما هستند. Acclimatizing به این شرایط است که بخشی از جدید modus vivendi, و, اگر سلامتی ما بستگی دارد به تماشای فیلم از ایمنی خود ما کوچ احتمالا با یک سگ در راه آن باشد. سوء ظن من این است که سبک تر و goofier فیلم را رستگار در جریان بازار نه تنها به دلیل آنها را تسکین—ما ولع مصرف که در حال حاضر خاموش است مقیاس—اما همچنین به دلیل سهولت نسبی است که با کمدی می توانید آب و هوا تغییر فرمت.

در نظر بگیرید برای مثال کلارک دوک "آرکانزاس" با بازی Liam Hemsworth and John Malkovich و با توجه به انتشار دیجیتال در مارس 5th. چه استقبال شما در ابتدا از Ned Kelly فیلم حیرت انگیز تصویر هوایی از یک سوار در لباس قرمز یورتمه رفتن را از طریق زمین های بایر از برگ درختان—فورا hobbled زمانی که در مک بوک پرو خود را در حالی که چشم از Malkovich, چادری در این مدرسه یک پارک رنجر, خنده دار است, اما (و هر کجا که) شما را در آن نگاه کنید. منظورم این است چگونه jungly و عجیب و غریب خواهد امریکا را پارک بود اگر Malkovich شد مسئول است ؟ در "آرکانزاس" او نقش روشن تنبل لینک در مبارزه با مواد مخدر شبکه اجرا شده توسط یک پسر به نام قورباغه (Vince Vaughn) که به افزایش قدرت ترسیم شده است در فلاش بک. این فیلم از لحاظ جسمی nastier از آن نیاز به, اما شخصیت ها gratifyingly تار و نخ تقسیم فصل است چرخید و در یک نسیم تا حدی سرعت. بنابراین آرام, در واقع, که در فصل اول با عنوان "خستگی زیبا است." من نمی رفتن که دور. ♦tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب