دموکرات ها هستند اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به قاب بحث در چین

ایده های اگر آنها نگه داشتن زبان, ایران زبان, آن را به امد و شد زیاد آنها را برای سال آمده است. شاتر

توسط NEWS-SINGLE در 5 مرداد 1399
شاتر / پل Spella / اطلس

"آیا شما تا کنون هر کسی که خواندن حزب پلت فرم ؟ من نمی" سابق جمهوریخواه مجلس جان بونر گفت: در سال 2012 مصاحبه در مورد حزب خود را مانیفست. هفته گذشته کمیته ملی حزب دموکرات منتشر شد یک پیش نویس از آن پلت فرم جدید. اما در این مورد وقتی که می آید به چین سند شایستگی نزدیک به عنوان خوانده شده. این نشان می دهد که چگونه به طور چشمگیری جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است reframed بحث در مورد روابط با پکن و چگونه به چالش کشیدن آن شرایط ثابت خواهد کرد که برای دموکرات ها حتی اگر آنها به اندازه کافی خوش شانس به دست آوردن مجدد قدرت است.

اول قابل توجه عنصر از پیش نویس پلت فرم است که چگونه بزرگ چین در یمن ، در سال 2016 دموکراتیک پلت فرم ذکر "چین" یا "چینی" هشت بار. این سال را به سند منابع افزایش ابرقدرت و مردم آن 25 بار. (در مقابل مراجع به ایران کاهش یافته است از 16 تا هفت.)

دوم قابل توجه عنصر تنش اجرا می شود که در سراسر سند بین دموکرات ها' نقد مغلوب ساختن پیشی جستن چین و سیاست های خود اصرار که این نقد نیست و ارائه آنها را نرم و در پکن. در نتیجه یک تن دفاعی که در آن دموکرات ها و چالش های خاص مغلوب ساختن پیشی جستن گیری اما او قبول هسته ای روایت است که سیاست آمریکا باید مقابله با چین نیست و با آن همکاری کند.

در نظر گرفتن پلت فرم و زبان در تعامل اقتصادی با پکن است. مغلوب ساختن پیشی جستن منتقل شده است به طور قابل ملاحظه ای جدا از جهان دو اقتصاد بزرگ. او نه تنها افزایش تعرفه بر روی اکثر محصولات چینی اما او ساخته شده آن را سخت تر برای آمریکایی و چینی افراد و شرکت ها برای سرمایه گذاری در هر یک از دیگر کشور است. کارشناسان هشدار می دهند که این ده-ارتباط می تواند ترک ایالات متحده قابل ملاحظه ای فقیر و با توجه به نظر سنجی دموکرات ها به شدت مخالف آن است.

اما پلت فرم ارائه می دهد هیچ آرگومان مثبت برای تجارت و سرمایه گذاری با چین است. هرگز آن را به چالش می کشد مفهوم—که مغلوب ساختن پیشی جستن است جریان اصلی در ایران—که آمریکا بهتر خواهد بود اگر آن را رها اقتصادی از پکن است. آن را بزرگ نمایی اقتصادی چین و تهدید در تلاش برای نشان می دهد که دموکرات ها ثابت خواهد کرد که هر بیت به عنوان سخت به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن; آنها فقط می خواهید دقیق تر و همه جانبه در مورد آن. پلت فرم اعلام کرد که "دموکرات را به اقدام تهاجمی علیه چین و یا هر کشور دیگری تلاش می کند که به تضعیف آمریکا تولید با دستکاری پول خود را." اما با توجه به صندوق بین المللی پول چین نیست دستکاری ارز آن است. بنابراین دموکرات امیدوار کننده اقدام های تهاجمی در برابر یک مشکل که به احتمال زیاد وجود ندارد و در نتیجه تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن پیام است که پکن اقتصادی تهدید.

در سند دموکرات وعده آنها را اصلاح "آسیب رئيس جمهور تهمت را بی پروا [تجارت] سیاست انجام داده اند به کشاورزان آمریکایی." اما آنها در انجام این کار "از طریق همکاری با متحدان ما برای ایستادن به چین است." کار با متحدان خوب است اما این زبان را می پذیرد مغلوب ساختن پیشی جستن را از نظر بحث است. برای سال آمریکا کشاورزان بهره مند شده اند فوق العاده از صادرات به چین. مغلوب ساختن پیشی جستن مختل شود که در رابطه با راه اندازی یک ویرانگر جنگ تجاری. مطمئنا آنچه در حال حاضر مورد نیاز نیست برای دموکرات ها به "ایستادن" به چین اما به همکاری با آن را برای بازسازی روابط اقتصادی که در آن بسیاری از آمریکایی صادر کنندگان بستگی دارد. اما وقتی که می آید به روابط اقتصادی میان واشنگتن و پکن دموکرات آشکارا تشخیص کلمه "همکاری" می شود بیش از حد نرم است.

دموکراتها پاسخ به تهمت و دولت را سرکوب به چینی و چینی به آمریکا دانشجویان و دانشگاهیان—که بسیاری از آنها منع شده اند از آمریکا و یا از شغل خود را در راه است که بیرون کشیدن دوران مک کارتی—مشابه backhanded. به اعتبار آن پلت فرم اذعان دارد که "باز بودن جامعه ما" یک منبع "آمریکا قدرت است." اما پس از آن نتیجه گیری پاراگراف اعلام کرد که "تضعیف آن قوت ... می تواند یک هدیه به حزب کمونیست چین." حتی زمانی که این استدلال برای حفظ آمریکا باز بودن به مهاجران چینی, دانش آموزان و محققان مانیفست توجیه که باز بودن در زبان رویارویی است. این سند می گوید: "جنگ سرد" با چین خواهد بود "دام" اما بارها و بارها دموکرات سقوط به دام که در زبان خود را.

پلت فرم امتناع به زور مدافع همکاری قابل توجه ترین زمانی که آن را می آید به تغییر آب و هوا. تا کنون بزرگترین تهدید است که چین به ایالات متحده و جهان است و آن انتشار گازهای گلخانه ای. بهترین راه برای کاهش که تهدیدی برای واشنگتن و پکن برای ایجاد یک جمع و جور که بقیه جهان می تواند بپیوندید. اما حتی در اینجا در مورد یک موضوع دموکرات تماس "اورژانس جهانی" زبان رویارویی غالب. در حالی که تصدیق کرد که آمریکا باید به دنبال "همکاری در مسائل مربوط به منافع متقابل مانند تغییر آب و هوا" حزب در همان جمله وعده داده است که ایالات متحده را "عقب راندن" چین "بدگویی رفتار است." یک جو بایدن دولت خواهد "بسیج یک جبهه متحد نگه داشتن کشورهای مانند چین از برون سپاری آلودگی به کشورهای دیگر است." و اگر چه سند به وعده "گرد هم می آیند با اروپا برای مقابله با چالش وجودی از تغییر آب و هوا" آن را تعریف نمی کند که در آینده هم به عنوان جمله چین بزرگترین تولید کننده کربن.

برخی از چین اقدامات—به خصوص آن سرد و هیولا ظلم و ستم از مسلمانان اویغوری—کاملا شایستگی آوازی و تهاجمی ایالات متحده در پاسخ. اما تلویحا پذیرش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصویر از چین به عنوان یک دشمن و امتناع را مثبت مورد برای همکاری دموکرات ها در حال بازآفرینی پویا که به گل نشسته و آنها را در جنگ سرد.

مقامات ساخت چین سیاست در یک بایدن دولت ممکن است سعی کنید برای ایجاد یک متفکر تعادل بین کار و در برابر چین است. اما اگر آنها را به چالش نمی کند ایران را اغراق آمیز توصیف چین تهدید, آنها را تحت فشار قرار دادند و راست سیاسی جزر و مد. و مانند دموکراتیک رئیس جمهور از هری ترومن به لیندون جانسون به جیمی کارتر بایدن به پایان خواهد رسید تا با اتخاذ سیاست هایی است که بیشتر متهاجم از مشاوران او در نظر عاقلانه.

در شماره بعد از شماره 2020 پلت فرم نشان می دهد که دموکرات ها می خواهند به reframe سیاستگذاری در راه است که اجازه می دهد اساسی مترقی تغییر دهید. اما در چین مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه را reframed گفتگو. و اگر دموکرات نگه داشتن زبان, ایران زبان, آن را به امد و شد زیاد آنها را برای سال آمده است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب