زمانی که Coronavirus می آید به روستایی گرجستان

دکتر کارن Kinsell با کمک کارکنان, پرستار, Brandi Fulton اجرا می شود یک درمانگاه روستایی در جنوب غربی گرجستان ک

توسط NEWS-SINGLE در 23 اسفند 1398
Dr. Karen Kinsell discusses with staff nurse Brandi Fulton before she sees first patient.
دکتر کارن Kinsell با کمک کارکنان, پرستار, Brandi Fulton اجرا می شود یک درمانگاه روستایی در جنوب غربی گرجستان که در آن دو مورد COVID-19 گزارش شده است.عکس توسط Hyosub Shin / مجله آتلانتا قانون اساسی / AP

به عنوان پنج شنبه, وجود دارد, با توجه به C. D. C., سی و یک تایید موارد COVID-19 در ایالت جورجیا و یک نفر در وزارت امور خارجه درگذشت این بیماری است. در ابتدا همه موارد واقع در بخش شمالی از دولت است. سپس یکی از جنوب غربی گرجستان بزرگترین منطقه ای بیمارستان قمر Putney در آلبانی, گزارش دو مورد یک مسافر و یک محلی است. دکتر کارن Kinsell که اجرا می شود یک درمانگاه بهداشت شصت مایل از آلبانی در فورت Gaines, گرجستان در یک جلسه زمانی که او شنیده ام. "مردم نوع مانند گرفتن ناراحت کننده" Kinsell به من گفت شنبه شب. "آن را به طور ناگهانی به نظر می رسید مانند ما در حال صحبت کردن در مورد ما."

Kinsell اجرا می شود خود را کوچک کلینیک خصوصی از سابق Tastee-Freez. او تنها در خشت شهرستان که در آن چهل درصد از جمعیت زیر خط فقر زندگی میکند. او دارای مشخصات منحصر به فرد از بهداشت و درمان روستایی در زمان عادی و همچنین بحران و من صحبت کردم به صورت دوره ای در طول سال است. "ما باید بیشتر در افراد مسن" Kinsell به من گفت: "دیروز و آنها تمایل به مریض تر." Kinsell هنوز دیده می شود یک مورد از COVID-19 در کلینیک او و نه کسی از او خواست به آزمایش می شود و در عین حال هر چند او نیروبخش است که احتمال است. در عین حال او نگران به همان اندازه در مورد گسترش اطلاعات به عنوان گسترش ویروس. Clay County ندارد اختصاصی کاغذ خود را—آن را واجد شرایط به عنوان یک اصطلاح اخبار کویر. "ما در آغاز ماهانه چندی پیش" Kinsell به من گفت. "آن را از طریق پست به هر آدرس در خشت شهرستان است. بنابراین وجود خواهد داشت یک مقاله در آن ماه آینده در مورد این." این داستان ممکن است کمی "بیات" که توسط نقطه, او گفت:. "ما می خواهم برای ایجاد کاغذ بیشتر آنلاین," او اضافه شده است.

Kinsell صحبت کرد و به من از طریق تلفن در مورد چگونگی گسترش COVID-19 شیوع بیماری می تواند تاثیر غرب گرجستان است. حساب او ویرایش شده است و فشرده.

"من یک درهم در مرکز من—با بیماران من می دانم که افسرده هستید یا فقط گریه کرد. و واقعا یک آغوش است که احتمالا امن تر از دست دادن. اما من دیگر لرزش دست در هنگام مردم در آمده است. ما فقط خرید بیشتر Clorox دستمال مرطوب و ما در حال شستشو کردن شمارنده و صندلی. من نمی مانند ضد عفونی کننده دست چون پس از خشک شدن اما ما آن را در لابی. من سعی کردم به خرید بیشتر ضد عفونی کننده دست در اینجا در فورت Gaines در Dollar General, و آنها در حال حاضر به فروش می رسد. بنابراین من برخی از کاغذ توالت به جای.

"من شروع به شنیدن در مورد آن هفته گذشته از بيماران است. مردم می گویند: چه چیزی شما فکر می کنم از آن ؟ زمانی که این هفتاد و پنج سال در آمد با علائم آنفلوانزا امروز صبح ما رفت و محو همه چیز. او نمی آورد تا COVID-19 به عنوان یک احتمال است. ما آنفولانزا تست و این چیزی است که او تا به حال. مردم نیست فکر آنها آن را داشته باشد. آنها هنوز نوع تفکر این راه ، ما احساس می کنیم کمی محافظت می شود چرا که در روستایی در اینجا.

"محلی آلبانی ایستگاه بودند پخش قمر Putney بیمارستان در کنفرانس خبری در اخبار خود را امشب. کسی به من گفت که آنها تا به حال دیده می شود در Facebook که مردم بیشتر احتمال دارد به آن را دریافت. من گفت که در واقع وجود دارد احتمالا کمتر مردم سیاه و سفید که آن را تا کنون به دلیل سفر هزینه زیادی است و به نظر می رسد که یک عامل خطر عمده برای این نقطه—مسافرت های بین المللی. آن عمدتا پیر غنی مردم سفید که انجام این کار.

"دولت ما سناتور با من تماس چند روز پیش گفت:" من باید ما به اطلاعات به کلیساها?' برخی از جزوات فرستاده شدند از وزارت بهداشت و درمان به شبان. وزارت بهداشت و درمان طول می کشد سرب در این نوع از چیزی. من واقعا نمی موافقم با همه توصیه های خود را. درست مثل من واقعا موافق نیستم با C. D. C. مشاوره در این نقطه است. C. D. C. دستورالعمل هنوز هم فقط برای آزمایش مردم بیش از یک سن خاص با نوعی از خطر است. ما نیاز به آزمایش گسترده برای پیدا کردن افرادی که بیمار اگر ما قصد داریم برای جلوگیری از انتقال. و ما اصلا از راه دور باید تعداد کیت های آزمایش برای آن است.

"در حال حاضر اگر شما به طور جدی فکر کسی بود که به طور جدی بیمار نفس شما ارسال آنها را به بیمارستان یا چهل کیلومتر دورتر در آلاباما یا شصت مایل دور در آلبانی برای یک ونتیلاتور و یا چیزی. البته کافی نیست هواکش در این کشور برای مقابله با تقاضا اگر این واقعا ضربات سخت است. و با ما زمان آزمایش محدودیت های اکثر مردم احتمالا هرگز به آزمایش می شود.

"آن را در اخبار شب گذشته که تجاری تست—LabCorp و تلاش—در حال حاضر ارائه کیت های تست. ما به تلاش این صبح و دستور داد پنج. قرار بود حمل فردا. وزارت بهداشت و درمان در اینجا ندارد کیت. تا زمانی که شما تا به حال به دریافت مجوز از وزارت بهداشت و درمان برای تست. این چنین به سرعت در حال تحول وضعیت.

"من تصور وجود خواهد داشت از مردم با آن در ظرف چند هفته آینده در اینجا. مشکل این است که اگر شما تشخیص آن شما شده اند در معرض آن است. ما حتی نمی باید هر گونه ماسک در کلینیک ما. ما هیچ راهی برای منزوی کردن مردم زمانی که آنها می آیند. آنها از دادن مشاوره در حال حاضر که قبل از رفتن به E. R. شما فقط باید با پزشک خود تماس بگیرید و اگر شما نیست که بیمار آنها به شما بگویم فقط در خانه بمانند. چه کسی خواهد شد در واقع گوش دادن به آن است . . .

"اگر کسی می آید و سرفه بیش از همه من و آنها تست مثبت و سپس من قرار است به ماندن در خانه به مدت دو هفته. من می خواهم در واقع خانه من تمیز—که ممکن است یک چیز خوب است. اما مردم در اینجا باید به جایی دیگری دور. ما یک آمبولانس در حال حاضر—که بدست بهتر است که کسی می تواند با استفاده از اگر آنها واقعی بیمار است. و مردم با دوستانی که آنها را به درایو. اما اگر شما سرفه بد واقعی دوست شما ممکن است بخواهید به شما درایو. که چه اتفاقی برای این مرد در نیو راشل.

"من فکر می کنم مردم خواهد بود هیستریک و حتی با شیوع کوچک. مدرسه قطعا نزدیک است. وجود دارد بسیار کم خطر مورد در جورجیا—دانش آموز-معلم که خانواده شده بود در تماس با تشخيص صورت در جنوب گرجستان بسته مدرسه وجود دارد امروز. و او تا به حال هیچ خطر اساسا. مردم خواهد بود ناجور. من فکر می کنم آنها می خواهم در خانه بمانند. و اقتصاد به کار نمی رود بسیار قابل توجهی در اطراف در اینجا.

"من تا به حال یک دوست بگو:" من قصد دارم به اورلاندو آخر این هفته برای روز تولد من.' و همه در جدول نوع نگاه به او و گفت: "اوه شما نباید.' آن را تا به حال به او رخ داده است. پس از آن واقعا فقط از نوع شروع به حمله به خانه. ما تا به حال رای در هیئت مدیره مدرسه به اجازه دهید بچه ها در سفر به فلوریدا در بهار. یکی از اعضای هیئت مدیره گفت: "ما نمی توانیم تایید این از آنجا که از virus.' بنابراین ما در سمت چپ آن باز اگر ویروس از بین رفته است.

"آنچه آماده است هنگامی که وجود دارد هیچ درمان ؟ خانه سالمندان در اینجا فقط امروز اعلام کرد که آنها در حال پذیرش بازدید کنندگان دیگر هیچ. آنها ثبت نام خود را در درب جلو. آنها می گویند آنها نمی خوای اجازه می دهد تا آواز گروه در می آیند که نوع از چیزی. فقط اعضای خانواده که گفته می شود بازدید که اعضای خانواده. یک پرستار به من گفت که آنها قرار است برای ورود به سیستم و می گویند که آیا آنها سفر کرده اید و یا چیزی. اما بسیاری از این موارد نیست در ارتباط با سفر است. اگر آن را به یک خانه سالمندان در اینجا این قراره بود وحشتناک. هر کس رو می میرند. که واقعا بدترین سناریو. اگر یک مورد در واقع اتفاق می افتد در هر نقطه در اطراف در اینجا گه قراره تغییر زیادی است. آن را فقط یک ماده از زمان است."


راهنمای Coronavirus

آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش برای ماه, اگر نه بیشتر از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب