چگونه همه چیز کار می کنند در یک بیماری همه گیر

عکس از شاترFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.خرید مواد غذایی

توسط NEWS-SINGLE در 25 خرداد 1399
A person using a laptop with their head on the desk holding up a thumbs up
عکس از شاتر

خرید مواد غذایی

محدود کردن تعداد خود را از سفر به فروشگاه و زمانی که شما فروشگاه نمی ذخایر. در نظر خرید قفسه-پایدار اقلام مانند مواد غذایی سبزیجات کنسرو تن ماهی, برنج, آخرین جعبه ماکارونی (به احتمال زیاد فاقد گلوتن یا گندم) هر نوع باقلا منجمد, میوه, ژله لوبیا فقط در مورد تعداد کسانی که به عنوان لوبیا نارگیل خاشاک چون شما هرگز نمی دانید, غذای گربه, در مورد همه انسان مواد غذایی اجرا می شود, ماهی, مواد غذایی, در مورد تمام مواد غذایی اجرا می شود و یک شیشه ترشی به پرتاب در پشت یخچال و فراموش کردن در مورد. قبل از اینکه شما چک کردن داده های اضافی که بسته کاغذ توالت شما وحشت برداشت. ای بابا—شما بهتر از آن!

E-ایمیل

تمام ایمیل های مورد نیاز برای شروع با جمله "من امیدوارم که این به شما می یابد و در این عجیب و غریب و بی سابقه ای بار" بدون در نظر گرفتن این واقعیت که به هیچ وجه در حال حاضر "خوب است." هیچ یک از ما "خوب" و بسیاری از ما احتمالا هرگز "خوب است." چه "خوب" و حتی معنی است ؟ اگر کسی می فرستد به شما یک ایمیل با عبارت "فقط پس!!!" شما از نظر قانونی مجاز به تخم مرغ خانه خود را.

زوم زمینه

دیگر خود را زوم پس زمینه باعث می شود شما همکاران خندیدن دیگر شما سلطنت به عنوان "پدر بهترین کمی زوم عزیزم."

داشتن دوستان

متصل ماندن مهم است در طول این زمان از انزوای اجتماعی. رسیدن به عزیزان از طریق گروه های متنی و یا تماس های ویدئویی و یا فرم روابط نزدیک خود را با گیاهان. خود را ficus است مانند یک میراندا.

دوستیابی

آن را تنها در زمان یک جهانی همه گیر برای پدر و مادر خود را برای جلوگیری از hounding شما در مورد ازدواج. در حال حاضر مادر خود رفتار او استارتر خمیر ترش مانند آن را از او به یاد دارند. همچنین آتش زنه است که به عنوان بد به عنوان قبل از آن بود بار در هزار.

وعده های غذایی

صبحانه, ناهار و شام دیگر تعیین شده وعده های غذایی در روز است. در حال حاضر وجود دارد "خوردن" "غذا خوردن" و "فکر کردن در مورد آنچه به خوردن بعدی." گاهی اوقات "خوردن" می گیرد از طلوع تا غروب. بار دیگر شما را فقط به عقب و جلو بین "غذا خوردن" و "فکر کردن در مورد آنچه به خوردن بعدی" تا زمانی که شما تصویب کردن.

انجام ظروف

شما خواهد بود برای همیشه لطفا برای انجام ظروف و هرگز متوقف به انجام ظروف به بی نهایت. شما لازم نیست خود را از غذاهای دیگر. ظروف خود شما.

بحث کوچک

به جای صحبت کردن در مورد آب و هوا ما در حال حاضر می گویند چیزهایی مانند "خانه خود را گرم و یا سرد؟" به جای پرسیدن در مورد برنامه های آخر هفته ما را از یکدیگر بپرسید اگر ما همیشه به یاد داشته باشید زمانی که شنبه احساس مانند یک مهلت. ما نمی پرسند: "حال شما چطور است ؟" مگر اینکه آن را به معنای مضحک. شایعات بی اساس است که هنوز هم مجاز و بسیار تشویق کرد. دیگر چگونه شما دریچه به لامپ خود را در مورد چگونه جعلی خود را شاداب شده است واقعا bitchy به تازگی ؟ خدا آن را مانند یک برج حمل است.

لباس

Duvets پتو و حوله ها همه قابل قبول های لباس. کفش و لباس هستند فقط چیزی به شما می گویند به یک شوخی خنده دار. بند رفته و منقرض شده است.

روز

هر روز مانند هفته بین کریسمس و سال نو—عاری از زمان و یا معنی. روز را بدون نام و یا شماره و ماه وجود داشته باشد تنها در ادراک (به عنوان مثال "صبر کنید . . . آوریل اتفاق افتاده است در حال حاضر؟").

زمان

همیشه 4 P. M. آن را هرگز نه 4 P. M., و آن را همیشه خواهد بود 4 P. M.

بهره وری

بهره وری هرگز ساده تر بوده است. فقط ذخیره کردن تخت در چهره خود را بر روی کف و امیدوارم که چیزی اتفاق می افتد.

اتومبیل

این در حال حاضر فرار غلاف برای احساسات. یک گریه خوب جیغ و یا به سادگی نشستن و خیره به ورطه داخل خود جعبه قلع ناامیدی.

پدران

آن است که در حال حاضر یک قانون است که همه پدران را تبدیل به یک هزار درصد بیشتر از پدر است. آنها زندگی می کنند در خانه انبار. آنها کار بر روی D. I. Y. پروژه ؟ هیچ. چرا آنها وجود دارد ؟ چه کسی می داند.

در خانه تمرینات

Hahahahahaha.

لغو برنامه

به عنوان لذت آب و هوایی به عنوان همیشه.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب