یکشنبه خواندن: هنر از مشخصات

عکس توسط James Whitmore / زندگی مجموعه عکس / گتیFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستاناین هفته نی

توسط NEWS-SINGLE در 27 بهمن 1398
Ralph Ellison
عکس توسط James Whitmore / زندگی مجموعه عکس / گتی

این هفته نیویورکر خواهد بود خود را جشن نود و پنجمین سالگرد. (اولین شماره از این مجله منتشر شده در فوریه 21, 1925.) به همین مناسبت ما در حال آوردن شما یک انتخاب از دوازده کلاسیک پروفایل از ما بایگانی—برخی از شناخته شده دیگران کمتر اما همه لذت بخش است. در "جو گولد راز" جوزف میچل به بررسی زندگی یک روستای گرینویچ غیرمتعارف که ادعا می شود نویسنده از طولانی ترین کتاب تا کنون نوشته شده است. در "رنگ ارغوانی روشن تب" Susan Orlean می نویسد: در مورد horticulturalist جان Laroche و وسواسی خود را پیگیری نادر ارکیده. ("به میل ارکیده است که یک میل است که هرگز نمی تواند به طور کامل مجازات. یک جمع که می خواهد یکی از هر ارکید گونه می میرند قبل از اینکه حتی آینده نزدیک است.") در "دوک در دامنه خود" ترومن کاپوتی پروفایل بازیگر مارلون براندو در مجموعه ای از فیلم "Sayonara" در سال 1957. علامت خواننده تواریخ هنرمندی استاد شعبده و تردستی-از-دست متخصص Ricky Jay و جانت مالکوم توصیف مبتکر و تعجب آور کار نقاش دیوید Salle. در "ارواح در خانه" هیلتون Als اخلاق چگونه رمان تونی موریسون تحت تاثیر چندین نسل از نویسندگان. ("عشق و فاجعه و همه اشکال دیگر از انسان حادثه تجمع در موریسون خانه های داستانی.") در "ساخت سر و صدا در جهان" برندان گیل به بررسی زندگی آشفته تئاتر و بازیگر فیلم تلولا Bankhead. در "سفید مثل من" هنری لوئیس دروازه جونیور نظر حرفه ای و افسانه ای منتقد ادبی آناتول Broyard که بیشتر عمر خود را صرف عبور به عنوان سفید. George W. S. اندیشه کردن بازدیدکننده داشته است با سابق رواج ویرایشگر و آیکون سبک دیانا Vreeland به عنوان او آماده یک صحنه و لباس جدید نمایشگاه در موزه متروپولیتن و جرویس اندرسون شرح زیر است نویسنده رالف الیسون به عنوان او طول می کشد یک اقامت موقت در شهر خانه خود را از شهر اوکلاهما. در "چگونه شما آن را می خواهم در حال حاضر آقایان؟," لیلیان راس بررسی منهتن با رمان نویس مشهور ارنست همینگوی. (" 'پس از شما به پایان برسد یک کتاب, شما می دانید, شما مرده او گفت: moodily. اما هیچ کس نمی داند شما مرده است. همه آنها را ببینید که بی مسئولیتی می آید که در بعد از وحشتناک مسئولیت نوشتن.' ") در "روز از Duveen," S. N. Behrman آثار نمادین حرفه یوسف Duveen یکی از تاثیر گذار ترین هنر نمایندگی از وقت خود را. گرفته شده با هم این قطعه هیجان انگیز یادآوری از قدرت ادبی پرتره. در نهایت آنها به ما کمک به مردم هر دو عجیب و غریب و آشنا در رسا و حرکت راه—و آنها ضبط دامنه و اندازه گیری واضح فراموش نشدنی شخصیت است که نیویورکر می گوید در آن نود و پنج سال سابقه.


"جو گولد راز"

یکی کمتر کتاب به درهم و برهمی تا جهان است.


"رنگ ارغوانی روشن تب"
عکس های لورا Wilson

چگونه اغوا کننده هستند ارکیده? خبره یدکی هیچ چیز برای نادر شکوفه—این موضوع در یک نبرد بین فلوریدا به Seminoles و با شور و شوق.


"چهل و یک شروع می شود نادرست"

چگونه نقاش دیوید Salle می دانم که برای جلوگیری از? چگونه نویسنده می دانم که در آن برای شروع ؟ این همه سوال از روند.


"دوک در دامنه"
عکس از برادران وارنر تصاویر فرانسه / گتی

مارلون براندو در محل.


"اسرار مغ"
عکس توسط ریچارد اودون, © ریچارد اودون, بنیاد

Ricky Jay می کند نزدیک سحر و جادو است که flouts واقعیت است.


"ارواح در خانه"
عکس توسط ریچارد اودون, © ریچارد اودون, بنیاد

چگونه Toni Morrison پرورش یک نسل از نویسندگان.


"ساخت یک سر و صدا در جهان"

تلولا Bankhead افزایش به شهرت.


"رالف الیسون به خانه می رود"

نویسنده "مرد نامرئی" revisits خود اوکلاهما دوران کودکی است.


"سفید مثل من"

آناتول Broyard می خواستم به عنوان یک نویسنده و نه یک نویسنده. بنابراین او تصمیم به زندگی می کنند یک دروغ است و نه به دام افتاده بود توسط حقیقت است.


"Haute, Haute Couture"

دیانا Vreeland در محل کار.


"چگونه شما آن را می خواهم در حال حاضر آقایان؟"
تصویر توسط رجینالد مارش

این حالات از ارنست همینگوی.


"روز از Duveen"

افسانه ای هنر فروشنده و مشتریان خود را.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im