موسیقی کلاسیک دارای یک "خدا وضعیت' مشکل

سارا هوبارد می دانستند چیزی بود در مورد تعامل او با یک پیانو استاد در کالج موسیقی برکلی—آنها "فراموش نشدنی و

توسط NEWS-SINGLE در 11 بهمن 1398

سارا هوبارد می دانستند چیزی بود در مورد تعامل او با یک پیانو استاد در کالج موسیقی برکلی—آنها "فراموش نشدنی و نگران کننده" کیفیت او به یاد می آورد. هوبارد که مورد مطالعه قرار ویولن در برکلی تا او فارغ التحصیل شد و در سال 2016 به یاد می آورد که گاهی اوقات زمانی که آنها عبور از مسیر او به نظر می رسید "عمدا تلاش برای طولانی" تعامل خود را و گاهی اوقات استاد بروس توماس به آغوش که احساس بی دست و پا. گاهی اوقات او را نشان می دهد تا در نزدیکی جایی که او بود هوبارد می گوید: طولانی فقط در حاشیه از دید او و سپس ایمیل خود را که او می خواهم او را دیده است که بعد اما او می خواهم به نظر می رسید بیش از حد شلوغ برای گفتن سلام. او با ارسال ایمیل خود را در اواخر شب او می گوید و یک بار هنگامی که او پاسخ بی درنگ او با نزدیک شدن به دوست پسر او را در دانشگاه به او بگویید برای گفتن هوبارد برای بازگشت ایمیل خود را. (توماس نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.)

هوبارد اغلب نگران به عنوان او در اطراف محوطه دانشگاه مورد تعجب برخورد با توماس که تدریس شده بود در مدرسه برای برخی از سه دهه و گاهی اوقات موسیقی تشکیل شده است که او دانش آموز گروه ایفا کرده است. زمانی که آنها در همان موسیقی-بخش ساختمان در همان زمان او می خواهم طرح راه فرار: "من حداقل می تواند پیشی جستن این مرد در پله اگر من به او من می توانید زوم در گذشته او. اما من می تواند هر چیزی را انجام دهید در یک آسانسور" او به خاطر فکر کردن.

آن را به نقطه ای که در آن هوبارد به حال مشکل با تمرکز بر روی موسیقی خود را—به همین دلیل او می آیند به برکلی در وهله اول. اما او نگران است که همه چیز می تواند "منفجر کردن در [او] به صورت" اگر او گزارش اقدامات خود را به برکلی رهبری است. "بسیاری از این برخورد آنها فریاد نامناسب اما آنها نمی جیغ مانند شما شکسته ام یک قاعده در کتاب" هوبارد می گوید. بنابراین به جای او ذکر او ناراحتی یک عضو هیات علمی او مورد اعتماد یکی از دانشجو گروه مشاوران که او معتقد است صحبت به توماس از جانب خود و بی سر و صدا دلسرد هوبارد از تستها برای هر تکنوازی است که باید به او داده شود آنها نیاز به تمرین یک در یک با او.

او همیشه به نظر می رسید و هوبارد می گوید: او یک بار در گوشه ای خود را در یک آسانسور و خواستار آن است که او عذر خواهی برای صحبت کردن در مورد رفتار خود.

توماس اخراج شد در سال 2016 چند ماه پس از هوبارد فارغ التحصیل شد. با توجه به یک داستان در بوستون گلوب (که توماس نیز نظر نیست) یکی دیگر از دانشجویان آمده بودند به دولت با مشابه حساب از اواخر شب و ایمیل های ناخواسته آغوش و همچنین رسیدگی به شکایات در مورد نامناسب توجه به دانش آموزان دختر لباس. به گفته یک نماینده برای برکلی توماس پس از دریافت اخطار شفاهی و پس از دولت دریافت یک شکایت در مورد توماس رفتار او موفق به دریافت یک نهایی هشدار نوشته شده است. پس از چهار گزارش واصل شد هم توسط یک گروه از دانش آموزان مدرسه باز یک تحقیق در تابستان سال 2016 است که منجر به توماس را فسخ است.

"زمانی که من متصل به نقطه" هوبارد می گوید: "گفتم پس من نه دیوانه.'" مدرسه کاهش یافته است به نظر با استناد به دانشجو حریم خصوصی. اما پس از ختم توماس و 10 سایر اعضای هیئت علمی به دلیل آزار و اذیت برکلی اتحاد برقرار جدید اقدامات با هدف جلوگیری از آزار و اذیت و سوء رفتار در محوطه دانشگاه. این شامل یک سیاست منع روابط صمیمی بین دانشجویان و هر کسی مشغول به کار در مدرسه و سیاست های اطلاع رسانی بالقوه آینده کارفرمایان غیر ارادی فسخ برکلی اعضای هیات علمی از شرایط فسخ خود را باید کارفرمایان آینده نگر برای اشاره بپرسید. مدرسه نیز پس از راه اندازی تنوع سهام و ورود چارچوب و برکلی موسسه جاز و عدالت جنسیتی به گفته یک نماینده برای مدرسه.

سارا هوبارد تجربه غیر معمول نیست که در دنیای کلاسیک-آموزش موسیقی. در سال گذشته اقیانوس اطلس صحبت به بیش از چهار ده نوازندگان جوان در مورد تجارب خود را با کلاسیک-آموزش موسیقی و سوء رفتار جنسی. حساب خود را نشان می دهد یک فرهنگ ساخته شده است در سلسله, نقد و شهرت و نشان می دهد که چگونه یک فرهنگ می تواند تسهیل سوء استفاده.جهان-شرق مشهور Yo-Yo Ma اولین برداشت خود را از ابزار در سن 4. Martha Argerich, به عنوان یکی از بزرگترین کنسرت پیانیست تمام زمان شروع به گرفتن درس های خصوصی در سن 5. ویولن virtuosa هیلاری هان شروع به بازی یک ماه قبل از چهارم تولد.

این تصادفی نیست که برخی از بزرگترین نوازندگان در جهان شروع به نواختن سازهای خود به عنوان کودکان. مانند دیگر اشکال هنر موسیقی کلاسیک—و تبدیل شدن به یک جهان-کلاس , کلاسیک, نوازنده—بزرگ طول می کشد تلاش و نظم و فداکاری آموزشی و استعداد. برای کسانی که موفق می شوند پاداش می تواند بی حد و حصر. نوازندگان حرفه ای و تفسیر موسیقی است که فراتر از این جهان; آنها تور جهان و انجام با بزرگترین نوازندگان در بزرگترین سالن های کنسرت; آنها حرکت مخاطبان برای احساس شادی در دوران اندوه و غم در لحظاتی که غم و اندوه را می توان مسهل.

به همین دلیل است که هر سال هزاران نفر از نوازندگان جوان رقابت برای نقاط در کشور بهترین موسیقی conservatories امید و حرفه ای از شور و شوق خود را. به عنوان بسیاری از آنها را پس از آنها کودک بودند در خواست خود را پدر و مادر یا قیم آنها را رنج دور در اتاق عمل برای ساعت هر روز یاد بگیرید و حفظ آثار مفصل از آثار مهم برای ابزار خود را برای زنده ماندن نقد هفتگی درس با معلمان خود به رفت و آمد و از ساعت بلند, تمرینات آماده سازی برای امتحانات ابتدائی و مسابقات و به نحوی از طریق آن همه سعی کنید برای نجات یک طبیعی دوران کودکی است.

چند از این امیدوار به دست آوردن پذیرش در برتر هنرستان. میزان پذیرش در Curtis, موسسه, موسیقی, در, فیلادلفیا, برای مثال است و قابل مقایسه با دانشگاه هاروارد: فقط 4 درصد از متقاضیان برای پاییز 2017 بستری شد. و برای کسانی که در این رقابت تنها در تهران ، این دانش آموزان کار می کنند در همان مجموعه به عنوان دوستان و همسالان و در مقایسه با یکدیگر در استودیو کلاس. در میان جمعیت از نخبگان نوازندگان آنها در حال رقابت برای اصل کرسی های خود را در هنرستان را ارکسترهای یا نقش سرب در مدرسه opera محصولات.

آدم مایر, مدیر جولیارد موسیقی بخش و معاون کالج می گوید که در حالی که مدرسه نمی عمدا تحمیل یک محیط رقابتی در آن دانش آموزان و صنعت خود را اغلب در عمل کاملا به معنای واقعی کلمه از طریق رقابت است. "قطعا, مسابقات, در و از خود و ابتدائی هنوز هم نقش مهمی در دنیای موسیقی و بنابراین ما مسئولیت داریم که برای آماده سازی دانش آموزان ما که واقعیت" مایر می گوید. اما "نوازندگان در این سطح و هنرمندان و به طور کلی در این سطح ... بسیار رانده شده و بسیار منظم و کوشا بنابراین آنها تمایل به تحمیل که [رقابت] بر خود."

پس از فارغ التحصیلی نوازندگان جوان هنوز هم پیدا کردن خود را به رقابت در برابر یکدیگر برای ارکستر یا آموزش شغل اسلات معتبر در برنامه های کارشناسی ارشد و آلو, از خود راضی ، در یک مطالعه 2015 در حرفه ای نتایج در میان موسیقی-عملکرد دانش آموزان کمتر از نیمی از دوره کارشناسی موسیقی-عملکرد دارندگان مدرک گزارش کار در عملکرد موسیقی در این سال ها و دهه های پس از فارغ التحصیلی.

"بسیاری از مشاغل در هنر نه به عنوان ساده به عنوان به سادگی جستجو و درخواست برای استخدام" دانا یسن مدیر هنرستان حرفه ای توسعه و استادیار معاصر موسیقی و بداهه نوازی در کالج اوبرلین در اوهایو نوشت: در یک ایمیل.

به طور جدی در مورد تبدیل شدن به یک حرفه ای کلاسیک نوازنده است و به عبارت دیگر به طور کامل اختصاص داده شده به حد عالی رساندن یک هنر و صنعت است. و در یک صنعت که در آن زنان نگه دارید و فقط 31 درصد از کرسی های عمده ارکستر و مشخص شد که تشکیل شده فقط 1.8 درصد از موسیقی است که آمریکا ارکستر انجام شده در فصل 2014-15 هر چیزی را که می اندازد یک دانشجوی موسیقی خود بازی حتی به طور موقت دارای پتانسیل برای از خط خارج شدن یک حرفه ای است.سوء رفتار جنسی شده است یک مشکل حرفه ای در موسیقی کلاسیک. سال گذشته برای مثال کلاسیک ویولن لارا سنت جان گفت که در Philadelphia Inquirer که او تا به حال شده است sexually assaulted by her معلم در Curtis, موسسه موسیقی در سال 1980 و هنگامی که او گزارش آن را در زمان او حساب نشده بود جدی گرفته شود. (این موسسه کورتیس باز یک تحقیق در سال 2013 اما به تازگی اعتراف کرد که آن را به حال شده است مانع از گذشت حدود سه دهه است.) و با توجه به 2019 Daily Beast , داستان جفری اپستاین در حال حاضر متوفی سرمایه بود که متهم در تابستان گذشته با قاچاق جنسی از افراد زیر سن قانونی بود یک اهدا کننده به Interlochen هنر اردوگاه در میشیگان و پرداخت شده برای ساخت و ساز از یک اجاره کابین در نزدیکی یک بخش است که او می تواند با استفاده از تا دو هفته در هر سال یک مادر او را متهم کرد از تلاش برای داماد او 13 سال در Interlochen در سال 1994. (نمایندگان برای Interlochen گفت: روزانه وحش است که سوابق تنها نشان داد او می ماند در داخل کابین برای یک هفته در سال 2000.) مشهور هادی چارلز Dutoit شد متهم به سوء رفتار جنسی از جمله یکی از اتهام تجاوز به عنف با زنان 10. حوادث گفته مقام بین 1985 تا 2010. (Dutoit رد اتهامات.) و در ماه اکتبر گذشته کلیولند ارکستر یکی از معتبر ترین ارکسترهای جهان اخراج آن concertmaster, ویلیام Preucil و اصلی آن trombonist ماسیمو La Rosa, پس از تحقیقات مستقل نشان داد که دو تا به حال از نظر جنسی مورد آزار و اذیت و درگیر در سوء رفتار جنسی با دانش آموزان و همکاران در سال. (با توجه به ارکستر گزارش Preucil اعتراف به داشتن "تماس جنسی با سه دانش آموزان" و لا روزا اعتراف به داشتن "اقدام به بوسه" یک دانشجو در طول درس. هر دو را رد درگیر شدن در سایر اشکال سوء رفتار.)

با ظهور #MeToo جنبش کلاسیک-صنعت موسیقی است و به نظر می رسید آماده برای یک حساب. داستان که پدید آمده تا کنون تا حد زیادی مستند رفتار با مشخصات بالا و قدرتمند و هنرمندان. در حال حاضر هر چند نسل جدیدی از نوازندگان جوان آماده شدن برای مشاغل در موسیقی کلاسیک است شروع به صحبت کردن در مورد مشکلات نه تنها در این صنعت بلکه در انتخابی جهان از نخبگان conservatories که آماده اجرا به آن را وارد کنید.

در حالی که بسیاری از نوازندگان جوان ما مصاحبه شرح داده شده آزار جنسی و سوء استفاده از آنها و یا دوستان خود را تجربه کرده بودند تنها چند که می خواهم تحمل چنین سوء رسما گزارش حوادث به دلیل ترس از حرفه ای تلافی. Soyeong پارک 22 ساله ویولن می بیند شباهت های بسیاری بین هالیوود و حرفه ای کلاسیک-موسیقی جهان. مانند فیلم کارگردان و تهیه کننده هادی "را وادار به تصمیم می گیرید که می شود به آنچه در" پارک می گوید. "شما از شنیدن تمام این داستان در مورد مدیران [یا تولید کنندگان] گفتن خود را مدیر و دوستان او بود وحشتناک بازیگر با کار; کار نمی کند با او اگر [بازیگر] امتناع خود را پیشرفت. و پس از آن که بازیگر حرفه ای است."

همان چیزی که اتفاق می افتد با هادی ها و یا معلمان—مردم با قابل کنترل بیش از یک جوان نوازنده حرفه ای. پارک می گوید که بسیاری از نوازندگان نگرانی در مورد به شدت rebuffing یک هادی است که باعث می شود یک پیشرفت زیرا آنها همه چیز را از دست بدهد. "اگر [هادی نیست] مانند کسی آنها را کاهش دهد. و [هادی] عمل می کنند مانند آن را هنری انتخاب است."

Soyeong پارک, 22, مقایسه فرهنگ موسیقی کلاسیک به فرهنگ هالیوود: هنگامی که دانش آموزان رد پیشرفت قدرتمند هادی یا نوازندگان دانش آموزان می توانید از دست دادن فرصت های شغلی در حالی که چهره های قدرت "عمل می کنند مانند آن را هنری انتخاب است." (سارا Blesener)

یک دانش آموز می تواند به ویژه آسیب پذیر در طول درس هنگامی که او به طور معمول به تنهایی با او در یک اتاق با درب بسته و گاهی اوقات بدون ویندوز. یک ویولونیست که خواست ناشناس باقی می ماند برای ترس از حرفه ای عذاب می گوید او نمی گزارش رفتار نامناسب از خود معلم سابق این ویولونیست Stephen Shipps به دلیل قدرت پویایی خود را مربی-دانشجو ارتباط و ارشد خود را از وضعیت.

Shipps قرار داده شد در ترک توسط دانشگاه میشیگان در ماه دسامبر سال 2018 پس از میشیگان روزانه بررسی دقیق اتهامات آزار و اذیت جنسی و سوء رفتار از زنان ویولونیست بعد خطاب به مدیران به عنوان بخشی از خود را متعاقب بررسی است. در فوریه 2019 او بازنشسته از دانشگاه. Shipps از طریق وکیل او کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

"این مشکل این است که هنگامی که وجود دارد یک قدرتمند کمتر زن که در تلاش برای آن را بزرگ در زمینه. وجود یک معلم که اتفاق می افتد به مرد اتفاق می افتد که مسائل رفتاری" از ویولونیست می گوید. "این بسیار دشوار است برای ما به نظارت بر هر کسی که رفتار و اجازه دهید به تنهایی خاص خود را مربی و پس از آن حتی برای تصمیم گیری در مورد به خطر انداختن هر یک از است که با بالا آوردن چیزی که ممکن است ناراحت کننده باشد."

در علاوه بر این به طور معمول اندازه کوچک conservatories می تواند به این معنی است که یک دانشجو باید بارها و بارها تعامل با سو استفاده کننده در تمرینات و یا استودیو کلاس و به احتمال زیاد آنها اغلب در گروه تمرین و فضاهای فردی در حوزه عمل. تلفات که آزار و اذیت و سوء استفاده را می توانید در بازماندگان' بهداشت روانی می تواند نقطه ضعف آنها را در آنچه در حال حاضر قابل ملاحظه ای بالا و استرس محیط زیست: یادگیری موسیقی جدید و تمرین می تواند مشکل در پی یک واقعه آسیب زا و به دنبال درمان و یا مشاوره برای کنار آمدن با احساس اضطراب یا پریشانی یعنی زمان بیشتری را دور از دستگاه خود و یا حتی غیبت از درس و یا تمرین.

به علاوه اندازه کوچک conservatories می تواند به این معنی است که هر یک از داده دانش آموز همکلاسی ها و استادان بالقوه شبکه های اتصال برای آینده—بنابراین گزارش یک همکلاسی یا استاد رفتار نامناسب می تواند منجر به از دست دادن فرصت های آینده که همکلاسی و یا مربی ممکن است قادر به ارائه. و یک دانش آموز که گزارش سوء استفاده قرار می گیرند می تواند از نفع با فرد متهم را به همکاران یا دوستان نیز در نتیجه یک نوع از اثر گلوله برفی. به عنوان سارا هوبارد سابق برکلی دانشجویی که گزارش او harasser تنها به یک مشاور مورد اعتماد و او را به مدرسه را اداره قرار داده و از آن بسیاری از زنان جوان "احساس ما در مورد به لیست سیاه."

البته آزار و اذیت اتفاق می افتد به دانشجويان پسر ، برخی از دانش آموزان پسر که تجربه آزار و اذیت, اما احساس می کنید که مردان جوان هنوز عقب زنان جوان در یادگیری چگونه به رسمیت شناختن و یا گزارش سوء رفتار.

در ژانویه 2019 در دانشگاه ایندیانا های انجام ظ گزارش با دانشگاه ایندیانا پلیس در مورد شکایت را دریافت کرده بود از دانش آموزان در مورد دیوید Jang یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در واحد را Jacobs مدرسه موسیقی که در انجام همه دانشگاه, رشته ارکستر و مدیریت مدرسه را پرداخت هادی' ارکستر. با توجه به گزارش های Jang گفته گشوده یک فرد پیراهن و لمس قفسه سینه خود را, "متعهد اجباری نوازش کردن" و "تهدید به گزارش [شاهد] برای تهمت" پس از شاهد حال تلاش برای متوقف کردن جنگ از اذیت و آزار مردم است. در فوریه 2019, Jang دریافت یک سال تعلیق از IU دین از دانش آموزان است. با توجه به یک داستان در ماه مه منتشر شده توسط Indiana Daily Studentبیش از 20 نفر در کل شکایت خود را به دفتر مورد Jang رفتار. (یک دانشگاه ایندیانا نماینده تایید کرد که جنگ است و دیگر یک دانش آموز یا یک کارمند دانشگاه, اما نمی خواهد صحبت می کنند و به اتهامات خود و کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا جانگ خواهد بازگشت در ماه فوریه سال 2020 است. هیچ اتهامات عنوان شده علیه او را با توجه به IUPD. Jang کاهش یافته است به نظر برای این مطلب, و کاهش یافته و از طریق علمی خود را مشاور نظر برای روزانه آموز داستان.) دو مرد فارغ التحصیلان مدرسه جاکوبز از موسیقی توصیف تجارب مشابه با Jang به اقیانوس اطلس.

"بودن یک پسر, من واقعا هرگز انتظار می رود این [برای من اتفاق می افتد]. من حتی نمی دانند که چگونه برای لزوما آن را تشخیص دهد. من درک نمی کنند تا پس از آن تا به حال اتفاق افتاده است و آنچه که در واقع رخ داده است" یکی از مردان گفت. "دختران می توانید نگاه برای بار دیگر که این اتفاق افتاده و می گویند این چیزی است که اتفاق می افتد به من." (در ماه مارس قبل از روزانه دانشجو گزارش شده اتهامات عمومی یک نماینده برای دانشگاه ایندیانا گفت که مقامات مدرسه بودند "قطعا آگاه" است که به طور کلی حوادث سوء رفتار جنسی قرار گرفته بود در محوطه دانشگاه و اعلام کرد که دانش آموزانی که گزارش آزار و اذیت به پردیس مقامات متصل بلافاصله به "محرمانه قربانی طرفداران که [ارائه] کمک با انواع اقدامات حمایتی و می تواند مفید باشد به عنوان یک مشاور به دانش آموزان در صورتی که در حال پیگیری شکایت از طریق Title IX دفاتر.")

در conservatories و در مکالمات نوازندگان جوان اغلب بی سر و صدا هشدار دادن به یکدیگر در مورد دانشکده و یا دیگر پرسنل شناخته شده با سابقه آزار و اذیت. چند نوازندگان زن در مصاحبه شرح داده شده وجود "زمزمه شبکه," که در آن آنها می خواهم به شنیدن در مورد یکی دیگر از هادی یا معلم یا هنرمند مشکوک رفتار با یک دوست.

"حقیقت تلخ است که من فکر می کنم این چیزی است که شده است—نرمال بود به حدی است که ... شما به دوستان خود بگویید و رول چشم خود را در" از ویولونیست سیمون پورتر می گوید. هنگامی که او و همکاران او شروع به شنیدن در مورد مشخصات بالا #MeToo موارد اتفاق می افتد در موسیقی کلاسیک-موسیقی جهان, واکنش تمایل به, "اوه, من انتظار می رود که. من می دانستم که در مورد" او می گوید: "که کاملا افتضاح به دلیل ... اگر همه ما می دانستیم که در مورد آن در برخی از راه, ما همه همدست."

گزارش می دهد که جزئیات سوء رفتار و نام کنندگان ممکن است باعث uproars درون داده شده اما بیشتر به نظر نمی رسد به منظور جلب توجه زیادی از جهان خارج است. "این طوری عایق بندی شده. در واقع تنها کسانی که گوش دادن به موسیقی کلاسیک هستند که در زیر, مانند, 60 هستند افرادی که در آن بازی می گوید:" کارتر سمور یا راسو سابق ایستمن دانشکده موسیقی, دانش آموز که به مطالعه بم. بنابراین سوء رفتار است که می گیرد در غیر حرفه ای دنیای موسیقی کلاسیک به خصوص در هنرستان در سطح او می گوید: به سادگی نادیده گرفته می شود.برای کسانی که در سنگر کلاسیک-موسیقی جهان بسیار در صنعت است که حول استعداد بالا—افرادی که رسیده اند "خدا وضعیت" به عنوان فلوت زن Briana Tarby توصیف آن است که به راحتی می تواند در اختیار داشت ،

چنین مورد با هادی James Levine بود که اخراج از اپرای متروپولیتن در اوایل سال 2018 است. پس از اتهامات واصل شد با Illinois police که لوین به حال مورد آزار جنسی یک مرد برای سال ابتدا در اواسط 1980s سه مرد دیگر جلو آمد به متهم Levine سوء استفاده جنسی. این ملاقات پس از آن باز یک تحقیق خاص خود را دارد و پس از مصاحبه با بیش از 70 نفر از خانه اپرا "کشف مدرک معتبری که آقای Levine درگیر در بیماریهای سوء استفاده و اذیت و آزار نسبت به انجام آسیب پذیر هنرمندان در مراحل اولیه حرفه خود را بیش از آنها آقای Levine بود اقتدار." بعد پنج اضافی مردان جلو آمد با اتهامات جدید. (Levine نیست چهره اتهامات جنایی در ایالت ایلینوی و رد اتهامات.)

هر چند این ملاقات شده بود آگاه از جمله اتهامات یک سال قبل از نیویورک تایمز برای اولین بار گزارش شده در آنها را ملاقات مقامات گفت: بار است که اپرا شرکت نگه داشته بود Levine در موقعیت خود را در زمان به دلیل مدیریت منتظر بود برای دیدن آنچه که پلیس و چون Levine بود رد این ادعا است. (خانه اپرا نیز اعلام کرده که "هر گونه ادعا و یا شایعات که اعضای این ملاقات را مدیریت یا هیئت مدیره درگیر در یک پوشش از اطلاعات مربوط به این مسائل کاملا بی اساس.")

شاید گویاترین توضیح که چرا Levine صدمه ندیده بود برای مدت طولانی می تواند در بر داشت در سال 2011 زمانی که اپرا شرکت با توجه به چگونه برای رسیدگی به نیازهای خود را بدون شلیک خود محترم اما بیمار استاد. "او معمولی است مدیر موسیقی" دیوید Gockley مدیر کل San Francisco Opera گفت: بار. "او یک خدا. و خدایان را وادار به تصمیم گیری خود را در زمان خود است."

از آنجا که این "خدا وضعیت" برخی از دانش آموزان بر این باورند که ساختارهای قدرت در محل در موسسات موسیقی به شدت کفه را به نفع ستاره نوازندگان معلمان و هادی که گزارش یک حادثه است بیهوده تلاش از شروع.

"اگر شما یک پیانو استاد در [یک مدرسه موسیقی] وجود خواهد داشت افرادی که فقط با شما تماس 'استاد.' شما در بالا وضعیت" کارتر سمور یا راسو می گوید. "بسیاری از استادان احتمالا نه فقط رفتن به باور این چیزها اگر آنها آنها را بشنود." و به همین ترتیب سمور یا راسو می افزاید: تابستان-موسیقی-جشنواره سازمان باید روابط نزدیک با—یا حداقل عمیق تحسین بسیاری از هادی و نوازندگان آنها استخدام به سرب و مربی دانش آموزان است. بنابراین دانش آموزان می توانند تصور سمور یا راسو می گوید که "آنها به همه دوستان و آنها به شما اجازه چیزهای اسلاید."

یک نوازنده که خواست ناشناس باقی می ماند برای ترس از حرفه ای عذاب می گوید او نمی گزارش رفتار نامناسب از یک مربی سابق به دلیل قدرت و پویایی خود را در ارتباط است. (بریتنی Greeson)

در بسیاری از جشنواره موسیقی می تواند تقلید کالج پارتی فرهنگ (الکل و مواد مخدر و رابطه جنسی) برای نوازندگان جوان که تا به حال نشده یک دانشگاه سنتی را تجربه کنند. اما در این جشنواره که در آن معروف هنرمندان مهمان یا افزایش ستاره ها انجام و ارتباط برقرار کردن با دانش آموزان مرز بین مربی و دانشجو می تواند "تاری" با توجه به سمور یا راسو که شرکت در دور بالا, جشنواره, موسسه و آکادمی موسیقی غرب برنامه های تابستانی. "هنوز هم وجود دارد یک سلسله مراتب وجود دارد خیلی بیشتر در تعامل است."

بخشی از واریزی های اجتماعی و حرفه ای به عنوان یک سرمایه نوازنده بدان معنی است که دانستن یک موسیقیدان معروف یا افزایش هنرمند در سطح شخصی عمل می کنند مانند یک دال از استعداد و وضعیت در دنیای موسیقی. به عبارت دیگر اگر با استعداد و هنرمند موفق می داند که شما با نام و می خواهد به همکاری با یا مربی و یا فقط قطع با شما گذراندن این فرصت را می تواند صدمه دیده است چشم انداز شغلی خود را.

اما سیمون پورتر که با حضور در جشنواره موسیقی آسپن و مدرسه به عنوان یک دانش آموز به مدت هفت سال و در حال حاضر دارای یک حرفه انفرادی خود را می گوید او متوجه برخی از هنرمندان با بهره گیری از سرمایه اجتماعی در راه بودند که "دستکاری" از نوازندگان جوان. "چیزهایی که من دیدم وقت و زمان دوباره [بودند] فقط زنان اساسا رفتن به همه چیز به بهترین شکل ممکن نیت و مواجه شدن با ... افرادی که تا به حال یک حس حق در مورد آنها و بدن خود را."

زمانی که اریکا, خاکستری, یک ویولننواز شد, 18 سال, او با تجربه است که پدیده دست اول: یک نوازنده در حدود دو برابر سن او را تحت فشار او را به ماندن با او در یک اتاق هتل—همه به خاطر او رانده بود او را از فرودگاه به جشنواره موسیقی تابستانی او حضور در اروپا است. هنگامی که او حاضر, خاکستری, گفت که او عصبانی شد و سوال که چرا او نمی خواهد "بازپرداخت" او را برای سوار شدن که او رانده بود چند ساعت خارج از راه خود را.

"می توان آن را سخت به بگویید که آیا شما اساسا به بستری اجتماعی رتبه بالاتر از شما و یا اگر شما وجود دارد برای یک هدف و کسی که می خواهد به استفاده از شما را در این راه" پورتر می گوید. "این چاپلوسی? آیا آنها واقعا می خواهید بدانید که من به عنوان یک فرد ؟ من مجاز به دیدن تعاملات و مکانیسم این سطح یا من فقط اینجا چون کسی که می خواهد چیزی را از من؟"در حالی که بسیاری از سیاست های موجود در نحوه داوری سوء رفتار جنسی در conservatories و موسیقی مدارس موظف شده است از طریق Title IX و دیگر دولت فدرال و قوانین برخی از موسسات را ساخته اند تغییرات اضافی از اراده خود در سال های اخیر به آدرس و جلوگیری از سوء.

در دانشگاه میشیگان جنسی-سوء-پیشگیری آموزش ارائه شده است برای همه دانشجویان جدید است و در حال حاضر اجباری برای اعضای هیات علمی و کارکنان. شروع در سال 2015 دانشگاه ایندیانا و با فرمت جاکوبز مدرسه موسیقی اجرا آنلاین جدید سیستم آموزش جنسی-پیشگیری از آزار و اذیت برای کارکنان. دانشگاه روچستر خانه ایستمن مدرسه موسیقی ایجاد راهنماهای جدید و برنامه های آموزش جنسی-سوء رفتار گزارش و همچنین منصوب مشاوران به کار به طور خاص با شکایت های ساخته شده توسط اعضای هیات علمی و دانشجویان.

دانشگاه میشیگان ایستمن در کالج موسیقی برکلی و دانشگاه جانز هاپکینز (پدر و مادر نهاد Peabody موسسه) تقویت و یا گسترش محدودیت های خود را در روابط بین دانشجویان و استادان.

هر چند موثر آموزش اغلب نیاز به یک معلم موسیقی به صورت فیزیکی نشان می دهد برای دانش آموز خود چه یک تکنیک خاص به نظر می رسد و احساس می کند مانند حرکت سلاح خود را در لمس کردن شانه های خود را و یا خود را تنظیم موقعیت دست برخی از دانشجویان می گویند که آنها متوجه تغییر در رفتار از معلمان خود را در نور از گزارش های اخیر کشف سوء رفتار جنسی توسط دانشکده موسیقی. مارس کیم دو نوازنده بیس در Peabody می گوید: او می داند که از اساتید که عمدا سعی در ماندن در مقابل استودیو ویندوز در حالی که آنها تدریس درس به طوری که خارجی ها می توانند رفتار خود را مشاهده. کاترین استوارت دو نوازنده بیس و جولیارد فارغ التحصیل می گوید که یکی از معلمان سابق خواهد درخواست مجوز برای لمس دانش آموزان خود را قبل از نشان دادن یک تکنیک—چیزی که "به نظر می رسد بی دست و پا" و استنباط برخی از giggles اما در واقع یک سیاست رسمی جولیارد است.

با ظهور #MeToo جنبش استوارت می گوید به ظاهر کوچک چیزهایی مانند که نباید خارج از عادی. در همان زمان او نگران است که افزایش آگاهی از تعاملات بین اعضای هیات علمی و دانشجویان می تواند محدود و یا سازش آموزش و پرورش است. اریکا خاکستری موافق است: در حالی که او معتقد است که برخی از محدودیت در دانشکده انجام مناسب هستند: "من نمی خواهم من معلمان را به سانسور خود را اگر آن را به من کمک می کند تا یادگیری و یا هر چیزی شبیه به آن," او می گوید.

مانند هر صنعت دیگر مملو از قدرت و پویایی رقابت و نهادی قدرت واقعی حساب برای کلاسیک-موسیقی و زمینه های آموزش—یکی نیست که فقط سرنگونی نام بزرگ اما تغییر یک فرهنگ است که استمرار و پشتیبانی از سوء استفاده—نمی خواهد به سرعت اتفاق می افتد. نوازندگان جوان مصاحبه گفت که چون بیشتر از همکاران خود شروع به صحبت در مورد خود #MeToo تجربه در موسیقی کلاسیک آنها بیش از حد احساس قدرت به صحبت کردن و مقابله با وضع موجود. اما این وضعیت موجود یکی مبتنی بر سکوت درهای بسته و نهادی انفعال است یکی از قدرتمند.

"هر کس صحبت کردن در مورد آن بیشتر است. من حدس می زنم من واقعا با احتیاط در مورد مطلب سخنرانی گرفته شده به صورت واقعی تغییر" پورتر می گوید. "مردم در مورد آن صحبت کنید, اما آنچه در واقع اتفاق می افتد ؟ این نابرابری در واقع خطاب?" او مکث قبل از پاسخ خود به سوال: "من نمی دانم."tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن