دموکرات ها در حال خوش در آریزونا

در آریزونا رقابت سنای سابق فضانورد مارک کلی خود را میبیند و جلوتر از جمهوری وقت مارتا McSally.عکس توسط ریک d'e

توسط NEWS-SINGLE در 24 تیر 1399
Mark Kelly on stage
در آریزونا رقابت سنای سابق فضانورد مارک کلی خود را میبیند و جلوتر از جمهوری وقت مارتا McSally.عکس توسط ریک d'elia / زوما / Alamy

به عنوان یک خلبان جنگی نیروی دریایی, Mark Kelly فرود جنگنده جت در هواپیما حامل صدها بار. او در بیست و دو میلیون مایل در فضایی مانند ناسا فضانورد در مدار زمین هشت صد و پنجاه و چهار بار. او سخت ترین سفر ممکن است خود را آخرین. در ماه مه سال 2011 او پرورشی به ایستگاه فضایی بین المللی چند ماه بعد از همسرش, نماینده ایالات متحده Gabby Giffords بود به شدت زخمی می شود assassin's bullet در حالی که او در ملاقات با موکلین در توسان. در طی این ماموریت که تحویل پانزده هزار پوند کیهانی ذرات ردیاب طراحی شده است برای مطالعه شکل گیری جهان کلی استقبال Giffords توسط هجی کردن "این یک روز زیبا" در نامه هایی که زیرفشار از طریق zero-gravity هوا.

کلی چپ ناسا پس از آن پرواز را به خود اختصاص به Giffords را بازیابی و به زودی پس از به ساختمان غیر انتفاعی سازمان حمایت برای تفنگ ایمنی در حال حاضر به نام Giffords. او به تازگی در مصاحبه های بی شماری اغلب با همسرش در کنار او به عنوان یک مشرب و احترام شریک در یک علت است که اهمیت به هر دو آنها را تا حدودی به دلیل آنها خود را با اسلحه. در سال 2018 چرخه انتخابات Giffords و دیگر ملی تفنگ-ایمنی گروه outspent از انجمن ملی تفنگ و بیش از هشتاد درصد از نامزدهای آنها Giffords تایید و در ادامه به پیروزی. به عنوان آریزونا پراکنده از طریق متمرد سیاستگذاری و مقابله با مرگ یک سناتور جمهوری خواه (جان مک کین) و خروج از دیگری (پوسته پوسته شدن جف) و دموکرات اغلب خواسته کلی به اجرا برای دفتر. کلی demurred. او گفت که او احساس خوبی در مورد خود و شغلی خود را انتخاب, اگر چه او یک بار گفت مصاحبه "من آرزو می کنم من می تواند رفته به مریخ است."

این کمپین چرخه کنترل سنای آمریکا در خطر است, او تغییر ذهن خود را و در حال حاضر خود را میبیند و جلوتر از جمهوری وقت مارتا McSally خودش سابق خلبان جنگنده که هم تراز خودش از نزدیک با به طور فزاینده ای محبوب رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. نظرسنجی ها نشان می دهد جو بایدن پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در یک دولت است که انجام شده است تنها یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری بیل کلینتون در سال 1996 در گذشته هفتاد و دو سال. به عنوان پوسته پوسته شدن آن را به من "آریزونا است به همان اندازه دولت به سازمان دیده بان به عنوان ویسکانسین. حومه زنان و اقلیت های وای—که برخی از آنها به خصوص در هزاره اردوگاه شده اند و راه رفتن به دور از پارتی در حالی که—در حال حاضر در یک مرده با حداکثر سرعت دویدن."

در میان بسیاری از عوامل است که توقف در پاسخ به COVID-19 بحران تهمت و آریزونا جمهوریخواه فرماندار mlb. یک ABC News/ایپسوس نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته داشت که شصت و هفت درصد از آمریکایی ها از رد تهمت را از دست داده و همه گیر. در یک جداگانه بررسی علمی کنسرسیوم گزارش داد که Ducey دارای سی و دو درصد میزان موافقت خود را برای دست زدن به COVID-19 پایین ترین از هر فرماندار در کشور است. مشهور در زمان بیماری همه گیر تهدید به آرامی و مسابقه برای بازگشایی دولت تنها برای دیدن موارد تایید شده و بستری شدن در بیمارستان صعود. در ژوئیه 1, از او پرسید: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ارسال صدها نفر از تشویقها برای دولت سلامت کارگران است. دستیاران هشدار داده اند تهمت است که او در مشکل در آریزونا که او برنده کمتر از چهار نقطه در سال 2016 فقط چهار سال پس از میت رامنی برنده نه. اما زمانی که من از برگ برنده های کمپین به بحث در مورد آن آریزونا تلاش سخنگوی سامانتا Zager صدا اعتنا نمیکند. او پاسخ داد:, توسط e-mail است که جمهوری خواهان برگزار شد بیش از دو هزار نفر از حوادث در طول سال 2020 چرخه انتخابات و در حال دیدن "قابل توجه و شور و شوق" از رای دهندگان آریزونا "در حالی که جو بایدن مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد که فقط واقع در آریزونا بر روی نقشه."

بسیار اتفاق می افتد در چهار ماه اما نگاه به این لحظه در یخ-قاب برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن McSally و هر تعداد از جمهوری خواهان در سراسر کشور تلاش برای پیدا کردن یک پیام است. در میان یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از صد و سی هزار نفر در ایالات متحده تحت فشار قرار دادند و بیش از چهل میلیون نفر از کارگران به فایل بیکاری تهمت به نظر می رسد که خود را رها اصلی 2020 شعار "حفظ آمریکای بزرگ" در حالی که ارائه نه توضیح و عذرخواهی خود را برای دست زدن به coronavirus و اقتصادی خرید اینترنتی. اصل جواب به زندگی ماده تظاهرات که از شهرستانها به تا حد زیادی سفید شهرها کمک کرد که تولید خود را در کالج انتخاباتی اکثریت شده است به صدای جیر جیر در همه کلاه "LAW & ORDER!" پوسته پوسته شدن برای یک, فکر نمی کند که تهمت را به سختی صحبت کردن از جمله خود تهمت از مهاجران مستند نشده و تجارت خود جنگ به کار خواهد کرد. "خشم و تنفر هستند و نه حاکم بر فلسفه" پوسته پوسته شدن گفت. "شما می توانید در یک انتخابات اینجا و یا وجود دارد تمرین کردن بر روی پایه و بیرون برد. اما آن را اجرا می کند و البته خود را و شما را تا پایان در یک جمعیتی کول د ساس."

اگر جمهوری خواهان به رهبری نسبت به یک حساب در ماه نوامبر آریزونا ارائه می دهد سیگنال های هشدار دهنده برای محاصره حزب است که دفاع از صندلی بالا و پایین رای گیری برای انتخابات دوم چرخه در یک ردیف. انرژی دموکرات ها باید سال ها وقت صرف ساخت یک مردمی عملیات به ویژه در شهرهای بزرگ که اغلب تعیین ایالت موفقیت است. "این یکی از آن است که حرکت ما در جهت کوچک" جاش شورین این مدیر ارتباطات از اولویت های ایالات متحده آمریکا و نرم افزار-بایدن فوق العادهPAC در حال اجرا است که یک آگهی را متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از "شکست آمریکا" گفت. شورین گزارش داد که این سازمان قصد دارد به صرف یازده میلیون دلار در تبلیغات در آریزونا قبل از روز انتخابات. لینکلن پروژه به طور فزاینده ای با مشخصات بالا تلاش به رهبری جمهوری خواهان که با هدف به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیاری از حامیان او در مجلس سنا در حال اجرا است پژمرده تبلیغات در آریزونا هدف تهمت و McSally.

یکی از نشانه های تغییر قابل مشاهده است در ثبت نام رای دهندگان که رشد کرده است با بیست و پنج درصد از سال 2012. در آن زمان دموکرات ها را برش جمهوری ثبت نام سرب در نیم با حدود یک سوم از Arizonans ثبت نام به عنوان مستقل. به طور قابل توجهی لاتین ثبت نام رای دهندگان و مشارکت مردم را افزایش علاقه دموکرات ها. آریزونا دولت دانشگاه, نظرسنجی انجام شده در ماه مارس قبل از بایدن شد presumptive دموکراتیک نامزد نشان داد گسترده ای اولویت در میان رای دهندگان لاتین به صورت کلی و دموکرات در حال اجرا در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. تشدید قدیمی canvassing کمک کرده است. "ما می دانیم که ما می تواند به بهبود میزان مشارکت و که در طول زمان هنگامی که شما از مردم رای گیری آنها همچنان به رای" اریک مایر سابق و رهبر حزب دموکرات در دولت خانه به من گفت.

در یک بعد از ظهر یکشنبه در ماه ژوئن دو دموکراتیک نامزد دولت نماینده در مایر, پیر قانونی چمن منطقه 28 برگزار شد زوم تماس با بسیج داوطلبان. برای بیش از نود دقیقه چهل و مردم در مورد مسائل اعم از مراقبت های بهداشتی را به چالش جذب حصار نشسته خواهان. یکی از نامزدها بود Kelli ساقی به دست آورد که در نوامبر 8, 2016 شب که تهمت حیرت زده کرد هیلاری کلینتون ، "من فکر کردم آن بود و این فوق العاده حزب در انتخابات, و من احساس می کنم می خواهم سوار تایتانیک" ساقی به من گفت. در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات تا به حال یک پوشش نقره ای برای دموکرات ها در منطقه که شامل مرفه دره بهشت و بخش هایی از شمال مرکزی ققنوس: آن الهام ضد جمهوری خواه فعالیت. "فقط یک پرش بزرگ از مردم," او گفت:. کریستین مارش یک معلم انگلیسی بود که یک بار آریزونا معلم سال بود نامزد دیگر در زوم تماس بگیرید. او در یک مسابقه برگشت از 2018 دولت-مجلس سنا مسابقه که در مدت دو صد و شصت و هفت رای از شکست دادن وقت متوسط خواه به نام کیت Brophy McGee. برای برنده شدن در این زمان مارش گفت: تیم او کمک کرده است ثبت نام چهار هزار و دموکرات ها بیشتر است و ساخت حدود دو هزار تماس تلفنی در هفته است.

مک گی به تماشای این تغییر از طرف دیگر حزبی تقسیم. او توضیح داد که آن را به عنوان "مهاجرت بزرگ از رای دهندگان جمهوری خواه که با این امور. بسیاری از اوقات آنها دیوانه به اندازه کافی به من بگویید در مورد آن." او اغلب می شنود مردم انتقاد تهمت رفتار و شکایت که حزب جمهوری خواه بیش از حد اغلب به شرح زیر منجر می شود. به عنوان یک قانونگذار که تلاش می کند به کار وسط میدان آج دقت کنید. "من می توانم به آنچه که من اسمش تهمت کشور, و آنها احساس برای اولین بار است که آنها شنیده شده است. آنها واقعا احساس می کنم مثل او به نمایندگی از آنها. و آنها هیجان زده با او" مک گی گفت. "و شما را به برخی از مناطق این ولسوالی که کمی بیشتر مرفه آنها نمی توانند ایستادگی او." در حالی که ما صحبت کردن در مک گی به خاطر چیزی که تا به حال به سمت چپ خود احساس امیدوار. "من فقط یک e-mail. قطع," او گفت:. او آن را در بر داشت و شروع به خواندن. "عزیز Senator: به عنوان یک جمهوریخواه سابق, در حال حاضر مستقل از من حمایت خود را از انتخابات من یک کمک مالی امروز است. شما یکی از معدود باقی مانده خواهان که نشان دهنده دیدگاههای من و اعتدال. موفق باشید. من امیدوارم که روزی شما را تبدیل به فرماندار." مک گی خندید و گفت: "من احساس اعتماد به نفس, اما من می دانم که آن را برای رفتن به یک معامله از یک مسابقه. آن را همیشه است."

آنچه کار را برای دموکرات آریزونا با توجه به آرایه ای از استراتژیست های سیاسی و حال و سابق نامزدها درخواست تجدید نظر به نجابت و اعتدال حتی bipartisanship. که به علاوه تمرکز بر مسائل مربوط به خانه و به ویژه بیمه بهداشت و درمان و آموزش و پرورش. مشابه راهکار بسیار مهم بود برای پیروز دموکراتیک رقبا که کمک گرفتن خانه در ایالات متحده در سال 2018 و آن را هدایت بایدن به عنوان او کار می کند به منظور جلب یک کنتراست با مغلوب ساختن پیشی جستن حملات اسیدی. در آریزونا در سنای نژاد آن را نیز اتفاق می افتد با توجه به کلی, برای اولین بار نامزد که می آید در سراسر به عنوان مهربان و پایین کلید. در زوم تماس سازمان یافته توسط حزب دموکرات آریزونا در مه 30, مدت کوتاهی قبل از یک موشک SpaceX راه اندازی یک ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی, او گفت که او می خواست مطمئن شوید که در طول بیماری همه گیر است که Arizonans "می دانم که ما اینجا هستیم و شما تنها نیستید." در سخنان کوتاهی بدون ارائه جزئیات او نیاز به مراقبت های بهداشتی مناسب و همچنین به عنوان نسخه های پایین تر-قیمت دارو و حمایت برای مدیکر و امنیت اجتماعی است. "او فقط یک واقعا واجد شرایط, خوب, فرد معقول. او بیان. او اهمیت زیادی" باتلر گفت. "همه ما احترام زیادی برای Gabby Giffords, و آنچه را که آنها انجام داده اند از آنجا که فاجعه است."

McSally از دست داد در سال 2018 با دو امتیاز به Kyrsten Sinema اولین دموکرات برای پیروزی در سنا صندلی در آریزونا از سال 1988. Ducey سپس منصوب کرد و برای پر کردن بخشی از مک کین منقضی نشده مدت است. او مشکل اصلی در پوسته پوسته شدن و دیگران است که او را هدایت بیش از حد نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن و عدم نشان دادن استقلال که مک کین تبدیل به یک نام تجاری. پس از او از دست رفته به Sinema, کمپین استراتژیست نوشت: در postmortem که او رنج می برد از رای دهندگان نفرت و بیزاری نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن و نامزدی خود را از دیوان عدالت برت Kavanaugh. McNally انجام داده است کمی به تغییر رای دهندگان برداشت. در ژانویه قسمت که جلب توجه سی ان ان خبرنگار مانو Raju خواسته McSally در کاپیتول هیل راهرو "باید سنا در نظر گرفتن شواهد جدید به عنوان بخشی از استیضاح محاکمه؟" نه شکستن گشاد گشاد راه رفتن او او را به نام یک "لیبرال هک" و حاضر به پاسخ. زمانی که از من خواسته McSally مطبوعاتی وزیر به بحث در مورد مسابقه او فرستاده بیانیه ای از مبارزات انتخاباتی او مدیر دیلن Lefler که bashed کلی اعلام کرد که McSally است "برگزاری چین پاسخگو برای خود COVID تخلفات" و اظهار داشت که McSally "پشتیبانی از مردم نگه داشتن خود بیمه سلامت اگر آنها آن را از دست داده در طول بیماری همه گیر." او افزود: "هنوز زود هنگام در انتخابات است."

اما جمهوری خواهان روبرو هستند از یک سال واکنش به تهمت و دولت است که ممکن است بسیار آسان برای غلبه بر. به دولت دموکراتیک نماینده Raquel ترن که انتخاب شد در منطقه 30 در سال 2018 است بخشی از آن است. ترن متولد داگلاس در سراسر مرز از اگوا پریتا و مطرح شد در مکزیک طرف عبور به ایالات متحده هر روز به مدرسه برود. او توضیح داد که خودش را به عنوان نه به خصوص سیاسی تا سال 2004 زمانی که او خیلی خشم همیشه دقیق تر ضد مهاجرت پیشنهادات که او داوطلب برای ثبت نام رای دهندگان لاتین. او بعدها دولت مدیر Mi Familia Vota یک رای دهندگان لاتین-تعامل گروه کمک کرده است که دو برابر تعداد Latinos در دولت و قوه مقننه به بیست و دو, پس از سال 2010. یک دلیل کلیدی او به من گفت که کمک رسانی به "جوامع است که به طور سنتی درگیر در فرایند تصمیم گیری." ترن معتقد است این انتخابات خواهد بود در مورد ارزش تا آنجا که شخصیت با توجه به بی عدالتی در معرض توسط COVID-19 اقتصادی فاجعه و سیاه زندگی ماده تظاهرات—و او فکر می کند این احتمال وجود دارد که کلی و بایدن برنده خواهد شد. "ما شده ایم ساخت مترقی زیرساخت," او گفت:, "و من فکر می کنم این است که رفتن به این سال ما در حال رفتن به دیدن همه چیز شکوفه."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.ly