دموکرات ها رفت و پس از آن مرد اشتباه

ماریو تاما / گتی

لاس وگاسرو با نشانه هایی که برنی ساندرز است که تحکیم موقعیت خود را به عنوان روشن از فرمانداران دموکرات نژاد کاندیداهای ریاست جمهوری شب گذشته تصمیم به تمرکز بسیاری از آتش خود را به جای در حال اجرا روی صحنه: مایکل بلومبرگ.

این پژمرده انتقاد به خصوص که از الیزابت وارن چپ بلومبرگ مشخصه مبهوت در زمان و منعکس غیر قابل انکار ضروری برای مخالفان خود را’ کمپین: بی سابقه تلویزیون-تبلیغات حمله رعد اسا در سراسر ایالات متحده رای گیری در ماه مارس را تهدید می کند به او منجنیق گذشته همه آنها را به عنوان اصلی جایگزین برای سناتور ورمونت که گرفته جامد سرب در آخرین نظر سنجی های ملی. اما تمرکز مداوم در بلومبرگ به خصوص در بحث بسیار ستیز ساعت اول بدان معنی است که ساندرز در سمت چپ بود نسبتا کردن قلاب.

در واقع, آن را سخت به تصور کنید که هر چیزی که آشکار در بحث مرحله را مانع ساندرز را به سوی یک انتظار پیروزی در روز شنبه حزبی در اینجا—که در آن عصر ایران حتی نمی تواند در انتخابات. ظاهر می شود در MSNBC پس از مناظره جو بایدن اعلام کرد که “برنی رفتن به vetted در راه او هرگز قبل شده است.” لحظه ای که ممکن است در آینده, اما آن را قطعا نمی رسند شب گذشته.

در مقایسه با اوایل بحث ساندرز آیا در صورت سوالات بیشتر در مورد دستور کار خود و رکورد از هر دو رقبای خود و مدیران. بین آنها معرفی استدلال در برابر ساندرز نامزدی که ممکن است با صدای بلند طنین انداز پایین جاده به ویژه در زمانی که آنها مورد سوال که آیا تماس های خود را برای یک “انقلاب سیاسی” می توانید یک برنده در ائتلاف علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg ساخته شده که در مورد اکثر مصرانه گفت: در یک نقطه است که دموکرات ها در معرض خطر شکست اگر آنها را به رای دهندگان “سوسیالیستی که فکر می کند که سرمایه داری ریشه همه شر است.” حتی وارن است که قابل ملاحظه ای تمایلی به رسم تضاد با ساندرز حتی به عنوان او را تحت الشعاع خود را به عنوان مورد علاقه از حزب لیبرال ترین رای دهندگان اظهار داشت که دموکرات “نگران قمار در یک انقلاب است که نمی خواهد را به همراه اکثریت این کشور است.”

اما در مقایسه با متوحش کننده, بلومبرگ دریافت ساندرز فرار با بسیاری از کمتر کبودی و ورم. او با اعتماد به نفس و سرکش اگر گاهی اوقات hectoring, در دفاع از دستور کار خود و ایدئولوژی و تمرکز هرگز در آنجا ماند او را برای مدت طولانی. یکی از شب ترین لحظات گفتن آمد که مدیران خواسته بایدن اگر آمریکایی ها خواهد انتخاب یک نامزد که شناسایی به عنوان یک سوسیالیست به عنوان ساندرز می کند و معاون رئیس جمهور سابق به نحوی موفق به پاسخ به این سوال تا کنون که بدون ذکر (بسیار کمتر به چالش کشیدن) حریف خود را. “پنج نفر دیگر پاره یکدیگر از هم جدا در حالی که برنی skated” یکی دموکراتیک ناظر انتخابات که با وابسته نیست و هر گونه مبارزات انتخاباتی, پیامک من پس از بحث است.

بلومبرگ مبادلات با ساندرز—با بلومبرگ اصرار دارد که ساندرز نمی توانید برنده شوید و سوزن او بر مالکیت سه خانه و ساندرز به نوبه خود محکوم بلومبرگ به عنوان مظهر فساد در سیستم سیاسی—به نظر می رسید به پالس با بیشترین خصومت متقابل. اما همه نامزدها کوبیده میلیاردر بیش از همه چیز از درمان خود را از زنان به رکورد خود به عنوان شهردار و از قبل خود سابقه حمایت از جمهوری خواهان به تاخیر در انتشار درآمد خود را مالیات می گرداند. در نقاط بلومبرگ موثر بود در شعار سیاست های خود برنامه دارد (به خصوص در آب و هوا) اما او buckled در دفاع از سابقه خود را.

به عنوان همکار من راسل برمن در توصیف وارن شد بلومبرگ قوی ترین و بی امان بازجوی. در طولانی عقب و جلو در مورد عدم اطلاع توافق نامه امضا شده توسط زنانی که کار می کرد برای او وارن تحویل بسیاری از ضربات به طوری سریع است که یک بوکس داور ممکن است باید مبارزه را متوقف. او در یک نقطه از چپ به خشم سخن گفتن در دفاع که او امضا موافقت نامه “شاید به این دلیل که برخی از زنان نمی مانند برخی از جوک گفتم.” این یک شرط بندی امن است که وارن و مخالفان دیگر نمی خواهد به او اجازه دهید فراموش نکنید که این کلمات.

اگر مهر را ناپایدار عملکرد معکوس دستاوردهای او تولید شده با هزینه های حمله—به عنوان جمعه او صرف $100 میلیون در تلویزیون تبلیغات در کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا به تنهایی—به turnabout می تواند کمک به هر یک از نامزدهای دیگر به دست آوردن مجدد زمین در مسابقه. اما آن را هنوز هم برگ های آنها را با چالش کاهش ساندرز است که رو به با یک موج مثبت پس از انتخابات خود را پیروز هفته گذشته در نیوهمپشایر.

ساندرز ایجاد کرده است خود را به عنوان پیشتاز ارسال قابل توجهی منجر در میان افراد جوان و لیبرال ترین رای دهندگان بیشتر از متوسط مزیت در میان رای دهندگان سفید بدون مدرک دانشگاهی و یک برنامه به طور بالقوه گسترش سرب با Latinos. (در چندین نظر سنجی ساندرز نیز کاهش می یابد و یا حتی حذف بایدن سرب با آمریکایی های آفریقایی تبار.) این را افزایش می دهد ترجمه برای حمایت از, در اکثر, کمی بیش از 30 درصد از حزب دموکرات تا کنون.

در ضمن این حوزه بیشتر مقاوم در برابر ساندرز—به خصوص در میانه های مسن رای دهندگان و کالج, تحصیل سفید رای دهندگان—باید متلاشی میان نامزدهای باقی مانده. در ملی NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی این هفته برای مثال ساندرز جذب بالاتر از ترقی خواهان از هر نامزد برنده در میان میانه های خود را به اشتراک گذاری در میان غیر کالج تحصیل سفید رای دهندگان بیش از هر کس دیگری به اشتراک رای دهندگان سفید با درجه; و او را جذب به مراتب بیشتر از افراد جوانتر (زیر سن 45) بیش از هر کس دیگری درو در میان رای دهندگان مسن تر. به عنوان آخرین شب پیشنهاد ساندرز رقبای هنوز هم به نظر می رسد با تمرکز بیشتر در حال ظهور به عنوان جایگزین به او از در به چالش کشیدن او را به طور مستقیم.

که فشار را تشویق یک نوع از همه در برابر همه کیفیت در بحث. هر کسی که در تلاش به نقشه جهت حملات در میان نامزدها را به سرعت تولید می شود چیزی شبیه یک مارپیچ گراف. در یک نقطه وارن تحویل سریع-آتش انصراف سلامت-برنامه های مراقبت از Buttigieg Amy Klobuchar و ساندرز. بعد در یک تور دو نیروی برش concision او محصور تفاوت او با ساندرز (بیش از حد انقلابی) بایدن و Klobuchar (بیش از حد clubby با جمهوری خواهان مجلس سنا) و Buttigieg (بیش از حد گرم و نرم با میلیاردرهای) فقط در سه جمله.

Buttigieg و Klobuchar در ضمن پاره یکدیگر در تلخی شرایط شخصی. (“من آرزو می کنم همه به عنوان کامل به عنوان شما پیت” او اصرار داشت در یک نقطه است.) وجود دارد یک انتخاباتی منطق به دو هدف قرار دادن هر یک از دیگر: در نیوهمپشایر خروج نظرسنجی Klobuchar اول به پایان رسید و Buttigieg دوم نزدیک میان هر دو کالج تحصیل و رای دهندگان. اما دشمنی خود را به نظر می رسد به گسترش به بی شخصی که فراتر از هر گونه منطق سیاسی.

در آن زمان مدیران به یاد نامزدها از تصویر بزرگ به عنوان ساندرز ایجاد برخی از جدایی از این زمینه است. چاک تاد یک سوال پرسید که به اعتقاد من را تبدیل به یک موضوع مکرر از گفتگو میان حزب دموکرات در هفته پیش رو: آیا شما بر این باورند که حزب باید از معرفی نامزد می رسد که در ماه جولای در کنوانسیون با بسیاری از نمایندگان حتی اگر هیچ کس 1,991 نمایندگان مورد نیاز برای اولین رای گیری پیروزی ؟ همه مدعی موثر گفت: هیچ ساندرز—کسی که اصرار داشت که “اراده مردم باید پیروز شویم.”

با کسانی که پاسخ نامزدها تعقیب ساندرز تیز خود را به سمت چپ اتاق به مقاومت در برابر نامزدی خود را در کنوانسیون اگر او می رسد با کثرت اما اکثریت از نمایندگان. ولی آنها با کمال تعجب کمی برای کاهش شانس که ساندرز را در واقع می رسند در میلواکی با بیشتر نمایندگان از هر کس دیگری.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>