Desus و مرو را فتح کمدی

تصویر توسط Natasha Cunningham; منبع عکس توسط برایان Ach / تالار گفتگو / AP / شاتراگر وجود دارد یک رکورد جهانی

توسط NEWS-SINGLE در 25 تیر 1399
A photo collage of Desus Nice and The Kid Mero with a bodega subway train and a camera.
تصویر توسط Natasha Cunningham; منبع عکس توسط برایان Ach / تالار گفتگو / AP / شاتر

اگر وجود دارد یک رکورد جهانی گینس برای کمیک فراوانی آن را احتمالا خواهد بود که توسط دانیل بیکر و جوئل مارتینز معشوق برانکس کمدی duo شناخته شده به عنوان Desus و Mero. در توییتر جایی که آنها برای اولین بار شروع به کشیدن پیروان در اواخر سال دو هزار جفت ارز عرضه یک جریان ثابت از خطوط پانچ خاردار تفسیر و دیجیتال بالا-سپاس. به عنوان میزبان "Bodega پسران" پادکست آنها به ثبت هزاران ساعت unscripted گفتگو و پایان هر قسمت با یک قرار دادی خاتمه که در آن آنها exhaustively لیست مربوطه نام مستعار. (این Bodega کندو این دو پایه فن اختصاص داده شده ایجاد کرده چند ق تاپیک صرفا برای جمع آوری گفت: نام.) و پس از سال 2016 بیکر و مارتینز میزبانی مجموعه تلویزیونی "Desus & Mero"—برای اولین بار در Viceland و در حال حاضر در Showtime. این سری است که با هوش زندگی می کردند-در را در اواخر شب نشان می دهد بحث و فرکانس آن مجموعه بیشتر به خم شدن و یا مبل نسبت به مراسم سفت و سخت از مرحله تولید. لحن در به اندازه کافی بلند و شما یاد بگیرند و این دو ریتم خود را مختصر; شما نیز متوجه خواهید شد که آنها تقریبا هرگز تکرار جوک و یا ایده. در ماه سپتامبر آنها را انتشار اولین کتاب خود را با هم "خدا-سطح دانش دارت" یک parodic کمک به خود متن می گوید که خوانندگان چگونه به مقابله با کودکان, رمانتیک, همکاران, مواد مخدر, پلیس, و بیشتر. آن است که یک آرگومان که با هم دو نفری است که بیشترین بی امان نیروی کمدی.

و پس از آن باید به عنوان جای تعجب نیست که آنها به بزرگنمایی و ضبط شده راه خود را از طریق قرنطینه. در واقع زمانی که آنها را به یک وقفه از فصل دوم خود را نشان می دهد ممکن است در آنها به طور خلاصه در نظر گرفته شده ادامه apace. که اتفاق نمی افتد, البته, اما این سری از سر این ماه و روز پس از آن بازگشت من پریدند در یک تماس تصویری با آن میزبان. Desus عینک نور-تی شرت آبی که به عنوان خوانده شده "زوم دانشگاه" و نشسته در مقابل با دقت به سرپرستی دیوار های کفش در آپارتمان خود در برانکس. Mero تا به حال تماس های گرفته شده در از زیرزمین خانه خود در نیوجرسی جایی که او و همسرش نقل مکان کرد و در سال 2018 به جمع چهار بچه. به عنوان ما صحبت کردیم و مشخص شد که این جفت ارز به پویا کردن هوا به عنوان بر روی آن. Desus و Mero نیست فقط شوخ از رقابت; آنها بی رحمانه چالاک تطبیقی برای هر پلت فرم. برای آنها قرنطینه شد یکی دیگر از متوسط می کرد. و به عنوان بومی نیویورکی طی فوق العاده ای نقطه در تاریخ آنها احساس فوریت جدید و صداقت—در مورد وضعیت جهان است. ما در مورد ساخت تلویزیون در طول یک بیماری همه گیر بودن خواسته به گرفتن عکس های سلفی با پلیس برنامه های خود را برای انتخابات بازگشت N. B. A., و بیشتر. ما گفتگو ویرایش شده برای وضوح.

کری Battan: تا آخرین هفته می شد در وقفه. بود که در حال حاضر برنامه ریزی شده و یا مربوط به COVID-19?

Desus: که برنامه ریزی شده بود در اصل. اما ما هدف قرار دادن ما گام درست قبل از آن اتفاق افتاده است. ما فکر می کنیم نه یک وقفه و فقط از طریق کار می کند? اما ما پیدا کردن بسیار سریع است که آن را غیر قانونی با توجه به خم شدن. شما باید به خدمه یک شانس برای بازیابی. من و Mero, ما می خواهم این کار را هر روز نشان می دهد. وجود دارد دو صد نفر دیگر که خانواده ها و مسائل است. آن را فقط به بودن انسانی است.

Mero: اگر ما تکنولوژی جادوگران و ما می تواند تنظیم روشنایی و مسائل خودمان می تواند انجام دهد نشان می دهد هر روز دو بار در روز. شما باید به در نظر گرفتن کسانی که همه چیز اجرا.

در ماه مارس چه شد مکالمات در مورد انتقال به یک در خانه راه اندازی ؟

Desus: در ابتدا [ایده ساخت یک نمایش در قرنطینه] یک شوخی بود. ما نمی فکر می کنم ما می خواهم به یک نقطه که در آن مردم خواهد بود قفل شده است و در خانه های خود را برای ماه می باشد. پس از آن اتفاق افتاد به سرعت. در عرض سه روز آن رفت و از "ما ممکن است به یک استراحت" به "Yo" fam شما باید برای رفتن به آپارتمان خود را و شما نمی توانید بیرون می آیند." ما به خانه رفت و Showtime تیم زد تست های تشخیصی ما سرعت اینترنت. آنها با ارسال تجهیزات ، ما یک تست نشان می دهد و از آن بیرون آمد خیلی خوب است که ما فکر, تمامی حقوق این برای ما کار می کند. من فکر می کنم بیشتر نشان می دهد در هالیوود می تواند آن را بکشد اما ما نشان می دهد فرمت مناسب برای آن است.

Mero: که همیشه ما M. O. ما همیشه lo-fi و نه بیش از حد بسیاری از زنگ ها و سوت. رفتن به یک مقایسه به پایین راه اندازی سخت بود.همه در همه ،

بسیاری از مردم به معنای واقعی کلمه هیچ چیز را انجام دهد. کند که آن را آسان تر به کتاب مهمان نشان می دهد ؟

Desus: این خیلی عجیب و غریب, از آنجا که ما فکر این امر می تواند آسان تر برای دریافت مهمان. اما برخی از افراد بدون در دسترس بودن و یا آنها دیگر پروژه های آینده است که آنها در حال تلاش برای ترویج. و شما شگفت زده می شود توسط تعدادی از افراد مشهور که فقط نمی تواند اتصال به زوم. آنها هیچ کس در اطراف آنها. وجود دارد هیچ چیز غمگین تر از یک مهمان شما نگاه کرده ام تا تمام زندگی خود را و آنها را یکی AirPod در آنها واقعا نزدیک به دوربین و آنها نمی توانند به زاویه سمت راست.

Mero: "آیا من به تنظیمات? این است که آنچه که من انجام دهید؟"

در قسمت اول پس از وقفه خود مهمان بود presumptive نیویورک کنگره نامزد جمال بومن. با توجه نیویورک شهرت هر دو در شرایط [Black Lives Matter] تظاهرات و همه گیر آیا شما احساس می کنید مانند شما می خواهید امتحان کنید به کتاب بیشتر سیاستمداران محلی?

Mero: بحث ما در مورد آنچه که مردم می خواهند ما را به بحث در مورد. ما گوش دادن به طرفداران ما. به همین دلیل شعار "در اواخر شب برای مردم است." آن را نه فقط "را در بیان! را در بیان!" ما در تلاش هستیم تا همه چیز را کمی متنوع تر است.

Desus: من فکر می کنم با همه چیز در رفتن در حال حاضر ما متوجه است که ما در حال پر برکت را به یک پلت فرم. ما بحث بیشتر hyperlocal و سیاسی است. این امر می تواند عجیب و غریب, با همه مردم در اعتراض به حقوق خود در خیابان—ما نمی خواهیم که این رفتن و شما را بر ما نشان می دهد و ما در حال ساخت جوک در مورد گربه ها از بوسیدن یکدیگر در داخل یک فروشگاه حیوان خانگی. وجود دارد یک مسئولیت وجود دارد. ما در حال تلاش برای تعادل سرگرم کننده با آموزش و پرورش است.

زمانی که دکتر Anthony Fauci خود را در رسانه های تور به تازگی او ساخته شده و تعدادی از حضور در سیاه و سفید و قهوه ای و رسانه ها. او آمده بود به شما بچه ها با خاص که قصد?

Desus: وجود دارد قطعا یک برنامه توسعه. شما می توانید آن را ببینید. آنها می دانستند آنچه که جامعه نیاز به پیدا کردن اطلاعات. در آن زمان تهمت بود گفت: "اصلا به او گوش دهید." بنابراین ما احساس می کرد که مهم است که او را در. جایی که من زندگی می کنند در برانکس مات Haven, آن را واقعا سخت توسط ویروس. بسیاری از مردم در اینجا ضروری کارگران و یا آنها یا آنها در فقر است. و من به یاد داشته باشید که در سوپر مارکت و فقط با شنیدن مکالمات. مردم گفتند تاج جعلی بود. مردم در محله من بودند نه پیام. آن را هوشمند از [Fauci تیم] به خارج وجود دارد و کلمه به قهوه ای مردم است.

Mero: هر مجموعه ای که مطبوعات اجرا شد و یک نابغه است. جوامع که ضربه سخت بود سیاه و قهوه ای و جوامع است. افرادی که لزوما تماشای MSNBC و سی ان ان در تمام طول روز ضروری کارگران است.

Fauci به نظر می رسید مانند او در یک نقطه سخت در تلاش برای به دست آوردن اطلاعات بدون rankling مغلوب ساختن پیشی جستن.

Desus: که چیز عجیب و غریب در مورد مصاحبه. شما می خواهید به از او بخواهید "چه چیزی آن را مانند کار با یک ادم سفیه و احمق لعنتی?" اما شما نمی توانید از او بخواهید که. اگر شما از او بخواهید که شما را می تواند خراب کردن کار خود را. صحبت کردن به او, شما می توانید ببینید داری که او کرده است. شما می توانید به آنچه که او می خواهد برای گفتن در مقابل آنچه که او می تواند می گویند. بنابراین ما باید به صحبت کردن با او در مورد غیرCOVID مسائل در مورد زندگی به طور منظم. او را یک انسان واقعی به مردم است. این شرم آور است که تهمت قرار دادن او را در یک موقعیت که در آن او به نظر می رسد مانند او نمی داند آنچه که او انجام می دهند. مغلوب ساختن پیشی جستن به معنای واقعی کلمه است ارائه MyPillow مرد به عنوان یک قدرت از دکتر Fauci.

آیا می دانید هر کسی شخصا که بیمار است ؟

Desus: خواهر من یک E. R. پرستار که علائم. او تا به حال آن بد است. من خواهر دیگر که در خانه مانده برای سه ماه به نوعی گرفتار آن است. ما از دست یکی از دوستان که خواننده رپ است. شما باید این تجربه و دیدار با شما مردم در سوپر مارکت که قرار نیست در ماسک. آن را در معرض یک مشکل در کشور ما از هر کس که فردی بیش از حد.

Mero: این عجیب و غریب شاخی کلیشه به بحث در مورد خوب بیشتر. اما واقعا برای خوب بیشتر. فقط ماندن در داخل خانه خود را. اگر ما می خواهم به گوش, Anthony Fauci در ابتدا شاید ما می تواند خارج barbecuing با هم در حال حاضر.

Desus: نیوزیلند آیا آن را به خوبی. آنها خرد آن است. ما در اینجا مانند "ما تا به حال رفتن به بیرون رفتن دوباره؟"

یک منطقه از جهان ما در حال شنیدن بسیار مورد با توجه به همه گیر است کارائیب. آیا شما بچه ها خانواده در جمهوری دومینیکن یا جامائیکا به شما گفتن چه چیزی اتفاق می افتد وجود دارد ؟

Mero: پدر و مادرم در D. R. آن متفاوت پرنیان بیش از وجود دارد. آنها همین حالا برو در اطراف. آنها تا به حال کامیون آتش رفتن در اطراف خیابان. پنج-ساعت منع رفت و آمد. "اگر شما در خانه خود را, ما می رویم به اسپری شما با یک firehose و یا شما در حال رفتن به زندان است." این نه این ماساژ [که شما در امریکا را ببینید]: "هی بچه ها, شاید شما باید یک ماسک!" آن را بسیار مشت آهنین بیش از وجود دارد.

Desus: در جامائیکا هم همین طور است. آن را به یک جزیره کوچک و آنها قادر به کنترل آن بهتر است. در حال حاضر آنها به دنبال در امریکا مانند "چه چیزی اشتباه است با شما؟" آنها در واقع نگران آمریکایی ها در آینده به گسترش آن. و این آغاز فصل طوفان در حال حاضر که ترکیبات همه چیز. من عموزاده در جامائیکا همیشه من ضربه تا اگر درخواست ما نیاز به چیزی.

Mero: در اینجا همان. آن را بسیار وحشی.

Desus: آنها ارائه شده برای ارسال Lysol دستمال مرطوب. و من مانند, لطفا آنها را ارسال کنید. در کارائیب Zika و دانگ و تمام این پشه بیماری های منتقله از را ویران کرده اند کسانی که islands. پدر و مادر من گفت که آنها در حال استفاده می شود به این.

بیایید می گویند که یکی از شما مریض شدم در ماه مارس یا آوریل است. آیا شما در یک موقعیت در این نقطه در زندگی حرفه ای خود را به داخل مسیر برای تست ؟

Desus: من هیچ شک پی اس دارای یک دکتر در عرشه. هنگامی که ما برای اولین بار انجام در خانه تولید یکی از دوربین های سقوط بر روی مک بوک من و شکسته روی صفحه نمایش. من, مثل, Oh shit. فروشگاه اپل بسته شده است. چه می خواهیم بکنیم ؟ من پیامک به تیم تولید در پی اس و بدون دروغ, در عرض نیم ساعت یک S. U. V. است که در مقابل ساختمان با نام تجاری جدید مک به طور کامل مجهز به نشان می دهد. حتی در حالی که ضبط آنها مانند "هی متر باتری بر روی کامپیوتر خود را به نظر می رسد کمی پایین است."

Mero: "ما قصد داریم به شما ارسال دو iMacs! آن را در خارج از خود را در مقابل حق گام در حال حاضر!"

Desus: اگر یکی از ما مریض می شود پی اس خواهد شد و یا ارسال بیش از دکتر Fauci یا یک کلون از ما آنها ساخته شده است زمانی که ما برای اولین بار امضا قرارداد ما.

که نشان می دهد به رفت و از Viceland به پی اس شما رو نویسندگان " اتاق برای اولین بار. آنچه که فرایند ساخت آن اتاق و چگونه آن را تغییر چشم انداز و یا لحن نشان می دهد ؟

Mero: تن نشان می دهد همیشه Desus و من bantering. این چیزی است که مردم می خواهند. که گوشت را نشان می دهد. اما ما که هی, ما در حال رفتن به یک بزرگتر پلت فرم است و ما باید منابع بیشتر و ما نه روت طرح نویسندگان. پس بیایید در یک اتاق با افرادی که این کار را برای یک زندگی. با استفاده از منابع به آن طرح آمده به زندگی ما فکر بود که پیش بینی کردن. اما این روند از ساختمان به خودی خود دشوار بود.

Desus: بسیاری از مردم اعمال می شود—بهترین از بهترین ها در هالیوود است. اما ما خوش شانس به دوستان با برخی از جالب ترین مردم در تلویزیون. بنابراین ما فکر کردیم که اجازه دهید مردم ما می دانیم که می دانیم آنچه که ما در حال رفتن به می گویند و نوع جهت ما می خواهم به در. من شده است در برخی از نویسندگان اتاق که پر از بدبختی است. نویسندگان که احتمالا نوشیدن بیش از حد و نفرت خود را دارند. ما نویسندگان " اتاق بسیار سرگرم کننده است, جلسات ما بیش از زمان. ما فقط تیراندازی گه.

که مکالمه برگردان های ترسناک پرنیان—چگونه است که ترجمه به زوم?

Desus: آن تغییر کرده است. هر کس quarantining بنابراین آن را خوب است برای دیدن مردم شما را دیده اند در حالی که. شما نگاه به جلو به جلسات. شما می دانید که چگونه در هر زوم زمانی که جلسه است که بیش از همه به سرعت بسته می شود پنجره ؟ زمانی که جلسات ما پایان نمی بینید کسی در حال حرکت برای دکمه.

Mero: "شما قطع برای اولین بار! نه شما قطع برای اولین بار!"

Kanye West فقط اعلام کرد که ریاست جمهوری خود را اجرا کنید. اگر او می خواست به در آمد خود را نشان خواهد شما را به او ؟

Desus: چرا که نه ؟

Mero: من احساس می کنم هیچ کس وجود دارد ما نمی را در نشان می دهد مگر اینکه آنها کاملا شنیع افراد است.

Desus: هنگامی که ما برای اولین بار نشان می دهد ما نتوانسته ایم تا به هر مهمان به در آمد. بنابراین ما تا به حال فقط از طریق تلفن های ما و تماس با مردم ما می دانستند. به تازگی ما مصاحبه این دختر که در حال رفتن به کالج دکتر نینا. مردم درخواست شد که چرا ما می خواهم مصاحبه او پس هیچ کس نمی دانست که او بود. اما او این دختر. او را برای رفتن به کالج را در سن چهارده و سپس برنامه ریزی برای رفتن به دانشکده پزشکی. ما فکر کردیم این است که ما فرصتی برای استفاده از پلت فرم ما. داشتن او در کمک خواهد کرد زندگی خود را تغییر دهید. در هر حال حاضر و پس از آن, چیزهای کوچک مانند است که به بازی می آیند.

اما ما می خواهم مصاحبه کنی برای اطمینان حاصل کنید. این می تواند یک مصاحبه جالب.

شما ممکن است مقدار زیادی از فرصت برای صحبت کنید.

Mero: شما شگفت زده می شود. ما از برانکس. بحث ما بیش از همه است.

در طول سال شما بچه های خود را تغییر زبان به بیشتر فرهنگی حساس—شما به طور مداوم خود-تصحیح و اشاره کرد که جوک قدیمی شده اند ableist یا misogynistic. شما می توانید در مورد آن بحث تکامل ؟

Desus: شما رو به یاد داشته باشید زمانی که ما شروع کردیم و دو بچه از برانکس که هرگز حتی شنیده ام یک پادکست است. بنابراین راه ما صحبت هنگامی که ما برای اولین بار آغاز شده—آن را به طوری که ما وحشتناک افراد, اما ما فقط می خواهم هرگز به چیزهای خاصی. کلمات مشترک که ما استفاده شد تهمت و ما هرگز ملاقات مردم به آنها تهمت. به عنوان ما پیشرفته تر و با تجربه ما متوجه آنها نیست سرد می گویند. و ما می خواستیم به منعکس کننده که رشد در پادکست.

مردم می آیند و فکر می کنم ما در حال رفتن به فقط صحبت کردن در مورد رپ و اسلحه. اما اگر شما را به پادکست آن را بسیار سطح بالا. ما می خواهیم مردم به دور بودن سرگرم بلکه یادگیری یک کمی. در هر حال حاضر و دوباره ما به افرادی که می گویند ما به فروش می رسد. اما آن را مانند خانواده ما رشد کرده است. با عرض پوزش اگر شما آن را دوست ندارم. ما در حال بهتر شدن مردم است. و ما هنوز در حال خنده دار است.

بسیاری از کمیک بسیار مصر است که آنها باید قادر به می گویند هر چه می خواهند به عنوان وسیله ای برای حفاظت از هنر.

Desus: ممکن است خنده دار باشد و نه استفاده از تهمت و توهین به مردم است. مردم می گویند "شما بچه ها در حال P. C. برف." بدون گوش دادن به طنز. طنز تغییر کرده است. آن را خود سانسور. آن را فقط به عنوان یک حرکت تند و سریع.

Mero: که جالب ترین بخش برای من است. هنگامی که ما انجام این پادکست ما از ریل گاهی اوقات. و در عین حال ما دیده می شود به عنوان داوران از صحت سیاسی. ما فقط مردم عادی که در شرایط خاص و با ما بزرگ شد. چگونه ریاکارانه می شود آن را برای ما می گویند: "این مرد صحبت کردن در مورد سیاه و سفید و قهوه ای مردم است fucked up" اما پس از آن ما به نوبه خود در اطراف و یک گی شوخی است. این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام. ما در حال تلاش را در همه. نشان می دهد که گفتم مردم است. هر کسی که هستید ما برای شما. و آن را فقط یک بازی اعداد است. هر چه جامعه شما متعلق به ما می خواهم به شما می گویند "من دوست دارم کسانی که دیدن. آنها هرگز گفت: برخی از گه که مالیده من راه اشتباه است. آنها فقط, خنده دار, شاد دیدن."

که انرژی ترجمه. اگر شما قرار دادن خوب, خوشحال انرژی به جهان است که برای همه خوبه.

خود را آنلاین fanbase بسیار فعال و بسیار شدید است. آیا شما به دنبال Bodega کندو بازخورد ؟

Desus: ما اصلا به دنبال آن است. شما D. M. s شما بسیار طولانی Instagram captions که لازم نیست که هر چیزی برای انجام با هر چیزی. در روز پدر به من ارسال شده یک عکس از پدر من و کسی که آن را در سه بند پایان نامه در مورد چه چیزی اشتباه است با نشان می دهد در حال حاضر. حذف! شما باید به تعادل سیگنال به نویز. اما شما همچنین باید قادر به شنیدن آنچه که طرفداران می گویند—اگر آنها را دوست داشت یک مهمان و یا یک بخش.

Mero: من تا به حال یک مشکل در اوایل افتراق انتقاد سازنده از راست تا چرخش. در پایان روز, ما می خواهیم برای قرار دادن بهترین محصول ممکن است. شما می توانید بگویید هنگامی که آن را دادن یا چرخش و شما می توانید بگویید هنگامی که آن را سازنده.

بسیاری از طرفداران خود موضوع را با جو بایدن. چگونه شما در حال نزدیک شدن به زمانی که می آید به انتخابات فصل ؟ شما در حال تلاش برای تجمع طرفداران در سراسر بایدن حتی اگر او ممکن است نه لزوما همسو با سیاست ؟

Mero: من احساس می کنم مانند جمال بومن قرار داده و آن را کاملا از شب گذشته است. آن را در مورد [بایدن]. هنگامی که او می شود در آنجا ما را به نگه داشتن او را پاسخگو باشد. اما مرد, مرد در حال حاضر فقط . . . مانند شخص. در این نگاه.

Desus: این انتخابات است که به نوعی شبیه به فرودگاه نیوآرک. شما می دانید که چگونه پس از یک ساعت خاص شما لازم نیست که برای انتخاب مواد غذایی در فرودگاه نیوآرک? شما را تا پایان خوردن چیزی است که شما هرگز از خوردن. شما هیچ چاره ای. بله, ما می خواهیم یک رادیکال تر نامزد شده است. شما لازم نیست که برای دریافت pompoms ، اما در این مرحله رای گیری برای جو است که تقریبا معادل با پوشیدن ماسک. این چیزی است که ما نیاز به انجام این کار می توانید از این. مردم می گویند که آنها نیاز به انتخاب بین دو شر, اما, هیچ: یک نفر کشته و یک صد هزار آمریکایی است.

Mero: با اطلاعات غلط. با نژاد پرستی. با بیگانه ستیزی. در یک سطح پایه شما می خواهید چهره کشور خود را به عنوان احترام.

Desus: مانند جمال گفت: من فکر نمی کنم این کشور می تواند زنده ماندن چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن. که نه اغراق. در ابتدای این مدت مردم شد و گفت: "Ha ha ha! چقدر بد می تواند باشد؟" نگاه کنید چقدر بد است! او را در اینجا انجام محبوبیت مسابقات در برابر پزشک مسئول برخورد با این ویروس. او retweeting مردم گفت: "سفید قدرت است." اگر کشور در حال سوختن است, ما نمی توانیم فقط اینجا جوک. ما یک مسئولیت است. ما باید به همه بگویم که سرگرم کننده و بازی بیش از.

اگر تهمت می خواستم به Desus و Mero برای رسیدن به جوان سیاه و سفید و قهوه ای رای دهندگان آنچه را که شما انجام دهید ؟

Mero: که خواهد بود بسیار کوتاه یا بلند ، ما نمی خواهد به عقب نگه دارید.

Desus: این مشکل در حال حاضر. وقتی او مصاحبه می کند او می گویند چیزی شبیه "من مطرح اشتغال برای مردم و به بالاترین سطح خود تا کنون است." و آنها فقط می خواهید حرکت می کند. آن را مانند, ایست, ایست, ایست. چه شما از آن چیست ؟ مردم او اجازه وحشی در مصاحبه. رسانه ها در ایجاد این هیولا. اگر ما تا به حال فرصتی برای مصاحبه با او تضمین می کنم شما او را ترک زود هنگام.

Mero: این امر می تواند مانند علی G مصاحبه.

یا DJ حسادت مصاحبه.

Mero: گاهی اوقات ما مردم را ناراحت کننده!

شما بچه ها شناخته شده برای صحبت کردن ذهن خود را, اما شما نمی اغلب به نظر می رسد مانند شما در جنگ با مردم است.

Mero: ما خوب هستند! اما اگر به شما می گویند چیزی در مورد ما ما در حال رفتن برای پاسخ. ما بچه ها از برانکس.

Desus: ما crack, جوک در مورد افراد مشهور در همه زمان ها. و در حال حاضر ما خواهید بود در حوادث که در آن ما به آنها اجرا شود و آنها فکر می کنم این خنده دار است. ما فرار به Donald Glover در یک حزب و او گفت:, "اوه, Desus, من عاشق نشان می دهد." و ما گفت: بسیاری از ناپاک چیز در مورد Donald Glover. او حس شوخ طبعی و او آن می شود. همچنین هیچ گوشت گاو در تلویزیون خواهد بود به عنوان جدی این beefs ما تا به حال در زندگی واقعی.

Mero: که بخشی! این برای تلفن های موبایل. هیچ یک از خانواده در حال رفتن به می آیند ضرب و شتم ما و یا ما شلیک و یا زخم زدن به ما. هنگامی که ما در حال رشد کردن بود که یک امکان واقعی است. که قصد ندارم به اتفاق می افتد من نمی دانم, Ansel Elgort. نام تصادفی. من فکر نمی کردم هیچ گوشت گاو با شما من شما را دوست دارم.

Ansel Elgort فقط #MeToo می خواهم یک زن و شوهر از هفته پیش. [Elgort دارای اتهامات را رد کرده است که او تجاوز جنسی یک هفده ساله در سال 2014.]

Mero: به همین دلیل نام او در سر من! لعنت.

Desus: ما واقعا نمی دانم او. در هر حال حاضر و پس از آن ما مرجع کسی و مردم اشاره خواهد شد که آنها یک فرد وحشتناک. ما, مانند, Yo, fam ما حتی نمی دانیم که آنها چه کسانی هستند.

Mero: آنها فقط در افراد مشهور در ردیف نیکز بازی!

Desus: که ما هرگز خواهد بود.

به دلیل وجود خون بد بین شما و [نیکز صاحب] جیمز دولان?

Desus: ما در رادار خود را. این یک چیز عجیب و غریب. مردم در خارج از نیویورک زمانی که آنها شنیدن نیکز, آنها, مانند, آه,, آره, Desus و Mero! ما در یک کمپین ملی برای A. T. & T. به عنوان نیکز طرفداران. ما نوع یک عمومی مواجه صدای نیکز. ما در حال رفتن به دیدار یک روز [با سازمان] برای رسیدن به زمینه مشترک.

چگونه می توانم به شما فکر می کنم اورلاندو N. B. A. راه اندازی مجدد خواهد پان ؟

Mero: آن را به دنبال بدتر روز به روز. از همه کشورهای شما می تواند برداشت شما برداشت دولت با اشتباهترین فرماندار. او مانند "همه بیرون بروید و لذت ببرید!"

Desus: من فکر نمی کنم مردم درک کنند که ما در حال تبدیل N. B. A. بازیکنان به کارگران ضروری. ما نیاز به ورزش بد است که ما آنها را به خطر زندگی خود را به بازی یک پیش فرض رقیق نسخه از بازی بسکتبال است که حتی رفتن به جلب رضایت مردم است. N. B. A. به سختی می تواند به کنترل بازیکنان خود را به طور منظم. شما در حال گفتن multimillionaires که عشق را به بیرون رفتن به کلوپ های شبانه که آنها را به ماندن در یک رادیسون? این است که به خوبی به پایان. من می دانم که LeBron با من موافق نیستند. او می خواهد خود قهرمانی. اما شما بحث را به این مردم و آنها می ترسم.

شما بچه ها یک کتاب بیرون آمدن در ماه سپتامبر. Mero بسیاری از مردم درک نمی کنند که شما شروع به یک دهه پیش به عنوان یک نویسنده انجام یک وبلاگ در همه کلاه. آیا شما دوباره که مواد و قرعه کشی از آن در تمام ؟

Mero: وبلاگ همه مسائل را از سال 2007 و 2008. که نسخه ای از من که ایستاده بود در مقابل bodega نوشیدن و سیگار کشیدن در تمام طول روز. من می خواهم به خانه از من و من فقط قطع کردن و صحبت گه. من بود که جهان آن گوشه. برخی از مسائل که در [وبلاگ] نمی خواهد ترجمه برای امروز, اما آن را به من نوشتن در سبک چگونه من صحبت کنید. هنگامی که شما به مدرسه شما روت برای نوشتن در یک راه خاص و آن زمان در حالی که به untrain خودم. من به معنای واقعی کلمه فقط صحبت کردن با خودم و نوع. این که چگونه من این کتاب است.

آن را لذت بخش روند ؟

Mero: آن را سرگرم کننده بود. این احساس خوب به نوشتن چیزهای که نبود یک اسکریپت یا یک درمان است.

Desus: این کتاب وجود دارد خواهد بود برای همیشه لطفا برای. من استفاده می شود به کار در یک کتابخانه و در هر حال حاضر و پس از آن شما می آیند در سراسر یک کتاب نوشته شده توسط کسی که شما می خواهم به طور کامل در مورد. آنها یک سال و آنها یک کتاب نوشت. و است که می تواند مردم چگونه ما برسد در آینده است. به همین دلیل ما ساخته شده آن را کمی شخصی تر است. و امیدوارم به امید خدا آن را تبدیل به یک کلاسیک.

Mero: کانن!

Desus: مردم در آینده خواهد شد در نظر گرفتن midterms در این مورد. "در حال حاضر من مجبور به نوشتن در مورد نماد خرد شده پنیر!"

Mero: مردم خواهد بود نوشتن یک پایان نامه در مورد دزدی از مغازه.

من به یاد داشته باشید شما تا به حال اسپایک لی در نشان می دهد. و در پایان مصاحبه او آشکارا تحت تاثیر قرار شما بچه ها و گفت: "شما بچه ها رو برای انجام یک فیلم است." وجود دارد هر گونه برنامه ای در کار می کند ؟

Desus: که سطح بعدی. ما در حال تلاش برای نوشتن یک فیلم است. تولید تعطیل است راست, در حال حاضر, پس از آن بهترین زمان برای زمین. ما در حال کار بر روی برخی از چیزهایی که. همچنین اگر کسی یک فیلم آنها می خواهند به پلاگین ما را به که شما کار بیش از حد. "سریع و خشمگین: Desus و Mero." فریاد ما. ما در حال رفتن به در "یک محل آرام 2" اما ما در حال رفتن برای مردن بلافاصله از آنجا که ما بسیار بلند است.

آیا شما بچه ها را مدیریت کنید و اعتراض ؟

Desus: من نمی تواند جلوگیری از تظاهرات. من رفتم خرید مواد غذایی و دیدم N. Y. P. D. با زره بر روی دوچرخه خود را. من هرگز دیده می شود که در تمام زندگی من است. که به پایان رسید تا این رویداد بزرگ در برانکس که در آنها ضرب و شتم جهنم از معترضان و آنها دستگیری مردم است. من تقریبا در آن گرفتار شدم—من تا به حال به اجرا خانه. آنها قفل شده است و مردم در. من حتی برنامه ریزی برای اعتراض, اما, دیدن راه آنها که روز بعد من تا به حال به بیرون می آیند. حتی اگر شما نمی خواهید به اعتراض شما به پایان رسید تا بودن خیلی عصبانی هستند که شما در خارج وجود دارد. اما همیشه با پوشیدن یک ماسک و امن است.

Mero: هر کس نقش خود را به بازی در این. مردم وجود دارد که می توانید در خیابان. افرادی وجود دارند که باید سیستم عامل مانند ما و می توانید با استفاده از یک بلند گو حرف زدن به انفجار آن ،

شما باید یک بخش در این کتاب مورد جنایی-سیستم عدالت, که در آن شما صحبت کردن در مورد در حال رشد در برخورد با پلیس و بازداشت شده است. اما شما نیز باید بیشتر داستان های اخیر در مورد مواجه شدن با پلیس تنها به درک که آنها طرفداران. چگونه می توانم به شما روند که ؟

Mero: تغییر پول همه چیز است, اما آن را نمی کند, همه چیز را تغییر دهید. [کنی] دهکدهای خط مورد حتی اگر شما در یک بنز, شما هنوز هم یک nigga در یک کوپه. من پاسخ خودکار به پلیس ترس است. آن را از حافظه. حتی اگر من انجام کاری اشتباه گرفتن دخترم به کلاس باله و انجام بیست و پنج متر.p.h.—اگر من یک پلیس در یکدفعه من عصبی. به طوری که آموزش مغز نوع fucks شما. هنگامی که شما در یک وضعیت و شما به نوبه خود در اطراف و پلیس خوب برای شما این است که آنها با من ؟ این قسمت از "آینه سیاه"?

Desus: من به یاد داشته باشید من در یک یانکی بازی و یک پلیس گفت: "هی شما دریافت بیش از اینجا." من فکر کردم من نمی دانم آنچه من انجام داد اما من از رفتن به زندان است. و پلیس گفت: "هی شما Desus درست است ؟ فراموش cop برداشت." و من cop برداشت. و از سوی دیگر پلیس گفت: "Oh shit, او می کند و صدا مانند بابی!" که به نظر می رسد مانند یک نشاط تعامل است. که تمام وقت به پلیس من Desus. اما در سر من من دانیل از برانکس. پانزده سال بچه های قدیمی که رو متوقف-و-frisked و من تناسلی را لمس کرد. همان پسر بود که به طور غیر قانونی بازداشت توسط پلیس که دروغ گفته و گفت: من تا به حال یک تفنگ. برخورد با پلیس است سرگرم کننده نیست. این چیزی نیست که من نگاه به جلو به. راه بحث ما در مورد پلیس در پادکست ما خنده دار نیست. این فقط واقعیت بودن سیاه و سفید و یا قهوه ای در امریکا است.

در این مرحله شما بچه ها پادکست, نشان می دهد, کتاب زنده تورهای. و شما مخاطبان در سراسر هر نوع از پلت فرم. شما چه ستاره شمال از موفقیت ؟

Mero: تصویر بزرگتر صحبت برای خودم این است که من همیشه عاشق نوشتن است. من همیشه می خواستم برای نوشتن و ایجاد و مطرح کردن افراد دیگر است. ما خوش شانس. بدیهی است که وجود استعداد اما ما رو دیده توسط افراد مناسب در زمان مناسب است. همیشه وجود دارد gatekeepers در بالای این صنعت است. بنابراین اگر شما به آن سطح شما قادر به کمک به دیگران بود تا از همان جامعه و یا از یک های مختلف جامعه و داستان خود را بگویید که چیزی است که من واقعا می خواهید می شود قادر به انجام است. جای شصت و پنج ساله سفید. در حال حاضر من دروازه بان و من می گویم: "این یک پیش بینی و من می خواهم آن را به شنیده می شود."

Desus: قطعا آنچه Mero می گوید. برای رفتن از بودن در یک طرف میز و در آن اتاق کنفرانس برای تصمیم گیری. تصمیم گیری برنامه نویسی. تصمیم گیری بودجه برای نشان می دهد. تصمیم گیری چه می شود سبز روشن. ما شده ایم کسانی که بچه ها تبادل مسائل است. ما تن به تن ما نشان می دهد به چندین شبکه که فقط نگاه ما مانند آنچه شما حتی صحبت کردن در مورد ؟ که چگونه تلویزیون ساخته شده است. تمام کسانی که در زمان ما می دانستیم که آنچه می تواند ما را به جدول به ارمغان بیاورد. ما می دانیم آنچه در آن طول می کشد به تلویزیون و ما می دانیم آنچه که مردم می خواهید برای دیدن. ما می دانیم چه آینده شکل از تلویزیون می خواهد. و ما می دانیم که برخی از افرادی که در گذشته ما هنوز در حال تصمیم گیری است. آن چه Mero می گوید: ما می خواهیم برای رسیدن به آن اتاق و فقط سوئیچ آن را. تغییر چهره تلویزیونی.

جورج فلوید قتل باعث شده است تا یک حساب در شرکت های بزرگ امریکا در مورد نمایندگی و برابری. من می دانم که شما بوده ام باز در مورد استخدام زنان از رنگ بر کارکنان خود را. شما بچه ها بخشی از این گفتگو در پی اس اگر آنها اتفاق می افتد ؟

Mero: چیزی خنده دار است که می شود به ارمغان آورد تا مقدار زیادی به عنوان اگر ما به عمد به دنبال سیاه بنابراین ما می توانیم بگوییم: "ما زنان کار ما نشان می دهد!" نه ما آنها را می دانیم! آنها در حال خنده دار! این واقعیت است که آنها سیاه است که فقط واقعیت. نه هر شوخی نویسنده سی و پنج ساله سفید مرد که رفت به دارتموث. خنده دار وجود دارد مردم در همه جا.

Desus: هر کس در نظر گرفتن سهام از خود شرکت و چه آنها را تغییر دهید. اما برای ما هنگامی که ما مطمئن شوید که ما در حال انجام کار درست به ما نشان می دهد سپس آن را از تابش. پی اس انجام یک کار خوب است اما آنها می تواند یک کار بهتر. هر کس می تواند.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب