انجام درست شد Vindman تنها جرم

ایده های سابق شورای امنیت ملی مشاور می پیوندد باشگاه از افرادی که تهمت است هدفمند برای گفتن حقیقت. ا

توسط NEWS-SINGLE در 20 بهمن 1398
اندرو بیلبائو / AP

در سال 2018 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منتظر به حرکت در برابر دادستان کل جف جلسات تا روز بعد از انتخابات میان دوره ای—اما او نمی صبر کنید یک روز طولانی تر از آن است. هیچ دیر شد این انتخابات بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج جلسات بود که ناراحت جمهور توسط recusing خود را از روسیه بررسی است. جلسات مغلوب ساختن پیشی جستن بر این باور بود که "قرار است برای محافظت از" او. اولین سناتور به تایید مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای ریاست جمهوری هرگز به نفع خود به دست آورد.

مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به صبر کنید دو روز پس از سنا تبرئه قبل از مراقبت از خانواده کسب و کار به عنوان Michael Corleone آن قرار داده و با احترام به کسانی که او را ناراحت در اوکراین ،

دیروز او حذف از شورای امنیت ملی کارکنان سرهنگ الکساندر Vindman—همراه با Vindman است که در خدمت به عنوان یک وکیل شورای امنیت ملی برای اندازه گیری خوبی. سرهنگ Vindman تا به حال جسارت برای اعتراض به مغلوب ساختن پیشی جستن "کامل" تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky و سپس مرتکب گناه نابخشودنی از گفتن حقیقت در مورد این موضوع که خانه استیضاح تحقیقات در پی شهادت او. برادران بودند با توجه به گزارش همراهی خارج از کاخ سفید پیچیده است.

توضیح خود را امروز صبح در توییتر مغلوب ساختن پیشی جستن البته رفت و در حمله:

خبر جعلی @CNN & MSDNC خاطر صحبت کردن در مورد "سرهنگ سرهنگ" Vindman به عنوان اینکه من باید فکر می کنم تنها چگونه فوق العاده او بود. در واقع من نمی دانم او هرگز صحبت کرد به او و یا او را ملاقات نمود (من باور نمی کنم!) اما او بسیار سرکش گزارش مطالب من کامل ' تماس های نادرست & داده شد وحشتناک گزارش خود را برتر از او گزارش شده که علنا اعلام کرد که Vindman به حال مشکلات با قضاوت پیوستن به زنجیره ای از فرمان و نشت اطلاعات است. به عبارت دیگر "خارج".

تهمت نیز اخراج گوردون Sondland سفیر اتحادیه اروپا که تا به حال سعی کردم به بازی هر دو طرف—شهادت در یک مد که ناراحت مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که cagey در ابتدا و در نتیجه بالا بردن سوال به مجلس در مورد خلوص و صداقت. Sondland تا به حال موفق به لطفا به هیچ کس و حضور او در صحنه در همه بود, در هر صورت یک تابع از خود بزرگ کمک مالی به مراسم تحلیف ریاست جمهوری کمیته. او راه خود را به خدمت در لذت بردن از رئیس جمهور و پس از انجام بنابراین اقدام به شکنجه جمهور. ترین چشم ها را من گمان خشک باقی می ماند به عنوان Sondland blusters راه خود را به کسب و کار هتل.

اما Vindman داستان دیگری است.

او نه یک موقعیت سیاسی. او یک فعال افسر نظامی دوار از طریق شورای امنیت ملی در انتساب. رئیس جمهور می تواند با قرار دادن علامت نقل قول در اطراف سرهنگبه عنوان او را در امروز توييتها در تلاش برای رفتار Vindman است اما وجود دارد هیچ چیز به رفتار مورد خدمات است که در تمام جهات محترم. این رفتار که زندگی حرفه ای او حمله شده است, چه رئیس جمهور خواستار Vindman را "نافرمانی" بود فوق العاده شجاع حقیقت گفتن—هر دو در زمان واقعی و بعد زمانی که کنگره در پی از او بشنوم. وقتی که اتفاق افتاده است Vindman نیست کوچک از تعهد به آنچه تا به حال اتفاق افتاده است.

بر خلاف رئیس خود را, جان بولتون او نیست خودداری اطلاعات از کنگره و نه او استناد بالقوه امتیازات است که تنها می تواند حل و فصل شود یا حکم دادگاه یا کتاب قرارداد. بر خلاف Sondland او را نمی شناسی که به نام. بلکه همراه با یک گروه دیگر از خدمتگزاران مردم در شورای امنیت ملی و وزارت امور خارجه و وزارت دفاع رفت تا به کاپیتول هیل و حقیقت رو گفتم.

و بدینسان سرهنگ الکساندر Vindman پیوستن به یک باشگاه خاص—خدمه رنگارنگ از مقامات دولتی که کشیده اند به خشم عمومی از یک رئیس جمهور غیر قابل انعطاف vindictiveness به جرم انجام کار درست. این باشگاه متشکل از مقامات سابق اف بی آی از جمله دو نفر از مدیران اداره; آمریکا سفرای; سابق دادستان کل; برخی از وکلا و محققان; حتی سفیر سابق ایالات متحده از بریتانیا—هر کسی که دارای یک خط او و یا او نمی خواهد عبور به خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن نیازهای شخصی و یا کسانی که اصرار بر انجام کار او با پنهان کردن واقعیت ناخوشایند.

عضویت در این تا کنون کمتر باشگاه منحصر به فرد حق Vindman به تعدادی از آه مزایای بی پایان, تصادفی, حمله مرد قدرتمند ترین در جهان با استفاده از هر یک از ابزارهای موجود در ارتباط با کل جهان; استهزا و تمسخر با او ارتباط رسانه ها یک دسته از سوء استفاده که در Vindman مورد شامل ضد سامی القائات و بیهوده و بیمعنی اتهامات نامناسب ارتباط با یک قدرت خارجی; تهدیدات امنیتی که inevitablty آمده با چنین توجه ناخواسته; آسیب به برجسته حرفه ای چشمگیر مثال که دیروز اتفاق افتاده است; و شاید بیشتر دلسردکننده از همه برای کسانی که استفاده می شود به گمنامی یک نوع بد نامی که با ماوس در اطراف اعضای باشگاه—که همیشه باید به جای تعجب اگر شخص نواز چشم خود را در خیابان می شناسد و آنها را با نفرت و یا تحسین یا چیز دیگری.

این همه بخشی از یک مدنی-آزادی نقض آنقدر عمیق است که ما حتی نمی باید یک نام برای آن: قدرت رئیس جمهور به طور ناگهانی به نقطه انگشت خود را در یک فرد تصادفی و اعلام کند که این نقطه در داستان وقتی که زندگی فرد می شود از بین برد.

عضویت در این باشگاه خاص است برخی از مزایای واقعی بیش از حد. آنها بستنی قیفی چیزهایی مانند افتخار و حقیقت و میهن پرستی و وظیفه. چون یک چیز همه اعضای این باشگاه خاص مشترک است این است که—در جهات مختلف—و همه آنها سعی در انجام شغل خود را. آنها به دنبال حقیقت است. و آنها به حقیقت زمانی که خواسته به انجام این کار.

در کنگره شهادت الکساندر Vindman قول پدرش "من خوب خواهد بود برای گفتن حقیقت است." این تعهد جدی از پنتاگون و ارتش برنج را یک naif از او گفت: این. این کار از واشنگتن سیاست جامعه و بخش خصوصی به مطمئن شوید که او استخدام هنگامی که او برگ سربازی—نقش جامعه است همیشه به طور موثر با توجه به اعضای این باشگاه خاص است.

و این همه از شغل ما را به مطمئن شوید که مغلوب ساختن پیشی جستن انگ زدن کار نمی کند و به عقب براند در برابر توانایی های خود را به نوبه خود خدمتگزاران به nonpersons که افتخار و حقیقت گفتن دلگیر او.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن