آیا شرط بندی در بهبود سریع

ایده های رئيس جمهور از بانک فدرال رزرو سان فرانسیسکو مورد بحث همه گیر تنوع بحران در اقتصاد و سیاست های پول

توسط NEWS-SINGLE در 5 تیر 1399
گتی / اطلس

به عنوان بازارهای مالی را تصرف کردند و فعالیت های اقتصادی متوقف در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس فدرال رزرو در زمان اقدام بی سابقه: این کاهش نرخ بهره به صفر خریداری میلیاردها دلار از بدهی های دولت و راه اندازی یک سوپ الفبا از امکانات اضطراری به پمپ نقدینگی به سیستم مالی است. در برخی از راه که شد ، بانک مرکزی است که وظیفه نگه داشتن تورم در بررسی و کمک به اقتصاد رسیدن به اشتغال کامل. این کشور در حال حاضر رو به شدید ترین شغل بحران در سال 90 و بدترین کردن خانواده ها سخت ترین ضربه.

مری دالی است که رئيس جمهور از بانک فدرال رزرو سان فرانسیسکو. (او نمی نشستن در تغذیه پنل است که مجموعه این کشور نرخ بهره را در سال آینده.) به عنوان یک کار اقتصاددان و سیاست ساز او آواز در مورد استفاده از ابزار دولت برای رسیدگی مالی نابرابری و در مورد "تنوع بحران" در اقتصاد است.

ما در مورد این غیر معمول رکود محدودیت های سیاست های پولی و نمایندگی در تغذیه. این مصاحبه شده است به آرامی ویرایش شده برای وضوح و طول.


آنی خودشان: اوایل ماه ژوئن به ارمغان آورد برخی از برق امید است که ما ممکن است بیشتر به شکل V بازیابی. اشتغال و مصرف کننده صرف اطلاعات به نظر می رسید برای نشان دادن قوی دوباره بجای اول برگشتن. شما در خوش بینانه است ؟

Mary Daly: من نمی بینم V شکل بازیابی. آنچه من می بینم این است که به مردم اجازه بیرون آمدن از خانه های خود برخی از reengagement در فعالیت های اقتصادی است.

مردم در حال بیرون رفتن از آنجا که آنها بوده ام پناه برای تقریبا سه ماه. آنها بیرون رفتن و قرار دادن پا در آب. اما آنها در حال مشاهده اخبار به عنوان به خوبی ممکن است آنها را ببینید COVID-19 موارد سنبله و یا همچنان به افزایش در برخی از مناطق. ما فقط نمی دانم و در عین حال چقدر مداوم اعتماد به نفس ما در حال رفتن به در این جوامع است. که تا حد زیادی تعیین می شود توسط ویروس و چقدر ما شده اند قادر به کاهش گسترش آن.

من نمی تواند بلافاصله پرش به مدارک و شواهد از یک V-شکل بازیابی. فقط برای اضافه کردن به که من نه شنیدن از هر یک از مخاطبین من که V شکل بازیابی آن چیزی است که قبل از ما. برخی از آنها برگزاری امید. اما که امید رفته است. و در حال حاضر مردم به دنبال بازیابی است که آهسته اما پیوسته.

خودشان: چه چیزی شما را به عنوان بزرگترین خطرات وزن در فعالیت های اقتصادی که به عنوان اقتصاد بازگشایی?

دالی: این ویروس است. ما نمی دانیم که به اندازه کافی در مورد این ویروس را به دقت پیش بینی با هر گونه اعتماد به نفس چه اتفاقی خواهد افتاد.

بزرگترین نگرانی در سمت راست بالا: این مکث ما در جای خود قرار داده—شما در مورد شنیده ام forbearances وام—در نهایت اگر ما از کسب و کار به اقامت در خارج از تولید بیش از حد طولانی این به نوبه خود به insolvencies. درد مداوم. ما همه به هم پیوسته به طوری که این insolvencies ظهور و سپس زیان کار است که تصور می شد به طور موقت به دائمی تبدیل کنید. افراد در حال حاضر اقبال و مجبور به بازگشت به بازار کار است.

این ویروس را تعیین می کند تعداد زیادی از آن. اما آن دو نتایج که من نگرانی بیشتر در مورد: مداوم از دست دادن شغل و مداوم کسب و کار شکست.

خودشان: با توجه به این که عدم قطعیت آن را مانند به نظر می رسد محرک آن است که آیا پولی و یا مالی است که قصد ندارم به کار در راه آن ممکن است به طور معمول کار می کنند. محرک کار نمی کند در برابر یک ویروس است. چگونه می توانم شما را از سیاست به مبارزه با یک ویروس ؟

دالی: شوک آمد به سواحل ما. Coronavirus است که اولین و مهمترین بهداشت عمومی بحران. و این که ما چگونه به آن پاسخ دادند. آنچه ما باید انجام دهید برای اطمینان از که ما می توانیم همچنان سالم است ؟ ما پناهگاه در محل. و ما نمی توانیم تحریک اقتصاد زمانی که ما برای بهداشت عمومی دلایل خواسته شده است به ماندن در خانه و شرکت در فعالیت های اقتصادی.

قرار می دهد که دولت در یک موقعیت برای ارائه کمک های اضطراری: ما در حال تلاش برای ساخت یک پل بیش از coronavirus به طوری که مردم می توانند آن را از طریق coronavirus و می تواند بهترین موقعیت برای reengage در فعالیت های اقتصادی هنگامی که virus با خیال راحت پشت سر ما. که متفاوت است از چیزهایی که دولت به طور معمول می کند.

من همیشه این چیزها به طور همزمان در ذهن من: آیا ما نیاز به یک دیگر پل ؟ اگر ما برای ساخت یک دیگر پل آن به چه صورت خواهد بود ؟ و هنگامی که ما از طریق با کروناویروس, چگونه ما باید سریعتر رشد, بلکه بیشتر رشد فراگیر? در پایان از توسعه ما واقعا هل دادن بر رشد فراگیر.

خودشان: در این رکود درد شده است به عهده نامتناسب توسط کارگران جوان و سیاه و Latinx کارگران است. به عنوان یک سیاست ساز, چگونه می توانم به شما آدرس آن ؟

دالی: تاثیر COVID-19 و این امر در سلامت و شرایط اقتصادی, کاهش یافته است, سخت ترین در کسانی که حداقل قادر به تحمل آن است. آنها فقط نمی کوسن. آنها لازم نیست که منابع ذخیره شده است. این درست است برای افرادی که از رنگ, از رنگ جوامع جوانتر کارگران, کارگران با کمتر از یک آموزش و پرورش دبیرستان یا [ترین] یک آموزش و پرورش دبیرستان. آنها تمام شده است به طور چشمگیری تحت تاثیر قرار.

چیزی که واقعا مهم است اگر شما در حال آمدن از یک سیاست ساز چشم انداز است که ما می دانیم این است که این اختلال بودند هیچ گسل از این افراد و بازگشت آنها را به طور کامل به نیروی کار و به زندگی اقتصادی مسئولیت ما است. که ما اولویت شماره 1 در قضاوت من. ما نمی توانیم ترک این کارگران و باید آن را یکی دیگر از دهه برای ما به آنها پشت به نیروی کار و بازگشت به زندگی اقتصادی و بازگشت به امنیت اقتصادی است.

ما نیاز به مرتکب به حداکثر اشتغال قیمومیت که فراگیر می شود. که نه فقط در مورد یک بخش از نیروی کار ما در حال بازگشت به اشتغال اما [این ایده که] هر آمریکایی که می خواهد یک کار می شود ،

خودشان: آنچه که برای تغذیه سیاست در حال حاضر ؟ آیا برای فدرال ریزرو سیاست به تمرکز بر روی نیمه پایین یا چهارم از درآمد طیف?

دالی: زمانی که من فکر می کنم در این مورد من فکر می کنم واقعا دستیابی به هر دو ما دو دستور اهداف از ثبات قیمت ها و اشتغال کامل.

ما تا به حال شده است قادر به رسیدن به تورم هدف در توسعه و گسترش. ما فقط قرق آن است. ما هرگز پایدار آن را به دست آورد. ما اتاق را در مقابل تورم—که نشان داده شده است. درس من از این است که ما واقعا نیاز به کار به اشتغال به حداکثر سطح خود به خصوص با تورم را به خوبی تحت کنترل است.

ما توانایی بود تطبیقی برای تحریک اقتصاد پس از ما گذشته است. virus. و بازگشت ما را به یک محل که در آن کارفرمایان نگاهی به دوم در افرادی که از لحاظ ساختاری محروم برای چند دهه.

خودشان: چه چیزی شما را از تماس به تغذیه هدف سیاه و نرخ بیکاری به عنوان یک ابزار برای هدف قرار دادن اشتغال کامل?

دالی: هنگامی که ما فکر می کنم در مورد حداکثر اشتغال, من فکر می کنم این یک اسم بی مسمی است که ما هدف نرخ بیکاری در همه.

این یکی از درس هایی از بحران مالی است که از آن ناقص است و به سادگی نگاه در بیکاری است. من می گویند: بیایید گسترده تر از آن است. بیایید نگاهی به کار-نیروی مشارکت. بیایید نگاهی به اشتغال به نسبت جمعيت. بیایید نگاهی به رشد دستمزد.

خودشان: شما و برخی از همکاران خود را برجسته کرده اند خوب است که می تواند از افزایش نرخ بهره در زمانی که نرخ بیکاری پایین است اما تورم است و نه افزایش. قبل از اینکه شما ممکن است دیده می شود سیاست گذاران از افزایش نرخ بهره برای خنک کردن اقتصاد به دلیل نگرانی در مورد دارایی حباب مثلا.

دالی: اگر ما واقعا خوب هستند در ارزیابی خطرات ناشی از یک چیز بد اتفاق می افتد, ما تمایل به کمتر خوب در جدول بندی خوب همه چیز که اتفاق می افتد به طوری که ما در واقع می تواند را خوب محاسبه در مورد خطرات و پاداش یک سیاست عمل است.

خودشان: صحبت شما در مورد یک درک جامع از سلامت اقتصادی و به حاشیه رانده است. فدرال رزرو همچنان سفید بیشتر و بیشتر نر موسسه نسبت به ایالات متحده به عنوان یک کل. آیا تغذیه خود نیاز به تغییر برای منعکس کردن این کشور به طور گسترده تر?

دالی: در نهایت ما را در سیاست های عمومی. ما خدمتگزاران مردم. ما باید منعکس کننده این جمعیت ما را نمایندگی کند. این راهی است که شما بهترین ایده ها. به عنوان نخبه اقتصاددانان ما فکر می کنیم سیاست ما آمده ایم تا با آنها درون زا به مردم نشسته در اطراف میز. ما نیاز به یک مجموعه ای متنوع از [سیاست] در سفارش به نقطه مشکلات و ایجاد بهترین راه حل است. که فقط یک اصل است.

فدرال رزرو در حال پیشرفت است بر کسانی که همه چیز. و در سال های اخیر ما بود و ما اولین رئیس جمهور آمریکا است. که واقعا یک مرحله مهم و, شما می دانید, من اینجا هستم و دیگر زنان در سیاستگذاری ،

اما ما باید کار بیشتری انجام دهیم. در سان فرانسیسکو ما این سرود از شمول و تنوع هیچ بهانه ای. آن را تلاش برای تلنگر این معادله از ما چگونه رسیدن به آن را در سر خود را و نمی گویند "این خط لوله بیش از حد محدود" و یا "ما واقعا می خواهید ما را استخدام این افراد اگر آنها در دسترس است." ما چگونه می توانیم اطمینان حاصل شود که آنها در دسترس هستند ؟ آنچه که ما نیاز به انجام?

خودشان: در ورود دوباره: یک ادراک خارج وجود دارد که دولت آمریکا قادر به مارشال فوری کمک های سخاوتمندانه برای سیستم مالی است. اما این توقف, penurious کمک برای خانواده ها. این است که دقیق است ؟

دالی: فدرال رزرو یک مجموعه خاص از نقش که کنگره به ما داده است. ما به طور خاص باید قدرت وام دهی نه صرف قدرت. کنگره متهم شده است با صرف هزینه و مقامات منتخب در حال شارژ با انعکاس دیدگاه های مردم آنها را نمایندگی کند و سپس تصمیم گیری مناسب و تخصیص منابع ما است. این راهی است که ما سیستم سازمان یافته است.

هر دو طرف پولی و مالی دو طرف در زمان فوق العاده عمل واقعا سرعت [پس از همه گیر ضربه]. کم سابقه به سرعت. وجود تاخیر اما ما با بررسی برخی از بزرگترین تلاش های ما تا کنون سابقه در تاریخ ما در مدت زمانی کوتاه. ما همه بیرون در اقتصاد ما یک روز و قفل شده است به پناهگاه در محل بعدی. که بسیاری به سرعت به قرار دادن با هم.

ما این شوک بی سابقه ای که ما برای پاسخ به. در یک راه آن است که خسته کننده به دلیل [پاسخ] آهسته است و من واقعا آگاه هستم از این درد از که. من راه رفتن در محله من در اوکلند کالیفرنیا و مردم را متوقف به من که می دانم که من هستم و آنها می گویند "من هنوز هم لازم نیست که من UI" و یا "من نمی توانید [چک Protection Program] وام." و این دردناک است. اما حداقل آن را در آینده.

دیگر چیزی که من می گویم این است—این چیزی است که من فکر می کنم نه به طور کامل درک در کشور ما و جامعه ما—وجود ندارد روشن-خط جدایی بین خیابان اصلی و وال استریت. اگر ما هیچ کمک مالی و عملکرد سیستم اگر آن را نمی کند, بازگشت به, عملکرد, پس از کاهش نرخ بهره ما عبور نمی کنید و ترجمه برای کاهش نرخ بهره وام مسکن.

خودشان: آیا شما نگران توزیعی عواقب ناشی از داشتن کسب و کار مرگ آف متمرکز در میان کوچک و متوسط کسب و کار ؟ که ممکن است عواقب بدی برای چیزهایی مانند رشد دستمزد پایین جاده.

دالی: این یکی از مهمترین قلب wrenching چیز برای من به تماشای. من آن را در جامعه خود. کسب و کارهای کوچک آنها واقعا تلاش حتی با خود PPP وام.

در برخی از نقطه اگر شما لازم نیست که مشتریان و یا آنها نمی آیند به راه آنها و سپس شما در نهایت نخواهد بود قادر به نگه داشتن کسب و کار خود و باز کردن. شما در حال رفتن به به و است که مفاهیم. این مفاهیم برای خانواده ها. این اغلب کسب و کار خانواده است که تا به حال این کسب و کار با آنها برای نسل آنها از دست دادن امرار معاش خود. تاثیر آن بر مردم آنها شاغل ،

من همچنین نگران سلامت جامعه, جامعه, حالت ارتجاعی. بهداشت در مفهوم وسیع کلمه, زیرا کسانی که در کسب و کارهای کوچک هستند که در فاصله از اکوسیستم در یک جامعه است. چیزی است که ما قصد داریم برای مقابله با, و واقعا نیاز به مقابله با این است که ما در حال حاضر به حال این بی عدالتی در جامعه ما و همه گیر و پاسخ به آن فقط تشدید آنها باعث می شود آنها را بدتر.

خودشان: چگونه تغذیه آدرس که ؟

دالی: یکی از چیزهایی که ما را در مبارزه با, و من می دانم که مبارزه با این است که در پایان بسیاری از این کسب و کارهای کوچک نیاز به کمک های مالی و وام. ما یک وام تسهیلات. ما نمی دهد کمک های مالی. این چیزی است که مردم آمریکا باید تصمیم بگیرید و فشار کنگره برای انجام.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن