نمی توانید حیوان خانگی خود را مرتب Groomers می گویند

چلسی بک

حیوانات خانگی می تواند خوش آمدید استرس-ضد در این بار تلاش. حیوان خانگی فرزندخواندگی در حال افزایش در سراسر کشور به عنوان مردم به دنبال این شرکت از دوستان خزدار در صورت عدم وجود انسان هستند. یکی ویرجینیا حیوانات-گروه نجات گفت: من همکار جیلیان سفید است که آن را در حال حاضر زمینه های به عنوان بسیاری که 150 تصویب برنامه در 24 ساعت اول بعد از هر مجازی ملاقات و خوش آمد می گوید با یک گروه جدید از توله سگ.

علاوه بر اینکه خفیف anxiolytics “حیوانات خانگی مانند سگ و گربه نشان می دهد هیچ مدرکی وجود ندارد که قادر به گسترش coronavirus به مردم است. که ممکن است صاحبان حیوان خانگی فکر می کنم که هر چیزی که آنها را با سگ و گربه خود را امن است از جمله آنها مرتب شده است. رفتن به groomer در حال حاضر حتی ممکن است به نظر می رسد مانند یک فعالیت آرامش بخش که تقریبا هر چیز دیگری ممنوع است.

اما گرفتن یک حیوان خانگی مرتب به ناچار مردم به ارمغان می آورد و نزدیک به هم و افزایش خطر ابتلا به کروناویروس انتقال برای هر دو صاحب حیوان خانگی و groomer. با وجود سراسر کشور مستندات مردم داشتن حیوانات خانگی خود را مرتب و حیوان خانگی groomers مایل به آنها را متوقف خواهد کرد.

Petco groomers در چندین ایالت به من گفت که این شرکت به حفظ نظافت سالن های باز و کسانی که بسته اند به دلیل خاموش شدن سفارشات را تنها به تازگی هفته بعد از اکثر متحده خواستار ماندن مردم در خانه دیگر برای کار ضروری و ماموریت. از طریق این شرکت از سیستم آنلاین من با موفقیت ساخته شده است یک قرار ملاقات برای کوتاه کردن مو به صورت جعلی سگ “بوبو” برای امروز در یک Petco در نزدیکی خانه من. مصاحبه با نیم دوجین Petco groomers نشان می دهد که برخی از آنها وحشت زده آنها به خطر انداختن سلامت خود را با در آینده به کار می کنند اما آنها نگران هستند که آنها چند گزینه های دیگر. تداوم نظافت حیوان خانگی نشان می دهد که حتی در صورت یک بیماری همه گیر که به کشته شدن بیش از 20 ، 000 نفر در ایالات متحده آمریکایی در ادامه به انجام هر کاری آنها را صراحتا ممنوع از انجام بدون توجه به خطرات عفونت. این وضعیت همچنین نشان می دهد آمریکایی فرهنگ سازمانی که کارگران می گویند اولویت سود بالاتر از کارکنان ایمنی. اگر کسب و کار باز به نظر می رسد مشتریان خواهد آمد.

Groomers هستند نه بخشی از یک جنبش سازمان یافته—من در بر داشت آنها را از طریق رسانه های اجتماعی و کلمه از دهان—اما آنها تلاش کرده اند به جمع آوری این مسائل با مدیران و حتی Petco مدیر عامل شرکت. با توجه به مصاحبه ها و پیام های reviewed by The Atlantic, بالاتر یو پی اس را تا حد زیادی رد نگرانی های خود را.

Groomers’ اولیه کار شامل شستن مسواک زدن و پیرایش حیوان خانگی مو به طوری که آنها عمدتا به ارتباط برقرار کردن با سگ و گربه. اما فرایند نظافت نیز شامل نزدیک شدن به “حیوان خانگی پدر و مادر”—حیوان مالک و درخواست آنچه که خدمات باید انجام شود و چه صدمات اگر هر حیوانی است. قلاده و قلاده تغییر دست و می تواند ناقل ویروس. پس از وقوع آغاز شد, Petco کاهش می یابد نظافت ساعت محدود از زمان انتصاب و تعیین وانت بار برای حیوانات خانگی. اما به دلیل دست در طبیعت از تعامل و اندازه چک در منطقه groomers می گویند حفظ شش پا فاصله تقریبا غیر ممکن است. یکی groomer به من گفت که تا 20 نفر در روز ممکن است به حیوانات خانگی خود را مرتب. “آن را استرس زا برای من فقط به خاطر من کسی در خانه من که ضعف سيستم ايمنی گفت:” اشلی, یک Petco groomer در آریزونا که متوقف رفتن به محل کار قبل از نظافت سالن رسما بسته شده در مارس 4. (او از من خواست به او نشان نام و نام خانوادگی و محل سکونت چرا که او می ترسید قصاص.) “ما را بررسی کنید-در منطقه است که احتمالا هفت سر با پنج سر پا, پس از چک کردن در سگ, آن را بسیار سخت برای اقامت شش پا را از کسی.”

هر چند groomers می گویند صاحبان حیوان خانگی در حال آمدن به سالن زیرا آنها احساس حیوان خانگی خود را “واقعا نیاز به” اصلاح تمام groomers من صحبت کرد و گفت: با حیوانات خانگی می تواند به چند ماه بین نظافت جلسات تا زمانی که آنها به درستی برای مراقبت در خانه. (سالن برای مردم, بعد از همه, در حال حاضر بسته شده است.) “اگر شما در واقع انجام آنچه شما قرار است به انجام در خانه شما نمی نیاز به یک groomer سگ گفت:” پتکو groomer در ایالت نیویورک که خواست ناشناس باقی می ماند چرا که او نگران از دست دادن شغل خود. در مورد نادر است که یک حیوان می کند باید یک دلیل پزشکی برای گرفتن کوتاه کردن مو groomers گفت: یک دامپزشک می تواند انجام این کار است. هر چند دامپزشکان هنوز هم در نظر گرفته ضروری کارگران برخی از شهرها و ایالات متحده رفته اند تا آنجا که به صراحت خیال حیوان خانگی groomers غیر ضروری. لیندا Easton رئیس جمهور از بین المللی حرفه ای Groomers انجمن, توافق از طریق ایمیل که حیوان خانگی نظافت باید در نظر گرفته شود غیر ضروری سرویس.

در یک ایمیل به Petco سخنگوی لیزا استارک را تکذیب کرد که نظافت است غیر ضروری. “ما از صمیم قلب بر این باورند که ارائه خدمات نظافت ضروری است به بهداشت و سلامتی حیوانات خانگی. بدون مناسب و معمول نظافت مراقبت و بهداشت—که شامل همه چیز از حمام کردن به ناخن قطع غده بیان دندان مسواک زدن تمیز کردن گوش و بیشتر—حیوانات خانگی می تواند در معرض خطر ابتلا به تعدادی از اثرات منفی سلامت از جمله پوست و کت مسائل و عفونت و صدمات ناشی از بیش از حد رشد ناخن و دندان مسائل مربوط به سلامت به نام چند” استارک نوشت. “حیوان خانگی بسیاری از والدین هستند و نه قادر و نه به درستی مجهز به داماد حیوانات خانگی خود را در خانه و نظافت خدمات ما ارائه در فروشگاه ها هستند نه در همه معادل بشر موهایشان یا “سالن’ خدمات. نظافت می تواند ارائه شود در حالی که حفظ مناسب اجتماعی فاصله و ما الزامی است که ما groomers دنبال این پروتکل.”

Petco نیست به تنهایی با در نظر گرفتن حیوان خانگی نظافت “ضروری است.” پس از بسته شدن آن نظافت سالن در مارس 21, PetSmart, Petco اصلی رقیب بازگشایی برخی از آنها در مارس 6. من بازدید PetSmart در ویرجینیای شمالی در آوریل 11 و نظافت مرکز باز با یک سگ کوچک در داخل چیده شده از کرکی خز سیاه و سفید. (PetSmart کاهش یافته است به نظر.)

این تنها آخرین نمونه از خرده فروشی و حمل و نقل کارگران دریافت حمایت آنها احساس می کنند که نیاز به دریافت از طریق coronavirus بیماری همه گیر. برای مثال آمازون وعده داده است کارکنان دو هفته پرداخت برای زمان صرف آنها در قرنطینه به علت COVID-19 اما بسیاری از کارکنان گفت: پرداخت های خود بودند به تعویق افتاد هفته و یا به طور نامحدود. (آمازون اظهار نظر نمی کنم این برای من داستان آخرین ماه است.) بسیاری از خرده فروشی کارگران احساس آنها در حال درمان به عنوان مصرفی و قابل تعویض—تصور که بزرگ شده در شرکت های مانند PetSmart و Petco, که در آن کارگران را به خطر می اندازند خود را در زندگی بشر به نمایندگی از حیوانات.

حفظ نظافت سالن باز نیست و تنها راه Petco کارکنان می گویند این شرکت در حال سقوط کوتاه در اقدامات احتیاطی. آنها به من گفتند که بر خلاف خرده فروشی کارگران در برخی از شرکت های دیگر از جمله آمازون, آنها دریافت نمی hazard pay برای مدت زمان از شیوع بیماری است. آنها گفت: آنها ارائه شد پنج روز اضافی از زمان پرداخت کردن اما که آن را به اندازه کافی به آنها را از طریق یک ماه به طول بحران. کارگران می گویند حیوانات هنوز در حال حمل به برخی از Petco فروشگاه ها به فروش می رسد به عنوان حیوانات خانگی—چیزی کارگران نمی بینم به عنوان ضروری است. (استارک را تکذیب کرد, این, گفت: “ما متوقف تهیه حیوانات زنده در اواسط ماه مارس برای جلوگیری از ترافیک های غیر ضروری در فروشگاه ما. ما فقط تهیه حیوانات زنده که معمولا خریداری شده به عنوان مواد غذایی برای حیوانات خانگی دیگر و یا جایی که تولید کنندگان ما باید ظرفیت خود را در امکانات قرار دادن زندگی حیوانات در خطر است.”)

بیشتر چه, Petco کارکنان گفت: ماسک نیست به آنها ارائه شده تا اخیرا. آوریل 9 Petco, شرکت عرشه اسلاید به من ارائه توسط یکی دیگر از Petco کارمند آمده است: “ما از همه همکاران و یا به منظور ایجاد و پوشیدن ماسک”—ظاهر می شود برای قرار دادن تعهد در کارکنان برای پیدا کردن و یا خود را ماسک.

برخی از groomers گفت: آنها داده شد این گزینه از کار در فروشگاه طبقه به فروش دیپلم به جای groomer. اما از آنجا که آنها بیشتر از پول خود را در نظافت کمیسیون گفتند کار این طبقه را نمایندگی قابل پرداخت برش و هنوز هم ممکن است فقط به عنوان خطرناک به سلامت خود را. برخی که حاضر به کار در این طبقه پس از آن دیدم ساعت خود را قطع نکنید. (“ما افتخار داریم که راه ما و ارائه کارکنان با انتخاب ها و فرصت هایی را برای ادامه کار و کسب درآمد در طول این زمان نامشخص,” استارک گفت. “اکثر ما groomers ابراز قدردانی برای ما انعطاف پذیری.”)

کار بر روی کف فروش “من هنوز هم در تعامل با مردم گفت:” ماریا مارتینز یک Petco groomer در لاس Cruces ، “کسی عطسه درست در کنار من است.” مارتینز که آسم را متوقف کرده است و رفتن به محل کار و برنامه ای برای استفاده از تعطیلات خود را تا زمانی که آن را اجرا می کند. به جای نگه داشتن باز کردن فروشگاه ها به مشتریان و کارکنان استدلال می کنند که شرکت باید به مشتریان به منظور جلوتر و صبر کنید برای کارکنان به ارائه سفارشات خود را به اتومبیل های خود را. (استارک گفت که در حالی که “ما در حال رانندگی به عنوان کسب و کار ممکن است به Petco.com” برای این منظقه وانت گزینه “بسیاری از مشتریان به خصوص سالمندان ما مهمان ترجیح می دهند خرید در فروشگاه و ما می خواهیم برای اطمینان از حیوانات خانگی خود مراقبت گرفته شده است.”)

مارتینز سعی کردم به فشار برای حمایت بهتر اما او گفت: پاسخ این شرکت ساخته شده او را احساس می کنید بی اهمیت است. در یک پیام به Petco مدیر عامل شرکت ران کولین مارتینز نوشت: “من همکار groomers که در حال مبارزه برای عدالت از طریق این زمان.”

“با عرض پوزش از دست رفته ‘نمایشگاه ” نقطه” Coughlin نوشت با توجه به تصاویر ارائه شده به اقیانوس اطلس. “میلیون ها گذاشته شده است. ما نظافت کسب و کار قابل توجهی پایین و ما نمی گذاشته هر کسی و ما در حال ارائه مرکز فروشگاه گزینه و ما اضافه COVID [زمان پرداخت کردن]. ما شده اند در انتظار دولت فدرال است.”

اما چند Petco groomers گفت: آنها می خواهم به جای گذاشته شده است که از قرار به کار در یک مغازه فروش زمین. آن را امن تر, آنها احساس می کنید به ماندن در خانه و قرعه کشی بخشی از حقوق و دستمزد خود را به عنوان بیکاری است.

“برای من, آن را به ارزش آن را به 12 دلار در ساعت در طول یک بیماری همه گیر” گفت: یکی تگزاس Petco groomer که خواست ناشناس باقی می ماند چرا که او نگران از دست دادن شغل خود. هر چند این شرکت در ابتدا خود را تایید مرخصی بدون حقوق از غیبت او گفت: او سپس گفت: او در خطر اخراج نکند و بازگشت به کار بر روی زمین در حقوق و دستمزد پایین تر. (در پاسخ به این استارک گفت: “ما به طور کامل پشتیبانی تصمیم گیری از هر Petco, کارمند از جمله groomers به ماندن در خانه اگر آنها احساس بیمار و یا احساس نمی راحت در آینده به کار می کنند.”)

دیگران احساس می کنند یک انتخاب نیست اما برای بازگشت به سالن. پریسیلا پرز یک Petco groomer در ال پاسو گفت: مشتریان در آورده ماسک و دستکش برای او استفاده کنید. او تنها درآمد-نان در خانواده او و او نگران است که اگر او را متوقف و در آینده به داماد حیوانات خانگی خانواده او نمی خواهد دریافت. “آنها گفت: آنها ما را وادار به کار می کنند اما ما نیاز به پول” او به من گفت: “و آنها به ما گزینه های بهتر.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>