ایلان درس در چگونه برای جشن گرفتن تنوع

علم این SpaceX و Tesla مدیر عامل شرکت با افتخار اعلام کرد که به رسمیت شناختن Juneteenth به عنوان یک تعطیلا

توسط NEWS-SINGLE در 2 تیر 1399
برنده McNamee / گتی

به روز شده در 4:46 بعد از ظهر و در تاریخ 21 ژوئن سال 2020 است.

روز جمعه Elon Musk اعلام کرد که دو تا از بهترین و شناخته شده شرکت های برقی-ماشین تولید کننده تسلا و فضانورد-راه اندازی موشک کسب و کار SpaceX را به طور رسمی به رسمیت شناختن یک سریال آمریکایی تعطیلات. "Juneteenth است از این پس در نظر گرفته شده ما برای تعطیلات تسلا & SpaceX" مشک است که مدیر عامل از هر دو است.

صدای جیر جیر در ابتدا ملاقات با ستایش و شور و شوق. Juneteenth جشن رهایی از بردگی مردم در امریکا است که می افتد در 19 ژوئن هر سال است جشن در جوامع برای نسل های. در هفته های اخیر به عنوان اعتراض مردم با پلیس از قتل سیاه آمریکایی آرایه ای از موسسات و شرکت ها وزن در ساخت یک نشان از تمایل به انجام بهتر—از جمله تعیین Juneteenth است که تعطیلات فدرال به عنوان یک پرداخت تعطیلات برای کارمندان خود.

اما پس از تقریبا یک ساعت بعد مشک افزود کوچک روشن شدن. "آن نیاز به استفاده از پرداخت در زمان خاموش بعد که درست است بسیاری از دیگر تعطیلات," او گفت: در پاسخ به یک کاربر توییتر که تا به حال تحسین مشک برای دادن کارکنان خود را پرداخت تعطیلات.

Ah. بنابراین Juneteenth شمارش به عنوان یک روز تعطیل تنها اگر کارکنان با استفاده از یکی از تعطیلات خود را روز. به عبارت دیگر Juneteenth خواهد بود درست مانند هر روز دیگر در دفتر. زمانی که یک مدیر عامل شرکت اعلام کرد به تازگی مشاهده شده در این دفتر به خصوص با زبان مانند "از این پس" یکی می تواند نسبتا فرض کنیم که او در نظر دارد که تعطیلات را به صورت معمول: شرکت گسترده و پرداخت می شود. مشک اولین توییت متفکر به خوبی دریافت کرده و در حال حاضر به نظر می رسید مانند یک گمراه کننده و بی مبالات ژست.

یک اعلام یک شرکت جدید سیاست در توییتر نور در بافت و ظاهرا بدون پیش اخطار کلاسیک مشک بازی. اما ریسک بالاتر در حال حاضر. مشک نشسته در بالای شرکت هایی که سنگ فرش آینده تکنولوژی و اکتشافات فضایی—دو صنعت با مشکل سابقه در تنوع است. که موقعیت او را فراهم می کند با قدرت به تصویب برخی از تغییر. مشک در حال حاضر نا امید برخی از سرسخت ترین طرفداران هل دادن برای تسلا به بازگشایی ماه گذشته با وجود محلی خاموش کردن سفارشات در میان coronavirus است که به طور نامتناسبی کشتن سیاه و قهوه ای آمریکایی است. (چند موارد گزارش شده در تسلا کارخانه مونتاژ در فرمونت کالیفرنیا.) این هفته در طول دو توییتهایی او خرابکاری یک فرصت دیگر نگرانی ملی یک بار دیگر قرار دادن شرکت خود را در یک موقعیت دشوار است.

آشکار پوچی مشک را حرکت بود و تنها بزرگ شده که چند رسانه های خبری گزارش دادند که برخی از تسلا کارمندان در حال حاضر در محل کار هنگامی که آنها دریافت اخبار در مورد سیاست. با توجه به BuzzFeedتسلا از منابع انسانی تا به حال به اطلاع کارکنان در حدود ساعت 8 صبح در سواحل غرب قبل از مشک توییتی که شرکت "به طور کامل پشتیبانی Juneteenth برای هر متحده کارمند است که می خواهد به روز به جشن" و این که برای کسانی که تصمیم به به روز خواهد بود ثبت شده به عنوان "پرداخت نشده انجمن اولیا و مربیان"—قابل توجه شرکت چرخاندن کلمات.

واکنش عمومی به اتفاقی rollout به نظر می رسید به طنین انداز با رهبری ارشد حداقل در SpaceX. حدود دو ساعت پس از مشک را پیگیری جیر Gwynne Shotwell شرکت افسر ارشد عامل با ارسال یادداشتی به کارکنان اعلام کرد که در سال آینده Juneteenth خواهد بود "رسمی شرکت تعطیلات" CNBC گزارش شده است. زبان پیشنهاد شده اما به صراحت می گویند که Juneteenth شده بود SpaceX تقویم از تعطیلات پرداخت. مشک و گفت: بعد از آن در یک صدای جیر جیر در اواخر شب جمعه که اضافی پرداخت می شود, زمان خاموش بعد خواهد بود اضافه شده به تقویم در SpaceX و Tesla. (SpaceX نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در این داستان; نه تسلا.)

در ایمیل Shotwell گفت که او به تازگی از ملاقات با کارکنان به بحث در مورد تجارب خود را در SpaceX. "Microaggressions تمام راه را به صریح و روشن نژاد-بر اساس نام تماس و دیگر غیر قابل تحمل رفتارهای تهاجمی در اینجا رخ می دهد و این کاملا درست نیست," او نوشت. او اعلام کرد چندین طرح های جدید از جمله کارمند شبکه های سیاه پوست و لاتین کارکنان و اجباری تعصب آموزش برای همه کارکنان. (مانند آموزش او گفت برقرار شد به "مردم و رهبران" در سال گذشته.) کارکنان او افزود: هنوز هم می تواند مشاهده Juneteenth برای چند ساعت در سمت چپ روز کاری به عنوان پرداخت شده یا پرداخت نشده زمان خاموش.

Shotwell را آشکار عجله برای رسیدگی به این وضعیت احساس به برخی واکنش به انتقاد از مشک را راه می رفت پشت اعلامیه تلاش به نوبه خود یک شل و ول تلاش به چیزی بیشتر اساسی است. "آن را مانند زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی چیزی و مردم را به تلاش برای ایجاد یک سیاست از آن" سابق SpaceX مهندس که در سمت چپ این شرکت در سال 2018 و کسی که خواسته بود به نام به جلوگیری از حرفه ای پیامدهای به من گفت.

تظاهرات اخیر را مطرح داستان های نژادی و آزار و اذیت و تبعیض در تسلا. در چند سال گذشته ده ها تن از فعلی و سابق تسلا کارمندان و پیمانکاران توصیف کرده اند و در پرونده های حقوقی و اخبار و گزارش خصمانه محیط کار برای کارگران در فریمانت گیاه. (تسلا مقامات رد اتهامات مختلف.) در اواخر 2018, نیویورک تایمز گزارش داد که کارگران از رنگ قرار گرفتند و نژادپرستانه طعنه اختصاص داده شده مشاغل و نادیده گرفته شده برای تبلیغات. یک سال پیش از آن در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه آورده توسط یک کارمند سابق که ادعا شده که همکاران و سرپرستان به حال او را به نام N-word تسلا برای عموم منتشر شد یک ایمیل مشک فرستاده بود به همه کارکنان با موضوع خط "انجام کار درست" است که پیشنهاد کارگران باید تحمل درجه خاصی از رفتار نژادپرستانه از همکاران.

"بخشی از یک حرکت تند و سریع است و با توجه به چه کسی ممکن است احساس کنید که بخشی از یک لحاظ تاریخی کمتر به نمایندگی از گروه" مشک نوشت. اما "در انصاف و اگر کسی حرکت تند و سریع به شما اما صمیمانه عذرخواهی مهم است که باید با پوست ضخیم و قبول که عذرخواهی. اگر شما بخشی از یک کمتر به نمایندگی از گروه شما نمی توانید یک پاس رایگان به عنوان یک حرکت تند و سریع خودتان را." او گفت که تسلا تا به حال ترویج مردم از "کمتر به نمایندگی از گروه" بیش از "بیشتر واجد شرایط به شدت به نمایندگی از نامزدها" در گذشته و گفت که این افراد در ادامه به شکایت این شرکت به هر حال. "بدیهی است که سرد نیست," او نوشت.

در هفته های پس از جورج فلوید کشته شد, یک افسر پلیس در مینیاپولیس برخی از تسلا کارمندان شده اند نا امید با مدیر عامل عمومی رویکرد به آخرین موج تظاهرات علیه خشونت دولتی نسبت به مردم سیاه و سفید با توجه به پروتکل. مشک نوشته است چند توییت در حمایت از آوردن افسران درگیر در Floyd مرگ به عدالت است, اما از جمعه تا به حال ارائه هر گونه رسمی آدرس مورد مسابقه به کارکنان خود را. "نه به دنبال تغییر جهان سخنرانی اما بدانید که خود را مدیر عامل شرکت قدردانی ... فوق العاده متنوع شرکت او ایجاد کرده است در طول این دوره زمانی می تواند اطمینان بخش" یکی از کارگران گفت: پروتکل. روز جمعه گروهی از تسلا کارمندان سازماندهی یک تجمع به افتخار Juneteenth در زمینه فرمونت گیاه با توجه به آستانه.

جزئیات: Elon Musk است و خود را بدترین دشمن

توسط به ظاهر درمان Juneteenth به عنوان یک چاره اندیشی موقت مشک نیست کمک های مارک های خود را دست به گریبان با مهم و دردناک حساب در این کشور است. آخرین مکالمه در نژادپرستی می تواند—و—درخواست مقامات در SpaceX و Tesla به در نظر گرفتن تغییرات برای پشتیبانی بهتر کارکنان خود را از رنگ اما کسب و کار هنوز هم باید تحمل بالقوه اثرات منفی مشک را كلیك كنید حضور آنلاین است که می تواند تحت الشعاع دیگر به صورت جدی تلاش است.

به عنوان SpaceX و Tesla انجام موثر کار راه اندازی افراد به فضا و انقلابی در صنعت خودرو مشک می تواند در راه خود را به نگه داشتن آنها را در بسیاری از مهم جبهه. SpaceX به تازگی عناوین ساخته شده برای ارسال فضانوردان ناسا به فضا برای اولین بار سازشکار است که نشانه های یک عصر جدید در آمریکا spaceflight—که بسیاری از امید در پشت برگ تعصبات از این کشور در اوایل spacefaring روز.

آن را به مراتب بیشتر از یک شرکت تعطیلات به آدرس سیستمیک نژاد پرستی در امریکا است. به عنوان Kellie کارتر جکسون, استادیار مطالعات Africana در Wellesley College نوشت: در این اطلس در جمعه "اگر به دنبال ندارد با تغییر اساسی نسبتا اخیر تقلا به اذعان Juneteenth را فقط احساس می کنم مثل فضیلت سیگنالینگ تروریستی که حلقه توخالی است."

سابق SpaceX مهندس من با صحبت (که سفید است) گفت که اکثریت قریب به اتفاق همکاران خود در این شرکت بودند سفید و نر. مهندس امید SpaceX را تازه کشف شده به رسمیت شناختن Juneteenth و همچنین به عنوان کشت از طرح های که Shotwell اعلام کرد, ترجمه به پیشرفت واقعی در نیروی کار است. "اگر شما می توانید زمین موشک بر روی یک بارج" کارمند سابق گفت: "من فکر می کنم شما می توانید پیدا کردن یک راه برای استخدام بیشتر سیاه مهندسین."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن