حتی در حال حاضر متهمان جنایی باید حقوق

لوسی نیکلسون / ایسنا

در کالیفرنیا به یک در هشت ساکنان ایالات متحده اورژانس اقدامات مربوط به COVID-19 همه گیر کوچک اند برای احقاق حقوق متهمان جنایی, بالا بردن خاردار سوال در مورد آنچه که فرایند است که به دلیل در حالی که بهداشت عمومی مقامات اصرار اکید اجتماعی فاصله. هر کس می داند که دولت موقت در اورژانس و که برخی از تغییرات به قانون-عدالت سیستم دفاع و یا شاید حتی ضروری است. در همان زمان بسیاری گذشته شرایط اضطراری باعث برخی بیش از حد impingements بر حقوق و آزادیهای.

و مخاطرات احتمال گسترش فراتر از طلایی دولت است.”در طول coronavirus بحران کالیفرنیا شده است در لبه پیشرو از اتخاذ اقدامات جدید” نوح فلدمن مشاهده در بلومبرگ نظر. “سان فرانسیسکو و دیگر منطقه خلیج شهرستانهای ابتدا به اتخاذ رسمی پناهگاه در محل سفارشات; و کالیفرنیا اولین ایالتی به اتخاذ یک ایالت جنبش-محدود کردن سفارش. هر دو از این شد با نفوذ ، آنچه در کالیفرنیا می کند امروز در عدالت کیفری ممکن است به زودی کشورهای دیگر است.”

ایالت تغییرات زمانی شروع شد که تنی Cantil-Sakauye کالیفرنیا را رئیس دادگستری معلق منصفه به مدت 60 روز—اشاره به عدم امکان مونتاژ داوران و برگزاری وکلای شاهدان دادگاه در جمع خبرنگاران گفت bailiffs و دیگران بدون گسترش coronavirus. سفارش مجاز استثنا اگر وجود دارد یک “علت خوب نشان داده شده است” برای زودتر محاکمه. فرماندار گاوین Newsom مجموعه صحنه را برای تغییرات بیشتر جمعه گذشته در یک فرمان اجرایی که به شورای قضایی کالیفرنیا قانون گیری بدن برای دولت, دادگاه, جارو, اورژانس قدرت “را به هر گونه تغییرات به عمل حقوقی و روش آن را لازم بداند.”

شورای سرعت عمل برای تغییر هسته حمایتهای قانونی برای متهمان. “برخی از زندانیان به طور معمول حق دارند منتشر خواهد شد اگر یک شنوایی نیست برگزار می شود ظرف مدت 10 روز. که خواهد شد به 30 روز” به لس آنجلس تایمز توضیح داد. “متهمان به اتهام جنایت به طور معمول باید در نظر گرفته شود قبل از اینکه یک قاضی در 48 ساعت. جدید مهلت هفت دادگاه روز.” در نظر بگیرید یک فرد فقیر را به اتهام رانندگی در حال مستی. به طور معمول او خواهد بود arraigned و دریافت یک مدافع ظرف 48 ساعت از بازداشت. در حال حاضر او می تواند نشستن در زندان برای یک هفته بدون وکیل قبل از گرفتن این فرصت ها به سمت خود را از چیزهایی که برای یک قاضی.

وکلا و مدنی-آزادی طرفداران در حال تقلا برای درک قوانین جدید خود مفاهیم و چگونه به پاسخ. طرفداران برای متهمان ترس که امروز سازش بیش از حد یک طرفه. “اگر ما در حال رفتن به پایین این جاده از انکار مردم خود را سریع دادگاه حقوق, پس از آن ما باید به بحث در مورد انتشار آنها را در هیچ نقدی به قید وثیقه و یا نوعی دیگر از آزادی مانند نظارت الکترونیکی,” آالمدا کانتی مدافع ایمپلنت جنگل اعلام شده در بیانیه های عمومی. “حق سریع و عمومی محاکمه سنگ بستر از قانون اساسی ایالات متحده و یکی از اصول بنیادی این کشور است. از دست دادن که … باید زنگ هر فرد در کالیفرنیا است.”

تاخیر در محاکمه با حضور هیئت منصفه به نظر می رسد به مراتب بیشتر موجه تر از جدول زمانی جدید برای پیش از محاکمه متهمان. با آزمایش های معلق و دستگیری پایین ترین در همه جا به عنوان دولت این است که در مستند احتمالا بیشتر قضات می تواند خود را اختصاص به انجام سریع arraignments و جلسات مقدماتی–و آنها باید با توجه به این که تنک شدن از زندان و اجتناب از نیازی دستگیری فوری بهداشت عمومی اولویت های مورد انتظار را به صرفه جویی در زندگی می کند. افراد دستگیر شده به دلایلی که نیست از نظر قانونی معتبر و یا بدون شواهد و مدارک کافی برای برگشت هزینه در حال حاضر ممکن است رنج کشیده به مراتب طولانی تر از قبل به خصوص خطرناک است زمان در زندان است.

“راه ما در حال حاضر قفس مردم است به طوری که آنها نمی تواند مطابق با آنچه که همه موافق هستند مهم بهداشت عمومی دستورالعمل” کاتلین Guneratne از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به من گفت. “نظر ما در شورای قضایی باید سرعت بخشیدن به روند و مطمئن ساخته شده است که بیشتر مردم رو به دادگاه زودتر و نه بعد چون در حال حاضر این است که به معنای واقعی کلمه زندگی یا مرگ برای افرادی که در زندان. اگر ساختمان در آتش است شما نمی باریک قیف طوری که مردم کمتر می توانید زنده است. شما باز کردن درب است.” در واقع وجود دارد در حال حاضر گزارش های خبری از COVID-19 در میان زندانیان در برخی از امکانات.

البته همه کشورها باید در نهایت مطابق با ششم متمم قانون اساسی آمده است: در بخش “در تمام تعقیب کیفری متهم باید حق لذت بردن از سریع و عمومی محاکمه.” دیوان عالی ایالات متحده ممکن است در نهایت تصمیم می گیرید چه این بدان معناست که در طول این بیماری همه گیر. در طول مقامات در هر سطح از دولت باید همیشه به یاد داشته باشید که تا زمانی که محکوم به توسط یک هیئت منصفه از همسالان خود آمریکایی ها بدهکار هستند برائت.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>