همه در مقابل پیت

سیاست کنگره در نظر سنجی شهردار جوان خود را تحت محاصره در مناظره امشب از رقبای که خوار خود را نسبت عدم تجرب

توسط NEWS-SINGLE در 19 بهمن 1398
لوکاس جکسون / ایسنا

امشب پیت Buttigieg را به نوبه خود به تجربه منحصر به فرد درمان frontrunner دریافت در طول ریاست جمهوری اصلی بحث است.

Buttigieg دموکراتیک رقبا استقبال co-برنده آیووا قفقاز با یک شمع-به این مسابقه معطوف به New Hampshire. نامزدهای متعدد روی صحنه خوار خود را فقدان نسبی حاکم بر تجربه به عنوان شهردار سابق South Bend, Indiana.

"ما یک تازه وارد در کاخ سفید و نگاه کنید که در آن آن را به ما" سناتور ctq از مینه سوتا گفت: در یکی از لحظات اولیه در بحث در سنت آنسلم کالج در منچستر, New Hampshire. او پیشنهاد Buttigieg شد کودکانه برای شوخی در مورد چگونه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن "طاقت فرسا" استیضاح محاکمه او را می خواهم برای تغییر کانال و "سازمان دیده بان کارتون."

"از آن آسان است برای رفتن به واشنگتن پس از, چرا که محبوب ترین چیزی که به انجام" Klobuchar گفت. "این است که بسیار سخت تر برای رهبری و بسیار سخت تر برای کسانی که موقعیت های دشوار را."

گیر در پنجم جای Klobuchar سعی کرده است—با مخلوط موفقیت—برای استفاده از این پلت فرم از بحث به چالش Buttigieg و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در میانه خط دموکراتیک اولیه. چند دقیقه زودتر از او به نام Buttigieg برای شماره گیری خود را برای حمایت از مدیکر برای همه تنها پس از پیوستن به نژاد برای رئیس جمهور.

Klobuchar شد نه تنها در به دنبال سابق کوچک-شهر شهردار پایین میخ و آهسته حرکت او یافت می شود پس, Iowa. یک جریان پنهانی مقدماتی حزب دموکرات در مبارزات انتخاباتی بوده است خشم Buttigieg بوجود می آید و در میان ترقی خواهان به ویژه کسانی که از نسل او است که پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری به عنوان مغرور حتی ممتاز. این یک دیدگاه است که قضاوت از حمله به او امشب رقبای خود را به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن. "شهردار Buttigieg بزرگ است و شما وطن پرست" بایدن گفت: در ابتدا با استفاده از یک backhanded تعریف به عنوان یک لفظی باد-تا قبل از اضافه کردن: "او به شهردار یک شهر کوچک است که انجام برخی از چیزهای خوب است اما نه نشان از توانایی های خود را به—" معاون رئیس جمهور خود را گرفتار. "ما به زودی خواهید پیدا کردن به طیف گسترده ای از پشتیبانی" او به این نتیجه رسیدند.

بعد بایدن در زمان ارتکاب جرم در Buttigieg تماس برای "روشن کردن صفحه" در سیاست های شکسته از گذشته است. "سیاست های گذشته من فکر می کنم نیست که همه بد" معاون سابق رئیس جمهور گفت: شعار قانونی خود را ضبط و متهم Buttigieg از besmirching میراث باراک اوباما.

حتی دو نفر از نامزدها که کمتر حاکم بر تجربه (هیچ به دقیق) از Buttigieg اندرو یانگ و تام Steyer پیوست در گروه کر در برابر او. Steyer ضمنی که Buttigieg نیست به اندازه کافی سخت به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. "ما نیاز به افراد با تجربه او گفت:" بدون تعریف چه نوع از تجربه او به معنای. "به همین دلیل من نگران شهردار پیت. شما نیاز به رفتن پا به پا با این مرد و او را در بحث مرحله و یا ما در حال رفتن به از دست دادن."

یانگ گسله Buttigieg برای برداشتی غلط علل مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات. "پیت, پیت, اساسا شما از دست رفته درس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, پیروزی," او گفت:. "دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نه علت تمام مشکلات ما و ما در حال ساخت یک اشتباه زمانی که ما عمل مانند او است."

Buttigieg تا حد زیادی منحرف حملات کاهش به پاسخ با jabs از خود و چسبیدن به پیام خود را به جای. و تا مطمئن شوید که او نه تنها نامزد هدف قرار دادند. بایدن متمرکز و همچنین در Sanders, انتقاد از او برای جزئیات کامل هزینه های خود را گران مترقی چشم انداز و نشان می دهد که هویت خود را به عنوان یک "جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی" خواهد صدمه دیده دموکرات پایین انتخابات.

اما مانند بایدن و سناتور کامالا هریس و الیزابت وارن قبل از او Buttigieg در بر داشت خود را تحت محاصره است. کسانی که اوایل frontrunners همه شک و تردید عمل به یک میزان و یا یکی دیگر. در آستانه نیوهمپشایر اولیه وجود دارد هیچ جایی Buttigieg نه می خواهد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب