سابق NFL kicker Saints قهرمان تام دمپسی می میرد در 73

NEW ORLEANS—سابق NFL kicker تام دمپسی که در NFL با وجود اینکه متولد بدون انگشتان پای خود لگد زدن با پا و یک رکورد 63-حیاط زمینه هدف درگذشت اواخر روز شنبه در حالی که مبارزه با عوارض ناشی از کروناویروس جدید, دخترش, گفت:. او 73 سال است ،

این بار جزئي/نیواورلئان, مدافع, اولین گزارش العالم از مرگ. اشلی دمپسی گفت: پدر او که اقامت در خانه کمک زندگی برای چندین سال پس از مبتلا به زوال عقل تست مثبت برای coronavirus کمی بیش از یک هفته پیش.

این Orleans Parish پزشکی قانونی هنوز به انتشار رسمی علت مرگ.

دمپسی بازی برنده میدان هدف در برابر دیترویت در Nov. 8 و 1970 بود به عنوان یک NFL رکورد 43 سال تا Broncos’ مت Prater شکست آن با 64-yarder در دنور در سال 2013.

دمپسی صرف 11 فصل در NFL: او دو فصل اول بودند با نیواورلئان (1969-70) بعد از چهار با فیلادلفیا سپس دو با لس آنجلس قوچ با هوستون Oilers و نهایی دو با بوفالو. بازنشسته شد و پس از سال 1979 فصل است.

“تام زندگی صحبت به طور مستقیم به قدرت روح انسان و نمونه اش عزم مصمم به اجازه نمی دهد موانع مانع پس از رویاها و آرزوهای” پرستاران صاحب گیل بنسون در بیانیه ای گفت. “او نمونه همان مبارزه و شکیبایی در سال های اخیر به عنوان او مبارزه شجاعانه در برابر بیماری های, اما هرگز منحرف نگه داشته و علامت تجاری خود را حس شوخ طبعی.”

دمپسی متولد شد و در میلواکی بدون چهار انگشت در دست راست خود و بدون انگشتان پا بر روی پای راست خود را. او لگد مستقیم با یک تخت-کفش جلو کشید که تظاهرات از برخی که دیدم به خصوص لگد زدن کفش به عنوان یک مزیت غیر منصفانه است. سابق Dallas Cowboys جمهور Tex شرام در مقایسه با کفش به “سر از یک باشگاه گلف.”

اما دمپسی خواهد شمارنده که با گفتن او صرفا انجام بهترین او می تواند به استفاده از پا است که با او متولد شد و در بیشتر قسمت ها, NFL مقامات از جمله, پس از کمیسر پیت Rozelle, توافق. هنوز هم در سال 1977 NFL گذشت آنچه به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان “عراق قانون” الزامی است که کفش پوشیده شده توسط بازیکنان با “یک اندام مصنوعی در لگد زدن به ساق پا باید یک لگد زدن سطح است که مطابق آن از عادی لگد زدن کفش.”

دمپسی بازگشت به نیواورلئان پس از بازنشستگی از لیگ. حدود هفت سال پیش او مبتلا به زوال عقل و بعد از نقل مکان به خانه کمک زندگی, جایی که او قرارداد coronavirus مارس در طی این بیماری همه گیر است که آمار شهر و خانه سالمندان — به خصوص سخت است. او جان سالم به در با همسر Carlene سه فرزند و خواهر و نوه.

و پا زدن خود را باقی مانده است بخشی از پرستاران افسانه هاو روایات قومی و برای مدت زمان طولانی ایستاده بود به عنوان یکی از بزرگترین لحظات در تاریخ حق رای دادن است که نمی توان برگشتی تا آن 21 فصل در سال 1987 و نمی برنده شدن در یک بازی حذفی تا 2000 فصل است.

در زمان ضربه به Superdome تا به حال هنوز به ساخت و پرستاران بازی خانه بازی ها در Tulane ورزشگاه که تخریب شد و در سال 1979.

شیر led 17-16 پس از هدف زمینه با 11 ثانیه به سمت چپ.

بدون وقفه از پرستاران موفق به حرکت توپ خود را به 45 با 2 ثانیه به سمت چپ بعد از بیلی کیلمر تکمیل یک پاس به امام داد در امتداد حاشیه.

با توجه به گزارش های رسانه ها, ویژه مربی تیم همین هاینریش شنیده شد پارس “به Stumpy به آماده شدن برای رفتن و پا زدن یک است.”

در آن زمان goalposts شد روی خط دروازه نه در پشت منطقه پایان. نقطه ای از ضربه بود Saints 37.

“من بیشتر نگران لگد زدن به آن را مستقیما از آنجا که من احساس من می تواند رسیدگی به فاصله” دمپسی گفت: بار جزئي. “من می دانستم که من که قرار بود برای دریافت کامل ضربه محکم و ناگهانی از جکی Burkett و کامل نگه دارید و از جو Scarpati. آن همه تا به من. من آمار آن شیرین است.”

کیلمر گفت: بار جزئي یاد او ایستاده در حاشیه دیدن شیرها بازیکنان در سراسر حوزه خنده به عنوان دمپسی به انتظارنشسته بودند تا برای سرنوشت و پا زدن.

“آنها فکر تام تا به حال هیچ شانس” کیلمر گفت.

اما دمپسی به پایان رسید تا انجام شده در این زمینه بر روی شانه ها از هم تیمی و به یاد می آورد صرف تمام شب در خیابان بوربن بار جشن.

“ما وجود دارد با همه بچه ها تا ساعت اندکی,” او گفت:. “از آنچه که من می توانید به یاد من تا به حال زمان زیادی است.”

هر دو کفش با آن دمپسی لگد 63-yarder و توپ در پرستاران سالن از شهرت در New Orleans را که دمپسی پذیرفته شد و در سال 1989. Pro Football Hall of Fame در کانتون اوهایو یکی دیگر از عراق و به ویژه ساخته شده لگد زدن کفش اما دمپسی می خواستم یادگاری از شکستن رکورد و پا زدن برای ماندن در نیواورلئان.

___

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>