منحصر به فرد: Kushner شرکت ساخته شده Coronavirus سایت مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده

استخر / گتی

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

در مارس 13, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمریکایی ها وعده داده شده آنها به زودی خواهد بود قادر به دسترسی به یک وب سایت جدید است که از آنها بخواهید در مورد علائم خود را و آنها را مستقیم به نزدیکی coronavirus تست سایت. او گفت: گوگل کمک شد.

که درست نیست. اما در روزهای بعد اسکار بهداشت—سلامت-شرکت های بیمه نزدیک متصل به مغلوب ساختن پیشی جستن son-in-law, Jared کوشنر—طراحی و توسعه یک وب سایت دولت با ویژگی های رئیس جمهور توصیف کرده بود. یک تیم از اسکار مهندسین و مدیران پروژه و مدیران صرف حدود پنج روز ساختمان مستقل به وب سایت درخواست دولت یک اسکار سخنگو گفت: این اطلس. این شرکت حتی اعزام دو نفر از کارکنان از نیویورک به ملاقات حضوری با مقامات دولت فدرال در واشنگتن سخنگوی گفت. پس از آن سایت بود به طور ناگهانی و مرموزی اوراق.

این سایت را با کمک بسیاری از آمریکایی ها حتی اگر آن را به حال راه اندازی شد. امروز بیش از دو هفته پس از رئیس جمهور وعده داده شده یک شبکه ملی از درایو-از طریق آزمون سایت تنها تعداد انگشت شماری از این سایت ها را باز کرده اند و کمتر از 1 میلیون آمریکایی آزمایش شده اند.

حد کامل اسکار کار بر روی این پروژه بوده است که قبلا گزارش شده است. همکاری بین دولت و شرکت نشان می دهد که کوشنر ممکن است آمیخته کسب و کار خانواده او منافع خود را با منافع سیاسی و نقش او در دولت coronavirus پاسخ. کوشنر برادر کوچکتر جاشوا یک موسس و سرمایه گذار اصلی در اسکار و جارد کوشنر بخشی متعلق یا تحت کنترل اسکار قبل از او پیوست کاخ سفید است. شرکت کار در coronavirus سایت می تواند نقض فدرال اخلاق قوانین چند تن از کارشناسان گفت.

برای گذشته چند هفته کوشنر به رهبری یک “سایه نیروی کار” در coronavirus جدا از معاون رئیس جمهور مایک پنس رسمی کمیته با توجه به واشنگتن پست. کوشنر تیم متشکل از مقامات فدرال و متحد با کوشنر و خارج از مدیران شرکت دیدار خود در ستاد مرکزی وزارت بهداشت و خدمات انسانی—بسیار آژانس که خواست جایزه اسکار کمک کند.

کوشنر گروه متمرکز کرده است در حال گسترش و انتشار کوروناویروس تست به خصوص در درایو-از طریق مکان. جایزه اسکار سایت می خواسته اند کاربران اگر آنها دچار علائم COVID-19 بیماری ناشی از ویروس ها و بررسی آنها در مورد سایر عوامل از جمله سن و شرایط موجود. همچنین این امر ذکر شده است و تعداد محدودی از تست مکان در سراسر کشور از جمله برخی از درایو-از طریق سایت های که تهمت وعده داده شده است. آن را طراحی شده به مانند یک دولت-توسعه محصول ارائه شده آزادانه توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی آمریکا ، اسکار ارسال شده کد منبع برای سایت Github که در آن اقیانوس اطلس مورد بررسی آن است.

سایت شبیه یک نسخه از یک ابزار اسکار در حال حاضر ساخته شده برای مشتریان خود در پاسخ به بحران بود اما “تنظیم برای دیدار با مشخصات و شرایط تعیین شده توسط دولت فدرال” جکی کان اسکار سخنگو گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. که اسکار در حال حاضر مشغول به کار در یک coronavirus-تست وب سایت در هنگام HHS به نام برای درخواست کمک بود اتفاقی که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با کوشنر, کان پیشنهاد شده است. او کاهش یافته است می گویند که آیا اسکار بحث شده بود که سایت با جاشوا کوشنر و یا هر یک از اعضای هیئت مدیره و یا سرمایه گذاران قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن مارس 13 کنفرانس مطبوعاتی.

اسکار اهدا شده کار خود را آزادانه و هرگز انتظار می رود به پرداخت برای این پروژه کان گفت. شرکت “و نه تا به حال شده است” یک پیمانکار یا پیمانکار فرعی برای دولت او گفت که آن را سخت تر برای دولت به پرداخت اسکار برای کار خود را. کار بود “همه در جهت HHS,” او گفت:. “این سایت را دیدم هرگز نور روز” او افزود: در مصاحبه امروز.

که ممکن است مهم نیست از اخلاق چشم انداز. Ad hoc طبیعت کوشنر را نیروی کار در حال حاضر برخورد با قوانین فدرال است. جایزه اسکار دخالت اظهارات کوشنر را اخلاق و جنگ از منافع مشکلات.

“این معمولی نیست. معمولا مجاز” جسیکا Tillipman دستیار دین در جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده حقوق و متخصص در مبارزه با فساد قانون به من گفت.

جایزه اسکار ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند نقض قانون فدرال در دو روش Tillipman و دیگر کارشناسان به من گفت. اولین شرکت به طور کلی قرار نیست به کار برای دولت فدرال به صورت رایگان هر چند برخی از موارد استثنا می توان در یک اورژانس ملی. “نگرانی هنگامی که شما به برخی از خدمات رایگان است که باعث می شود دولت مدیون به شرکت” Tillipman گفت.

مهم تر او گفت: هر کوشنر دخالت ممکن است نقض کرده اند “بی طرفی حکومت” است که نیاز به کارمندان فدرال به خودداری از تصمیم گیری زمانی که آنها حتی به نظر می رسد شامل تضاد منافع. حکومت نیز ممنوع کارکنان فدرال از تصمیم گیری که در آن بستگان نزدیک ممکن است یک خطر مالی. چنین وضعیتی به نظر می رسد به درخواست کوشنر و اسکار. در سال 2013 جارد و جاشوا شد “نهایی کنترل افراد در اسکار است و برگزاری شرکت” با توجه به یک ایالت نیویورک گزارش. هنگامی که سالمند کوشنر پیوست کاخ سفید او فاش کرد که او تا به حال شده است در هیئت مدیره از جایزه اسکار برگزاری شرکت از آوریل 2010 تا ژانویه 2017. او همچنین گفت که او تا به حال به فروش سهام خود را در شرکت برگزاری جایی بین 1.2 میلیون دلار و 7 میلیون دلار بود. جاشوا هنوز هم دارای سهام در شرکت. زمانی که جارد پیوست و دولت او به فروش سهام خود را به هر جاشوا یا اعتماد کنترل شده توسط مادر خود را با توجه به مالی خود را آشکار.

کوشنر نمی divest تمام دارایی که متعلق به او به طور مشترک با برادرش که او پیوست کاخ سفید است. در اوایل این ماه به فروش سهام خود را در کادر های املاک و مستغلات سرمایه گذاری شرکت که متعلق به او با جاشوا. سهام به ارزش ده ها میلیون دلار به تازگی به عنوان در سال گذشته کوشنر گفت: در او آشکار است.

وجود دارد هیچ کار اشتباهی با جایزه اسکار ترتیب با دولت کان استدلال کرد. “این چیزی که حق انجام هر دو از نظر قانونی و اخلاقی و اگر کسی هر گونه شک و تردید که COVID-19 اورژانس او را از دست داده و ذهن خود را,” او گفت:. “ما بسیار افتخار از مردم ما که خود را در خدمت ملت جلوتر از همه چیز در طول این زمان از بحران است.”

جایزه اسکار شرح کار خود را برای دولت در طول زمان تغییر کرده است. دو هفته پیش این شرکت گفت: کسب و کار خودی که آن را به حال “مشترک کد” با وزارت بهداشت و خدمات انسانی, اما آن را فاش نمی کند که آن را تا به حال در واقع یک وب سایت است. هفته گذشته کان گفت: من در مصاحبه ای که این شرکت تا به حال صرفا “shrink-wrapped” کد آن یک قطعه از اصطلاحات مخصوص یک صنف است که آن را به معنای قطع بود کد از آن در خانه ویژگی های سیستم عامل به طوری که آن می تواند کار بر روی سرور های دیگر. بیانیه امروز اعتراف کرد که اسکار رفته بود بسیار بیشتر است.

هنگام بازدید امروز قبل از URL coronavirustesting.gov ارائه یک Amazon Web Services خطا نشان می دهد که کسی با دسترسی به .دامنه gov حال ثبت سایت.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی کاهش یافته و به تولید مدارک اجازه اهدای جایزه اسکار از وب سایت کار می کنند. “فروشندگان متعدد مشغول به کار در طرح و قدردانی می کنیم کار خود را” یک HHS سخنگوی گفت. “در نهایت اپل راه اندازی این ابزار جدید است.” اما اپل COVID-19 ابزار یک صفحه در Apple.com نه مستقل از دولت سایت مانند یک اسکار ساخته شده است.

جایزه اسکار ایجاد بیشتر شبیه این سایت تهمت شرح داده شده در مارس 13. این سایت را “تعیین اینکه آیا یک آزمون موجه است و … تسهیل تست را در نزدیکی یک محل مناسب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که گوگل تا به حال از 1700 مهندسین مشغول کار بر روی این پروژه است. گوگل آن را به سرعت نشان داد که نمی باید هر گونه برنامه.

گوگل شرکت مادر است که یک سرمایه گذار عمده در اسکار. و اسکار که تقریبا 1500 کارکنان, آیا ساخت یک سایت مثل یک مغلوب ساختن پیشی جستن شرح داده شده است.

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>